Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) kutga válasza Sonex79 (#5199) üzenetére


kutga
nagyúr

Az más. Nekem nincs sajnos összehasonlítási alapom.

Let the Zone take me if I am.

(#5202) kutga válasza szemy94 (#5200) üzenetére


kutga
nagyúr

Most hogy mondod S7 alatt is ezek voltak.

Let the Zone take me if I am.

(#5203) szente válasza szemy94 (#5200) üzenetére


szente
addikt

Kipróbáltam, de én nem igazán látok változást a kijelzőn, de a módot átírta a menüben.

(#5204) szemy94 válasza szente (#5203) üzenetére


szemy94
senior tag

Változik egy kicsit, ha pont benne vagy a kijelző mód választóban, nyomsz egy vissza gombot adb parancs után, akkor látszik. De nem lesz S9 szint.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5205) kutga válasza szente (#5203) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem egyébként a természetes is tetszik.

Let the Zone take me if I am.

(#5206) Namelesske válasza natë (#5195) üzenetére


Namelesske
addikt

A frosted bevonat mögött valóban van egy telekomos beütése amikor napfényben forgatod a kezedben.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5207) natë válasza Namelesske (#5206) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor az eléggé csajos.

(#5208) kutga válasza natë (#5207) üzenetére


kutga
nagyúr

Meg kell nézni élőben.

Let the Zone take me if I am.

(#5209) Sonex79 válasza szemy94 (#5200) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Köszi mindenkinek! Akkor ez normális jelenség. Kipróbálom majd a tippet is. :R

(#5210) mtm800


mtm800
senior tag

Üdv mindenkinek! Csatlakoztam egy SD verzával.....igaz már másodjára ;]

(#5211) ferero válasza mtm800 (#5210) üzenetére


ferero
tag

mennyivel különb mint az exinosszal?

"Taurus"

(#5212) mtm800 válasza ferero (#5211) üzenetére


mtm800
senior tag

Energiahasználat mindenképp előnyösebb.Dual simmel használom csakúgy mint a másikat....ez jobban bírja, marginális a különbség.

(#5213) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Ez a Bravophone Kft ami a Samsung Experience Store mögött áll, rendes cég? Még soha nem volt velük dolgom. Csak mert ha ilyen szokásos szürke zuggsm, akkor lemondom, az MM-ben most ugyanilyen árban van.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5214) Sonex79 válasza OPiiPO (#5213) üzenetére


Sonex79
aktív tag

2 cég (ses, sestore) végzi franchise rendszerben a nagy Samsung üzletek üzemeltetését. Ebből egyik a bravophone. Samsung gyári garancia, szervíz van mögötte. Telefon árak is a gyártó által meghatározottak. Szóval ez nem a sufni gsm. Nyugodtan rendelj onnan.

Media Marktban exynos procit írnak.

[ Szerkesztve ]

(#5215) updog válasza OPiiPO (#5213) üzenetére


updog
senior tag

Anno a Moto-kat is "tőlük" vettem (Telekomtól, de a doboz Bravophone-os matricával volt lezárva). Szóval gondolom megbízható ha a Telekom is tőlük szerzi be a készülékeket :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#5216) samu74 válasza OPiiPO (#5213) üzenetére


samu74
addikt

Samsungokat ők forgalmazzák minden telefonom olyan volt.
Amúgy a MediaMarktban is 179 most ,de ott is figyelni kell a színekre mert a snapis meg az exynos is egy árban van de csak bizonyos színek vannak snapisben.

-----------

(#5217) kutga válasza samu74 (#5216) üzenetére


kutga
nagyúr

Kék továbbra sincs. :(

Let the Zone take me if I am.

(#5218) -Mike- válasza kutga (#5217) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem gondolnak a alfahímekre. :(

(#5219) kutga válasza -Mike- (#5218) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem kell ehhez alfahímnek lenni. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5220) OPiiPO válasza Sonex79 (#5214) üzenetére


OPiiPO
addikt

+ doeeg: köszi, marad a rendelés :R
@samu74: ha már egyárban vannak, nyílván marad a snapis

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5221) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Még egy kérdés így mára: ez a régi készülék beszámítsa akció mit tud takarni? Érdemes futni egy kört az S10-el vagy dobjam fel apróra/marketplace-ra?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5222) Badboys válasza samu74 (#5216) üzenetére


Badboys
őstag

Tévedsz mától ismét 200 a Médiában. Bármilyen színt rendelhetsz mivel nincs raktáron kb. 2 hét mire beszerzik. Tudom mert szombaton rendeltem még egy kéket a páromnak is . Személyesen kellett a rendelést leadni vagy a shoppból rendeled. Kikellett fizetnem és majd szólnak, ha lesz. Ekkora faszságot, hogy olyan terméket árúsítanak ami nincs. Így jártam annó a SGW3 órával is. Nagyon oda kell figyelni melyiket rendeled meg az Exinost vagy az SD t jól átkell olvasni a rendelést. Az SD re tuti kelll várni. Ill. azt mondták 19 db van a gyártónál részükre nekem legalábbis ezt mondták. Amint be érkezik mehetek a telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#5223) Badboys válasza OPiiPO (#5221) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem dobd fel mert a beszámítással rosszabbul jössz ki. Én is inkább eladtam az exinossal szerelt S20FE t.

(#5224) kutga válasza Badboys (#5223) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Marketplace-en keresztül szerintem jobb árat kap érte.

Let the Zone take me if I am.

(#5225) OPiiPO válasza Badboys (#5223) üzenetére


OPiiPO
addikt

+kutga: köszi :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5226) mtm800 válasza Badboys (#5222) üzenetére


mtm800
senior tag

Jah, tegnap vettem én is a médiában akkor még akciós volt. Itt Zalaegerszegen volt jó néhány darab SD verziós fehér, ködös menta, és piros színben. De fogalmuk sem volt ,hogy melyik SD és melyik exy verziós a 8 féle színű S20FE közül.Nagyon nincsenek képben az eladók....pedig még kiszolgálás közben is nyomkodták folyamatosan a mobiljaikat :(((

(#5227) kutga


kutga
nagyúr

Aki mostanában vett sd verziót, az érintőképernyővel minden rendben van?

Let the Zone take me if I am.

(#5228) Sonex79 válasza kutga (#5227) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Igen, nagyon jól működik.

(#5229) Namelesske


Namelesske
addikt

Pénteken elment az FE az utódja 12 Mini lett. Nincs elérhető leírás.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5230) Badboys válasza mtm800 (#5226) üzenetére


Badboys
őstag

Szakmailag nagyon nincsenek toppon. Én is mondom az eladónak mit szeretnék erre azt mondja csak Exinossal van SD vel nem gyártottak. Mondom akkor megkellene nézni az oldaluk ajánlatát. Jé hát én azt hittem csak Exinossal van,

(#5231) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok,
az s20FE és a OnePlus 8T között gondolkodok. Nem volt még samsung telóm, mennyire gördülékeny a samsung op rendszere? Olvastam pár kommentfüllel arrébb, hogy a szofveres rész pont nem az erősségük. Az ujjlenyomatolvasó mennyire használható? Mennyire vagytok megelégedve a snapdragonos verzióval?
Csak az alsó menüsoron lévő 3 gombbal lehet irányítani a telefont? OP-nél láttam, hogy lehet alulról felhúzással kilépni, képernyő oldalától behúzásával visszalépni egyet.
köszi a válaszokat :R

(#5232) kutga válasza Namelesske (#5229) üzenetére


kutga
nagyúr

Éles váltás.

Let the Zone take me if I am.

(#5233) kutga válasza chelsi (#5231) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem a one UI pont az erőssége a telefonnak. Az ujjlenyomat olvasó jól használható, és van teljes képernyős gesztus vezérlés.

Let the Zone take me if I am.

(#5234) K82 válasza chelsi (#5231) üzenetére


K82
őstag

Én pont most szabadultam meg az 5G-s Snapdragonos verziótól, ami a jobbik ráadásul (mármint az Exynoshoz képest) - és holnap érkezik a 8T.
Az ujjlenyomat-olvasó 10/10, azzal nincs baj, ahogy a fotók minőségével sem. Ez volt az első telóm aminél nem éreztem szükségét a gcam-nek, a gyári is teljesen korrekt képeket eredményez, videóban szintúgy.
Van lehetőség itt is gesztusvezérlésre, plusz ha felrakod a Good Lock kiegészítőt extra beállításokat is elő tudsz csalogatni (pl. a swipe irányától függően tudsz programot indítani stb.).
Ami a Samsung szoftvere mellett szólna, az a beállítási lehetőségek tárháza, a hosszabb hivatalos support, Dex mód és a többi hasonló okosság.
Cserébe azért nem lesz olyan gördülékeny, mint egy stock(hoz közeli) androidos teló, főleg nem 6GB memóriával. Eladáskor azért felraktam a legújabb update-et, az üres telefonnál 441 (!) (rendszer)appot optimalizált - viszonyításképpen ez egy Pixelen, OnePlus-on vagy Asus-on belakva max. 150. Nagyon nem mindegy...
Szóval nem rossz telefon ez, de nekem ez volt az első és utolsó Samsungom.
A 8T-vel mindenképpen jobban jársz ha a rendszersebességet nézzük (na meg a +2/+6 GB memória sem hátrány), cserébe nincs vezeték nélküli töltés és hivatalos IP-védettség, kicsit rosszabb kamera (gcam-mel orvosolható) és gyengébb sw support (de ott az xda, rengeteg custom rommal).

Pixel / OnePlus Pad

(#5235) justmemory válasza chelsi (#5231) üzenetére


justmemory
senior tag

K82 válaszát annyival egészíteném ki, amit korábban is írt már itt valaki (lusta vagyok visszakeresni, bocs), jelesül, hogy a Samsung azt próbálja csinálni, mint az Apple: rendszerben gondolkozni, rendszert építeni. Nekem pl. az okosórám Samsung, a TV Samsung, és nagyon meg tudja könnyíteni az életemet, hogy ezek kommunikálnak egymással, van DEX, stb. De ha neked ez nem fontos, csak simán egy jó telefon kell, akkor persze lehet a 8T is.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#5236) Sonex79 válasza chelsi (#5231) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Sztem nem jobb a szoftvere a oneplusnak a Samsungnál. Nagyon sokáig voltam nagy tiszta rendszer hívő (nexus telók), ugye a oneplus.is ehhez áll közel csak gyengébb minőségben. Szóval nekem egyáltalán nem volt rosszabb a Samsung rendszere, sőt jobban szerettem. Persze mai napig használom a Google alkalmazásokat mint Gboard, keep, naptár, óra, hiába van rá adott gyártónak is megoldása. Egyenként a szervíz és garancia támogatás is gyengébb a oneplusnak. Persze ettől még nyugodtan vegyél, ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#5237) K82 válasza Sonex79 (#5236) üzenetére


K82
őstag

Azért a OP két év háztól házig garanciáját nem mondanám rosszabbnak mint a Samsungét.

Pixel / OnePlus Pad

(#5238) chelsi


chelsi
csendes tag

köszi mindenkinek a válaszokat, nagy segítség volt! :R
a samsung szervíze egyébként milyen? eddig egy honor telefonom volt, ott ha az ember 1,5 év után bevitte a telefont a szervízbe, hogy gyorsan merül, akksit cseréltek (szóval nem sokat kötekedtek, inkább kicserélték benne a dolgokat, még az ujjlenyomatolvasót is, pedig annak nem volt baja)
a közelemben van egy samsung experience store, de ha az megszűnne, akkor futár hozza/viszi a telefont?
a szoftveres támogatás 3 éves a samsungnál, 2 android verzióval?

[ Szerkesztve ]

(#5239) Sonex79 válasza K82 (#5237) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Igen, igazad van, rosszul fogalmaztam, itt a klasszikus értelemben vett magyarországi elérhetőség nekem a fő problémám, de valszeg csak régimódi módon közelítem meg a dolgot.

(#5240) kutga válasza chelsi (#5238) üzenetére


kutga
nagyúr

S7 alatt cserélték nekem alaplapot és akkut két éves korában, kaptam gyakorlatilag egy új telefont. Nekem nem volt velük problémám.

Let the Zone take me if I am.

(#5241) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
AZ igaz hogy az itthon hivatalos forrásból árusított telók csak Exynos procival szereltek?
Van amibe Snapit tettek nem?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5242) kutga válasza embe (#5241) üzenetére


kutga
nagyúr

Van igen, a G780G változatot keresd.

Let the Zone take me if I am.

(#5243) kissg620


kissg620
tag

Szerintetek, az SD verzió ára még mehet lejjebb, pl az S21 FE miatt?

(#5244) kutga válasza kissg620 (#5243) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nem, tart még pár napig az akció, aztán visszamegy 200k-ra.

Let the Zone take me if I am.

(#5245) embe válasza kutga (#5242) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi az infót!

Ahogy nézem van G780, G781... na keresek valami oldalt ahol a variációk le vannak írva rendesen.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5246) Badboys válasza embe (#5245) üzenetére


Badboys
őstag

Van a G780 ez az Exinos, G780G ez a 4G, a G781 az az 5G nem kerestem utána,de szerintem így tűnik reálisnak.

(#5247) kutga válasza Badboys (#5246) üzenetére


kutga
nagyúr

G780F ez az Exynos, a többi stimmel. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5248) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Aki mostanában vett 4G SD verziót az maradéktalanul elégedett? Vásárlás előtt állok, viszont a hozzászólások alapján P30 pro után lehet hogy megbánom, amúgy tetszik a Samsung, meg árban is jó vétel lenne..

(#5249) chelsi válasza Badboys (#5246) üzenetére


chelsi
csendes tag

mennyi verzió, azt hittem a snapisból mindegyik 5G-s.. de jól látom, hogy Magyarországon csak 4G-s snapisat árulnak a nem sufni helyek?

(#5250) Namelesske


Namelesske
addikt

Esetleg akit érdekel milyen egy iPhone 12 Mini sok év android és az FE után annak javaslom ezt a kommentem [link]

Akku szempontból most járok 6 óra SoT és van még 30% ebből 3 óra takarékos mód volt főleg szöveg gépelés. Nem rossz egy 2200-as akkutól.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.