Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#144) Chaser válasza kolopele (#140) üzenetére


Chaser
titán

tudom, az kicsit "vicces", régi architektúra már, ilyen szempontból nagyon elavult, viszont helytáll még azért, és - megfelelő árazással - igen jó vétel tud lenni, ez most adott, 80 körül biztos nem vennék, és más gyártótól sem, ebből zafr, pulse v nitro az mindegy, de zafír :)

Synthwave
nyilván nem kötelező ufóéktól venni, de ott 43-44e ft-ra jön ki a 2700, többször nem mondom ( : 3600 60e körülre, az 16-17e ft difi, összes többi boltban drágább 60e-nél a 3600-os
és mindkettőhöz van játék+gp

te írtad, én is, de megint:
_nekem van_ samu 860, mx500, adata sx8200 pro, fényképezzem le őket miközben tsókot' küldök? :d na ugye hogy nem
860 evo nagyon jó, mx500 is, de érezhetően reszponzívabb a 860, aminél pedig érezhetően reszponzívabb az sx8200 pro - az tény és való, h nincs ég és föld külnbség köztük hétköznapi használatban, de van különbség, ha pedig bármi meló beesik aminek kell a gyors alap, akkor agyonveri az sx8200 pro mindkettőt -
_ha_ drágább lenne sokkal, megérteném h nem olyat akarsz venni, _de nem az ((( : ufóéknál épp azt 3 év garral adják, így máshonnan vettem, vizesektől 512-es 24e ft volt, de több helyen már van 23e-ért is - ezt most visszavonom, ránéztem, felment az ára 25-6e-re :) -
samu 860 evo 500gb értelmes helyen 24-5e, ezt ufóknél 21e-re le lehet kuponozni, úgy már van 4e difi, mx500 500gb 21-22e-től van értelmes helyen, de kár róla beszélni, samu 860 is gyorsabb nála
azt mondod, nem vennél első genes cpu-t - mondjuk azt én se -, de ilyen árdifivel vennél sata ssd-t egy brutál nvme helyett? - amiről valami szösszenetet írtál is, olyan fogyasztási adattal amit te se hiszel el :d -
annyit még elárulok, mx500 jobban melegszik mint az sx8200 pro - amire csak a gyári hővezető alucsíkot tettem fel, azt is tegnap, addig "pőrén" ment -, és sokkal nehezebb a háza, mint a samu 860-nak, valószínűleg azért, mert hűtés van benne aluból... :) de le is tudom neked mérni grammra pontosan mindkettőt, az mx-et filmeket tárolni vettem, jó áron volt év elején ufóéknál és ők megadták rá az 5év gyári gart
kinézett lapodat annyira nem ismerem, az lehet h jó választás, többit én azért átgondolnám
cl18-as magasabb frekes ram nem feltétlen lesz gyorsabb, de ezt is te tudod, én meg nem vennék már 16gb-ot, hiába van 4 dimm, úgy tuningot kb el lehet felejteni ramnál, de sokszor még az xmp sem megy, szóval bővítés elég lutri későbbiekre nézve
no mindegy, beszéltem, többi a te dolgod ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.