Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#600) Szten Márs válasza Csoffadalom (#599) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Ha a másik nem annyira sem becsül hogy emberhez méltón szakítson, szemtől szemben (nem telefonon, nem sms-ben, nem MSN-en) akkor áruld el nekem én mit becsüljek benne?"

Ember, nem a "másik nem" nem becsült meg, hanem egy konkrét csaj... hihetetlen, komolyan...

"Ehhez képest amióta elkezdtem csajozni csak szopatnak."

Lehet van valami gond a módszereddel, azzal a körrel, ahol ismerkedsz, vagy akármivel... de nagy valószínűséggel valahol valami nem klappol...

"Azért majd ha te átmész ilyenen keress meg. Garantálom te sem fogsz szebbeket mondani vagy gondolni a másik nemről."

Nem kell garantálnod, nem ismered az életem, nem tudod, hogy milyen pofáraejtések voltak, nem pár hetes kapcsolatoknál, hanem több éves kapcsolat után ;) És nem, ilyesmik, amiket te/ti leírtok meg sem fordultak a fejemben. Lehet mosakodni, de ettől még egy határon túl nem tartom egészséges, vagy akár normális dolognak a mocskolódást. Az általánosítást (a másik nem ezt meg ezt csinálta velem, minden csaj csak a pénzedre, nem hiszek benne, hogy létezik kivétel stb stb...) meg szimplán buta és szűklátokörű dolognak gondolom. Ez van.

UI: szerintem egyébként meg vagy savanyodva, de nem kicsit - ha tévedek akkor tárgytalan persze. Ha nem akkor meg ezt érzik a csajok, hidd el. Ez nem mozdítja el arra a dolgokat, hogy legyen egy normális kapcsolatod. Kissé kevesebb dühhel, utálattal, előítéletekkel, bizalmatlansággal és önsajnálattal kéne a dolgokhoz állni, lehet máshogy mennének egyből :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.