Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz bul07 #7 üzenetére

    Nálam az szokott lenni, hogy hetekig mérlegelem, hogy akkor melyik modell legyen (okostelefonoknál már szűkült a kör, mert korábban Xiaomi/ Samsung /Apple körül ment a dolog, aztán mióta a terméktámogatást a Samsung kibővítette, SAMSUNG/ Apple, végül Apple-nél hagytam a francba, mert alap modell 60Hz-et tudott :D, de Samsungon belül is A osztály teteje vagy S osztály, ott sima S vagy FE), aztán hirtelen megszületik a döntés - addig ugye nincs értelme rendelni, mert kellene vagy 3-4 féle, amiből csak egy lesz a nyertes - és pár napon belül a futár már hozza is. Az A54-nél az volt, hogy vele egyidőben rendeltem a Samsung fóliát is, amivel ugye befürödtem, mert a fólia időben itt is volt, de nem ment fel makulátlanra, így egyből mentem a boltba, venni egy üveget rá 3K-ért. Azt a helyi boltos nem tudta úgy feltenni, hogy ne legyen alatta egy pici szösz. Ekkor volt, hogy Magenta 1-eseknek futott egy akció, hogy ingyen felrakják rá. Erről az akcióról amúgy akkor a napokban szereztem tudomást.
    Be kellett vinnem Debrecenbe. Azért is írtam le, hogy a Hydrogél fóliánál mire kell számítani, mert speciel a várakozási idő ismert volt előttem, az is ,hogy felhelyezés után úgy néz ki a kijelző a kiszáradásig, mint ami mellett becsapódott egy tüzérségi lövedék ... viszont korábban a Yettelnél a Xiaomira makulátlanul felrakták. Na szóval megkaptam a készüléket, mondták, hogy 2-3 óráig várni kell, hagyjam a dobozában, és majd ha előveszem semmilyen buborék nem lesz alatta, meg szép lesz. Megvártam, ki is száradt, de észrevettem, hogy a kijelző és a fólia között, bizony van egy szösz, és körülötte egy jól körülhatárolható, de kicsi légbuborék. ezért még kétszer kellett bemennem Debrecenbe, első alkalommal az üzletvezető mondta, hogy oké, de nincs bent a mobiltudós, második alkalommal viszont már makulátlan volt kiszáradás után.
    Ameddig nincs kiszáradva, szinte esélytelen, hogy észre vedd a sok anomália között, hogy melyik az, amelyik bizony nem fog eltűnni.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés