Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) BeastMode válasza gulb (#4450) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem a hardverre értettem, ismerem a szándékos elavultatást.
Viszont az ilyen minőségű akksiknak kéne annyit bírniuk totális tönkremenetel nélkül.

(#4452) BeastMode


BeastMode
őstag

Januári build(ek?) kint!

dud998 elvileg a J végű a frissebb, abban új a radio.img

[ Szerkesztve ]

(#4453) dud998 válasza BeastMode (#4452) üzenetére


dud998
őstag

Melyik a kettő közül? Miért van kettő?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4454) Mr Bond 007 válasza BeastMode (#4452) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez a bétásoknak vagy a gyári romosoknak van? Csak mert rákerestem a telefonon és nem lát még újabb verziót a decemberinél.

(#4455) BeastMode válasza Mr Bond 007 (#4454) üzenetére


BeastMode
őstag

Ez nem a Beta program, de az OTA sem fog egyből jönni.
A factory image azonnal telepíthető, az OTA 2-3 hét is lehet rosszabb esetben, mire megérkezik.

(#4456) Mr Bond 007 válasza BeastMode (#4455) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Értem. Köszi!

(#4457) dud998 válasza BeastMode (#4452) üzenetére


dud998
őstag

Nagyon köszönöm, már szedem is! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4458) dud998 válasza BeastMode (#4452) üzenetére


dud998
őstag

Nem tudom feltenni azt írja hogy cannot read sideload.
Pedig feltettem a minimal adb-t, bemásoltam a zipet.
Előzőleg ment simán minden. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4459) BeastMode válasza dud998 (#4458) üzenetére


BeastMode
őstag

Sajnos ebben nem tudok segíteni, nekem is bajok vannak Windows alatt a fastboot cuccokkal.
Holnap rakok Linuxot, azalatt tuti nincs gond.

(#4460) ShadowX válasza dud998 (#4458) üzenetére


ShadowX
őstag

Azt hittem csak én csinálok rosszul valamit. Ugyanezt a hibát kapom.

(#4461) dud998 válasza ShadowX (#4460) üzenetére


dud998
őstag

Akkor nem én vagyok a béna.
Mindent úgy csináltam, mint eddig és az előző Nougátot is így tettem fel.
Megint változott valami parancs?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4462) ShadowX válasza dud998 (#4461) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem hinném, mert a telefon is ezt a parancsot írja ki.

(#4463) dud998 válasza ShadowX (#4462) üzenetére


dud998
őstag

Eddig minden olyan egyszerű volt, miért kellett megint bekavarni valamit? :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4464) winbox


winbox
senior tag

Használ itt valaki asztali dokkolót töltésre? 😀

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4465) ShadowX válasza dud998 (#4463) üzenetére


ShadowX
őstag

Az is vicc, hogy a bejelentéstől számítva akár 2-3 hét is lehet, mire bizonyos készülékek megkapják a frissítést. Nem hiszem, hogy a google-nek nehezére esne egyszerre kinyomni a frissítést minden tulajnak.

(#4466) dud998 válasza ShadowX (#4465) üzenetére


dud998
őstag

Ezt mindig a szerver kapacitással magyarázzák, de mondjuk a Google-nél szerintem megoldható lenne.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4467) ShadowX válasza dud998 (#4466) üzenetére


ShadowX
őstag

Persze, hogy megoldható lenne. :) Tekintve, hogy van egy google drive szolgáltatásuk is, amit sokkal többen használnak egyszerre (le- és feltöltésre egyaránt), mint az a pár millió nexus user...kamu duma. Ha azt bírják a szerverek, akkor ennek is mennie kellene.

(#4468) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Én szépen egymás után felraktam mindkettőt.
Mondjuk én egy ideje már a FlashFire-t használom. Hibátlanul teszi a dolgát.

(#4469) BeastMode válasza dud998 (#4461) üzenetére


BeastMode
őstag

Hogy akarjátok felrakni?
Mert a sideload megint egy másik dolog.

(#4470) dud998 válasza BeastMode (#4469) üzenetére


dud998
őstag

Ahogy az összefoglalóban van leírva. Eddig működött a dolog, most valamiért nem.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4471) ShadowX válasza BeastMode (#4469) üzenetére


ShadowX
őstag

Az OTA image fájlt sideload-al, a gyári recovery-ből. De valamiért nem megy, hibát ír ki és el se kezdi.

(#4472) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Nekem most jött valami a készülékre. 37 mega. Már megy fel.

Szerk: N4F26I

[ Szerkesztve ]

(#4473) SkyS1gn válasza winbox (#4464) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem feszíti az usb portot?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4474) winbox válasza SkyS1gn (#4473) üzenetére


winbox
senior tag

Direkt olyat keresek elsősorban ahol előre-hátra tud mozogni a csatlakozó ezért nem feszül, legalábbis ilyet akarok venni, meg valami szebbet. Csak jó lett volna ha valaki használ ilyet és van róla véleménye :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4475) rodi81


rodi81
tag

Sziasztok!
Pixelize alkalmazást próbálta valaki?Mert nekem csak a háttérképet cserélte le,más változást nem találtam,pedig írja a pixel launchert assistantal,kék szöveges menüt,fingerprint swipe-ot.

(#4476) ShadowX válasza rodi81 (#4475) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem a többihez root kell. Ha van, akkor passz.

(#4477) rodi81 válasza ShadowX (#4476) üzenetére


rodi81
tag

Igen root az van.
Beta programos vagyok, az nem lehet baj?Bár a verziószám amit ír,hogy kell hozzá az jó!

(#4478) dud998 válasza BeastMode (#4469) üzenetére


dud998
őstag

Én azt gyanítom, hogy mivel két frissítés van, ezért sorban, mindkettőt fel kell tenni. Ma kaptam OTA-t és az az "I" végű volt. Gyanítom, hogy a "J" végű is hamarosan megjön. Ahogyan néztem mindkettő különböző biztonsági frissítést tartalmaz. Ezért gondolom, hogy nem lehet a régebbit átugrani.
csak dolgozom, így nincs időm megnézni. De este lehet rápróbálok újra a "J" végűvel.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4479) apaszka válasza Mr Bond 007 (#4472) üzenetére


apaszka
veterán

Ez jött le. 37 magában.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4480) BeastMode válasza ShadowX (#4471) üzenetére


BeastMode
őstag

Először sideload-old fel az I végű buildet és utána szerintem menni fog a J végű is. Valószínűleg az a probléma, hogy mivel későbbi build, ezért fokozatosan kell flashelni.

(#4481) ShadowX válasza BeastMode (#4480) üzenetére


ShadowX
őstag

Az I végű sem megy fel sideload-al. Ugyanazt a hibát kapom, mint a J végűvel. :N

(#4482) BeastMode válasza ShadowX (#4481) üzenetére


BeastMode
őstag

Na ez furcsa.
Akkor passz, bocsi:(

(#4483) dud998 válasza BeastMode (#4482) üzenetére


dud998
őstag

Kicsit kutakodtam az XDA-n és ott azt írták, hogy az ADB-ből a legújabb 1.4.3-as verzió kell.
Leszedtem és mindjárt kipróbálom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4484) BeastMode válasza dud998 (#4483) üzenetére


BeastMode
őstag

Várjuk a visszajelzést:)

(#4485) dud998 válasza BeastMode (#4484) üzenetére


dud998
őstag

Műxik!!!!!!!
Az új ADB feltesz egy Google Android telefon drivert és szerintem ez a kulcsa a dolognak.
Így minden megy a régiben. Installkor telepítsetek mindent, amit kér.
Itt a link, a Google Drive linkre kattintva letölthető a legújabb ADB, ne lepődjetek meg, mert 1.4.2-t ír,
de ha letöltitek, akkor az 1.4.3-at szedi le:
[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4486) BeastMode válasza dud998 (#4485) üzenetére


BeastMode
őstag

:R

(#4487) bakkir válasza SkyS1gn (#4444) üzenetére


bakkir
tag

Kipróbáltad a romot? Én is gondolkodom rajta
Csak nem tudom, hogy megéri-e vele szórakozni

(#4488) SkyS1gn válasza bakkir (#4487) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jövő héten lesz rá időm.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4489) BeastMode


BeastMode
őstag

Akiknek fent van a januári build, azoktól kérdezném, hogy milyen?
Fel akarnám tenni én is, de annyira jó custom ROM + Kernel kombót találtam most magamnak, hogy nem szívesen cserélem le:)

(#4490) apaszka válasza BeastMode (#4489) üzenetére


apaszka
veterán

:C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4491) tirszin válasza BeastMode (#4489) üzenetére


tirszin
senior tag

Szerintem maradj amelyiken vagy, egyrészt bele fog kerülni abba a Custom ROM-ba is, másrészt, gondolom semmi érzékelhetőt nem hozott.

Egyébként én is így vagyok, eddig annyira jól működik a Dirty Unicorns 7.1.1-es (picit elállítva a saját kernelét), hogy nincs értelme variálni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4492) apaszka válasza tirszin (#4491) üzenetére


apaszka
veterán

Lassan rászánom én is magam,de sajna a munkám miatt nincs sok időm belakni......

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4493) tirszin válasza apaszka (#4492) üzenetére


tirszin
senior tag

Igen, ez a gond a gyakori cserélgetéssel.
Annyira eltérnek még az azonos verziójú Androidra épülő ROM-ok is, hogy törölheted a teljes data partíciót, és kezdheted előröl belakni az egészet. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4494) BeastMode válasza tirszin (#4491) üzenetére


BeastMode
őstag

Én is azon a ROM-on vagyok, csak Electron kernellel.
Épp most néztem, hogy a friss RC build már az új patchre épül, így valószínűleg a holnapi Weekly is megkapja.

(#4495) apaszka válasza tirszin (#4493) üzenetére


apaszka
veterán

Minden telóm root -olva volt, és gyakran cseréltem rom ot.

Itt nincs nagy kényszer, csak a reklám, és a fránya alsó gombokat kéne eltűntetni ha nem kellenek. Pl most.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4496) dud998 válasza BeastMode (#4489) üzenetére


dud998
őstag

Újdonságot nem vettem észre.
Viszont nekem üzemidőben nagyon jó, alig akar merülni.
Éjszaka is csak 2%-ot merült.
Minden rendben vele. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#4497) ShadowX válasza dud998 (#4496) üzenetére


ShadowX
őstag

Nekem kicsit fürgébb is.

(#4498) CitromTrakto válasza winbox (#4474) üzenetére


CitromTrakto
csendes tag

Nekem ilyen van. Nincs töltő hozzá. Az USB csatlakozó tud előre-hátra mozogni, kvázi bármilyen telefonhoz megfelelő.

(#4499) winbox válasza CitromTrakto (#4498) üzenetére


winbox
senior tag

Köszi, nem néz ki rosszul, gondolkodom rajta. A kábel ami adnak hozzá tudja a gyors töltést?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4500) SkyS1gn válasza CitromTrakto (#4498) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kár hogy nem egy USB-C van a seggébe is oszt jónapot, nem? :)

Gondolhatnák hogy ugyis C-s töltőd van alapból.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.