Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m@xsys


m@xsys
senior tag

Jó lett az írás és sok sikert az új telefonodhoz!
Na megyek és csobbanok egyet a Balatonba ;)

(#2) aggleány


aggleány
addikt

Nagyon jó kis írás! :C Kíváncsi vagyok a következőre, mert még él bennem a remény, hogy valaki leírja normális stílusban, hogy miért jobb az iPhone, mint az Android. :K Lehet, hogy a végén én is ájfonos leszek??? :Y

(#3) DeFranco válasza aggleány (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az Iphone a XXI. század Nokiája.

Egyben van, kívül is, belül is, nem csalódsz nagyot, ha megveszed, és borzasztó mainstream. Akinek nincs különösebb elhajló igénye, annak remek választás. Mint az ős-aranykorban a nokia 3210-es.

Egy baja van, túl van árazva számomra (mint ahogy az is volt akkoriban. Lett helyette A1018 Ericsson).

Amúgy Galaxy 3-mam van, de nem vagyok sem fan, sem hater.

(#4) aggleány válasza DeFranco (#3) üzenetére


aggleány
addikt

Úgy nézem, hogy egyszer kénytelen leszek kipróbálni egy ájfont, mert egyre több helyről hallom, hogy milyen jó. Hozzáteszem, hogy Android-fan vagyok, de nem a szemellenzős-fanatikus verzióból. :N

(#5) DeFranco válasza aggleány (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én egyszer fogtam, de állandóan "melléböktem" vele, pedig a G3 touch screen-je elég hasonló érzékenységben és egyébként. Nem értem, miért lehet ez.

(#6) gomsadi# válasza DeFranco (#5) üzenetére


gomsadi#
tag

M@xsys: koszonom! Es egj le a napon te...;]:DDD

Aggleany: jonni fog a kovetkezo, az remelem potolja ezt a hianyossagot szamodra:)

Ezt meg kell cafolnom! A Defy touch panele jo volt, a Legendahoz kepest! Meg szep nagy! Eleg nagy huvelyk ujjaim vannak, de az iPhone az elso telefon, aminel nem utok felre portrait modban!! Pedig "csak" 3,5" az iPhone. Szerintem csak siman a Galaxy 3 paneljahoz hozza vagy szokva. A wp7(omnia7;4,0";optimus7;3,8") sokat dicsert billentyuzeten pl tobbet utottem felre mint droidon(Defy;3,7").

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#7) lsebestyen válasza DeFranco (#5) üzenetére


lsebestyen
addikt

pedig az iphone-nak sokkal jobb a kijelzője...

nekem volt androidom, utána iphone, aztán megint android, mert az "engem ne korlátozzon le senki" elven nem voltam megelégedve az iphone-al :((( de a kijelzője az tényleg nagyon jó!

"nem tudom elviselni, ha valamit túláraznak, azt próbálják megetetni velem, hogy "ez az etalon, minőség, egyszerűség!", főleg, ha százezer forintot akarnak elkérni érte, és nem teljesíti azt, amit próbál lenyomni a torkomon." akkor miért ájfont vettél? :DDD egyik legtúlárazottabb termék a piacon, csak azért, mert az alma a király... :U az oké, h jól össze van rakva, de ennyi pénzt elkérni érte...persze ez megint csak hazánk hibája lehet, mert az usába nem kerül kb semmibe, a tarifák miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jónak jó, elfogadnám én is, ha nem lenne a cég üzletpolitikája mögötte, meg a szoftverboltnak a hülye korlátozásai.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Ocarina válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Milyen korlátozások?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#10) DeFranco válasza lsebestyen (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyorsan reagáltam, kár volt ;) a szükségesnél durvább lett.

Az lehet hogy bizonyos szempontokból jobb a kijelzője, nyilván az, de érintésvezérlésben a G3-mal szemben nem tud pluszt felmutatni.

@gomsadi#: azt ugye érzed, hogy nem iphone kijelző, meg android kijelző van, hanem iphone, motorola, samsung, etc.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mr.Csizmás válasza Ocarina (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

konkrétan itt nem egyszer olvastam, különböző emberektől, hogy ilyen-olyan-amolyan okok miatt kiszedik az appstoreből az adott appot, ha jól emlékszem a voip dolgokkal is volt ilyen pl.

btw. egyelőre az android megfelel nekem, ingyen navi+a "szokásos" felhasználás miatt nem váltanék telefont (még androidon belül se)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) gomsadi# válasza lsebestyen (#7) üzenetére


gomsadi#
tag

Ha ezt kiemelted, akkor az is ott van, hogy kozben nem hozza azt, amit sugalni akar ezekkel a dolgokkal:) mint irtam, az ip4 hozta ezeket. A htc meg egy hamis kepet fest magarol. Ne trolkodj kerlekB)

DeFranco: koszi, hogy figyelmeztettel! Elirtam. Viszont Az apple akkor is klasszisokkal jobb panelt vett ebbe, mint amit a samu rakott a galaxy 3-ba. M@xys baratomnak volt, tudom milyen annak a touch panelja:)

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#13) darál0w válasza aggleány (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

+1.

az anyaghasználatot most mellőzük majd :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) Obi Wan


Obi Wan
tag

kíváncsian várjuk a következő írásodat

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#15) DeFranco válasza gomsadi# (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jól van baszki. Akkor klasszisokkal jobb panelt tett bele. Twice as amazing. Another f*ckin' woodhead topic. Hiába próbál itt az ember objektív lenni, meg óvatosan fogalmazni. Leléptem.

[ Szerkesztve ]

(#16) brownus válasza aggleány (#2) üzenetére


brownus
veterán

nem jobb, más. napokig elvitatkozhatnánk azon, hogy melyik a jobb, ios vagy az android. az a jobb amelyiket használod:D

nekem formára nagyon tetszik az ip4, csak keveslem a 3,7 colos kijelzőt.

(#17) aggleány válasza brownus (#16) üzenetére


aggleány
addikt

Pláne, hogy az a 3,7 csak 3,5". ;)

Mindenki

Nem kell megsértődni, megbántódni, kekeckedni, stb. Az ilyen topikokban egy idő után megjelennek a trollok, ez ellen mindössze annyit lehet tenni, amit egyik kolléga javasolt:

Don't feed the troll!!!

Felettébb meg lennék hatódva, ha végre értelmes emberkék írnának ide, bár semmi közöm hozzá, mint azt mindjárt megkapom. Akkor is ez a véleményem. Uff!

(#18) koxx válasza brownus (#16) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"csak keveslem a 3,7 colos kijelzőt." most tablet kell vagy telefon? :)

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#19) brownus válasza aggleány (#17) üzenetére


brownus
veterán

sry, akkor pláne keveslem:)

(#18) koxx, nekem 4 colos telom van, meg kis tenyerem:) pont elfér benne a mobilom. de ha eljut odáig a technika, hogy már nem lesz nagy kerete a kijelzőknek, akkor kelleni fog a 4,2 vagy akár a 4,5 col is. már a 4 colon is ellehet olvasni egy-egy cikket, blogot, stb.. nem kell kimászni az ágyból éjfélkor ha eszedbe jut valami.

ha jól tudom, az ip5 már 4 colos kijelzőt kap.

[ Szerkesztve ]

(#20) Ocarina válasza koxx (#18) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem a telefon kategóriába még simán belefér a 4,3", esetleg 4,5" is.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#21) vans? válasza Ocarina (#20) üzenetére


vans?
őstag

Es a zsebedbe?

hábm bábm

(#22) aggleány válasza brownus (#19) üzenetére


aggleány
addikt

Semmi gond, az ember mindig szeret jobbra gondolni. :D

Lassan kezdek rájönni, hogy mire való az iPod és társai, már a Samunak is van ilyen izéje 4 és 5"-osban. Nekem igazából a filmnézés szempontjából lenne jó egy nagyobb kijelző, de telefonáláshoz bőven elég a 3"-os is. :K

(#23) máyköl válasza Ocarina (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem nem. 4 colos legyen maximum, de én annyira hozzá vagyok szokva az iPhone 4 kijelzőjéhez, hogy a DHD 4,3 -as kijelzője is idegesített a mérete miatt, és a Vodafone 845 2,8 -as kijelzője is. Talán a 4 colost el tudnám még viselni, de több tényleg ne legyen, és ha minden igaz, akkor tényleg 4 colos kijelzővel jön az új iPhone.

(#24) máyköl válasza aggleány (#22) üzenetére


máyköl
veterán

Ha ismerkedni szeretnél az iOS -el, de nem szeretnéd elhagyni az Androidot teljesen, vegyél egy iPod Touch 4G -t. Ebben az esetben mindkét rendszert kiismerheted, és később eldöntheted, melyik vonalon szeretnél továbbmenni.
Az iPod Touch 4G gyakorlatilag ugyanaz mint az iPhone 4, csak telefonálni nem tudsz vele, és GPS nincs benne. Viszont jóval vékonyabb is.

(#25) aggleány válasza máyköl (#24) üzenetére


aggleány
addikt

Pont valami ilyen megoldásra gondoltam, de még nem tudom, hogy tényleg akarok-e ismerkedni az iOS-sel. :F Előbb utánanézek mindenfelé, és ha tényleg bejön, akkor beruházok egy valamire.

(#26) huntermati válasza aggleány (#25) üzenetére


huntermati
tag

Jó dolog az az iOs. :K

(#27) Ocarina válasza aggleány (#25) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem a testreszabhatóság hiányozni fog, bár valamelyen szinten JB után, témázható az iOS is. Én egyébként nem bánom, hogy váltottam nekem jobban bejön a rendszer.

Szerintem várd meg a szeptembert, októbert, sok pletyka van olcsóbb iPhone-ról, szvsz nem lesz, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#28) k. válasza brownus (#19) üzenetére


k.
őstag

Érdekes, én manapság reggelente már csak a szifon 4el nézem meg a híreket.
Elötte 4 colos X10 volt, azzal sem volt nagyobb élmény.
Szerintem nem az a lényeg, hogy 3.5 vagy 4. vagy 4.3 col, hanem a felbontás. Mivel az ip4nek írtó nagy felbontású a kijelzője, kevésbé kell belenagyítanom, igy nem érzek hátrányt.
Plusz olyan jól elfér a zsebemben a teló :D

(#29) Amoonre1717


Amoonre1717
tag

Hát ez remek olvasmány volt, csak jó lenne több dolgot is tudni hogy miben is jobb az i4. Jelenleg egy samsung galaxy s-t használok, lassan 1 éve és bár meg vagyok vele elégedve, de akkor is szeretném lecserélni szeretett telefonomat egy i4re.
Ha valaki esetleg tud benne segíteni az megköszönném.

(#30) aggleány


aggleány
addikt

Én is úgy gondolom, hogy nem lehet túl rossz az iOS, ha annyian szeretik, de egyelőre ennyiért nem fogok kísérletezni. Láttam, hogy elvileg szeptemberben lesz valami (ha lesz), az pont jó lenne nekem. :K

(#31) brownus válasza k. (#28) üzenetére


brownus
veterán

igaz, a kijelző nagy felbontása a fontos. de ez mindkettőnknél adott. én is már csak a telefonnal futom át a híreket esténként, amikor már nem akaródzik oda ülnöm a noti elé:)

[ Szerkesztve ]

(#32) darál0w válasza aggleány (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

beljebb veszik a minőséget.

üveg hátlapbol műanyag és a többi...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jó kis írás , használd egészséggel :R
És velem is az van,hogy amióta iPhoneom van , azóta szinte az összes játéktelefonnak tűnik mellette

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#34) aggleány válasza darál0w (#32) üzenetére


aggleány
addikt

Az úgy nem jó. :( Még az is lehet, hogy kezdésnek tényleg egy iPod lesz belőle, aztán majd kiderül, hogy hogyan tovább.

(#35) darál0w válasza aggleány (#34) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pont azt veszik ki belőle, amitől apple az apple...a minőség. dehát ez van, ha olcsosítani kell.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Jól jártál az i4el, én is csípem. De a HTC fikázást nem értem. Egy Dézin túl vagyok, Dézi S-t nyúzok, és minőségi problémák még csak fel sem sejlettek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37) gomsadi# válasza hoffman_ (#36) üzenetére


gomsadi#
tag

Köszi, azt hiszem te voltál az, akinek semmi gondja nem volt vele. Én azt néztem, amit a többiek, illetve külföldi oldalakon láttam, olvastam. Írtam, szvsz. Örülök, hogy neked semmi bajod vele!

Have a Lot of Fun!!

(#38) k. válasza darál0w (#35) üzenetére


k.
őstag

Én nehezen hiszem, hogy ezt meglépik.
Jön az i5, marad szerintem az üveg+ fém kombó, olcsó telónak meg jön az i4 8gb.

Az apple egy elég egoista vállalat, nemhiszem, hogy az átlagnak készítene gagyi műanyagos cuccot.
A 3G, 3GS már a múlt, mégegyszer nem mennek oda vissza.

(#39) darál0w válasza k. (#38) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tehát csak a belső tárhelyet csípik le?

az annyival lentebb vinné az árát?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) aggleány válasza k. (#38) üzenetére


aggleány
addikt

Ez nem lenne rossz. :D

(#41) k. válasza darál0w (#39) üzenetére


k.
őstag

elvileg egen.
A 3gsből is már csak a 8gb-t árulják, a 16 és 32GB már nincs.
Szifon 4ből is ez lesz.

(#42) darál0w válasza k. (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát kíváncsi vagyok rá.

nem mintha iphonet akarnék venni megint...de akár az is elsülhet :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43) Ocarina válasza k. (#41) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Vagy bejön ez a jóslat.
Bár erősen kétlem.
2 hét és kiderül.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#44) máyköl válasza k. (#41) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem nem.

iPhone 2G: 4-8-16Gb

iPhone 3G: 8-16Gb

iPhone 3GS: 8-16-32Gb

iPhone 4: 16-32Gb

Elvileg a következő széria ez lenne:

iPhone 5: 16-32-64Gb.

Szerintem nem lesz 8gigás I4, anélkül is esik eleget az ára...

(#45) darál0w válasza Ocarina (#43) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez sem rossz.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46) máyköl válasza máyköl (#44) üzenetére


máyköl
veterán

Bár még csak most olvasom ezt a cikket.

(#47) m@xsys válasza aggleány (#22) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hogy miért is ideális számomra a 3,5"?
Azért mert rendesen belesimul a mobil a kezembe és átérem a kijelzőt.
Minden pontját elérem a kijelzőnek és ez fontos.
Persze tepsi kezűeknek ideális lehet a 4" is, nekem nem.
Habár örülnék kicsit nagyobb kijelzőnek, de nem hiszem, hogy változtatni fognak.
Most is iPhone 4-ról írok és ha hosszabban szeretnék akkor előveszem az iPadot.
....és amióta van iPhoneom: A legfontosabb: nem vágyok fél évente új telefonra :B

(#48) Ocarina válasza m@xsys (#47) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Utolsó mondathoz +1.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#49) brownus válasza m@xsys (#47) üzenetére


brownus
veterán

szifon4-et már lehet használni pendrive-ként? vagy mindenhez kell az itunes?

(#50) HXY válasza brownus (#49) üzenetére


HXY
addikt

Ha rootolod, vagyis JailBreakeled, akkor mindent lehet vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.