Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) aram01 válasza Csoffadalom (#300) üzenetére


aram01
nagyúr

azért nehogy bemelegedj :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#302) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Váó. Egyre több szép szót használsz. A megváltozott hozzáállásodról ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#303) Csoffadalom válasza aram01 (#301) üzenetére


Csoffadalom
tag

ÁÁÁÁÁÁÁ azt azért nem. Fúúúúj. :) :) :) :)

Inv1sus: De de beszéljünk csak! Miről is?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#304) Kassadin válasza Runner_fxr (#263) üzenetére


Kassadin
addikt

Edzés után szoktam bringázni aerob gyanánt, belemelegíteni rúddal meg dinamikus nyújtással szoktam.

(#305) finest válasza Vakegérke (#299) üzenetére


finest
őstag

Nagypapi... a sör meg 2,50 volt. ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#306) Vakegérke válasza finest (#305) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mehetünk korábbra is. A Bambi üdítő meg 1.30 volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#307) finest válasza Vakegérke (#306) üzenetére


finest
őstag

Én azt már nem ittam, nagypapi. Csak egy taknyos kölyök vagyok hozzád képest, egy bő húszassal idősebb vagy nálam, ahogy saccolom.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#308) Vakegérke válasza finest (#307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Személyes blogom legelső írásában bemutatkoztam. Láss csodát. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#309) finest válasza Vakegérke (#308) üzenetére


finest
őstag

Éppen a blogodat olvasgatom, de akkor nézzük a legelsőt! ;)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#310) aram01 válasza Vakegérke (#308) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem biztos kiveri a szemem de nem látom mennyi vagy,pedig már kíváncsi vagyok rá :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#311) Vakegérke válasza aram01 (#310) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#312) aram01 válasza Vakegérke (#311) üzenetére


aram01
nagyúr

:Y a 36 évemmel kis sutyó vagyok melletted. :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#313) Vakegérke válasza aram01 (#312) üzenetére


Vakegérke
veterán

Számít? Szerintem nem. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#314) aram01 válasza Vakegérke (#313) üzenetére


aram01
nagyúr

pontosan hogy,semmit sem számít. ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#315) God Vazzeg válasza Vakegérke (#311) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó volt elolvasni, életvidám csóka lehetsz :R

(#317) HavocS válasza amoba (#99) üzenetére


HavocS
senior tag

Kár volt esélyt adni neki. Aki ilyet csinál, az később is ezt fogja csinálni, az emberek nem változnak. Ő majd szépen elveteti magát, fél év után elválik, és viszi a közös vagyont.

(#318) Csoffadalom válasza HavocS (#317) üzenetére


Csoffadalom
tag

Valószínűleg így lesz, sőt tuti. De nem is baj. Én már nem szopok miatta.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#319) God Vazzeg válasza Csoffadalom (#318) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kezdesz jól gondolkodni, s*opjon ő :K :D ;]

(#320) Csoffadalom válasza God Vazzeg (#319) üzenetére


Csoffadalom
tag

:) :) :) :) . Még szép. Nehogy már majd én.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#321) aram01 válasza God Vazzeg (#319) üzenetére


aram01
nagyúr

;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#322) Valdez válasza Runner_fxr (#169) üzenetére


Valdez
őstag

"Viszont ettől függetlenül abban tényleg van valami, hogy a nők azok után a férfiak után futnak akik leszarják őket, sőt bunkók hozzájuk."

Ezt kiegészíteném, csak azok után futnak akik bunkók velük ÉS tele vannak lével. Ha csórón vagy bunkó velük, akkor csak egy kis paraszt senki maradsz a szemükben, ellenben ha tele vagy lével és úgy vagy bunkó, akkor te leszel az álompasi, akit majd meg akarnak változtatni, ami persze sosem sikerül nekik, aztán jön a sírás, meg a következő gazdag paraszt.

(#323) Csoffadalom válasza Valdez (#322) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez tökéletesen így igaz. :R És mindig van egy hülye tartalékban akinek sírni tudnak.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#324) Valdez válasza Angel1981 (#181) üzenetére


Valdez
őstag

Ismerős reakció.
Meg az a szöveg hogy legyünk csak barátok... és ha azt mondom, hogy szó se lehet róla, még ő van kiakadva, hogy miért nem. Aztán ha elmondod neki, hogy ez a szöveg bizony kurvára sértő és bántó egy olyan férfinak aki egyértelműen többet akar tőle mint barátságot, akkor nem nagyon érti, hogy miért.

(#325) Csoffadalom válasza Valdez (#324) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez is tökéletesen igaz. Hány ilyen lesz még. Sok idióta meg megsértődik ha nem akar az ember csak a barátja lenni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#326) Pala válasza Valdez (#322) üzenetére


Pala
veterán

Lol, én "kellően" bunkó vagyok, ha úgy adódik, és lével is tele vagyok mostanság, mégse fut utánam senki.... nem ezen múlik, nem lehet ennyire beskatulyázva kijelenteni, hogyha ennek és ennek a feltételnek megfelel valaki, akkor majd szaladni fognak utána a nők.

(#327) Csoffadalom válasza Pala (#326) üzenetére


Csoffadalom
tag

Pedig ez megy. Az hogy nem fut utánad senki a te hibád. Nem hangsúlyozod ki eléggé hogy pénzes vagy. Járj 5-ös bömössel, pakold ki a fuxot a nyakadból és máris olajat fognak pisálni utánad a csajok. :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#328) Pala válasza Csoffadalom (#327) üzenetére


Pala
veterán

Én ezt nem panaszkodásból írtam. Sz@rok rá, hogy futnak-e utánam. :DDD
Csak írtam, hogy ez nem törvényszerű.

(#329) Valdez válasza Vakegérke (#291) üzenetére


Valdez
őstag

Régebben más volt mint ma. "tisztábbak", öszintébbek voltak az emberek, nem olyan felszínesek mint ma. Az öszinteség nagy erény, de egy igazságtalan világban csak a bajt hozza rád. Manapság nem értékelik a lányok azokat az értékeket (pl öszinteség, udvariasság, stb..), amik régen jellemeztek egy férfit.
Ma ezek már nem fontosak, elég ha összekamuzol neki valamit, még akár kurvaként is kezelheted, meg persze legyen lóvéd (illetve viselkedj úgy, mint aki tele lenne).

(#330) Valdez válasza Pala (#328) üzenetére


Valdez
őstag

Perszehogy nem törvényszerű, az ilyen kijelentéseket hívják általánosításnak. Kivételek mindig vannak.

(#331) Pala válasza Valdez (#330) üzenetére


Pala
veterán

Őszintén szólva ebben a konkrét kérdésben örülök neki, hogy kivétel lehetek.

(#332) Csoffadalom válasza Valdez (#329) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen, ez is így van. Ha a látszata megvan, hogy tele a zsebed pénzel az már félsiker. Mire lebuksz már 2x, 3x meghúzhattad.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#333) Vakegérke válasza Valdez (#329) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amelyik csaj nem értékeli az "erényeket", az nem alkalmas rá, hogy társ legyen. Kielégítő parancsnokság, oszt jóvan.
Kerültem az ilyeneket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#334) Runner_fxr válasza Valdez (#322) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Amit mondasz, arra rengeteg példa van, de egyértelműen ezt így nem lehet kijelenteni. Volt szerencsém olyan lányhoz aki egy csóró és ráadásul bunkó ember után kepesztett. Lehet annyira nem volt csóró, inkább átlagos, de az biztos, hogy a lánynak soha nem vett semmi ajándékot és nem vitte sehova. Szerintem már maga se tudta miért kellet neki az a majom, talán az elérhetetlen vonzza őket. Az illető a barátja volt 5 évig, de kb az első év telt harmóniában, a lány elmondása szerint.

Lehet itt agyalni ezeken a párkapcsolati kérdéseken, de kezdem az érezni ,hogy teljesen felesleges. Sokféle embertípus van, férfiben is és nőben is. Vannak nagy igazságok, de azért általánosítani nem lehet. A jó ég tudja mi jár a nők fejében, az igazat megvallva már nem is érdekel. Megérteni úgy sem fogjuk, soha a büdös életben! Le kell sz@rni az egészet. Az ember próbálja kihozni az életéből a legtöbbet aztán majd csak akad egy nő, aki velünk akarja élni az életét. De az biztos, amíg egy ember a saját életével elégedetlen addig normális nő sem lesz az életében.

(#335) aram01 válasza Pala (#328) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet olyan csúnya vagy hogy ott már a pénz sem segít ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#336) Csoffadalom válasza Runner_fxr (#334) üzenetére


Csoffadalom
tag

De amíg csak szart kapja a nőktől az ember, addig nem is lesz jobb az önbecsülése. Az enyém szerinted miért van a béka segge alatt? Mert csak a szar jutott nekem mindig.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#337) Csoffadalom válasza aram01 (#335) üzenetére


Csoffadalom
tag

:D :D :D :D :D . Naaaa azért ez durva kissé. bár lehet hogy igazad van. ;] ;] ;]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#338) Pala válasza aram01 (#335) üzenetére


Pala
veterán

Még annál is csúnyább! ;] Hiába, ide még több pénz kell! :DDD

Különben is, állítólag ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég. :D

[ Szerkesztve ]

(#339) Chaser válasza Csoffadalom (#336) üzenetére


Chaser
titán

Hát az írásod alapján ez a csaj külsőre nem volt sz@r:) Egy valamit nem értek, filmeztetek kettesben és nem volt sex? :F Ez csak az én elveimmel ütközik?:D Jó azt én se szeretem ha full ismeretlenül lefekszik velem egy csaj, mert azt elkönyvelem ribancnak vagy épp emiatt bele se megyek. De mivel volt előzmény, meg elég régóta ismerted ha nem is együtt voltatok, nem értem..mi tartott vissza? A szabályok? Közöltem volna vele hogy azok pont azért vannak hogy megszegjük őket ;] Meg 1ébként se vagyok impotens hogy álmaim nőjét ne húzzam meg mikor ott fekszik velem egy ágyban:) Fel kellett volna kicsit rángatni az idegeit aztán kész. Felhúzod a kisasszonyt mindjárt nem a szabályokról beszél. Így pár évi tapasztalat után azt mondom, lehet egy csaj bármilyen fullos, okos, kapós ha bizonyos szinten összejössz vele de nem készíted ki az ágyban el fog hagyni. Viszont ha kikészíted, nincs azaz Isten amiért elhagyjon, persze ha mellette nem vered meg nem csajozol:) Engem nem is dobott még ki csaj akit ledöntöttem, igaz nem is kérdeztem szabályokról egyiket se ;] Viszont azok közül akiknél még amatőr voltam és nem volt sex volt részemre is menesztés...én tanultam belőle.

szerk: És miután egy csajt lefektetek mindjárt jóképűnek lát:D

Hány éves vagy?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#340) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#336) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem másképp is fel lehet ezt fogni, hát azért nehogy már a nők körül forogjon a világ! Nem tagadom, kevés jobb dolog van a szex-nél, talán nincs is jobb dolog, de vannak egyéb dolgok is az életben amik örömet, önbecsülést tudnak okozni. Azért mondom azt, hogy az ember próbálja kihozni az életéből a maximumot, mert akkor majd megoldódik a nő kérdés is. Ki kell tűzni egy célt, nyilván nem irreális célt, de egy olyat amiről el is hisszük, hogy meg tudjuk valósítani. Majd erre kell koncentrálni. Ha elérjük, biztos nagyon boldogok leszünk és egy boldog emberrel szívesen találkoznak a lányok is. 30 éves kor körül, már kicsit másképp kell a dolgokat megközelíteni mint tizen évesen. Ebben a korban már nagyon sokat nyom a latba a biztos háttér. És ha minden kötél szakad, akkor pénzért is lehet nőt venni. Átmeneti megoldásnak nem rossz, ha van pénz. :)

[ Szerkesztve ]

(#341) aram01 válasza Pala (#338) üzenetére


aram01
nagyúr

Különben is, állítólag ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég-ezt én is bizonyithatom :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#342) Chaser válasza aram01 (#341) üzenetére


Chaser
titán

Én is:D
Nem küldtél képet még a hangcuccról:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#343) aram01 válasza Chaser (#342) üzenetére


aram01
nagyúr

jah,nem írtam :W
anyáméknál van az adatkábel,holnap hozom feltöltöm és megy :R

Addig kérsz egy képet rólam? ;]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#344) Csoffadalom válasza Chaser (#339) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azért nem dugtam meg filmezés után mert nem hagyta. Még csak tapi sem lehetett. Csinálhattam bármit a válasz az volt hogy nem lehet! Hidd el, nagyon megdugtam volna ha hagyja. Azért ennyire töketlen balek nem vagyok. Lábát, talpát, hátát massziroztam, kényeztettem, és semmi. A jó szex sem ér semmit. Az utolsó nőmet 2 és fél órán keresztül dugtam, előtte vagy egy órán át kényeztettem. 2x is úgy élvezett el a csaj hogy lespriccelte a farkam. Elmondása szerint rég dugott már ilyen jót. Meg már régóta vágyott egy ilyen dugásra. És mit értem el vele? 2 nap múlva mehettem a sunyiba. Pedig teljesítettem minden vágyát, elvárását. Jött egy pénzesebb faszi és annyi volt.

Már többször leírtam a korom, keresd vissza. De most leszek 32.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#345) Chaser válasza Csoffadalom (#344) üzenetére


Chaser
titán

De mi az hogy nem hagyta? Szépen módszeresen be kell cserkészni aztán kész. Olyannal nem találkoztam akinél ne jött volna be. Persze mind tiltakozik illemből ami nagyon helyes, kár hogy az én illemkódexem néhány ponton hiányos:) Hasonló helyzetben lennék lehetne az bármilyen fullos picsa, de nem tudnám befűzni mutatnám is neki az ajtót ;] Én nem igazán hiszek abban hogy majd meg így úgy amúgy amikor adott egy lehetőség. Lehet sétálni hazafele vagy a térre, de innen ŁŁŁŁŁŁ mánjelleggel' de jó lesz pörgésben is...pont ezt fogom mondani ha 1x véletlen belebotlok hasonló kategriás csajba amit kétlek, bármi semmi sem lehetetlen nők terén azt már megtanultam:) Mondjuk olyan se volt még, hogy lábát, talpát hátát masszírozzam egy csajnak ha van neki melle meg combjai:D
Én is 32 leszek. Ez a sztori mikor volt? Leírtak alapján úgy tippeltem olyan 20 éves emberkékről lehet szó.

aram01: Elég nekem magamat elviselni, nemhogy más szörnyszülöttről nézegessek képeket ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#346) Csoffadalom válasza Chaser (#345) üzenetére


Csoffadalom
tag

2007- ben volt. Konkrétan meg fogta a kezem és odébb tette. Mondom, masszíroztam volna mást is de nem engedte.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#347) Chaser válasza Csoffadalom (#346) üzenetére


Chaser
titán

Konkrétan úgy kivágtam volna mint macskát sz@rni :DD Erőszakoskodni meg könyörögni nem szokásom, de hogy úgy kidobnám az ilyet hogy csak lesne a haja alól az is biztos. Legalább még egy picsa aki azt híreszteli hogy bunkó vagyok ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#348) Csoffadalom válasza Chaser (#347) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen azt kellet volna tennem. De sajnos én nem vagyok olyan Bár nem ártana. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#349) Chaser válasza Csoffadalom (#348) üzenetére


Chaser
titán

Sztem ez a csajszi direkt húzni akarta a pasikat. De az ilyen csak addig csinálja amíg egy magamfajtával össze nem hozza a jó sorsa:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#350) Csoffadalom válasza Chaser (#349) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem az összeset csak engem akart húzni. Ha rámenősebb volnék meglett volna. Mind1. Késő bánat eb gondolat.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.