Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz GoodSpeed #8 üzenetére

    Én magamnak rakom fel az üveget, sőt egy időbe munkahelyen én rendeltem és raktam fel a telefonokra, volt hogy család meg munkajel együtt vagy 7-8telefontra pakolgattam az üvegfóliákat
    Nekem ez tökéletes az üvegfólia

    Nálam az ár az elsődleges 100e Ft-nál többet nem szívesen költök telefonra, így ha kinézem hogy melyik lenne jó várok valami értelmes akcióra
    Na meg a kijelző idő hogy minél több legyen.

    S2 után én A5(2016)-ra váltottam majd A70,
    A70 nagyon sokáig megvolt, több mint 3évet nyúztam egy aksival, egy nagyon jó készülék volt
    Csak már kezdett gyengülni az aksija, nem kicsit, dönteni kellet hogy akkumulátor csere vagy új telefon
    Ekkor jött a Samsung nagy kuponozás, A52S meg valamelyik FE volt képbe, csak a FE teszteken majd 2órával kevesebb képernyő időt bírt, így 105e Ft-ért lett meg a A52S

    Samsung meg azért mert a Samsung androidját ismerem, múltkor egy Huawei androidot kellet bűvölnöm minden bajom volt hogy semmi nem volt a helyén :D

    Apple nálam kizárva
    Én nem fogom rossz helyen fogni ;] :DDD

    Amúgy a A52S-nél tömeges hátlap leválás van, a fórumba 10-ből kb 7-8telefonnál előjött
    Most augusztus közepén vittem be a Fórumba és adtam le garanciális javításra, mutattam a levált hátlapot meg mondtam még pár dolgot. És meglepetésemre mindent cseréltek, akkumulátort, töltő részét, sőt még a fő panelt is.
    Aztán jött az öcsém telefonja(ugyan úgy A52S, egy rendelésbe vettük) augusztus végén 13nappal a garancia lejárta előtt, neki egy szalagkábellel többet cseréltek mint nekem
    Így most két évesen van egy teljesen új telefonunk

    Most az új aksival volt egy 8óra 45perces képernyő időm 12%-ig merülve [kép]

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés