Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) samu74 válasza zoltan77 (#5800) üzenetére


samu74
addikt

Ment még oda valami,mert biztonságinak túl nagy méretű.

-----------

(#5802) zoltan77 válasza samu74 (#5801) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nem raktam még fel majd estére otthon.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#5803) kutga válasza AxBattler (#5799) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

A ses akciózik. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5804) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Állítólag S20 FE 5g be van rádió. Ez igaz? A testvérem szeretne egy olyat ha van.
Köszi! :F

(#5805) Helltak válasza kakuk100 (#5804) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!

Nincs benne szerintem, nincs gyárilag app rajta és csak online-t láttam.

Vivo X100 Pro

(#5806) AxBattler válasza kutga (#5803) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos követik a topikot.... :D
Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5807) K82 válasza kakuk100 (#5804) üzenetére


K82
őstag

Sajnos ez is régiófüggő, az EU-s modellekben tiltva van.

Pixel / OnePlus Pad

(#5808) Nunder


Nunder
őstag

Sziasztok,

Olyan problémával találkoztunk amivel meg korábban nem: a telefon a 25 wattos gyorstöltőn van, azt írja hogy Szuper gyors töltés, és a hátralévő időt, viszont mindegy mennyit van rajta a töltőn, nem tölt semmit, hanem szépen merül.
Másik konnektor, másik töltő, restart stb. már volt.

Soha nem láttam még ilyet. Valami ötlet hogy mi lehet? S21 Ultrát tölti ugyanaz a fej ugyanonnan.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5809) samu74 válasza Nunder (#5808) üzenetére


samu74
addikt

Ha túlmelegszik, nem fog tölteni.Mikor lehül annyira akkor már megy a töltés .
A Members appban van egy interaktív diagnosztika, ott tesztelheted az usb aljzatot is,pl. nekem ott se működik normálisan.De nálam rossz az aljzat.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#5810) Nunder válasza samu74 (#5809) üzenetére


Nunder
őstag

Members diagnosztika sem hozott fel semmit, a telefon nincs túlmelegedve, legalábbis semmi erre utaló jel nincs.

Viszont lehet hogy csak a töltőfej lesz a ludas, hiába új. Az Ultra is csak látszólag töltődött úgy néz ki.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5811) samu74 válasza Nunder (#5810) üzenetére


samu74
addikt

Nézd meg az ultra töltőjével(vagy másik samsung töltővel), ha azzal se megy a töltés lehet az usb aljzat is .

-----------

(#5812) Badboys


Badboys
őstag

Valakinek tapasztalata, hogy a TMX mobilfutár mennyi időmúlva reagál a hibabejelentésre? Reggel 8 kor leadtam a rendelést, de idáig semmi reakció.

(#5813) samu74 válasza samu74 (#5811) üzenetére


samu74
addikt

Ja,az S21-hez nem adnak töltőt... :) Akkor semmi.

Badboys garanciális javítás miatt kérdezed?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#5814) Badboys válasza samu74 (#5813) üzenetére


Badboys
őstag

Igen az órát akarom javíttatni. Ill. nem akarom, de muszály.

(#5815) samu74 válasza Badboys (#5814) üzenetére


samu74
addikt

Ha a garanciafutárra gondolsz, az már évek óta nem működik a samsungnál.Posta ponton lehet leadni vagy személyesen beviszed.

-----------

(#5816) Badboys válasza samu74 (#5815) üzenetére


Badboys
őstag

Nem arra gondoltam azt tudom, hogy a samué megszünt. [link] Erre gondoltam.

(#5817) Dilikutya válasza Aliendej (#5773) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gyári alkalmazást használok főleg. Igazából nincs hiányérzetem, de csak kipróbáltam a Google kameráját, sokan dicsérték. Az alapvetően a Pixel telefonokra van, de átportolták ugye másra is. Nekem a Snapdragon verzióval működik, az éjszakai módban automatikusan aktív az asztrofotó mód. Ez több feltételt készít, mivel a kamera gyárilag 30 perces záridőt tud maximum, szerintem hasonlóképpen működik, mint az asztrofotósok stacking szoftverei, a több képből állítja elő a végleges felvételt. Pl. a Deep Sky Camera csak a nyers sorozatot készíti el, azt még valamivel össze kell fésülni, Photoshop, vagy pl. a Deep Sky Stacking.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5818) Dilikutya válasza dionaea (#5789) üzenetére


Dilikutya
félisten

Deep Sky Camera nyers képeket készít, abból lehet utólag valamit összerakni.
Kellett pár olvasás, mire elkezdtem kapizsgálni, mit is lehet vele kezdeni, de az eredmény így se jó még. :)
Az asztrofotózás alapjaival nem árt tisztában lenni, light, dark, flat képek, stb. :)

Nekem működik a Gcam a Snapdragonnal, de az asztromód képe szerintem nem jobb, mint amit 8-10mp záridővel lő a kamera a gyári appal, kicsit soknak érzem, hogy 4 percig dolgozik rajta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5819) justmemory válasza Dilikutya (#5817) üzenetére


justmemory
senior tag

gyárilag 30 perces záridőt tud maximum
Csak helyesbítésképpen, az FE gyárilag (gyári kamera app) 30 másodperces záridőt tud. :R

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5820) insyde5 válasza AxBattler (#5799) üzenetére


insyde5
aktív tag

De de, csak kicsit várni kellett :D ( reggel 10kor még nem de délután már jo volt az ár )

Galaxy S20 FE (ses.hu)

(#5821) Badboys válasza samu74 (#5815) üzenetére


Badboys
őstag

Nos a link működik. Tegnap lejelentettem ma reggel itt volt a futár és fölvette az órát. Korrekt a szállítás, vastagon kibélelt műanyag doboz leplombálva. Ugyanígy kerül vissza.
Ajánlom akinek javításra kerül a telefon vagy az órája.

[ Szerkesztve ]

(#5822) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani ehhez a telefonhoz 1 jól működő letölthető G-cam-ot? :F

(#5823) natë válasza kakuk100 (#5822) üzenetére


natë
nagyúr

Egyik verzióhoz sincs tökéletesen működő verzió, mert kifejezetten erre a készülékre nem fejlesztenek. Valamelyik funkció biztosan hibás lesz, jellemzően a videonál.
Exy-re kb 1 van csak a zgcam. Ha jól emlékszem.

(#5824) justmemory válasza kakuk100 (#5822) üzenetére


justmemory
senior tag

Ahogy natë is írta; nekem eddig talán a zgcam 3387 vált be legjobban.

@natë, van másik is, ami működik

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5825) natë válasza justmemory (#5824) üzenetére


natë
nagyúr

Van, sok, csak mindegyiknek van valami kehe.

(#5826) justmemory válasza natë (#5825) üzenetére


justmemory
senior tag

Úgy igen :R:)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5827) kakuk100 válasza justmemory (#5824) üzenetére


kakuk100
őstag

:R Köszi szépen, és azt honnan tudom letölteni?

(#5828) justmemory válasza kakuk100 (#5827) üzenetére


justmemory
senior tag

Kukkants rá a linkre ;)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5829) kakuk100 válasza justmemory (#5828) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen megtaláltam! :C

(#5830) samu74 válasza Badboys (#5821) üzenetére


samu74
addikt

Ja,a telekomos cuccokhoz van ez. Nem tudtam. Jó dolog.

-----------

(#5831) Badboys válasza samu74 (#5830) üzenetére


Badboys
őstag

Nem csak telekomos minden samu készüléket szervizelnek csak előbb a samunak is kell jelezni.

(#5832) samu74 válasza Badboys (#5831) üzenetére


samu74
addikt

Azt tudtam hogy a TMX javít, nekem az előző telefonjaimat is azok szervizelték garanciába.De míg az S7-et garanciafutár vitte, addig az S9-nél már postapontra kellett beadni. Pénteken az S20FE is megy szervizbe az usb port miatt.Meglátjuk hogy milyen munkát végeznek, eddig precízen dolgoztak az előtte.

-----------

(#5833) ShadowLac válasza kakuk100 (#5822) üzenetére


ShadowLac
addikt

BSG
Ruler ,scan3d is megy exinoson.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5834) mate543


mate543
tag

Sziasztok!

Egy kérdés: Szűkült kicsit barátnőnél a választási lehetőség. Samsung s20 fe vagy xiaomi mi 10t pro?

(#5835) kutga válasza mate543 (#5834) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem nem jön be a Miui, én a Samsungra szavazok.

Let the Zone take me if I am.

(#5836) Aryon87 válasza mate543 (#5834) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindkettovel jol jarsz. Xiaomi eseteben az ejszakai fotozasban van tobb lehetoseged.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5837) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valamilyen BB hálózati töltőt?
Vezeték nélkülit nem tudok használni, mert mágneses tartókat használok a kocsiban.
Gagyit nem merek, mert olvadt már szét a szemem láttára.
Konkrét márkának és típusnak is örülnék.
Segítségeteket előre is köszönöm szépen.
Az sem lenne hátrány, ha több kimenete van.

[ Szerkesztve ]

(#5838) icemad válasza balazs1956 (#5837) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyári Samsung, vagy baseus, blitzwolf márkák elég jók. Abból meg amelyik tetszik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5839) kelly416 válasza mate543 (#5834) üzenetére


kelly416
veterán

Ti kell tudjátok. Egyik kisebb a másik nagyobb, egyik IPS a másik Amoled, egyik tudja a QI-t a másik nem, egyik bővíthető csak... Van szempont ami alapján dönthettek.

(#5840) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!

Valaki fotózott már vele víz alatt? Gyereket ( saját! :D ) poén lenne párszor lefotózni.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#5841) kutga válasza Regiee (#5840) üzenetére


kutga
nagyúr

Biztos poén, de én nem merítem vízbe. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#5842) natë válasza kutga (#5841) üzenetére


natë
nagyúr

A gyereket? :D

(#5843) kelly416 válasza natë (#5842) üzenetére


kelly416
veterán

Azt én már fél évesen vízbe merítettem, telefont viszont csak a Sony z1c-t tettem vízbe nyugodtan, mivel akkoriban a Sony szó nélkül kicserélte, ha mégis beázott. Azóta sem mertem semmit megmeríteni, ami telefon.

Regiee
Egyébként vízalatti kamera van olcsón, inkább azzal, azt arra találták ki.

(#5844) Sensation válasza mate543 (#5834) üzenetére


Sensation
tag

Szia!

Ugyanezek között vacilláltam én is, +még a Mi10 is játszott. Nekem ami döntött az S20 FE javára az főleg a jobb támogatás, de az IP68 vízállóság és az SD kártya bővíthetőség is segített végül a döntésben. Ja és elég jó kis "extra" a DeX is, és ott van még a vezeték nélküli töltés is.
Egyedül talán a 8GB RAM és az 5G az előnye a Xiaomi-knak, az 5G nélkül talán megleszek még egy kis ideig, a tapasztalatok szerint pedig elégnek bizonyul a 6 GB RAM is.
Szerk.: + kicsit nagyobb akksi, + 8K videó... - ezek nem voltak nekem annyira mérvadók.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon 865)

(#5845) kutga válasza natë (#5842) üzenetére


kutga
nagyúr

A gyerek megy magától. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#5846) icemad válasza Regiee (#5840) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán. Vízicsúszdában is használtam már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5847) kelly416 válasza Sensation (#5844) üzenetére


kelly416
veterán

Na igen. Az IP védelem és a QI az, ami miatt a Poco F2 pro-t lecserélném erre, mert a 6/8 giga nem igazán érdekel. Előny is a kisebb és könnyebb teló. De a lyukas kijelző és a felár eltántorít a cserétől. 0-ról S20FE SD lenne a nyerő nálam is.

(#5848) samu74 válasza kelly416 (#5847) üzenetére


samu74
addikt

A lyukas kijelzőt meg lehet szokni. :) A felár az más tészta. Mondjuk nálam már nem szempont a QI meg az IP. De mindenkinek más a fontos.

-----------

(#5849) kelly416 válasza samu74 (#5848) üzenetére


kelly416
veterán

Ezért is írtam az iménti kérdezőnek, hogy van néhány szempont ami alapján dönthetnek, mert kb. csak a proci és a grafikus chip ugyanaz a két telóban. :)

Lyukas még nem volt, csak Mi A2 lite, abban hatalmas volt a szenzorsziget, nem tetszett használat közben annak ellenére, hogy ezt 2012.12.17-én 09:16-án tettem közzé, de már nem találom sehol magát a hozzászólásomat. Nem tudom, milyen cikkhez dobtam be, valami keret nélküli kijelzős cikkhez emlékeim szerint.

(#5850) kissati66 válasza kelly416 (#5847) üzenetére


kissati66
tag

A lyukas kijelzőtől én is idegenkedtem, az FE előtt egy S7 EDGE-t használtam, annak nem lógott bele semmi a kijelzőjébe. De amennyire féltem tőle, pont annyira megszoktam, pár nap után egyszerűen nem is láttam, hogy ott van.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.