Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) aram01 válasza God Vazzeg (#398) üzenetére


aram01
nagyúr

tudom mit tettél tavaly nyáron ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#402) God Vazzeg válasza Csoffadalom (#399) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egy sor értéktelen nő után úgy döntöttem nem kell akkor tetszenem se, haj le kopaszra, és leszarom stílus bekapcsolva.. Pff, ne tudd meg mit váltott ki a nőkből (ellenkezőjét mint gondoltam), maradjunk annyiban hogy pár évet bepótoltam :D ;]

(#403) Runner_fxr válasza Chaser (#400) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

"Amit én megtanultam tőle nem kell mindig finomkodni, meg véletlen se mutatni ha véletlenül többet jelent mint a többi. Max akkor amikor már biztos a dolog és csak te tudod kidobni a csajt, nem pedig fordítva."
Ezzel én is egyet értek. Az ember ne mutassa ki az érzéseit túl hamar, mert annak általában nem lesz jó vége.

Viszont azért a ló másik oldalára sem kell átesni! Az az érzésem, hogy te nem nagyon tiszteled a nőket. Mi az, hogy ha nem akar veled toszni, akkor kivágod a büdös kurv@t? Szerintem ez egy bunkó hozzáállás, már ne haragudj. Te lennél az arany f@szú, akitől minden nő megőrül? Ezt most tényleg el is kéne hinnünk? :D
Az egy dolog, hogy maga a női lélek egy férfinak, mindig is titokzatos lesz, de azért nem mind egyformán szemét a férfiakkal. Vannak nagyon aranyos, értékes hölgyek is, akik esetleg szülnek egy gyereket is nekünk és mellettünk maradnak jóban, rosszban. És azzal nem szokás úgy bánni, mint ahogy te ezt itt előadtad! A cikkben szereplő hölgy, szerintem nagyon gyerekesen viselkedett, és nem is érdemes vele foglalkozni. De nem azért mert nem akart rögtön szexelni, hanem mert csak hülyítette szegény srácot. 1 hónapot simán lehet várni egy nőre, ha komolyak a szándékok. Nekem kifejezetten tetszik is, ha nem lehet rögtön gerincre vágni. Legyen is benne tartás, nyilván ne hülyítsen hónapokig, aztán meg lelép, de 1 hónap belefér, ha mégsem működik 2 ember között, legalább nem feküdt le egy olyan sráccal amit utána megbánna. De ha meg működik a kapcsolat, akkor utána mi is sokkal jobban meg tudunk majd benne bízni.
Én megértem az indulatokat részben, én sem voltam túl szerencsés a nőkkel. Sokszor estem pofára, de akkor is hiszem azt, hogy vannak rendes lányok és azokkal tisztelettel kell bánni.

(#404) God Vazzeg válasza Chaser (#400) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A kis ciccusss :D

(#405) aram01 válasza God Vazzeg (#402) üzenetére


aram01
nagyúr

egyik hírhedt énekesünk szavai: "ilyenek a nők a szemeteket szeretik" ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#406) Chaser válasza Runner_fxr (#403) üzenetére


Chaser
titán

Nem halok bele ha pár hétig nincs sex egy csajjal...Ha nem megfelelő a helyzet OK. Sokkal többet is vártam mert érdemes volt. De ha egy csaj ott van az ágyamban, smaci meg van ezerrel aztán bevágja hogy neki ilyen-olyan szabályai vannak úgy kivágom a büdös ***************** hogy megtanulja az én szabályaimat is ;] Tisztelem én a nőket, mint bármelyik embert aki kivívta a tiszteletemet..nem sok van.

God Vazzeg: Kopasz Vazzeg? Lemaradtam:) Sztem kopaszon tőlem az ördög is megijedne, van egy pár régi emlék a koponyámon:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#407) aram01 válasza Chaser (#406) üzenetére


aram01
nagyúr

az első részét én is igy gondolom/tam ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#408) God Vazzeg válasza Chaser (#406) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, tavaly nyáron is kopasz voltam, és idén is :D
Tessék (jobb oldali vagyok, értelem szerűen a kopasz g@ci :D )

(#409) Chaser válasza aram01 (#407) üzenetére


Chaser
titán

Akkor nem egyedól vagyok bunkó..jajjdejó:D

God Vazzeg: Kopasz g@ci :DD Én rohadtul szeretnék kopasz lenni, de ahogy össze van pár helyen zúzva a fejem nem lehet :(

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#410) Vakegérke válasza God Vazzeg (#408) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem biztos, hogy mennék veled aranyat ásni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#411) God Vazzeg válasza Chaser (#409) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is van hátul pár forradás, volt pár autóbalesetem, és egy cserbenhagyásos gázolásom is (engem gázoltak) :U Szemöldök felrepedve, szem alatt forradás, szóval én se vagyok sukár gyerök na :D

Vakegérke: lelkem jámbor mint a bárányé :D

(#412) Csoffadalom válasza Runner_fxr (#403) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát ez az. Én is hiszem még mindig hogy létezik rendes csaj is a világon. Aztán rájövök hogy nincs és a kezem a biliben van.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#413) Chaser válasza God Vazzeg (#411) üzenetére


Chaser
titán

Nekem tiszta "pukli" a fejem első fele :DDD :( 1x volt 3 milissel letúrva, eléggé megrémült pár ember ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#414) God Vazzeg válasza Chaser (#413) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is volt már puklis a fejem, de akkor összevertek :D

(#415) Csoffadalom válasza God Vazzeg (#414) üzenetére


Csoffadalom
tag

:D :D :D :D :D Bocs de ezen röhögnöm kell.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#416) God Vazzeg válasza Csoffadalom (#415) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Utólag nekem is vicces :D

(#417) Runner_fxr válasza God Vazzeg (#408) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ahogy így elnézem ezek se naturál fizikumok. :)

(#418) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#408) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jól néze ki Vazzeg, rég láttalak. :D
De remélem azé beles is vagy még. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#419) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#418) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na neeee :DDD

(#420) Chaser válasza God Vazzeg (#414) üzenetére


Chaser
titán

Emlékeke alatt szted mit értettem?:) Csattant már üveg a fejemen:D Meg egyszer belefejeltem az ajtófélfa felső részébe :DD :( régi "szép" idők...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#421) aram01 válasza God Vazzeg (#419) üzenetére


aram01
nagyúr

jujj de csúnya vagy :D
"régen" én is ilyesmi lehettem,kb testalkatra is csak azóta komoly barátnőm van és megköveteli a hárét a fejemre (főleg hogy fodrász) megkapta,cserébe némi kappanhájat pattintottam a hasizmaimra :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#422) Atos23 válasza aram01 (#421) üzenetére


Atos23
senior tag

Én is kopasz voltam kb. 8 évig, a bőrkabát, és a fekete ótó is menő volt nálam. ;] Kb. 2 éve dzsungel nőtt a fejemre, szolídabban öltözöm, és jobban megnéznek a leányok is :)

Bár az tény, ronda maradtam így is :DDD

(#423) aram01 válasza Atos23 (#422) üzenetére


aram01
nagyúr

jól összegyűltünk itt :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#424) aram01


aram01
nagyúr

illik ide:

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#425) Robi BALBOA válasza aram01 (#424) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez jó! :C (és igaz is)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#426) MacCaine


MacCaine
őstag

Utolsó mondatodban ott a lényeg: gazdag pasi. Csak lecsekkolta, mennyire vagy eleresztve. Olvasgass kicsit...

(#427) ch003067 válasza aram01 (#424) üzenetére


ch003067
addikt

Mekkora kép :C

Van benne valami.

(#428) Csoffadalom válasza MacCaine (#426) üzenetére


Csoffadalom
tag

Fúú ez nagyon durva. Tényleg ez megy manapság ebben az országban. Undorító.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#429) aram01 válasza MacCaine (#426) üzenetére


aram01
nagyúr

érdekes olvasmány :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#430) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#428) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt eddig is tudtam, hogy ebben az országban van a legtöbb ribi, legalább is a lakosság egészéhez mérten, arányaiban biztos! Hiába sajnáltatja kicsit a cikk írója ezeket a szegény lánykákat, régen is volt szegénység, azért még nem kell feltétlenül pénzért f@szt szopni! Ez az egész azért van, mert sajnos ez az Ország egyre primitívebb! Elég megnézni a Budapesti közlekedést! Én egy percig nem tudok együtt érezni, a csóró vidéki lánnyal, aki feljön Budapestre tanulni, majd szét b@szatja magát minden gazdag, beképzelt pöccsel! Csinálja, szívja csak a kólát, igyon mellé 2 liter töményet, 28-30 évesen a kutyának nem fog kelleni. Sza@rok rá! Ő választotta, nem nyomtak pisztolyt a fejéhez ,hogy csinálja. Van más alternatíva is, mint a diákmunka meg a luxuskurva élet!

[ Szerkesztve ]

(#431) aram01 válasza Runner_fxr (#430) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt viszont osztom,aztán sajnáltatja magát hogy nem volt más lehetőség.A többi "szürke egérke" meg robotol 3 műszakban férjhez megy boldog,és szegény.De legalább a közértbe ha lemegy nem köpnek utána

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#432) Runner_fxr válasza aram01 (#431) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Meg ez a főiskola dolog is, állítom a fősulin van a legtöbb ribanc. És ezek lesznek az "értelmiségiek", a haza dicsősége! Hát gratulálok, sokra nem fog velük menni ez az Ország. Tisztelet a kivételnek. De, abban is biztos vagyok, hogy kevesebb, becsületesen, sz@ré, hugyé dolgozó, fiatal lányból lesz prosti, mint azokból a főiskolára járó lányokból, akiknek már 18 évesen akkora arcuk van, hogy az nem viccel, mert büdös nekik a meló, és mert lenézik a melóst, közben ők azok akik a drogon és a f@szon kívül máshoz nem értenek!

(#433) aram01 válasza Runner_fxr (#432) üzenetére


aram01
nagyúr

de igen,még a lóvét kihagytad :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#434) Csoffadalom válasza Runner_fxr (#430) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez ma Magyarország 2011-ben. Az a legdurvább az egészben hogy a fiatalabb generáció is erről vesz példát. A sok tízen éves ezt veszi követendőnek és menőnek. Pedig nem az. Csak a szegénységi bizonyítványt állítja ki az országról. Hová lesz ez a világ így?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#435) aram01 válasza Csoffadalom (#434) üzenetére


aram01
nagyúr

tranzit ország vagyunk.Ez sokaknak:piát,drogot és qrvákat takar.Bár teszünk is érte nem keveset hogy igazuk legyen.olyanok vagyunk mint a star wars-ból a Mos Eisley kocsma :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#436) God Vazzeg válasza Csoffadalom (#434) üzenetére


God Vazzeg
veterán

ValóVilág. Ennyi :K

(#437) aram01 válasza God Vazzeg (#436) üzenetére


aram01
nagyúr

ez a valóvilág

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#438) Pala válasza Csoffadalom (#434) üzenetére


Pala
veterán

Ahogy a világ változik, úgy változnak az érték(rend)ek és az emberek is. Ezt qrva nehéz megemészteni, de sajna ez van! :DDD

(#439) Runner_fxr válasza aram01 (#433) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szándékosan hagytam ki a lóvét! Ilyen erővel a világ összes embere ért a pénzhez. Inkább van gusztusuk bevállalni egy bizonyos munkát. Bármelyik nő képes arra, hogy b@sszon, ez nem tudomány. A pénz költéshez értenek. Ha értenének a pénzhez, akkor abból a sok ezer euróból, amit pár év alatt megkeresnek, olyan üzletet csinálnának amiből sikeres üzletasszonyok lennének, és pár év kurválkodás után élhetnek normális életet. De nem ez szokott lenni a ribancok sorsa, hanem pár év után, lenullázva, kitaposott muffal, állnak mint lóf@sz a hideg vízben. "Öregségükre" szó szerint a kutyának nem kellenek!

[ Szerkesztve ]

(#440) Pala válasza Runner_fxr (#439) üzenetére


Pala
veterán

A pénzköltéshez sem kell érteni. Ha már sehogy sem sikerül megszabadulni tőle, legrosszabb esetben bemész egy kaszinóba és eljátszod az egészet. :D

(#441) aram01 válasza Runner_fxr (#439) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyon vágod ezt a dolgot,csak nem szajhamester vagy? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#442) Runner_fxr válasza aram01 (#441) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem vagyok az, bár megmondom őszintén pár évvel ez előtt gondolkoztunk azon, hogy nyitni kéne egy szopodát, de aztán nem lett megvalósítva.

Jártam én az éjszakába elég sokat, mint már írtam régebben, van jó pár gyerekkori barátom akik ebben a világban élnek, ilyen nőkkel mozognak. Nekem is van olyan lány ismerősöm aki ezt az életet éli. Tudom én jól mi folyik itt.

(#443) Runner_fxr válasza Pala (#440) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Vagy ilyen stílusban is el lehet verni akár 10 milliót is! :)

(#444) Csoffadalom válasza Runner_fxr (#442) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem is van pár ilyen ismerősöm. Többször is mondogatták hogy bevesznek a csapatba és megmutatják nekem milyen az ö életük, és megtanítanak az ÉLETRE. Mindig visszautasítottam az ajánlatot. Barom volnék?

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#445) aram01 válasza Runner_fxr (#442) üzenetére


aram01
nagyúr

mondom én hogy nem véletlenül vagyunk mi itt,jöttünk a cikkre mint légy a sz@rra

Csoffadalom: ha még fiatal vagy akkor az,ezt is át kell élni hogy aztán már nyugodtan élj később és ne azon agyalj hogy mit hagytál ki

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#446) Csoffadalom válasza aram01 (#445) üzenetére


Csoffadalom
tag

Lassan 32 leszek. már nem agyalok semmin. Kikapcsoltam azt a kevéske húsfoszlányt is. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#447) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#444) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt neked kell tudnod, a te életed. Én nem akarom kockáztatni a szabadságom, nincs az a csóróság, ami rosszabb lenne, mint a cigók között a sitten jó pár év. Nekem is rengetegszer fel lett ajánlva, hogy vállaljak részt az üzletükből, mert akárkire nem szeretnék bízni, engem gyerekkoruk óta ismernek, napi 1-2 órás meló még "szolgálati" autó is járt volna melóhoz. Versenyképes fizetés! :) Köszi, de nem kérek belőle. Én vagyok a barom, hogy el akarok menni egy idegen Országba. Ezt is mindig megkapom, hogy minek akarok elmenni, ott csak egy rakás szarnak néznek, inkább bizniszeljek itthon velük. Néha néha tényleg nagyon nehéz ezt megállni, mert tényleg baromi sokat keres pár haverom. Mindenük megvan. De én akkor is hiszek abban, hogy megtalálom külföldön a számításom.

(#448) aram01 válasza Runner_fxr (#447) üzenetére


aram01
nagyúr

Ha normálisan melózol mindenhol csak egy rakásszarnak néznek és még te örülhetsz,hogy melózhatsz.Rohadt világ ez

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#449) Runner_fxr válasza aram01 (#448) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Attól függ milyen munkát végzel és hol? Nem mindenhol van ez a munkamorál mint ami Jómagyarországon!

(#450) aram01 válasza Runner_fxr (#449) üzenetére


aram01
nagyúr

hát...németéknél,angoloknál,franciáknál és főleg az amcsiknál alja vagy,hollandok meg a többi északi (még) megtűr olaszok meg jobban a csajokat kedvelik(a fattyak ;] )

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.