Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) mcsabi84 válasza Trolee (#31900) üzenetére


mcsabi84
senior tag

+1
Szerintem is ez a legkirályabb, azok közül amiket eddig rendeltem.

(#31902) #13908480


#13908480
törölt tag

Esetleg nemtudjatok hol lehet MO.n venni ringke fusiont? Mert sajnos nekem nincs lehetoseg arra, hogy ebayrol rendeljek....

(#31903) rasky válasza #13908480 (#31902) üzenetére


rasky
senior tag

Ne vegyél, karcolja az alsó - felső keretet, mivel nem fedi le, csak egy részét :K

(#31904) aizen92


aizen92
addikt

ringke fusion megrendelve. remélem 2 hét alatt ideér. van hozzá ajándék fólia? esetleg tudtok minőségit ajánlani? a lényeg hogy meglegyen az a "smooth" érzés mint pls a gyárinál. ne "tapadjon" az ujjam amikor tapicskolom a kicsikét :)

telót 5 napja vettem amúgy. imádom. galaxy note után kicsit éles-váltás kijelzőméret szempontjából. de az megszokható. :) végre nem "Kékzöld" a kijelző.
egy valamit a mai nap tapasztaltam. hogy a kijelző idő helyett valami nagyon merítette a telefont.. android rendszer 40%-on volt. pedig a kijelző szokott ennyit menni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#31905) C.Brigante válasza rasky (#31903) üzenetére


C.Brigante
veterán

elfedi, a régi nem fedi el.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#31906) w333


w333
félisten

Telefonon fent az értesítési sávban megjelent egy szürke háromszög, lehúztam és azt írta hogy valami alkalmazás engedélyt kér vagy valami ilyesmi ... rákattintottam és behozta a Play Szolgáltatásokat a Play Áruházban és Megnyitás és Eltávolítás lehetőség van ... mi ez :F köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31907) eastsider


eastsider
nagyúr

vajon van még telenornál N4?
jee akkor meg van az esélye, hogy csatlakozom lassan a klubhoz

[ Szerkesztve ]

(#31908) fatal` válasza w333 (#31906) üzenetére


fatal`
titán

Bug. Ma flasheltem próbából egy kitkatet és nekem is kiírta. A háromszög elvileg azt jelzi, hogy frissíteni kell a Play Szolgáltatásokat.

(#31909) qltsar válasza eastsider (#31907) üzenetére


qltsar
addikt

Kollégám múlt hét szerdán vett náluk (BP).

[ Szerkesztve ]

(#31910) w333 válasza fatal` (#31908) üzenetére


w333
félisten

Ok köszi ... :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31911) SamS20


SamS20
senior tag

"Android 4.4 kit Kat is coming for the nexus 4, 7 and 10 likely within the next week. This will be followed by the Google play edition HTC one and Samsung galaxy s4. And then finally all the other phones will be released by carriers. Who's excited?"

Facebookos Androidon írták ezt.
Csak én értelmezem úgy hogy jövőhéten jön a frissítés ami 10.ei napon volt megemlítve ?! Tehát ezen a héten

(#31912) próbakocka válasza SamS20 (#31911) üzenetére


próbakocka
senior tag

Link?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#31913) gery2123


gery2123
őstag

Na tegnap felraktam a CM10.2 -t és jó lenne egy kijelző kalibrálás, de mindenütt a faux kernel updater, de nekem maradna a a gyári CM kernel. Ahhoz nincs valami tuti valakinek?

-- PSN_ID: GerY2123

(#31914) k0c2k4 válasza SamS20 (#31911) üzenetére


k0c2k4
tag

Az Android AOSP-nek nincs hivatalos facebookos oldala... (Google+, Twitter es Blosgspot oldaluk van), szoval nem hivatalos forrasrol van szo.

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#31915) dnelb válasza gery2123 (#31913) üzenetére


dnelb
veterán

Menüből tudod állítani. Az értékeket meg nézd ki az excelből.

(#31916) gery2123 válasza dnelb (#31915) üzenetére


gery2123
őstag

Hogy is nézzem ki? Milyen exel? És minek az értékét ? :) Bocsi de ebbe még nem vagyok otthon annyira.

-- PSN_ID: GerY2123

(#31917) dnelb válasza gery2123 (#31916) üzenetére


dnelb
veterán

(#31918) gery2123 válasza dnelb (#31917) üzenetére


gery2123
őstag

Köszönöm szépen :R Már csak meg kell találnom a legszebb beállítást.

-- PSN_ID: GerY2123

(#31919) SamS20 válasza próbakocka (#31912) üzenetére


SamS20
senior tag

(#31920) pepe091 válasza SamS20 (#31919) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyébként holnap elvileg lesz egy frissítés a N5-re, hátha abból mi is kapunk valamit. [link]

[ Szerkesztve ]

(#31921) #13908480 válasza randras_83 (#31875) üzenetére


#13908480
törölt tag

Rendben, koszi :)

Rasky: Az ujabbak mar ezek szerint mindenhol vedik illetve nekem tetszik, aztan majd meglatom :D

(#31922) SamS20 válasza pepe091 (#31920) üzenetére


SamS20
senior tag

nem kizárt mert pont holnap lesz egy éve hogy bemutatták a n4-est vagyis "released" :)

(#31923) SamS20


SamS20
senior tag

Akik bele akarnak menni a dev/ART világába

(#31924) Essien


Essien
aktív tag

Sziasztok! Ma vettem egy N4 et rootolva van meg nem gyari ricovery van rajta. Teljesen gyari allapotba sztem hozni ,tudna vki segiteni ebben? Koszonom!

(#31925) sonique válasza Essien (#31924) üzenetére


sonique
őstag

minek :)
felesleges

(#31926) Criton válasza C.Brigante (#31896) üzenetére


Criton
veterán

én meg úgy vagyok vele, hogy aki meg "értelmes" választ nem tud adni, az inkább ne is írjon, de köszönöm szépen az észrevételed, akkor nem vagyok méltó ,hogy n4-et használjak :R

(#31927) Essien válasza sonique (#31925) üzenetére


Essien
aktív tag

Szeretnem :)

(#31928) sonique válasza Essien (#31927) üzenetére


sonique
őstag

keresö jobb felül

(#31929) Benex válasza Criton (#31861) üzenetére


Benex
senior tag

szvsz nem éri meg válatni... olyan nagybb újítást majd a Nexus 6(ha így fogják hívni) fog hozni. :)

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#31930) tomi.tomi


tomi.tomi
tag

Sziasztok!

Egy hete vagyok én is Nexus 4 tulajdonos, és eddig messze a legjobb Android telefonnak tűnik, amit valaha a kezemben tartottam. A vásárlás előtt olvastam ezt, és más, külföldi fórumokat is, gyakorlatilag mindenhol dicsérték a telefon sebességét, használhatóságát. Minden szépen-gyorsan működik is, de két dolog van, ami az enyémben nem épp olyan, mint vártam, az egyik kevésbé, a másik jobban zavaró.

1. Az ebben a videóban kb. 4:15-től bemutatott multitask nekem nem épp ilyen, sokkal jobban hasonlít a vesztes Samsung Galaxy S3-hoz. ez még mindig gyors, eszembe sem jutna panaszkodni, ha nem olvastam volna olyan hozzászólásokat, mint pl itt a 478: "a multitask király,egyszerüen nem tudom másképpen leirni ha fut 10-12 prg,pl zenelejátszó,fotó,galéria,google maps,váltasz akkor rögtön ott van tehát nem tölti be ujra,szuper.". Vagy az xda-developers fórumon írta valaki, hogy a Temple Run játékot indította el legalább 4 nap után, és az azonnal folytatta onnan, ahol napokkal előtte abbahagyta (link).
Mivel nekem 5-6 app párhuzamos futásakor már újra kell töltsön a rendszer (ismétlem: így is gyors), adódik a kérdés, hogy ez normális-e, vagy van valami gond nálam? Nálatok mi a helyzet?

2. Ez viszont igazán zavaró: kb két nap erőteljes használat után (kb napi 100 fotó készítése a lock screen-ből indított kamerával, folyamatosan elérhető GPS, közben utazás) a lock screen érezhetően lassult, akadozni kezdett. Újraindítottam a telefont, minden OK. Folytattam a fent leírt igénybevételt, és egy nap után ismét ugyanide jutottam. lehet, hogy nem bírja a rendszer, ha ennyit használom a kamerát ilyen módon? egy fotó, kikapcsolás, pár perc múlva bekapcsolás, lock screen elhúzás, egy fotó, kikapcsolás, stb - ez napi 100 alkalommal különböző helyeken, közben többször országot is váltva. Ami fura, hogy kizárólag a lock screen lassult, a feloldás után minden program ugyanolyan gyorsan futott, mint előtte. tapasztalt más is ilyesmit?

A telefont újan vettem hivatalos forrásból (ditech.at), kizárólag Play Store-ból letöltött programokat használok, nem rootoltam, stb.
Mindkét kérdésben kérném a segítségeteket.

köszönöm előre is!

(#31931) rolii21 válasza Criton (#31861) üzenetére


rolii21
aktív tag

Mindenki eldonti maganak. Olyan nincs h kell. :D De szerintem nem eri meg meg. Ugyan ugy 2 gb ram van benne. Esetleg ha 3 lenne. Nagyobb kijelzo nem rossz de nem nagy extra.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#31932) rolii21 válasza tomi.tomi (#31930) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nem lehet h hatter folyamat korlatozasban valami el van allitva? Fejlesztoi lehetosegekben.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#31933) mateus


mateus
senior tag

Telóval lőtt photosphere (sajnos elég nehéz tökéletes képet csinálni, nekem még nem sikerült legalábbis..)

[ Szerkesztve ]

(#31934) mihione válasza mateus (#31933) üzenetére


mihione
őstag

Nagyon jo kepek lettek!a masodikat hogy csinaltad?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#31935) Criton


Criton
veterán

Ezt láttátok? Nem jó hír....

(#31936) randras_83 válasza Criton (#31935) üzenetére


randras_83
addikt

Na igen....ismét egy "soon" de lassan csak kiadják...

https://www.flickr.com/randras83/

(#31937) Benex válasza Criton (#31935) üzenetére


Benex
senior tag

Ahogy nézem, az átlátszóság lesz az egyedisége a nexus 5-nek (már ha valósak a nexus 7 kitkat képek) :(

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#31938) Criton válasza Benex (#31937) üzenetére


Criton
veterán

Igen úgy fest nekünk sem lesz átlátszó :( Twitteren panaszkodnak is....
Mondjuk ugyan akkor ez meg érdekes:

We’ll remind you that unofficial Android 4.4 KitKat builds are already available for many devices, including the Nexus 4, Nexus 7 Wi-Fi models and even the unsupported Galaxy Nexus. However, the officially official KitKat update is almost here, so better get ready for it, instead of relying on unofficial ROMs.

[ Szerkesztve ]

(#31939) dnelb válasza Criton (#31938) üzenetére


dnelb
veterán

Mi érdekes van rajta? :F

(#31940) RootRulez


RootRulez
félisten

Korábban a WidgetLockert használtam és így jelent meg a hívás, ha keresetek lezárt képernyőnél:

Akkor azt hittem vmi Widgetlockeres bug, de látom, hogy most is ilyen, amikor a WL lel van törölve és a gyári zárképernyőm van. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31941) adamfriday válasza Essien (#31924) üzenetére


adamfriday
senior tag

A legegyszerűbb toolkittel visszaállítani a gyári romot, fent a lenyitható összefoglalóban is találsz róla infót vagy akár xda-n is.

(#31942) petipetya válasza Benex (#31937) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem fontosabb az ebook alatti teljes képernyő - kérdés, hogy Cool Reader alatt mit látok majd?

"nincs rá lezsóidő"

(#31943) SamS20


SamS20
senior tag

Nekem meg pont az átlátszó navbar kellene még a statusbar. Kb semmi más ami számomra jelentős újítást hoz vizuális téren mert olvasni sem olvasok csak játszom meg netezek a telon ahhoz meg jó lennének ezek a featureok :/ de ha nem kapjuk meg akkor írok egy panasz levelet a googlenak. :D

(#31944) petipetya válasza tomi.tomi (#31930) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az 1. ponthoz tudok hozzászólni. Most megnéztem neked, és szép sorban előhívtam azokat az alkalmazásokat a listáról, amelyeket több órája használtam utoljára (Telefon, Cool Reader, WhatsApp, YouTube, Messenger, Repligo Reader egy 89 oldalas katalógussal, Messenger, Facebook, Google+ - így hirtelen ennyi), és némelyiket újratölti. Ez ilyen, de így is villámgyors.

Érdekesség, hogy pl. a 9,5 MB-os PDF egy nap után is gondolkodás nélkül ugyanott nyílt meg, míg a 300 KB-os könyv a Cool Readerben már pár óra után is csak fél mp betöltés után nyílik meg az utoljára használt alkalmazások listájáról.

"nincs rá lezsóidő"

(#31945) GeneraL_XTX válasza Benex (#31937) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nembaj, felrakod az új Novát és kész, lesz átlátszóság. Én eddig is azt használtam, szarok a gyári launcherre;)

(#31946) LógaGéza válasza Essien (#31924) üzenetére


LógaGéza
addikt

Üdv!

Nézd meg ezt: [link] :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#31947) FearTomi


FearTomi
őstag

Látom minden erejével megpróbálja a Google rávenni a Nexus 4 usereket, hogy cseréljenek Nexus 5-re...jó próbálkozás, csak nem fog bejönni

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#31948) niof válasza GeneraL_XTX (#31945) üzenetére


niof
addikt

Hali! Nekem a prémium Nova van, azon belül is az utolsó béta, de nem jöttem még rá, hogy kell átlátszó drawert csinálni. Stock romom van. Valami elkerülte a figyelem??...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#31949) Integra válasza Criton (#31935) üzenetére


Integra
titán

szándékos. vegyél n5-öt, ha kell a 4.4.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31950) defy456


defy456
aktív tag

A google-nél csak a nexus 5-höz találok 4.4-es factory image-t. A mobilport.hu pedig azt írja, hogy a n7-re már kezdig terjeszteni. Ez hogy lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.