Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Chaser válasza Csoffadalom (#350) üzenetére


Chaser
titán

Abból ítélve hogy állandóan másik pasija van nem feltétlen benned volt a hiba. Ha bepróbálkozol és elutasít azt jelenti hogy a másik oldalon a gond. Ha nem akkor mért smacizik meg mért megy fel hozzád filmet nézni? Szűzqrva az ilyen:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#352) God Vazzeg válasza Chaser (#339) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagy király vagy, mitiszó? :R :D Full egyetértek :K

(#353) Chaser válasza God Vazzeg (#352) üzenetére


Chaser
titán

Most momentán egy jó kis mézest innék:) De nem így van? Ismersz randa vagyok, pénzem sincs, de csaj az mindig akad. És a legjobb hogy utána annyi kaját hoznak amennyi az emberbe belefér. Csak ki kell várni a pár órát amíg magához tér ;] Aztán onnantól nem kell hívogatni, hív az magától is meg nem mond le egy randit se.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#354) Csoffadalom válasza Chaser (#351) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ne kérdezd nem tudom miért jött át. Én dugni akartam, nem csak filmezni, meg smacizni, de mint tudjuk nem engedett semmit. Mind1. Lényegtelen.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#355) Pala válasza Chaser (#347) üzenetére


Pala
veterán

Nade most hót komolyan: írd le, ezt hogyan tennéd meg egy ilyen helyzetben! :D

- Nuku szex? Rendben kislány.....
Majd erősen megragadod a karjánál és kituszkolod az ajtón!?

Vagy hogy? :D

(#356) Chaser válasza Pala (#355) üzenetére


Chaser
titán

Nem. Mánjelleggel' séta innen vagy jó lesz pörgésben is:) Ezt komolyan mondtam. Ha viccesre venné a figurát akkor meg elővenném a csúnya nézésemet és a legszebb szó amit mondanék te ótvar mocskos qrva...a többit a fantáziádra bízom. Nem rángatnám én a karját, menne ő magától is, egy pszichiáter meg örülne mert pár hétre lenne fix melója:) Én azt nagyon nem szeretném ha felhúzna egy csaj aztán otthagyna...hülyítse azt akit lehet. Volt bnőm aki megpróbálta mert rájött az 5 perc, na mondom akkor 1 hét múlva találkozunk, de most sietek mert kell valakit találnom ha már áll a répa:D Szted szórakozott többet?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#357) Pala válasza Chaser (#356) üzenetére


Pala
veterán

Lenne döbbenet az biztos. :)
Utólag visszagondolva, kerültem már én is olyan helyzetbe, ahol jobb lett volna egy kipenderítés, mintsem jópofát vágni meg játszani az illedelmes, megértő, a hibát mindig önmagában kereső férfiembert. :K

(#358) Chaser válasza Pala (#357) üzenetére


Chaser
titán

Olyan ez mint a matek, ahol lehet egyszerűsíteni kell, nem bonyolítani. Volt egy emberke aki anno elmondta a technikai lépéseket. Hát a csókáról meg nem mondanád mennyi nője volt meg milyenek:) De mikor saját szememmel láttam hogy viselkedik a nőkkel akkor el kezdtem rajta agyalni hogy ez nyilván nem csak sztorizgat:D Olyanokat mondott még most is fetrengek a röhögéstől ha eszembe jut :DD

szerk: Tőle nyúltam le az 1 hetes szöveget és rohadtul bejött ;] :R

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#359) Pala válasza Chaser (#358) üzenetére


Pala
veterán

Kíváncsivá tettél, hallgatlak... :D

[ Szerkesztve ]

(#360) Chaser válasza Pala (#359) üzenetére


Chaser
titán

A legdurvább az volt mikor azt mesélte fősulin abból űztek sportot ki hány csajt tud megfektetni 1 év alatt. Azt mondta 150 felett nem számolta de ő nyert :DD :DD :DD Jó sztori persze, hitte a fene:) Aztán fullos nőkhöz is olyan lekezelően szólt hogy még én szégyelltem magam. Aztán mi a reakció? A nők mint kiskutyák lesték minden szavát...pedig hozzá képest kifejezetten Adonisz vagyok. Amit én megtanultam tőle nem kell mindig finomkodni, meg véletlen se mutatni ha véletlenül többet jelent mint a többi. Max akkor amikor már biztos a dolog és csak te tudod kidobni a csajt, nem pedig fordítva. Ne azért legyen önbizalmad mert jól nézel ki, vagy sok pénzed van..legyen azért mert neked van farkad :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#361) Pala válasza Chaser (#360) üzenetére


Pala
veterán

Egyszerűnek hangzik, mint a bot. Bár végülis a természet is nagyon egyszerűen működik, szóval van benne ráció. :K

(#362) ch003067


ch003067
addikt

Érdekes volt végigolvasni a cikket.

Gondoltam, hogy valami jó fog kisülni a dolog végén, ami részben valóra is vállt.
Sajnálom, hogy pont egy ilyen csajt fogtál ki, aki csak így játszadozhat bárkivel.
:(

(#363) Csoffadalom válasza ch003067 (#362) üzenetére


Csoffadalom
tag

Sajnos ez a sorsom. 14 éves korom óta 1-2 kivétellel csak ilyenek, vagy ehhez hasonlóak voltak. Köszi a végig olvasást.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#364) ch003067 válasza Csoffadalom (#363) üzenetére


ch003067
addikt

Ne csüggedj, biztos fogsz találni egy hűséges, szerető barátnőt, aki nem fog otthagyni 2 hét után, és nem fog kitalálni buta " szabályokat" :)

(#365) Csoffadalom válasza ch003067 (#364) üzenetére


Csoffadalom
tag

Remélem így lesz MAJD. Egyenlőre szarok a fejükre.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#366) aram01


aram01
nagyúr

higgyétek már el mikor lemondtatok mindenről akkor jön az igazi akkor jön az egelen akkor jön az akire vártál :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#367) Csoffadalom válasza aram01 (#366) üzenetére


Csoffadalom
tag

ELHISZEM!!!! De most akkor is szarok a fejükre!

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#368) h1n1_900 válasza Csoffadalom (#344) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Hallod :DDD
Ezt megérte elolvasnom. Kettétört a fotel úgy röhögök :D

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#369) Csoffadalom válasza h1n1_900 (#368) üzenetére


Csoffadalom
tag

És mi olyan vicces?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#370) Pala válasza aram01 (#366) üzenetére


Pala
veterán

Tehát öngyilkosság előtt? :DDD

(#371) ch003067 válasza Csoffadalom (#367) üzenetére


ch003067
addikt

Ez a hozz állás azért nem egy pozitív dolog, de te tudod. Inkább azt mondom, hogy ha jársz is valakivel, akkor azt óvatosan tedd, és még véletlenül se legyél belé szerelmes, csak ha már nagyon biztos a dolog.

(#372) 7


7
addikt

Szeretném, ha kevésbé trágár módon fejeznétek ki magatokat, mert a végén még moderálni találok.

(#373) h1n1_900 válasza Csoffadalom (#369) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Az utolsó nőmet 2 és fél órán keresztül dugtam, előtte vagy egy órán át kényeztettem. 2x is úgy élvezett el a csaj hogy lespriccelte a farkam.

Csupán egy IT oldalon ilyet olvasni...

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#374) Csoffadalom válasza Pala (#370) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tutira akkor fog jönni. Nehogy már megöngyilkoljam magam. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#375) Chaser válasza Pala (#361) üzenetére


Chaser
titán

Az is, csak kell pár pofára esés előtte. Na de nem irkálok, mert bannhammer jön:D
Erről jut eszembe. Mexikói határnál az egyik fickó nagy erőkkel dönget egy csajt. Odamegy a komája, hogy adja már kölcsön neki is ha végzett. Mire a másik: Lőjj magadnak te is!
:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#376) ch003067 válasza Csoffadalom (#344) üzenetére


ch003067
addikt

A igen báttya :D Fórumon se láttam még ilyen szöveget :D

(#377) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

jó kis leckék, kalandok, és elmondások születtek :)

(#378) Csoffadalom válasza ch003067 (#376) üzenetére


Csoffadalom
tag

És ez most baj? :Y

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#379) ch003067 válasza Csoffadalom (#378) üzenetére


ch003067
addikt

Nem baj, csak szokatlan :D

(#380) Csoffadalom válasza ch003067 (#379) üzenetére


Csoffadalom
tag

Húúúúú. Már azt hittem baj. :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#381) ch003067 válasza Csoffadalom (#380) üzenetére


ch003067
addikt

:DDD

(#382) Thunderzolee

Jesus.. nem hiszem el, h majd' négyszáz hsz-nál tart már ez a topic.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#383) DJ WOKKY válasza Thunderzolee (#382) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

miért, mi a baj vele ?? :U

(#384) Csoffadalom válasza Thunderzolee (#382) üzenetére


Csoffadalom
tag

És ez most baj?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#385) Vakegérke válasza Csoffadalom (#384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem baj. :N

Amit viszont yetike mondott, azt érdemes komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#386) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#385) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezt én megértettem.

(#387) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#386) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is neked mondtam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#388) Csoffadalom válasza Vakegérke (#385) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én is megértettem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#389) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#387) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

oké :) De egy ilyen üzenetet, szerintem a legtöbbünk komolyan vesz :)

(#390) Runner_fxr válasza Chaser (#339) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Te egy igazi dzsigoló lehetsz akkor! :)

(#391) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Köszi a cikket, sajnos csak alátámasztja a tapasztalataimat. ;]

Szerintem mindig az dönt a kapcsolat további alakulásáról, aki a másikhoz képest később lesz szerelmes.

Szerintem a nők azért vannak döntési pozícióba mert később lesznek szerelmesek. Mi férfiak sokkal hamarabb kiterítjük a lapjainkat (nonverbálisan, illetve verbálisan), így a nőnek már csak döntenie kell. Ebből kifolyólag tudnak velünk játszani. Persze ennek a fordítottja is előfordul!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#392) aram01


aram01
nagyúr

na hali,hétvégén sikerült valamit intézni csaj ügyben? :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#393) Csoffadalom válasza aram01 (#392) üzenetére


Csoffadalom
tag

Háj. Nem mert nem foglalkozom velük jó darabig. Meg pénzem sincs. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#394) Csoffadalom válasza Sir Pocok (#391) üzenetére


Csoffadalom
tag

Kösz hogy elolvastad. Lehet igazad van. Én ezt nem tudhatom, nem értek hozzá. :) :)

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#395) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nem semmi.
Mondjuk én eleve az ilyen über jó csajokat el nem tudnám képzelni magam mellett úgy, mint hűséges megértő házi asszony.
Ezeket csak tömni kell (f*ssszal meg pénzzel) aztán később megtalálni az igazit.
Egy aranyos, átlagos, nőies okos lányt.
Szerintem.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#396) aram01 válasza pr1mzejEE (#395) üzenetére


aram01
nagyúr

ez igaz,de vannak kivételek is ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#397) God Vazzeg válasza pr1mzejEE (#395) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A kinézet semmi. Azoknak van a legnagyobb önbizalom problémájuk akik a legszebbek. És amelyikek a legflegmábbak. Pedig fordítva gondolnád, de nem..

(#398) God Vazzeg válasza Chaser (#353) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mesélhetnék, de nem fogok, elég nagyképű vagyok már így is :D Most épp boldog párkapcsolatban élek, de tavaly nyár pff :DDD ;]

(#399) Csoffadalom válasza God Vazzeg (#398) üzenetére


Csoffadalom
tag

Miért? Mi volt tavaly?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#400) Chaser válasza Runner_fxr (#390) üzenetére


Chaser
titán

Úgy mondanám megtanultam bánni a nőkkel, bár nem kevés meglepetést tudnak okozni még így is...meg fognak is biztos.

"Mert a lányok is ugyanazt akarják mint mi, csak megpróbálják az egészet nagyon jól álcázni..
de ha te azt megtudnád hogy miket terveznek, soha többet nem mondanád magad perverznek.." ;]

By AKB

God Vazzeg: Én már 4 éve...De egy kis beképzelt volt az elején...wehehe:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.