Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Vakegérke válasza Csoffadalom (#700) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább itt vagy. :)

Arról mesélnél egy kicsit, hogy mi az a más, amivel az idődet töltöd?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#702) Csoffadalom válasza Vakegérke (#701) üzenetére


Csoffadalom
tag

Aktív pihenéssel, a múlt hónapban 18 napot húztam le pihenő nélkül.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#703) Vakegérke válasza Csoffadalom (#702) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amikor áradoztál a melóhelyről, azt mondtad, megéri.
Tényleg megéri?

Jobb, mint a Cumigyár?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#704) Csoffadalom válasza Vakegérke (#703) üzenetére


Csoffadalom
tag

Anyagilag mindenképp. Sokkalta jobban keresek mit a cumigyárban. A társaság is sokkal jobb, bár rengeteg a kisebbségi. Sokkal nyugisabb, jobb, korszerűbb. Majd csütörtökön kiderül maradhatok e.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#705) moonlight115 válasza Csoffadalom (#704) üzenetére


moonlight115
tag

Good luck! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#706) Vakegérke válasza Csoffadalom (#704) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nehogy besulykold az agyadba, hogy kirúgnak, ne fesd az ördögöt a falra.
Jó melós vagy, meg fognak tartani. :K

Aztán majd referálj, oszd meg velünk az örömöd csütörtökön. ;)

Szerk: moonlight115: No igen, jó luck kéne neki.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#707) moonlight115 válasza Vakegérke (#706) üzenetére


moonlight115
tag

LOL! :))
Ezt mondtam én is ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#708) Vakegérke válasza moonlight115 (#707) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak helyeseltem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) Csoffadalom válasza Vakegérke (#706) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ma elbaszták a kedvem rendesen, elvileg ma mondták volna meg mi az ábra, erre lóf...t sem mondtak. Azt is csak onnan tudom hogy majd csütörtökön dől el a sorsunk, hogy a fö fö főnök a kollégámmal beszélgetett és hallottam fél füllel. Úgyhogy a sulykolás egyből beindult. Hidd el, vagyok olyan szerencsétlen balfasz hogy engem rúgjanak ki. Eddig mindig ez volt, ahol szerettem dolgozni, onnan kirúgtak. Szerintem most sem lesz másként.

moonlight115: Köszi a jókívánságokat, remélem bejön és igazad is lesz.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#710) Vakegérke válasza Csoffadalom (#709) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondom, hogy ne fesd az ördögöt a falra! Ha már a mentorodnak tartasz, akkor hallgass rám.

Azt lehet tudni, hogy hány célszemély van, és hánynak kell távoznia?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#711) Csoffadalom válasza Vakegérke (#710) üzenetére


Csoffadalom
tag

Késő, már felfestettem. Hiába, jár az agyam ezerrel, a két szabadnapom ezzel fog telni, hogy ezen agyalok. A mai napig arról volt szó, hogy 5 ember kell. minden műszakba egy targoncás, az ötödik a tartalék. Ma a kollégámnak mondta a főnök hogy nem engedélyezték az 5 főt, csak 4-et. egy ember helye beton biztos, mert ö a főnök unoka öccse, a maradék 3 helyre van 6 pályázó. Esélytelen vagyok szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#712) Vakegérke válasza Csoffadalom (#711) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te vagy a magasabb, de a kishitűséged sem kicsi.
Emlékszel, amikor a Cumigyárban mindenki rágta a körmét, hogy jönnek a kirúgások? Én akkor is mosolyogtam, bár engem is lapátra tehettek volna.

Örülj, hogy van melód, és csókolom. Ráérnél akkor kétségbeesni, amikor közlik veled, hogy pápá. Hiszem, hogy nem így lesz.
Miért keseríted meg a napjaidat buta aggódással?

Még kurtafarkú Lalos, a fuvaros is neked drukkol, akkor mire az idegeskedés? :)

Nem elírás, ő tényleg Lalos. Ha kíváncsi vagy, hogy kicsoda, keress rá. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#713) Csoffadalom válasza Vakegérke (#712) üzenetére


Csoffadalom
tag

Jó, a cumigyárban még örültem is volna ha kirúgnak. De ez a meló tetszik, szeretek oda járni melózni és ahogy az előbb is írtam, mindig az olyan helyekről rúgnak ki amit szeretek. Eddig sem volt másképp, mond meg most miért változna? Már jó előre a legrosszabbra készülök és ha igazam van, legalább nem ér meglepetés és nem leszek csalódott, ha meg mégse, az kellemes csalódás. Köszönöm a drukkot, bár nem hiszem hogy sokat érne.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#714) Vakegérke válasza Csoffadalom (#713) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már annak a lelkifröccse sem ér semmit, akit a mentorodnak tartasz, akkor megb*szta a kiskutya.

Azért tartasz ott, ahol most, mert még lelkiekben sem tudsz harcolni.
Mikor mondtad ki (akár magadban) utoljára, hogy AKAROM? Volt rá egyáltalán példa? Vagy beérted azzal, amit a sors eléd lökött?

Egyébként is, mit aggódsz? Állítólag december 21-én világvége, a maja naptár csak addig szól. Erre gondoltál már?
Kész vicc, hogy az unokám szülinapja. :)

Fel a fejjel, barátom! Különben nagyon irgum, meg burgum, meg fittyfene, megharagszom! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#715) Csoffadalom válasza Vakegérke (#714) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát persze hogy AKAROM ezt a melót. Csak az eddigi bizonyítékok mást mondanak. Amúgy meg nagy ívben, kis magasságról teszek rá. Ha elküldenek úgy sem tudok tenni ellene semmit az ég adta világon. Én igyexem, de nem akarok megint itthon unatkozni hosszú hónapokig.

Ha meg jön a világ vége azt is lesz...om, nem félek a haláltól. Úgy sem lesz ilyen szerencsém.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#716) Vakegérke válasza Csoffadalom (#715) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Csak az eddigi bizonyítékok mást mondanak."

Mégpedig?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#717) Csoffadalom válasza Vakegérke (#716) üzenetére


Csoffadalom
tag

Olvasd vissza. Mindig ez van...

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#718) Vakegérke válasza Csoffadalom (#717) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert a negatív hozzáállásoddal kiküzdöd magadnak.
Most az egyszer azt sulykold az agyadba, hogy te vagy a jó.

Arról nem is beszélve, hogy a három állásra csak hatan vagytok.
Tudsz targonyázni? Tudsz. Hát akkor meg mitől darázol?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#719) Csoffadalom válasza Vakegérke (#718) üzenetére


Csoffadalom
tag

Megpróbálom, így jó lesz? Tudok targoncázni persze, de a rutin és a hozzáértés semmit nem számít, úgyis pofára mennek.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#720) Vakegérke válasza Csoffadalom (#719) üzenetére


Vakegérke
veterán

Próbálkozni a kiskutya szokott.

Tedd meg! Önmagadért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#721) Csoffadalom válasza Vakegérke (#720) üzenetére


Csoffadalom
tag

Jó basszus, megteszem oké???? De ha jön egy telefon és ki vagyok rúgva baj lesz! Asszem felvágom az ereim a hajnyíróval, vagy beveszek egy nagy adag fájdalom csillapítót és rá iszok sok kólát :Y .

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#722) Vakegérke válasza Csoffadalom (#721) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor punnyadj csak önsajnálatodban, ne is reménykedj semmiben.
Ne küzdj még csak gondolatban se, mert hasztalan.
Vesztes vagy, mert úgy döntöttél.

Így jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#723) Csoffadalom válasza Vakegérke (#722) üzenetére


Csoffadalom
tag

Dehogy jó, de mégis mit tegyek az ellen, ami felett nincs egy csepp hatalmam se?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#724) Vakegérke válasza Csoffadalom (#723) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önbizalmadnak azért kéne lennie.

Ha állandósítanak, (és miért ne tennék,) vegyél egy üveg jó konyakot, vagy amit szeretsz, és iszogass az egészségünkre. De csak módjával ám. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#725) Csoffadalom válasza Vakegérke (#724) üzenetére


Csoffadalom
tag

Így is úgy is berúgok, ha kirúgnak, ha maradok. Gondoltam én erre is, vagy ünnepelek vagy gyászolok. Ja és viszkizni fogok. Jófajta sétáló dzsoni, vagy balantines lesz az ital lapon
.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#726) Csoffadalom válasza Vakegérke (#724) üzenetére


Csoffadalom
tag

Dob pergéééééééééééééééééééééééés! Úgy fest maradhatok, holnap délelőtt kezdek másik műszakban!!!!!!!!!!!! Igen bazd meg igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen! Kösz a támogatást és minden mást!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#727) Vakegérke válasza Csoffadalom (#726) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, kib*szott veled a sors, nem az lett, amit belesulykoltál abba a hitetlen agyadba. :D

Egészségedre a piát. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#728) moonlight115 válasza Csoffadalom (#726) üzenetére


moonlight115
tag

Haleluja! :DD
Ja, és egészségedre! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#729) Csoffadalom válasza moonlight115 (#728) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm köszönöm köszönöm!!!!!!! Mentor bátyó neked külön köszönet!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#730) Vakegérke válasza Csoffadalom (#729) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazán nincs mit. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.