Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) sajby válasza chelsi (#5249) üzenetére


sajby
senior tag

Jól látod :)

(#5252) embe válasza Namelesske (#5250) üzenetére


embe
nagyúr

Úgy tűnik nagyon vegyesek az érzéseid. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5253) kutga válasza embe (#5252) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem csodálom. Jó az ios de buta a droidhoz képest.

Let the Zone take me if I am.

(#5254) K82 válasza kutga (#5253) üzenetére


K82
őstag

Hülye angolok, angol hülyéééék... Ja nem, amerikaiak. Egyébként nem véletlen h ennyire "buta" az iOS, odakint elvárás h minden működjön németes precizitással mert ha nem akkor perelnek. Ami nekünk teljesen egyértelmű, az a nagy többségnél odaát nem feltétlen - és nem is feltétlen baj, csak fura a mi szemszögünkből. Elment a net, rokon hívta az AT&T-t, azonnal jött is a szerelő - én meg fogtam a modemet és a jó öreg konnektorból kihúzom és visszadugom módszert alkalmazva megjavítottam. Sok dolga nem volt mire kiért, ő ugyanezt csinálta és megvitattuk h szerinte a 8 Mbit teljesen jó sebesség 30$-ért, én meg közöltem vele h itthon ennyiért gigabit van tévével telefonnal HBO-val...

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#5255) kutga válasza K82 (#5254) üzenetére


kutga
nagyúr

Értem én hogy működik de alap dolgokat nem tud vagy tele van értelmetlen korlátozásokkal. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5256) Localmatador


Localmatador
tag

Sziasztok!

Régebbi S6 és S7 rossz tapasztalatok után sosem volt Samu telefonom. Amivel elásták magukat nálam, az a katasztrofális hálózatkezelés. Munkára használt telók voltak, és rendszeresen nem voltam elérhető. Az amúgy nevetséges tanács- használd csak 3G- n, egy 4G csúcstelót basszus, a lassan megszűnő 3G hálózaton- sem oldotta meg a gondokat. Napi többször jöttek az sms-ek nem fogadott hívásokról, persze full térerős helyeken.
Na szóval most értünk a lényeghez😃 bizonyos vélekedések szerint minden szívást az Exynos számlájára lehet írni. Aki már Snapi S20 FE használ, mik a tapasztalatai ez ügyben?

Köszi

(#5257) justmemory válasza Namelesske (#5250) üzenetére


justmemory
senior tag

Volt iPhone-om, szerintem nem érdemes az Androiddal összehasonlítani, semmilyen szinten. iPhone - iOS vs. Ezermegegygyártó - Android. És ez csak egy a millió szempont közül, hiszen az Apple - ahogyan írtad is - egy komplett ökoszisztémát, tulképp az egész céget/brand-et/miegyebet egyként kezelve tudja ezt menedzselni, amibe rengeteg apró részlet beletartozik. Tök más a kettő, na. :R

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5258) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Én is egy ilyen telefont szeretnék venni a jövőben.
Felvettem a Samsung Experience Store-al a kapcsolatot és azt írták, hogy nagy mennyiségű ködös kék s20 fe érkezik a héten, ráadásul sd procis. ;) Állítólag jövő héttől rendelhető lesz.

(#5259) Namelesske válasza embe (#5252) üzenetére


Namelesske
addikt

Ami jó azt el kell ismerni, de ami sz@r azt mondjuk ki nyíltan sz@r. Ezen se a 3 csillag se a harapott alma márkanév nem változat. Csak azért osztottam meg Itt is hogy platform függetlenül ugyanolyan nihil segg vagyok minden topikba XD nem csak a szerencsétlen FE-t ekéztem alaptalanul.
#5257
Az iPhone az nagyon ilyen leszedált valóság. Ne gondolkozz, fizess használd. Ehhez képest az FE igen komoly szoftveres fölényt tud felmutatni. Nem véletlenül szeretem a OneUI-t annyira. Majd kiváncsi leszek az iOS 15-re.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5260) kutga válasza Petyus87 (#5258) üzenetére


kutga
nagyúr

Jó lenne, azért mégis csak kéket akarnék magamnak. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#5261) Sonex79 válasza kutga (#5260) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Nekem a színkérdés addig a 15 percig volt érdekes míg átértem a speedshopba, és ráraktam a spigen rugged armor tokot ;] . Onnantól fekete lett 😀

(#5262) kutga válasza Sonex79 (#5261) üzenetére


kutga
nagyúr

Így érthető én viszont megszállott tok ellenes vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#5263) patomi válasza kutga (#5262) üzenetére


patomi
őstag

Tok nélkül borzalmasan csúszik.. számomra legalábbis.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5264) justmemory válasza kutga (#5262) üzenetére


justmemory
senior tag

Gyerekeknek feltettem szekrényre, hogy hajnyíráshoz tudjanak mesét nézni. Aztán végignéztem, ahogyan lebucskázik és a kijelzőjére esik. Semmi baja nem lett - átlátszó Spigen tok, pici kiemelkedéssel a kijelző körül... :R

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5265) Namelesske


Namelesske
addikt

Maradt pár tokom kéri valaki ingyen adom írjon privátot.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5266) samu74 válasza Localmatador (#5256) üzenetére


samu74
addikt

Osztom a véleményed, az S7-et konkrétan a falhoz akartam vágni újkorában (243ezer volt). Aztán fura mód 8-as droid után nem volt gond vele.S9+ hibátlan volt,az S20FE szintén. Természetesen exynos mind.Vodafone hálózaton.

-----------

(#5267) Badboys válasza Localmatador (#5256) üzenetére


Badboys
őstag

Az SD egyértelműen jobban kezeli a hálozatot. 3G kellett a stabilabb kapcsolathoz. Pl. a Dunán az is gyengélkedett. Pedig légvonalban pár száz méter az antennák. Otthon is szintén talán 200 m és a fix 3G kellett. SD vel nem kell kapcsolgatnom. Nem rugózik jól tartja a hálózatot.

(#5269) kutga válasza patomi (#5263) üzenetére


kutga
nagyúr

Az nem jó hír. Az A szériát ezért lehetett szeretni.

Let the Zone take me if I am.

(#5270) patomi válasza kutga (#5269) üzenetére


patomi
őstag

Nekem az is olyan érzés volt, eléggé vékony a telcsi. A másik, meg, hogy hiába a paszentos tok, csak bekerül alá a kosz és szépen dolgozik. Nekem alul már van rajta néhány tűhegynyi sérülés emiatt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5271) szemy94 válasza patomi (#5270) üzenetére


szemy94
senior tag

S9-em több mint 2 éves, semmi karc a kereten, S10 Lite nincs 1 éves, 2-3 ilyen tűhegynyi kopás azért már van rajta. (Mindkettő szilikon tok, minden nap áttörölve, főleg nyáron, mikor nagyon sok a por) Ha akarják megtudják jól csinálni, csak többe kerül. Az S20/21 szériából nem nézem ki, hogy ilyen jól bírná, de ha valakinek van tapasztalata, az leírhatná.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5272) patomi válasza szemy94 (#5271) üzenetére


patomi
őstag

Háta műanyag, keret elvileg alu(puha sérülékeny), ettől ennyit lehet várni. Sajnos. A50-et másfél évesen úgy adtam oda a fiamnak, hogy semmi karc nem volt rajta.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5273) szemy94 válasza patomi (#5272) üzenetére


szemy94
senior tag

S9, S10 Lite mindkettő alu keret, de mégis más a kettő. Bár az S9 csak matt, nem csili vili, az igaz :))

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5274) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok most váltottam S7=-ről S20 FE sp-ra.
Első nekifutásra két kérdésem lenne:
1- mivel váltható ki/oldható meg az értesítési led hiánya? Nagyon hiányzik, hogy két méterről láttam a lenémított telefonon a nem fogadott hívásokat :(
2 . Az S-7en a baloldali gomb listázta az összes futó programot, és könnyű volt ide-oda ugrálni köztük, vagy bezárni bármelyiket. Az s 20 FE-n a baloldali gomb felhozza ugyan a futó alkalmazásokat, de lapozható formátumban, egyszerre csak egyet. Ez eléggé nehézkes, pl vezetés közben, de amúgy is. Nem lehet ezt átállítani listás nézetre?

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

(#5276) K82 válasza balazs1956 (#5274) üzenetére


K82
őstag

Ugyan a Good Lock nem elérhető a mi régiónkban, de van helyette Fine Lock vagy Nice Lock. Ehhez van a Task Changer nevű plugin, ott elég sok mindent be tudsz állítani, Youtube-on keress rá, van egy csomó videó (én meg proxy mögött vagyok, nem tudok yt-ozni).

Pixel / OnePlus Pad

(#5277) Localmatador válasza Badboys (#5267) üzenetére


Localmatador
tag

Köszönöm, ez biztatóan hangzik. Nekem is az volt annó a fő bajom a 3G-re kapcsolgatással, hogy a Dunántúlon nagyon gyenge az ellátottság, sok helyen nulla a térerő. (Telekomos vagyok). 4G hasított már évekkel ezelőtt is szinte mindenhol

(#5278) Mezso válasza haloli9 (#5275) üzenetére


Mezso
tag

...és már el is fogyott... :(

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#5280) Mezso válasza haloli9 (#5279) üzenetére


Mezso
tag

"Galaxy S20 FE - Snapdragon - 128GB, Ködös Kék" nem adható a kosárhoz, mert a termék elfogyott. Nekem ezt írja folyamatosan...

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#5282) Mezso válasza haloli9 (#5281) üzenetére


Mezso
tag

Nem. Szolnok...

Üdv. Zsolt http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mezso

(#5283) Namelesske válasza szemy94 (#5271) üzenetére


Namelesske
addikt

A51 hibátlan volt 1 év után pedig műanyag, ezt 3 hónap után eladtam és már tele volt apró hibákkal a tok miatt.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5284) kutga válasza Mezso (#5280) üzenetére


kutga
nagyúr

Lesz még biztosan.

Let the Zone take me if I am.

(#5285) kissati66 válasza K82 (#5276) üzenetére


kissati66
tag

A Task Changer külön már nem működik Android 11 alatt, helyette a Home Up van, aminek része a Task Changer is.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#5286) K82 válasza kissati66 (#5285) üzenetére


K82
őstag

Valóban, rosszul emlékeztem. :R

Pixel / OnePlus Pad

(#5287) Szikravadász válasza balazs1956 (#5274) üzenetére


Szikravadász
csendes tag

Szia!
Én S8-ról váltottam, a LED pótlására A "LED Me Know" nevű appot használom. Gyakorlatilag pixel szinten testreszabható.

(#5288) samu74 válasza Szikravadász (#5287) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk aki használja az AOD-t ,nagyon nem fogja hiányolni. Nekem is volt az előző telefonomon, de már megszoktam hogy nincs ,viszont az ikont látom az óra alatt ha történt valami.

-----------

(#5290) kutga válasza Namelesske (#5289) üzenetére


kutga
nagyúr

Majdnem a Mininek néztem. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#5291) Badboys válasza Namelesske (#5289) üzenetére


Badboys
őstag

Ahogy elnézem rendesen lelépsz erről a vonalról. Nem is érdemel mást a samu. Nagyon elvannak szálva magugtól. Eladás után sokat hezitáltam mi legyen,de az óra miatt maradt. Lehet az órát is kukázni kellett volna a fenébe. Főleg, hogy leszálltak a Tizenről. Tetves egy társaság.

(#5292) kutga válasza Badboys (#5291) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi lett végül?

Let the Zone take me if I am.

(#5293) Namelesske válasza Badboys (#5291) üzenetére


Namelesske
addikt

Ezen felsírtam XD By Bog [link]

kiraly az illusztráció, nekem ne mondja senki ismeretlen volt a sok hiba.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5294) Badboys válasza kutga (#5292) üzenetére


Badboys
őstag

Mint írtam maradt, de az SD verzió. Jobban jártam volna, ha az órát is kukáztam volna.

(#5295) Badboys válasza Namelesske (#5293) üzenetére


Badboys
őstag

Siralmas, de sajna igaz.

(#5296) jereti


jereti
tag

Sziasztok! Engem annyira kiborított a rettentően gyenge akkumulátor, hogy inkább újra az A51-et használom, ezt meg elraktam tartaléknak. Mondjuk annak kissé drága. Számomra emiatt óriási csalódás. Az A51 ugyanolyan felhasználás mellett kétszer annyi ideig bírja...

(#5297) kutga válasza jereti (#5296) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem az akksi gyenge hanem a soc étvágya nagy. Az sd verzió jobb ebből a szempontból.

Let the Zone take me if I am.

(#5298) andras0x0x0


andras0x0x0
csendes tag

Sziasztok !

Ki milyen autós tartót használ ehhez a telefonhoz? A régit sajnos kukáznom kell, mert nem fér ez bele.

Kösz!

(#5299) Namelesske válasza andras0x0x0 (#5298) üzenetére


Namelesske
addikt

Attól függ mennyid van rá, a gyári 7000 körül van az elég masszív. Sok évig jól bírja munkatársam még az S9 S10 idején vette azóta süti a nap....

[link]

Van 8k-ért olyan is amiben lassú wireless töltő is van:

[link]

Én mondjuk Spigen "fen" vagyok, árban és minőségben megfelelő, de kialakításban nem tudom...

[link]

Nekem ez stílus vált be, de Kínából rendeltem hasonlót. Most pont akciós a Lidl-ben.

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5300) kutga válasza andras0x0x0 (#5298) üzenetére


kutga
nagyúr

Samsung gyárit.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.