Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) ShadowX válasza ßrainiac (#1300) üzenetére


ShadowX
őstag

Én meg annakidején ezért vettem meg 0.49$-ért. :D

Persze hogy lehet állítani az animációt, rendszerszinten is lehet, csak a fórumtárs írta, hogy mintha gyorsabb lenne az alap novában. Szóval azt akartam kifejezni, hogy több helyen is lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#1302) Just_Reboot válasza ShadowX (#1299) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem meg ios-en undorítóak azok az egyforma lekerekített kocka ikonok.

(#1303) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Tokból Spigen SGP Rugged Armort rendeltem, remélem, hogy jó lesz.

Kijelzővédő üveget tudnátok ajánlani?

(#1304) X DoZ3R válasza rayoliviero (#1303) üzenetére


X DoZ3R
tag

a nillkin uvegeket tudom ajanlani, szvsz jobb mint a gyari uveg :D

(#1305) madexx


madexx
tag

Sziasztok!
Egesz jo aron van most a 32gbos N6P play storebol (£379) ugyhogy elgondolkodtam a sima 6osomat lecserelni egy arany 6p-re. Keresgeltem hogy van e valami minosegbeni kulonbseg a szinekben, de csak annyit talaltam hogy nagy ritkan a hatlap tetejen levo uveg elrepedhet, de talan ez nem fugg a szintol. Van valakinek tapasztalata arrol hogy esetleg hatranyt szenvedne egy arany szinu n6p mondjuk egy szurkevel vagy feketevel szemben? Meg egy kerdesem lenne. Otg mukodik rendesen? Van van e egyaltalan? Nexus6on hebe hoba nagyon jol jon, bar tudnek nelkule elni csak kivancsisag.

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#1306) ERPY


ERPY
őstag

Kint van a MTC19T.

(#1307) BeastMode válasza ERPY (#1306) üzenetére


BeastMode
őstag

Holnap repül is fel fastboot-tal, az áprilisi build-nél nem lehet rosszabb.

(#1308) X DoZ3R válasza BeastMode (#1307) üzenetére


X DoZ3R
tag

ahogy neztem csak bugfix, semmi extra szoval nem nagyon kellene tapasztalnunk semmi valtozast

(#1309) bolondember válasza madexx (#1305) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Hi!

Ahogy én olvasgattam, az arany (legalábbis régebben!) csakis az amcsi változat volt (más sávok).
Bár simán lehet, hogy ez azóta megváltozott.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1310) BeastMode válasza X DoZ3R (#1308) üzenetére


BeastMode
őstag

Minden hónapban csak annyi gyakorlatilag:D
Francisco Franco írta, hogy a kernelben sincs semmi változás, így lehet marad a mostani beállítás és hagyom az áprilisit.

(#1311) techie_guy válasza madexx (#1305) üzenetére


techie_guy
tag

Biztosan nem függ a színtől a minőség.. :)
A hátlap üveg töréséről annyit, hogy miután megérkezett a telefon én még a doboz tartalmát nézegettem, mire a kutyám terítőstől lehúzta az asztalról a telefont, kb. slow motionben néztem végig, ahogy a hátsó üvegre érkezik a járólapra a telefon 1 méterről, de semmi baja nem lett, szóval annyira sérülékenynek nem mondanám.

(#1312) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Most próbálogatom az EX kernel + Heimdalt profil kombinációt. Jónak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#1313) BeastMode válasza rayoliviero (#1312) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem darabosnak tűnt egy idő után a rendszer azzal a profillal. Persze ez egyéni megítélés:)

(#1314) rayoliviero válasza BeastMode (#1313) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor megy fel a másik kettő.

(#1315) ßrainiac válasza techie_guy (#1311) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez egy szivmelengeto tortenet volt :sirvarohogosszmajli:

Persze nem karorvendo. Aterzem / ateltem jo nehanyszor

(#1316) madexx válasza bolondember (#1309) üzenetére


madexx
tag

Fonttal fizettem UK Storebol. Bizom benne hogy jo lesz ugyanis nekem nagyon tetszik az arany, legalabbis videokon. Sajna barmelyik boltban kerestem nem talaltam arany szinut.
Szallitasi idot Majus 4-6-ra irtak, nem bannam ha mar holnap nyomkodhatnam :)

Koszi az infot Noodle. Emlekszem mikor N6ot vettem ott is irtak felpuklisodo hatlaprol, sajna nekem gariztatni is kellett emiatt (kb 3 hetig kellett emiatt iphonet hasznalnom, nem kivanom senkinek...).

Bebujtatos tokot hasznal valaki? Ezt rendeltem, kivancsi vagyok hogy megy majd az arany telefonhoz. Remelem nem lesz tul giccses.

[ Szerkesztve ]

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#1317) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Vettem egy Kingston USB C pendrive-ot, de teelpíteni nem tud róla apk-t a telefon, másolni tudja róla a belső tárolóra az apk-t és úgy már telepíti. Zenével nincs gond azt a pendrive-ról is közvetlenül lejátssza. Fat32-re van formnázva, de NTFS-sel sem, volt jó.

Van valakinek ötlete, hogy ez mitől lehet? Más telón micro USB pendrive-ról működtek az apk telepítések is.

(#1318) akooos válasza rayoliviero (#1317) üzenetére


akooos
veterán

Android 6.0-nál megváltozott az OTG elv. Minden 6.0 alapú ROM így működik már, nem lehet OTG-ről telepíteni.

(#1319) rayoliviero válasza akooos (#1318) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, hát ez nagy kár. :( Semmilyen módot nem ismersz ennek kicselezésére?

Úgy látom, hogy TWRP-ben működik minden, bár a ROM teelpítést még nem próbáltam a pendrive-ról, de a BACKUP már megy. Ez mondjuk a legfontosabb, leginkább ROM-okhoz vettem.

(#1320) akooos válasza rayoliviero (#1319) üzenetére


akooos
veterán

Én csak CM 13-at próbáltam még 6.0-ból (nem az N6P-vel) és ott nem tudtam semmit csinálni vele. XDA-n a témában a StickMount appot ajánlják. Saját tapasztalatom nincs, de egy próbát talán megér.

(#1321) rayoliviero válasza akooos (#1320) üzenetére


rayoliviero
veterán

Pont én is CM 13-at használok.

Köszönöm szépen, kipróbálom.

(#1322) rayoliviero válasza akooos (#1320) üzenetére


rayoliviero
veterán

Működik a StickMount, de Supersu kell neki, nem jó a Cyanogenmod-os rendszergazda alkalmazással. Azt tiltottam és feltettem egy Supersu zipet, azzal működik rögtön a StickMount, így már feltelepül az apk a pendrive-ról.

Köszi szépen.

(#1323) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Megjött a Spigen SGP Rugged Armor tokom, nagyon jól néz ki vele a telefon. 4500 Ft-ot nagyon megért.

(#1324) aizen92 válasza rayoliviero (#1323) üzenetére


aizen92
addikt

Más telefonokon a rugged armor szerintem nagyon randa, de nexus6P gyönyörű szerintem, jó választás full protectionre.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1325) X DoZ3R válasza aizen92 (#1324) üzenetére


X DoZ3R
tag

Mennyire egyszeru ezt a Spiegen tokot le/fel rakni? mert most egy 0,6mm es tokot hasznalok minden nap amit csak munkaba rakok fel es gondoltam ra hogy kellene vmi kemenyebb cucc is de csak akkor ha egyszeruen lejon/felmegy.

(#1326) ShadowX válasza X DoZ3R (#1325) üzenetére


ShadowX
őstag

Vastagabb szilikontokot képzelj el. Könnyű leszedni és felrakni de véd rendesen.

(#1327) kirillov


kirillov
csendes tag

Sziasztok,

Én is beléptem a klubba, egy OPO-ról váltottam. Azt vettem észre, hogy töltés után az OS ébren tartja a rendszert.Újraindítás után minden rendben, sleep-re vált, ahogy kell. Ez valami bug? Van rá megoldás?

(#1328) SkyS1gn válasza kirillov (#1327) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem meg a googlse services kezdte el megint, anno uBL meg rakat saver se segitette hogy megállítsam, igen merül a telefon már már röhejesen néha.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1329) Lacee1986 válasza SkyS1gn (#1328) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nálam ha lerakom a telefont, szinte semmit se merül. Igaz ha sok idő után ébresztem fel, kicsit lassaban is reagál pár másodpercig.

(#1330) ShadowX válasza Lacee1986 (#1329) üzenetére


ShadowX
őstag

Én mióta abbahagytam mindennemű mókolást (tehát full stock) azóta nagyon meg vagyok elégedve. Atomstabil, és az akku is jól bírja (néha egy-két app legújabb verziója meghülyíti, de ettől eltekintve minden ok).

(#1331) X DoZ3R válasza kirillov (#1327) üzenetére


X DoZ3R
tag

nekem a location huzza az akkut, legalabb is azt latom hogy az android os daral egesz nap es siman megeszik 40%ot mig melozok, a sok vacak app hasznalja a locationt folyamatosan, amiota kikapcsoltam semmi baja

(#1332) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ezt mire érdemes állítani? Fontos, hogy a Viber, Messenger üzenet rögtön megérkezzen.

(#1333) w333 válasza rayoliviero (#1332) üzenetére


w333
félisten

"Mindig" = alvó módban is van Wifi ! (ez kell neked)

"Csak ha töltőn van" = alvó módban csak ilyenkor van Wifi

"Soha" = alvó módban lekapcsolja a Wifi -t

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1334) rayoliviero válasza w333 (#1333) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor ezeknek nem sok értelme van. Olyannak jó, aki nem használ Vibert, Messengert stb.
Vagy ha alvó módban kikapcsoltatnám a WiFi-t vele, attól még a mobilnetem menne és megkapnék minden üzenetet, de nem tudom, hogy így mennyivel javulna az akkuidő.

(#1335) Slukkica válasza rayoliviero (#1334) üzenetére


Slukkica
őstag

Javulna, mert a mobil net kapcsolata többet eszik akkuban mint a wifi.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1336) w333 válasza rayoliviero (#1334) üzenetére


w333
félisten

Vagy ha alvó módban kikapcsoltatnám a WiFi-t vele, attól még a mobilnetem menne és megkapnék minden üzenetet

Csak mobilnettel sokkal jobban merül ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1337) BeastMode válasza w333 (#1336) üzenetére


BeastMode
őstag

Általános tévhit.
Én mikor dolgozok, általában bevágom egy szekrénybe a telefont, ahol ráadásul még a térerő sem az igazi.
Így cirka 9 óra alatt 5 százalékot merül LTE mellett. Gyönyörűen dolgozik a Doze.
Májusi update, semmi hack, csak decrypted kernel, de az is gyári.

(#1338) ERPY válasza BeastMode (#1337) üzenetére


ERPY
őstag

A legutóbbi frissítéssel sokat nőtt az akku idő, én is azt vettem észre. Ezt a decrypted kernelt nem értem, ez mit takar? Nekem gyári hivatalos rom van fent rootolva, plusz twrp. Semmi egyéb mókolás.

(#1339) Just_Reboot válasza ERPY (#1338) üzenetére


Just_Reboot
addikt

decrypted=nincs titkosítás

(#1340) AdamVonSzabo válasza Just_Reboot (#1339) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

6P már hardveresen titkosít, ha jól tudom. Nem számít.

Edit: utánanéztem és nem. Érdekes, még mindig software encryption van, de sok támogatott gyorsított utasítással, vagyis hardveresen meg van támogatva. Akkor egy kicsit lehet gyorsabb az unencrypted.

[ Szerkesztve ]

(#1341) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nem nagyon pörög a topik. :D

(#1342) BeastMode válasza rayoliviero (#1341) üzenetére


BeastMode
őstag

Biztos mindenki elégedetten nyomkodja:D
De utálok ilyen kliséket durrogtatni.

(#1343) rayoliviero válasza BeastMode (#1342) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, hiba az szerencsére senkinél nincs, de azért történhetne valami. :D

(#1344) ERPY válasza rayoliviero (#1343) üzenetére


ERPY
őstag

Feltettem a pure nexus romot, nagyon jó, alap rendszer tele sok extrával. Csak hogy írjak valamit, hátha kedvet kap hozzá valaki.

(#1345) X DoZ3R válasza ERPY (#1344) üzenetére


X DoZ3R
tag

igen, mar en is nagyon tervezem felrakni, szeretem a stock romot de mar kicsit uncsi hogy minden jol mukodik rajta 😃😃

(#1346) rayoliviero válasza ERPY (#1344) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én is próbáltam és szinte az összes többit is.

Nekem a Resurrection Remix jön be a legjobban, Cyanogenmod alap, de ebben van a legtöbb extra, mindent lehet állítani. Plusz EX kernel hozzá. Jó teljesítmény és akkuidő. Ugyanolyan az akkuidő, mint a Mate 8-on volt. Tehát hiába nevezik azt kiemelkedőnek, nálam az sem bírt többet.

A Pure Nexus sem rossz amúgy, akinek megfelel a tudása.

Ezek még jók: Cyanogenmod 13 (akinek nem kell a sok extra), Temasek Unofficial Cyanogenmod.

CM 13 alapúakban Trebuchet launcher van, ki lehet kapcsolni a Google keresősávot. Pure Nexusra is fel lehet tenni.

(#1347) gulb


gulb
senior tag

Ma kicsit felkaptam a vizet..felugrott valami fast charging szar.. lock screenen meg szep kek toltes jelzo stb.. ha minden igaz akkor az ES file expoker volt a ludas!

(#1348) hjanos1 válasza gulb (#1347) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, ezzel nálam eljutott arra a pontra az ES, hogy leírtottam úgy ahogy van. Augusztusban vették meg kb őket, látni lehetett, hogy változik a fejlesztő neve, aztán szépen lassan minden undorító dolog került bele, kezdve ott, hogy app permission ellenőrző, sd kártya cleaner, stb. Most meg ez...

Most vagy fogom az utolsó megvásárlás előtti apk-jukat apkmirrorról és aláírom testkey-el, hogy ne tudjon frissülni Play Store-ról vagy keresek másik fájlkezelőt. :W

The Factory Must Grow

(#1349) Just_Reboot válasza hjanos1 (#1348) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1 amilyen jó volt olyan undorító lett.

(#1350) Lacee1986 válasza gulb (#1347) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Tegnap este feleségemnek is felugrott egy ablak, hogy állítsa be a gyorstöltést a O+O-on. Benyomta, és reggel nem ébresztett a telója... Ott is fent van az ES file explorer, de akkor megy lefele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.