Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Crucio válasza kelly416 (#5849) üzenetére


Crucio
aktív tag

Szerintem nincs semmi gond a kameralyukkal, meg sem kellett szokni, mert olyan, mintha nem is lenne ott.

(#5852) samu74


samu74
addikt

Jönnie kell a CUG5 frissítésnek is,sammobile oldalán az exynos verziónál már megjelent egy 450 mb-os update.

-----------

(#5853) ShadowLac


ShadowLac
addikt

A SES be most 17990. És régi telefon leadása további 10000ft minus. !!!!!169990!!!!!

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5854) kutga válasza ShadowLac (#5853) üzenetére


kutga
nagyúr

Mindegy milyen telefon?

Let the Zone take me if I am.

(#5855) Regiee


Regiee
aktív tag

Kösziszépen, jogos. Utánaolvastam klóros vízben nem is ajánlott.

Viszont tegnap már megtaláltam, de most a hajam is kihullott már. Merre van az a beállítás, hogy a kijelző széle felvillan értesítésnél? :)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#5856) Astery válasza Regiee (#5855) üzenetére


Astery
senior tag

Értesítések, Rövid előugró ért. beállításai, Világító szélek.

(#5857) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Sziasztok!
Majd egy hete van egy S20 Fe snapis telom, S9-et váltotta. Minden szép és jó, de egy dolgot hiányzik. Nem írja, hogy aktív a VoLTE. Gondolok itt az ikonra a térerő jel mellett. Ez azért hiányzik, mert otthon a házban ha telefonálok, bemegyek az egyik szobába, képes a hívás megszakadni, mert ott nincs 4g. Az S9 írta, így nem mászkáltam a házban hívás közben. Itt nem írja és reflexből mászkálok. Van erre valami megoldás? Ha a WiFi-t kilovom, akkor látom, hogy 4G, de ennyi. A volte ikon itt is hiányzik.

(#5858) ferrari1


ferrari1
őstag

Segítséget kérnék. Melyik RM számú a biztos Snapdragon procis verzió? Elnézést ha volt már! :R

(#5859) golyani válasza kutga (#5854) üzenetére


golyani
addikt

Igen. Nyilván ha valami értékelhető akkor mondanak rá egy árat +10k. De egy nyomógombosra meg ráírják az 5-10Ft névértéket és jár a 10k. Nekem ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

(#5860) Sgr_A válasza ferrari1 (#5858) üzenetére


Sgr_A
addikt

SM-G780G

(#5861) Badboys válasza Pistiboy88 (#5857) üzenetére


Badboys
őstag

A Tmobil nem írja ki. Én az SD s FE vel ilyent még nem tapasztaltam, hogy megszakadt a vonal. Az exinél előfordult. Elképzelhető a hálózati hiba.

(#5862) Astery válasza ferrari1 (#5858) üzenetére


Astery
senior tag

Hivatalos helyen 4G képes snapis verziót vehetsz (SM-G780G). Ez Telekoméknál Galaxy S20 FE Q néven fut. De szürke import keretében vásárolható 5G képes S20 FE ami csak snapis verzióban létezik, annak a száma SM-G781B.

(#5863) kutga válasza golyani (#5859) üzenetére


kutga
nagyúr

Végül nem adtam le a régit. Hoztam egy kék SD verziót.

Let the Zone take me if I am.

(#5864) insyde5 válasza golyani (#5859) üzenetére


insyde5
aktív tag

Igen, egy 15 éves nokia nyomogombosat adtam be 10.000. ért. az s8 ért 16.000. ret ajánlottak :D XD. az adásvételire azt írták: újrahasznosításra vár.

(#5865) golyani válasza kutga (#5863) üzenetére


golyani
addikt

Egy Galaxy3-at akartam leadni, de akkor beajánlották a 10%-ot, ha tokot vagy biztit veszek. Így nem adtam le én sem, de vettem 1 év biztit is :DDD , tok meg amúgy is kellett, így 162k volt a telefon ára. Nekem mondjuk fehér jutott, de kék gyári tokban van. Még jól is néz ki, hogy kilátszik az alján az ezüst keret. :)

(#5866) ferrari1 válasza Astery (#5862) üzenetére


ferrari1
őstag

...és Sgr_A: Köszönöm!

(#5867) tipuka válasza golyani (#5865) üzenetére


tipuka
addikt

nem találom ezt az akciót, ellinkelnéd kérlek? Sima SES van Szegeden is, csak azért. :DDD SESTORE viszont nincs. Agyhalál :)

(#5868) Badboys válasza tipuka (#5867) üzenetére


Badboys
őstag

Az Árkádban van a SES én is ott vettem. Szvsz. az a SESTOR.

[ Szerkesztve ]

(#5869) golyani válasza tipuka (#5867) üzenetére


golyani
addikt

melyiket nem találod? a 10%-osnak már vége.
mondjuk akkor én sem tudtam, hogy van, a boltos srác mondta, hogy van egy jobb ajánlata :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5870) m1lan válasza tipuka (#5867) üzenetére


m1lan
őstag

Ugyanaz a kettő, csak a mögöttük lévő cég más. :DDD A promóciók egyébként jellemzően minden Samsung Experience Store üzletre érvényesek, csak a SES-ben a magasabb árak miatt kevesebbet érnek a kedvezmények. Az SSD akcióban pl. az 500 gigás T7 a SES oldalán 34.990 ft, ugyanez a SESTORE-on csak 29.990 ft.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#5871) ShadowLac válasza kutga (#5854) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szerintem mind1.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5872) tipuka


tipuka
addikt

Ma is tanultam valamit... :DDD Köszi nektek :R
És, ha veszek valamit a sestore-ban online, akkor a szegedi ses üzletben miért nem vehetem át, ha ugyanaz a kettő? Nagyon félre értek valamit? :DDD

golyani: köszi, hát ez tényleg lejárt. :B

(#5873) kutga válasza tipuka (#5872) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy látom van Szegeden is.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#5874) m1lan válasza tipuka (#5872) üzenetére


m1lan
őstag

SES.hu = Strong & Unique Kft.
SESTORE.hu = Bravophone Kft.

A két cégben mindössze annyi a közös, hogy a Samsung kiemelt partnereként üzemeltetnek Samsung Experience Store üzleteket. Eléggé egybevág a profiljuk ezen kívül is, nagykerként tulajdonképpen egymás konkurenciái. Nagyvonalú volna, ha megengednék, hogy a másik cég webshopjából olcsóbban rendelgessenek hozzájuk termékeket, ezzel gyakorlatilag szabotálva a saját üzletüket. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#5875) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Van itt valakinek tapasztalata nem Samsung márkájú vezeték nélküli töltővel?
Kinéztem a Baseus Jelly Wireless-t, ami névleg tudja a 15W-ot. A telefon ebből is felveszi a 15W-ot, vagy csak a gyáriból?

(#5876) kutga


kutga
nagyúr

A touch egyébként tényleg érdekes. Sokszor félbe vágja a szavakat a swipe billentyűzet. Bár lehet csak túl gyorsan húzom az ujjam.

Let the Zone take me if I am.

(#5877) kutga válasza m1lan (#5874) üzenetére


kutga
nagyúr

Legalább már ezt is tudom. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5878) icemad válasza kutga (#5876) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

SwiftKeyt használsz? Mert ez nálam is előfordul, de más típusú telefonon is. Szerintem programhiba lehet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5879) tipuka válasza m1lan (#5874) üzenetére


tipuka
addikt

Uhh, leesett koppan. Fájt. :) Nagyon túlgondoltam először. Köszi. :R

kutga: a ses-t tudtam köszönmö, csak a sestore-n akadtam fent, hogy mi van. :DDD

(#5880) kutga válasza tipuka (#5879) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen ketten vannak.

Let the Zone take me if I am.

(#5881) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Hol tudom állítani hogy feloldott kijelzőnél az értesítéseknek ne legyen előnézete? WhatsApp jön pl de nem szeretném ha a képernyő tetején olvasható legyen csak hogy felvillan.

Let the Zone take me if I am.

(#5882) Regiee


Regiee
aktív tag

Az miért van, hogy kikapcsolt kijelzőnél a messenger kis buborékkal mutatja az üzenetet rendesen, de pl vibernél nem így mutatja hanem csak simán felvillan a kijelző, hogy üzenetem jött.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#5883) lohn


lohn
tag

Sziasztok!

Ezek közül:

4G 6+128GB

4G 128GB

elvileg a 4G 6+128GB a Snapdragon verzió? :F

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#5884) lohn válasza lohn (#5883) üzenetére


lohn
tag

Közben már megtaláltam a gombot, amire kattintva a további részletek között már meglett az SM-G780G modellszám.

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#5885) Rinocerosz válasza kutga (#5881) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szia!
Beállítások-> Értesítések -> Vannak alkalmazások és az alatt "Továbbiak"-> Alkalmazásra rákattintva tudod állítgatni a dolgokat. Valamelyik biztosan az lesz amit keresel. A messengernél van olyan opció is, hogy alkalmazáson belüli értesítések... lehet itt kellene keresned.

Őszintén szólva ezekben a dolgokban nem annyira vagyok otthon.

(#5886) kutga válasza Rinocerosz (#5885) üzenetére


kutga
nagyúr

Megnézem. Almán volt ilyen, Samun nem biztos lesz.

Let the Zone take me if I am.

(#5887) Doma88 válasza icemad (#5878) üzenetére


Doma88
tag

Nekem is ugyanez a bajom. :( Telenor üzletben a kiállított telón kipróbáltam a swipe írást és működött rendesen. Akkor úgy voltam, hogy leadom a telóm, hogy javítsák meg de azt mondták, hogy az legalább 2 hét és nem tudnak cseretelefont adni úgyhogy magam fogom elvinni az Oktogon mellett lévő szervizbe, úgyis ők is ide küldték volna.

(#5888) Crucio válasza Doma88 (#5887) üzenetére


Crucio
aktív tag

Kipróbáltad SwiftKey-jel is? Mert a Samsung gyári billentyűzetével nekem is fura néha-néha, de a SwiftKey-jel jó a swipe.

(#5889) kutga válasza icemad (#5878) üzenetére


kutga
nagyúr

Gboardot használok. Érdekes A52 ugyanezt csinálta.

Let the Zone take me if I am.

(#5890) Doma88 válasza Crucio (#5888) üzenetére


Doma88
tag

Gboard-ot használok. Az üzletben kiállított telón pedig az alap Samsung keyboarddal működött rendesen.

(#5891) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e valahogy csökkenteni a fotók túlszaturáltságán. (S7-esem ennél természetesebb színeket produkált.) Olyan, mintha MI dolgozná túl a fotókat.

(#5892) natë válasza kisnokia (#5891) üzenetére


natë
nagyúr

Jelenetoptimalizálás OFF

(#5893) kisnokia válasza natë (#5892) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Köszi, de sajnos OFF-on van :) :F De akkor próbálkozom az ON-nal..

(#5894) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Vajon a 4g snapi változat megkapja az 5g-t? Van erről valami infó?

Let the Zone take me if I am.

(#5895) Crucio válasza Doma88 (#5890) üzenetére


Crucio
aktív tag

Kicsit tesztelgettem és valóban. Úgy vettem észre, hogy az ujjlenyomat olvasó környékén a leginkább észrevehető, pl ha azt írom: félszegen.

(#5896) kutga válasza Crucio (#5895) üzenetére


kutga
nagyúr

Elképzelhető hogy tényleg ócska digitizer került a telefonba. Érdekes, A52-n ugyanezt tapasztaltam. Egyébként jó a touch.

Let the Zone take me if I am.

(#5897) K82 válasza kutga (#5894) üzenetére


K82
őstag

Nem hiszem h a korlátozást feloldanák (feltéve ha tényleg ugyanaz mint a G781), ki venne akkor új telefont?

Pixel / OnePlus Pad

(#5898) zsolez76


zsolez76
tag

Van új frissítés. XEH

(#5899) natë válasza zsolez76 (#5898) üzenetére


natë
nagyúr

Nem új az már, viszont nemsokára tényleg jön egy hóközi, azt olvastam

(#5900) kutga válasza zsolez76 (#5898) üzenetére


kutga
nagyúr

Ide még nem érkezett meg.

MOD
Másnál jelentkeztek touch problémák?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.