Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) zhorvath válasza KFeri22 (#4950) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ez is a Google új hülyesége. :)

(#4952) apaszka válasza zhorvath (#4951) üzenetére


apaszka
veterán

Hát igen. Figyelmeztet a nyitásra.

Pedig felesleges, mert tudok róla ;]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4953) KFeri22 válasza zhorvath (#4951) üzenetére


KFeri22
tag

Meg ez a "vendorozás" is új nekem :)

(#4954) tirszin válasza ShadowX (#4947) üzenetére


tirszin
senior tag

Azért nem ennyire borzasztó a helyzet. A 7.1 sokat javult a 7.0-hoz képest, de tény, hogy a 6-os Android nekem is szimpatikusabb (eddig).
A legújabb 7.1 frissítést, ez esetben pedig nem kell feltenni!
Összességében annyira azért nem rossz a 7.1, hogy visszatérjek a 6-ra.

Az Android OS valószínűleg tényleg azért lett a legnagyobb fogyasztó, mert az asszisztenskedésnek ez az ára. Igaz, hogy nem kértük, de az újdonság varázsával el kell fogadni ezt is.
Viszont, ha így is hozza a 4...5 óra SOT-ot, 1...2 nap működéssel, engem annyira nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4955) ShadowX válasza tirszin (#4954) üzenetére


ShadowX
őstag

Én még meg tudom oldani, hogy visszarakok egy korábbi romot, de az átlagfelhasználó frissít, amikor értesíti a rendszer, aztán meg kap amit kap. :) Természetesen én sem fogok visszatérni a 6-os verzióra, de el kell ismerni, hogy a 7-es jóval többet fogyaszt nálam, mint bármelyik eddig. És a messengeren kívül nincs más akkuzabáló appom (és ez sem zabálja, mert ki van kapcsolva benne sok feature). A legbosszantóbb az, hogy egyik nap elmegy éppen 3,5 órát, a következő nap meg épp megvan a 2-2,5. Semmi nem változott, csak eltelt egy nap. :F

Az idejét nem tudom megmondani, hogy gyári rommal mikor értem el utoljára 3,5 órát meghaladó SOT-t. Nemhogy 4-5-öt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4956) tirszin válasza ShadowX (#4955) üzenetére


tirszin
senior tag

Az átlagfelhasználóknak lehet, hogy meg kellene tanulniuk türelmesnek és tudatosnak lenniük jelen helyzetben.
Ez persze nem fog menni, így a fejlesztőknek nem ártana, ha többet várnának/teszteltetnének egy frissítés kiadása előtt és akkor lehet, hogy nem lenne sokak által lehúzva az Amdroid rendszer au iOS-hez képest.

Amúgy nekem sem a gyári ROM hozza a 4...5 óra SOT-ot, illetve főleg nem a gyári kernel a "csodás" TOUCHBOOST megoldásával. :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4957) ShadowX válasza tirszin (#4956) üzenetére


ShadowX
őstag

Hát igen, múltkor linkeltem egy 5,75 órás SOT purenexus + elementalx kombóval. De kinőttem már a rootolós korszakomat egy ideje. Csak menjen és kész.

Lehet megértem az ios koromat?! :D

[ Szerkesztve ]

(#4958) SkyS1gn válasza ShadowX (#4957) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is azthittem tavaly, vissza is zártam a BL-t, aztán megint Pixel rom és Elemental, de amúgy nagyon szöszölni énsem szeretek már :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4959) BeastMode válasza ShadowX (#4957) üzenetére


BeastMode
őstag

Onnan jöttem, sőt! Rohantam vissza Nexusra.
Én is azt hittem, hogy kinőttem az Androidot és jó lesz nekem az iOS.
Hát, majd' megbolondultam, olyan s**r volt...:D

[ Szerkesztve ]

(#4960) winbox válasza BeastMode (#4959) üzenetére


winbox
senior tag

Nexus 5 után nekem is volt egy kalandom az ios-el, hát mit ne mondjak, a végén már alig vártam, hogy hozza a futár a 6P-t :D

Karácsony környékén engem is elkapott az érzés, hogy kinőttem a romolasbol, legyen stabil stock a rendszer. Aha... 1 hónapot volt rajta, de 2 es fel ora SOTnal nem volt több, pedig meg a %os akksikijelzest is kiszedtem, hogy ne lassam mennyire merül :DD Nem éreztem annyira smoothnak, mint előtte volt. Reboot igaz, hogy nem volt, de nem volt jó az osszhang. Aztán ment fel EX kernel+Pure nexus es egy álom azóta a telefon. 4 es fel ora sot, pedig ugyanugy hasznalom. Ennyit jelent a kernel, mert apphasznalat ugyan az. Januar ota van fent, azota atom stabil, szoval igy meg szorakozni se kellett vele semmit, elejen beallitottam mindent es megy.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4961) dejvid8


dejvid8
őstag

Tudtok tapasztalatból ajánlani olyan kijelzővédő fóliát (vagyis tempered glasst), ami nem gyűjti az ujjlenyomatokat?
Ez ami most rajta van, valami olcsóbb kínai, és szörnyen gyűjti az ujjlenyomatokat és a koszt. Pedig kb 3 hónapja van rajta.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#4962) BeastMode válasza dejvid8 (#4961) üzenetére


BeastMode
őstag

Nillkin 9H.

(#4963) KFeri22 válasza BeastMode (#4962) üzenetére


KFeri22
tag

Na rendeltem is egy ilyet :)

(#4964) BeastMode válasza KFeri22 (#4963) üzenetére


BeastMode
őstag

Jó választás, én minden telefonomra ilyet raktam eddig és sose volt bajom vele:)
Na és milyen a telefon a Nexus 6 után?:)

(#4965) KFeri22 válasza BeastMode (#4964) üzenetére


KFeri22
tag

Nagyon tetszik :) Külsőre nekem komolyabbnak tűnik, biztos a fém/műanyag miatt, jobban kézre áll, mivel kicsi a kezem és keskenyebb a 6P. Gyorsaságban nem érzek különbséget, kamerája jobb, a HDR+ fotók mentése brutál gyors, a sztereo hangszórók hangzása a 6-é jobb. A Pure Nexus+EX kombó eddig hibátlan, de a 6-on is az volt.
10 hónapos, de zsír újnak tűnik, a tulaj elmondása szerint egy hetet sem használta, csak ki akarta próbálni, hogy milyen a Nexus, de visszatért az Apple világába. Komoly apple-fan, Mac, iPad, iPhone, Apple TV, Homekit játszik nála. Nagyon örülök, hogy egymásra találtunk. Lekértem, az Imei szerint 2 év gyári gari van rá. Karbon DBrand skin van hátul + Nillkin, Spigen tok.
70-ért ment az N6, 85-ért lett a 6P! Úgy gondolom egy jó darabig nem cserélek telefont :N

(#4966) BeastMode válasza KFeri22 (#4965) üzenetére


BeastMode
őstag

Jó áron ment el az N6 és még jobb áron érkezett hozzád a 6P:)

(#4967) SkyS1gn válasza KFeri22 (#4965) üzenetére


SkyS1gn
félisten

85-ért? :Y :C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4968) Mr Bond 007 válasza KFeri22 (#4965) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

85-ért ajándék volt! :D

(#4969) apaszka


apaszka
veterán

Ejnye..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4970) ShadowX válasza apaszka (#4969) üzenetére


ShadowX
őstag

Friss telepítés után kb. fél órám azzal megy el, hogy minden appot testreszabok mihez férjen hozzá. Meglepő dolgok vannak. At OTP appja pl. automatikusan megadja magának a kamera engedélyt is...de hogy minek. A mobiltelefon lesz a jövőben a támadások kánaánja sajnos.

(#4971) KFeri22


KFeri22
tag

Csak használtra futotta ;)

[ Szerkesztve ]

(#4972) Mr Bond 007 válasza ShadowX (#4970) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

A qr kódos fizetéshez kéri. Nekem is lehetne azzal fizetnem a digit, de maradok a jó öreg kártyás pötyögésnél. Szóval nincs ebben semmi különös. :N

(#4973) BeastMode válasza KFeri22 (#4971) üzenetére


BeastMode
őstag

👍

(#4974) KFeri22


KFeri22
tag

Aki használja az ACR-t, kérhetnék felvételi beállításokat, mert sehogy nem akar nekem működni. N6-on működött az ingyenes verzió.

[ Szerkesztve ]

(#4975) techie_guy válasza dejvid8 (#4961) üzenetére


techie_guy
tag

Én Nuglas-t használok és meg vagyok elégedve vele. Másfél méteres pofával márványra eséstől megvédte a kijelzőt. Tőle rendeltem eddig kétszer:
Ebay: Nuglas 100% Original 9H 2.5D Tempered Glass Screen Protector
Mindkétszer itt volt kb. két hét alatt.

(#4976) Picco


Picco
addikt

Mai nappa hosszu kihangyas utan visszatertem a nexus taborba egy 6p-vel. Nexus 4-5 BB q10 BB Passport es rovid ideig Priv-et hasznaltam, de az AdBlock es a root hianya megpecsetelte a sorsat, pedig gyonyoru es jol hasznalhato telo volt.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4977) cuebler válasza techie_guy (#4975) üzenetére


cuebler
senior tag

dettó ugyanettől a kereskedőtől rendelek én is nuglas-t. ez az első telóm, ami egy évesen még nem tört össze :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#4978) KFeri22


KFeri22
tag

Bréking: Pure Nexus 02/15/17

(#4979) winbox válasza KFeri22 (#4978) üzenetére


winbox
senior tag

Már fenn ;)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4980) KFeri22 válasza winbox (#4979) üzenetére


KFeri22
tag

:)

Ha a korábbira megy dirty flash, akkor a vendort kell frissíteni? Ez nekem új és nem világos.

(#4981) winbox válasza KFeri22 (#4980) üzenetére


winbox
senior tag

Buildszámonként csak egyszer kell feltenni, szóval, ha fent van a legfrisebb, akkor nem kell a következő dirtynél újra flashelni.
Egyébként, ha jól emlékszem, a Pure Nexus ki is írja az első indításnál, ha van újabb vendor.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4982) KFeri22 válasza winbox (#4981) üzenetére


KFeri22
tag

Értem. Köszönöm. :)
Igen írta amikor a mostanit telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#4983) techie_guy


techie_guy
tag

dbrand 30% OFF EVERYTHING // TODAY ONLY
https://dbrand.com/shop/nexus-6p

(#4984) Picco


Picco
addikt

Mik a legnepszerubb/stabilabb romok amiket ajanlanatok?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4985) BeastMode válasza Picco (#4984) üzenetére


BeastMode
őstag

Pure Nexus / Dirty Unicorns / SAOSP.

(#4986) leslien


leslien
nagyúr

akkor még is csak működik? 60fps
videó
ha igen akkor hamarosan root...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4987) SkyS1gn válasza techie_guy (#4983) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Rendeltem is, végre.

(#4986) leslien Eddig is volt valami de néha elkurta a sima kamerát meg felkellett rakni másikat, meg bebugolt azért nem is törődtem vele, de ha ez stock-al megy és csak ennyit kell csinálni akkor megnézem majd.

Utánaolvasva ez is crashelteti stb... :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4988) leslien válasza SkyS1gn (#4987) üzenetére


leslien
nagyúr

csak. lesz megoldás, de hétvégén root aztán teszek egy próbát... hamár a S7E nem lehet root olnom... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4989) mcsabi84 válasza BeastMode (#4985) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Melyik ezek közül a legtutibb? Az se baj, ha a pixeles varázslat működne rajta...

[ Szerkesztve ]

(#4990) Just_Reboot válasza mcsabi84 (#4989) üzenetére


Just_Reboot
addikt

SAOSP

(#4991) ßrainiac válasza techie_guy (#4983) üzenetére


ßrainiac
addikt

:R

Lesz most egy narancs carbon, meg egy matt feher 6P-nk ^^

(#4992) BeastMode válasza mcsabi84 (#4989) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor Pure Nexus vagy SAOSP.

(#4993) ShadowX


ShadowX
őstag

Most találtam ezt a cikket. Már fel is tettem az appot. Egy status bar módosító app, amihez végre nem kell root. Nagyon szépen testre lehet benne szabni mindent. :K Majd használat során kiderül mennyit markol az akkuból.

[link]

(#4994) mcsabi84 válasza BeastMode (#4992) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Kösz, végül a régi pozitív emlékek miatt DU lett pixellel fűszerezve :)

(#4995) dud998 válasza ShadowX (#4993) üzenetére


dud998
őstag

Most tettem fel én is, köszönöm a linket! :R
Remélem jó lesz!

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4996) leslien


leslien
nagyúr

estleg vki akinek root.. kipróbálná amit linkeltem h működik....

60 fps

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4997) winbox válasza leslien (#4996) üzenetére


winbox
senior tag

Hiaba irja a 60 fps-t a kamera, ha nem abba veszi. Egyebkent nem crashelt 3 hosszabb videonal sem, de így nem ér semmit😂

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4998) leslien válasza winbox (#4997) üzenetére


leslien
nagyúr

pc n nézd már meg pls... ja és sztereóban vesz fel?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4999) winbox válasza leslien (#4998) üzenetére


winbox
senior tag

Miert kellene gepen neznem? A 30fps az mindenhol annyi.. de hogy megnyugodj megnéztem és 30 ;] Sztereó hang viszont van.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#5000) leslien válasza winbox (#4999) üzenetére


leslien
nagyúr

ok koszi... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.