Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Angel1981 válasza wolfman (#47) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyáltalán nem ritka, hogy egy szép csajnak kifejezetten ronda pasija van, ami főleg 2 okkal magyarázható:
- a lányokat / nőket annyira nem érdekli a pasi külseje, mint fordítva. Bár a legtöbbjük ezt tagadja, mert cikinek érzik bevallani, de ettől még így van. A lányok inkább a vagánykodást, a "szövegelést" értékelik, illetve hogy az illető mennyire "alfahím" - és az anyagi szempontok sem utolsóak....
- egy ronda pasi mellett még szebbnek fognak tűnni, és ez tovább hizlalja az egójukat, ami amúgy sem alacsony szinten mozog.....

Engem már kosarazott ki szép lány azzal az indokkal, hogy "túl jól nézek ki", mind fizikum, mind puszta megjelenés tekintetében, és őt személy szerint zavarja, ha nem csak őt bámulja a környezete.... :(((
Legalább őszinte volt...

[ Szerkesztve ]

(#52) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Helló mindenki. Először is köszönöm a hozzászólásokat. Sajnos nem tudok mindegyikre válaszolni. De meg próbálom. Szóval, igen, a csaj egy ribanc volt. És most is az. Nem változott semmit. Ugyan úgy éli ezt a fajta életét mint azelőtt. Soha azelőtt és azóta sem ittam egy nő miatt, de akkor jól esett. Nem ér annyit egyik sem. Elhihetitek, nem sokáig bánkódtam utána. Még abban az évben volt egy másik barátnőm. Ő majd a következő sztorim fő hőse lesz. És igen, LÚZER vagyok. Mindig is az voltam és szerintem az is leszek. Legalábbis a nők terén. Mint azt már jó párszor elmondtam, én mindig így járok, mindig engem basznak át, mindig én maradok egyedül és mindig én szenvedek. Ez már csak így megy. Hozzászoktam, nem foglalkozok ezzel. Most is próbálkozom, igaz nem sok eredménnyel. De nem adom fel! Próbálom meglelni a boldogságot egy nő mellet, vagy ha minden kötél szakad, nő nélkül.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#53) Pala válasza Csoffadalom (#52) üzenetére


Pala
veterán

Mondanám, hogy ne add fel, de nem lennék elég hiteles, mert én is sokat sz*pok. :DDD

Viszont piába, drogba, stb. soha ne fojtsd a bánatod! Az csak tovább lök lefelé a lejtőn. Inkább vezesd le futással, úszással, box-szal, vagy valamilyen testmozgással.

(#54) Angel1981 válasza Csoffadalom (#52) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos nem kevesen vannak még itt, akik LÚZER-nek tartják magukat, pl. én is....
De tetszik a hozzáállásod, annyira nem bánkódsz rajta, és előre tekintesz!
Csak így tovább, és még ha időnként meg is kell állni pihenni, feladni azért nem szabad, vagy legalább is 40-ig tuti nem! :)

(#55) Gude


Gude
senior tag

Csajok után nem érdemes siránkozni.Ha el akar menni ezért vagy azért max csak késleltetni lehet a dolgot,de a végén akkor is lelép.(tapasztalat)..........Majd megjön az igazi.Nem is biztos,hogy te találod meg.Lehet,hogy majd ő szólit le ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#56) wolfman válasza Csoffadalom (#52) üzenetére


wolfman
veterán

Nem vagy looser, csak tapasztalatlan. Én is voltam olyan állásponton mint most te, aztán az lett a vége, hogy mára csaknem 10 csajhoz volt közöm és bár voltak közte szép emlékek és kevésbé szépek, azért mégiscsak megérte. Nem kell feladni, próbálkozni kell és magabiztosnak lenni, ha nem vagy az akkor is azt kell mutatni, hogy az vagy, ez jön be a csajoknak. Aztán ha össze is jöttök, utána úgy is elmesélitek egymásnak hogyan is láttátok a másikat a valósághoz képest. Ha szemét és elhagy bugyuta ürügyekkel, akkor neked az még mindig plusz XP! :D Vannak olyanok akik büdös r..adék f..szopó r..ancok, aztán a kapcsolat után kapásból 3 LEVEL-t is lépsz! :D

Abban van a nagy igazság, hogy amikor nem keresed a szerelmet, akkor talál meg!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#57) FRENK1988 válasza wolfman (#56) üzenetére


FRENK1988
veterán

Osztom az utcsó mondatot! Én is igy leletem rá akarom mondani talált meg a menyasszonyom:)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#58) UnSkilleD válasza wolfman (#56) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

plusz XP LOL :D

de amúgy jó írás, tetszik a stílus :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#59) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

"Az a baj, hogy ha az emberbe annyira benne van, hogy nem akarja elqrni a kapcsolatot, akaratlanul is elkúrja."

Ez ennyi. Szépen le van írva minden ebben az egy mondatban.

Én pl. most olyan helyzetben voltam, hogy épp csak elindult volna a szekér az első alkalommal a leányzó teljesen lelkes volt, aztán 2-3 napra rá kb. 180 fokos fordulat, aztán mikor csak úgy összefutottunk átnézett rajtam mint ha ott se lennék. Az okról persze fingom nincs, hogy mit csináltam vagy épp mit nem, de az ilyen úgy fel tud húzni. Utálom, ha rám hagynak valamit és meg se magyarázzák miért. :(((

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#60) kNG válasza CsiguszMaxim (#59) üzenetére


kNG
senior tag

Ha ott hagynak téged, és nem magyarázzák meg mit basztál el, vagy a csaj hablatyol valamit, hogy ezért meg azért nem, akkor ott a csaj baszott el valamit papa...nem akarom hogy összetörjön a szíved, de ez az igazság!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#61) CsiguszMaxim válasza kNG (#60) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

haha :DDD nem fog összetörni. Ennyitől biztos nem. Épp csak el kezdtünk volna jobban ismerkedni, aztán mintha meglátta volna a fejem a körözési rovatban. Igazából én leszarom, hogy most éppen nem vagyok az ideálja vagy ilyesmi, csak legyen annyi, hogy megáll két percre és szépen a szemembe nézve elmondja, hogy ez és ez és ez van.

MOD: De ez, hogy egyszer tisztára lelkesnek tűnik utána meg mintha büdös lennék, úgy felhúz, hogy el se tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#62) kNG válasza CsiguszMaxim (#61) üzenetére


kNG
senior tag

Őszinte emberből kevés van...sajnos :(

Viszont a karma meg műkszik... ;)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#63) wolfman válasza CsiguszMaxim (#59) üzenetére


wolfman
veterán

"Utálom, ha rám hagynak valamit és meg se magyarázzák miért"

Ezt hívják úgy hogy aljas szemét húzás!

Nem az a baj, ha egy lány szép, hanem ha nagyon jól tudja hogy szép és vissza is él vele.
Fú, hát nekem már sok csávó csapta a szelet, akkor jó csaj vagyok. Nehogymá most legyek rendes, ezt látom a tévében is, hogy játszani kell a másikkal. Gondom lesz a másikkal, én bizony le nem ülök vele megbeszélni, nem magyarázkodom én, hiszen én vagyok a jónő. Majd küldök egy SMS-t hogy vége aztán ennyi.

És ilyenekkel nap mint nap találkozom!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#64) kNG válasza wolfman (#63) üzenetére


kNG
senior tag

Ezeket hívják úgy hogy r*banc ;)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#65) CsiguszMaxim válasza wolfman (#63) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Elismerem én amúgy, hogy nem vagyok egy randiguru és biztos, nem úgy adom elő ahogy az a nagykönyvben le van írva, de ha egyszer én valakit szimpatikusnak találok akkor, nem hagyom a francba ha esetleg valamit számomra furán csinál.

Olvastam a múltkor egy könyvet és abban volt egy jó sor ami rám is tök igaz:

"A nyelvem néha bajba kever olyan nők előtt, akiket kedvelek. Igyekszem barátságos lenni de rosszul sül el a dolog."

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#66) wolfman válasza kNG (#64) üzenetére


wolfman
veterán

jó, hát más más kultúrákban is megvan a becenevük.

Viszont nincs az a Tünde, Törp vagy Ent szitok ami rájuk illene! :)

Ezt azoknak küldöm akik szeretett volt csaja már mással van! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#67) Pala válasza wolfman (#63) üzenetére


Pala
veterán

Ezek ilyen kis beképzelt k**vák. :)

Az én szótáramban a "jónőséghez" némi intelligencia és gerinc is társul. Nem is tartom jó nőnek azt, aki jellemtelen hernyó módjára viselkedik, lehet akármilyen szép fizikálisan...

Az értelmes emberek (legyen szó akár nőről, akár férfiról) amúgy is vonzóbbak szerintem. vagy mondhatnám úgy is, hogy egy átlagos külsejű ember is nagyon meg tud szépülni, ha a kisugárzásán látszik, hogy szellemi fronton is ott van a szeren, és nem csak néz ki a fejéből, mint valami birka.

(#68) wolfman válasza CsiguszMaxim (#65) üzenetére


wolfman
veterán

Viszont rájöttem sok dologra.

ha egy lány tetszik meg kell mondani neki! Persze nem azonnal, hanem ismerkedni kell, majd megmondani egy az egyben, aztán lesz ami lesz, de ha van esze a csajnak, akkor ésszerűen fog válaszolni, ha meg faszkodik, akkor meg nem is éri meg!

Nálam a tipikus eset, hogy bár én ez előbbit már tudom, de mindig ha egy csajról úgy érzem hogy tökéletes pár lenne, arról nagyon hamar kiderül hogy már az! :( És ha még ez se lett volna baj, akkor kiderült hogy egy jó haveromé, ott meg inkább visszakozom!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#69) Mindreader válasza Csoffadalom (#52) üzenetére


Mindreader
tag

Én azért nagyon kíváncsi lettem volna a csaj indokaira hogy mi volt a baja, mit mondott a haverjaidnak amit ők nem mondtak tovább neked.

(#70) rep3at


rep3at
őstag

Érdkes csajokkal akadsz össze (az írás hangvétele nagyon tetszett).

Én szerencsésnek mondhatom most magam, barátnőmet 5 éve ismerem és imádjuk egymást, annak ellenére hogy az anyja nem engedi hogy találkozzak vele, de megoldjuk, igazából egy héten 6 nap találkozunk.

Forward thinking. كرر

(#71) kNG válasza Mindreader (#69) üzenetére


kNG
senior tag

A hablatyra lennél kíváncsi? :( Ilyen "nőtől" mást nem is várhat az ember...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#72) CsiguszMaxim válasza wolfman (#68) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ez így van. Durr bele aztán lesz ami lesz :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#73) Piet


Piet
csendes tag

beszallnek nehany gondolattal:

a _komoly_ kapcsolat kialakitasahoz nehany tipp:

- konkretan a cikkhez: a no viselkedese jelzeserteku abbol a szempontbol, h milyen a multja, h alakit ki kapcsolatokat, ha minden harmadik heten osszejon vkivel az szamomra azt jelenti, h "zizeg", erzelmileg nem stabil

- milyen a viszonya az apjaval. A szulokrol valo erzelmi levalas nelkul a no potlekokat keres. Ez sok esetben igy van es gyorsan fel lehet merni egy beszelgetes alkalmaval (ha haragszik az apjara vagy barmilyen negativ erzelem van, akkor sajnos potapat keres, es ennek nem is mindig van tudataban). Apa nelkul felnott csajoknal szinten, mert egy csomo erzelmi toltetet nem kapott meg kamaszkoraban es azt a parkapcsolataban keresi. Voltam en is parszor potapa :U de csak kesobb visszanezve ismertem fel...

- hogyan all az onbizalommal. Itt is az van, h sok esetben nagy hiany van es emiatt keresik az erot. Ebbol viszont verszivas lesz es koze nem lesz a szerelemhez. A ferfinak meg kozben imponal, h o az eros ferfi akire a gyengebb no tamaszkodhat. A stabilitast fel lehet merni nehany zurosebb temat erinto kerdessel, h a no mennyire nyugodtan valaszol es mennyire haritja a felelosseget.

- mi az amin a "szerelem" alapul. Normalis esetben kolcsonos tisztelet, mind racionalis mind erzelmi teren. Ha gyava nyuszi vagyok akkor a no h tud felnezni ram? Es forditva. A ferfiaknal gyakori, h a no testebe szerelmesek, ill. altalaban, h egy illuzioba es nem a valos szemelybe szerelmes (tobbszoros elkoveto vagyok ebben is)

egyeb:

- a nok a dominans ferfiakat keresik, pl. ezert is birjak ha a ferfi humoros, mert a nevettetes kepesseget dominans vonasnak tartjak

- noi jelzesek / testbeszed megertesehez jo tampont az Allan Pease konyvek

- a nok indirektek, a ferfiak direktek a kommunikacioban, emiatt nagyon sok felreertes adodik es a no azt erzi, h a ferfi nem figyel ra. Altalaban jo tisztaban lenni a ferfi es noi mukodesbeli kulonbozosegekkel mert ezek meg nem ertese ill. figyelmen kivul hagyasa kinyirja a kapcsolatot.

(#74) Jeanne d'Arc

Érdekes írás tetszett. Csak erősödik bennem hogyha lehetne a szerelmet kitörölném az életemből.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#75) wolfman válasza Piet (#73) üzenetére


wolfman
veterán

a nők indirektek, a ferfiak direktek

Igen ez így van. Ha mi teszünk és mondunk valamit, ami kétértelmű, akkor nyílván inkább a nyomulás fele hajlik a mérleg. ha egy csaj iszonyat kedveskedő, már már zavarba ejtően kommunikál velünk, cseppet sem biztos hogy akar is valamit, csak neki úgy jó, nem is gondolja hogy éppen valaki nem tudja eldönteni a viselkedése most mire irányul.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#76) Angel1981 válasza wolfman (#63) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem az a baj, ha egy lány szép, hanem ha nagyon jól tudja hogy szép és vissza is él vele."

Ezt én is vallom! :) :((
Viszont sajna a szépeknek a 90%-a ilyen is egyben...
No, persze nem így születik, csak mivel 12 éves korától megszokja, hogy megbámulják a srácok, majd később a férfiak, kialakul benne egyfajta felsőbbrendűségi érzés, és ez deformálja a lelkivilágát és a józan ítélőképességét...

#69 Mindreader: sztem kb. olyasmiben kell gondolkodni, hogy "egyszer úgy vett fel piros sapkát, hogy e fekete jobban állt volna a ruhájához..... be kell látnotok, egy ilyen fiúba nem tudok szerelemes lenni...." :D :W

[ Szerkesztve ]

(#77) Angel1981 válasza Piet (#73) üzenetére


Angel1981
veterán

Teljesen egyetértek!
Nagyon jól összeszedted a legfontosabb tényezőket! :R
Úgy látom, neked is kijutott bőven a lányokkal / nőkkel kapcsolatos tapasztalatból! ;)

(#78) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Az a bajom ebben az egész dologban hogy egyetlen egy dolgot nem tudok megérteni. Én vagyok ekkora balfasz vagy csak szimplán szerencsétlen vagyok a nőkkel? Komolyan, már az is megnyugtatna ha kiderülne hogy minden az én hibám. Nagyon sokat és nagyon sokszor beszélgettem már erről és sajnos nincs válasz. Általában mindig ugyan az a lemez fut. Majd eljön a te időd is, majd meg találod az igazit, majd lesz neked is párod stb, stb, stb. Ezek a mondatok mindig elhangzanak és soha nem érzem magam okosabbnak. Nemsokára 32 éves leszek és fingom sincs mihez kezdjek az életemmel. Más ennyi idősen már sok gyerekes, boldog apa és férj. Nekem mim van? Semmim. Próbálkozom minden számomra lehetséges módon, de nem nagyon jutok előbbre. Kezd fogytán lenni a türelmem. Lassan már tényleg azt hiszem hogy én egy vicc vagyok a nőknek. Lelki szemetes láda, jó barát aki segít a bajban és egyebek lehetek, de mint pasi nem kellek a kutyának sem. Lassan kezdem elfogadni a tényt, hogy megkeseredetten és főleg magányosan öregszem meg.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#79) Goose-T válasza Csoffadalom (#78) üzenetére


Goose-T
veterán

A 18-as hsz-ben nonolada1 már leírta a lényeget, csak te nem akarod észrevenni. Igen, veled van a baj! Mások csak azért mondanak megnyugtató közhelyeket neked (majd eljön a te időd is, majd meg találod az igazit, majd lesz neked is párod stb, stb, stb), mert nem akarnak megsérteni. Nálam nincs ilyen gátlás. :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#80) kNG válasza Csoffadalom (#78) üzenetére


kNG
senior tag

Próbálkozz társkeresővel...vagy munkahelyen kiszemelt alany? Esetleg neki barátnője? Ja és ne kezdj fiatal nőkkel, sztem csak 27-28+-osokkal, beléjük már talán több értelem szorult...

Amúgy meg: "Majd eljön a te időd is..."

Na ez sajnos(?) igaz...manapság nagyon de nagyon sok a fizikailag érett, ugyanakkor lelkileg éretlen lány...igen, még huszonévesen is...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#81) finest


finest
őstag

Ez a 3 hónap a szexig duma megaLOL. Jól megszívtad, Öreg, már szilveszterkor meg kellett volna mondanod, h te aztán buggyant egy liba vagy, drágám! Örülj, h nem mélyítette el benned a hülye szexuális zavarát! Ilyen szempontból végül is rendes volt tőle, h kirúgott, mert Te képes lettél volna szívni miatta akár tovább is...szenvedjen vele a kopasz, nagydarab. ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#82) kNG válasza Goose-T (#79) üzenetére


kNG
senior tag

Szerintem az nem megoldás, hogy valamilyenné válok valaki miatt, annak csak rossz vége lesz...bár erről már írtam is, ott van a hsz-em is...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#83) Goose-T válasza kNG (#82) üzenetére


Goose-T
veterán

Az a baj, hogy a magadfajták ezt változásként fogják fel, és emiatt ágálnak ellene. Holott ez igazából fejlődés lenne, amihez aktívan cselekedni kell, és igazából ettől félnek, vagy inkább lusták hozzá.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#84) kNG


kNG
senior tag

Nekem az a véleményem, hogy minden zsák megtalálja a maga foltját...

Nem hozzád illő, nem neked való nőkkel kezdtél és kész...

Ha megváltozol, magad miatt változz meg, és ne más, vagy ne más akarata miatt...

Nekem ez a véleményem...30 fölött meg főleg ne hagyd hogy egy nő változtasson rajtad, ne rendeld alá 1 nőnek az akaratodat...30 fölött jajj-jajj, nagyon ne...

Gondold át az életed, legyél határozott, tudd, hogy mit akarsz, és minden a rendjén fog menni... :K

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#85) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Szép írás, láttam már ilyeneket, sőt baráti körben is van ilyen csaj. Sajnos velük semmit nem lehet kezdeni.

Mit is kéne ide írni?

(#86) kNG válasza Goose-T (#83) üzenetére


kNG
senior tag

Nézd, én már olyan lettem, hogy engem 1 nő sem tud levenni a lábamról (ezek szerint akkor fejlődtem? nem...ez egy folyamat volt, aminek ez lett a végeredménye)...na talán azért persze, mert jelenleg boldog párkapcsolatban élek, de idáig hosszú út vezetett...én is határozott vagyok - lettem -, és domináns, de közben a lelkem megdöglött...nem tudom ezt szebben kifejezni...azóta persze minden rendben van, hála a barátnőmnek, ő újra életet lehelt a lelkembe, de én úgy gondolom hogy ezen nem kell mindenkinek (főleg nem neki) feltétlenül keresztülmenni...

Fejlődés...attól függ...ha Ő ilyen akar lenni...akkor FEJLŐDÉS...de ha Ő természetszerűleg nem ilyen, és nem is akar ilyen lenni...akkor más akaratának rendelte alá magát, ami már RÉG nem jó...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#87) kNG


kNG
senior tag

Minél jobban belemerülünk a témába, annál inkább kibukik, hogy ahány ember, annyi féle vélemény...

Én azt mondom, legyél önmagad, tudd, hogy mit akarsz, és eszerint élj...ha elkezdesz valamit, magadért csináld, és ne másért...legyen az fizikai vagy jellembeli változás...legyen egy kis önbecsülésed, önts magadba egy kis életet...

"Look in the mirror, ask yourself, who are you
If you don't know who you are,
How could ya dreams come true?"

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#88) Csoffadalom válasza kNG (#80) üzenetére


Csoffadalom
tag

A társkeresőről épp a napokban töröltem a profilom, 4 hónap után. 47 üzenetet küldtem szét különböző nőknek. Egy méltatott válaszra, de az is csak lekoptatott. A többi még csak nem is volt kíváncsi még a profilomra sem. Erről ennyit. A munkahelyi pár keresésről szólt az első sztorim. Az sem jött be mert csúnyán ráfaragtam. A kor tök mindegy, fiatalabb, idősebb ugyanúgy átkúrja a fejem a palánkon. És nem fogok senki fia-borja miatt megváltozni. 32 évesen már öreg vagyok bohócnak. Soha, senki kedvéért nem változtam meg és nem is fogok. Mert nincs miért. Szerintem nem tettem vagy mondtam olyat amiért meg kéne változnom. Vagy elfogadnak ilyennek, vagy mehetnek isten hírével, nem baj. Lesz majd másik aki talán elfogad.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#89) kNG válasza Csoffadalom (#88) üzenetére


kNG
senior tag

Ne akarj mindenáron görcsösen elérni valakit...Hagyd egy időre a nőket, fejlessz önmagadon, amilyen irányba TE akarsz...feltéve ha akarsz...ha nem, akkor meg majd ki fog alakulni rá az igény...foglalkozz azzal amit szeretsz csinálni, és sportolj sportolj sportolj...ha szeretsz futni, akkor azt, ha kerózni, akkor azt, ha edzeni (sztem ez a legjobb :P), akkor azt...a legjobb stresszoldó, hidd el nekem...

Legyél egy kicsit pozitívabb...önts magadba motivációt, vagy meríts valamiből, a többi már magától fog menni úgy, hogy észre sem veszed... ;)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#90) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Én nem is mondanák semmit, inkább beszéljen helyettem El Bundy! :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#91) Runner_fxr válasza nonolada1 (#18) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Részben egyet értek veled, de most mit jelent az, hogy gyenge pasi? Gyenge akaratú? Gyenge fizikumú? Csóró? Tulajdonképpen bármelyik jelenthet gyengeséget. Az általad felvázolt csaj típus, bizony létezik, de ennyire nem lehet általánosítani. Szerintem senki az ég világon nem tudja megmondani, pontosan azt, hogy miért lett szerelmes a másikba. Se a nő se a férfi. Jó persze tetszik, meg kedves, stb. Sok ember kedves, meg csak menj végig a városon, biztos sok nő tetszeni is fog, mégsem leszel mindegyikbe szerelmes. Ez egy olyan dolog, ami vagy van, vagy nincs és ha van, akkor együtt maradtok, ha nincs akkor meg nem. Egyébként egy normális nőben van annyi tartás, hogy 1 vagy akár 2 hónapig is megállja, hogy nem szexel az új pasijával. Ezért nevezik tartásnak. Mert nyilván megvan a szexuális vonzalom, de ellenáll neki. És nem minden nő örül neki ha te megpróbálod leteperni, ebben az időszakban. Utána már nyilván igen, de mindennek meg van a maga ideje. Én nem tudnék megbízni egy olyan nőben akivel pl. 1 hét után minden megtörténik. Elkönyvelném könnyen kapható nőnek és ez mindvégig tüske lenne a seggemben. De akiben van tartás, arra egészen másképp nézek a későbbiekben.
Ha pl igaz lenne a mondás, hogy mindig az erősebb kutya baszik, akkor a férfiak jó része szűz maradna. Soha nem lehet tudni ,hogy miért lesz szerelmes beléd egy csaj, egyáltalán nem biztos, hogy a tökös dumád, kockás hasad vagy vastag pénztárcád miatt.
Bár hozzáteszem azért az anyagiak fontosak, nem a legfontosabb, de egy bizonyos egzisztenciának meg kell lennie, különben nem fogja melletted a biztonságot érezni egy nő sem.

(#92) Csoffadalom válasza Robi BALBOA (#90) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát ez hatalmas!!! Köszi, isten vagy. :R :R :R

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#93) kNG válasza Runner_fxr (#91) üzenetére


kNG
senior tag

+1...

Erre mondják azt hogy akkor találod meg a szerelmet, amikor nem keresed...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#94) fricz19


fricz19
őstag

Érdekes hogy az összes hsz férfi,
értem én hogy kocka blog de akkor is.
Ismerőseim között szintén csak férfiak panaszkodnak, hogy a nő lelépet/válni akar.
Elég rémisztő így férfi szemmel, nem biztos hogy mernék vállalni családot bármelyik nővel is :(((

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#95) Runner_fxr válasza fricz19 (#94) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezen én is gondolkoztam és észrevettem azt, hogy a legtöbb csaj általában kapcsolatból kapcsolatba megy, míg a férfiaknak kisebb vagy nagyobb szünetek is vannak a kapcsolatok között. Még is a csajok mondják azt, hogy a férfiak csak a ceruzájuk után mennek, közben ők azok akik egy percig nem bírják ki férfi nélkül. Nyilván vannak kivételek, de sokszor tapasztaltam ezt.

(#96) kNG válasza Runner_fxr (#95) üzenetére


kNG
senior tag

Pontosan emiatt van sok kibaszás a másikkal...most már nem csillagozgatok itt :D

Szóval ha egy csaj kilép egy kapcsolatból akármi miatt, marad egy kis "szemét" hátra a lelkében...rossz érzés, esetleg vonzalom, szeretet, szerelem az ex iránt stb.

Megy a másik férfihoz, aki a lelki szemetese lesz, úgy, hogy észre sem veszi...

Tanulság: Ne kezdj olyan nővel, aki frissen lépett ki egy másik kapcsolatból...

Tanulság 2: Ha jó akaratú vagy, akkor meg ne kezdj egy csajjal úgy kavarni, hogy mondjuk az előző kapcsolatodból kiléptél, de még érzéseket táplálsz az ex iránt...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#97) Csoffadalom válasza Runner_fxr (#95) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez talán azért van mert a nők rettegnek a magánytól. Van egy mondás ami teljességgel igaz. A nő olyan mint a majom. Nem engedi el azt az ágat amit fog, amíg a másikat meg nem fogta. Ezért van az hogy még a régi pasival jár, de már megvan az utódja. És ezért ne mondják nekem azt hogy csak a farkam után megyek.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#98) Runner_fxr válasza kNG (#96) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

De ha szerelmes lesz beléd, ki tudja miért, de az lesz. Akkor teljesen mind1 mikor lépett ki az előző kapcsolatból.

(#99) amoba


amoba
tag

Van akiért érdemes küzdeni és van akiért nem. Volt nő aki után másfél évig szaladgáltam, majd nem láttam legalább 3 évig és később véletlen találkoztunk. Azóta is jó barátok vagyunk, SEMMI több!

De vannak olyanok akik csak kételyekkel vannak tele. Megláttam megszerettem, összetört. Próbálkoztam, és csak bántott, játszott. 4 hónap után hagytam a fenébe. Észrevette. Azonnal kellettem, akart. Nehezen de gondoltam adok egy utolsó esélyt.
Lassan 2 éve vagyunk együtt. :)

A nők egyszerűek. Sok esetben olyanok mint a gyerekek. Ami van nem kell, csak mindig az ami nincs.
Játszanak legtöbbször, de ha elveszed a játékukat jönnek rá hogy hoppá...ez talán több mint játék.

Fel a fejjel. Nem érdemes olyan nővel foglalkozni, akibe mindenki szerelmes, és a fél ismerősi kör járt már vele. Nem véletlen hogy szinte mindenki múlt időben beszél róla.

A jó üzlet titka, a kölcsönös tisztelet.

(#100) kNG válasza Runner_fxr (#98) üzenetére


kNG
senior tag

Számomra nem...mert én akkor is úgy nézek rá, mint aki kétségbeesésében akar valakivel lenni, nem pedig azért, mert szerelmes belé...

Én sosem kezdtem ilyen nőkkel, pedig nem egynél lett volna rá lehetőség...

Zűrzavar van még a fejében, kell ez akárkinek is? Ha már mindent lerendezett magában a nő is és a férfi is, akkor készek 1 új kapcsolatra, addig szerintem nem...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.