Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Danex


Danex
addikt

jót olvastam így kora reggel, igaz személy szerint lehet már ott hagytam volna, hogy havonta új pasi... meg ha bejöttél neki és nem lép azon a bulin egyből másik pasi? :D elég csapongó lányra vall :U

(#3) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Bár csak bele bele olvastam mert, rohannom kell de azt kell mondjam nem meglepő. Én kezdem azt hinni minden nő fura :D Én legalábbis képtelen vagyok eligazodni rajtuk

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#4) ati012


ati012
senior tag

Amúgy szűz? 3 hó a minimum szexig, 2-4 hetente váltja a partnert.
Jó irás volt, tetszett.

(#5) D.Orion


D.Orion
veterán

Igaz nem olvastam még végig, de majd délután megteszem. Bár a korodat nem tudom, de úgy tippelem nagyjából egy idős lehetsz velem. Tanácsként csak annyit tudok írni, hogy lesz ennél még sokkal rosszabb és többször is. Sajnos ilyen az élet, szerelmek jönnek és mennek. Van ki elhagy, van ki megcsal és van ki eltávozik mellőled. Mindig nehéz a továbblépés és mindig egyre tovább tart a bánat/düh/harag. Az idő nem tölti ki a hátramaradt űrt, csak eltereli róla a gondolataid, más/új célokat jelöl ki számodra.

(#6) mghltm válasza ati012 (#4) üzenetére


mghltm
addikt

nalunk ezt a tipust hivjak szu"zkurva'nak. erdekes, hogy micsoda varakozosor alakulhat ki a "holgyre" a viselkedese ellenere. :U

az ironak: a hosszu-hosszu varakozasbol nekem eloszor egy tunt, o lesz szamodra az igazi. meg a csaj reszerol is ezt lattam, de az idiota 1/3 honapos szabaly es a par heten beluli elhidegules ezt nem erositette meg.

koszi az irast! :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) szepko


szepko
tag

Újabb 4-hét mester?
Ha a nő kihúzza a nyelvét a szádból, hogy szóhoz jusson és
azt mondja 3 hónap múlva lesz szex, az szabad fordításban:
dugni akarok most

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#8) sto1911


sto1911
veterán

Ne igyal banatbol vazzeg! :W Nem vezet sehova, szarul fogod magad erezni, tonkreteszed magad, a problemaid meg ugyanugy meglesznek. Megeri?

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

"Bár azért hozzá tette hogy ő nem biztos hogy megvárja az egy hónapot. " De nem kamatyolhatsz de ő igen? :U
Amugy átérzem az akkori problémádat. Velem is kb ezt tették meg pár éve

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

1x nekem is volt volt egy olyan csajom aki csak hetente akart találkozni, hiába forszíroztam, hogy találkozzunk többet, hogy megerősödjön a kapcsolatunk. Természetesen az lett, amire számítottam: Egy idő után azt vettem észre, hogy annyi minden történik velem hétköznap, hogy már nem emlékszem, hogy mit is éreztem a csaj iránt az előző hétvégén. Az utolsó mondatom valami olyasmi volt, hogy "majd hívlak"...

PS C:\>_

(#11) Fr3eWar válasza D.Orion (#5) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Teljesen igazad van!

Én is valami hasonló cipőben vagyok, modjuk jóval mélyebben. Nemrég lépett le az asszony, eleinte nem tudtam mi a baja, később kiderült, hogy más iránt érez vonzalmat. Olyan szinten, hogy ehhez a házasságunkat is képes volt eldobni... (már tudom, nagyon elhamarkodott volt az eskövő <5év együttélés után>)

Lekarmol az ideg a seggedig?

A munkába legalább ki lehet egy kicsit kapcsolódni.

(#12) Bsony


Bsony
tag

Felét sem szabad elhinni amit mondanak, maximum fél, egy év után.

Hiába mondja, hogy 3 hónap, 1 hónap, hidd el rámész és hormon megoldja a problémádat, főleg ha ivott is, húzza az agyad, nothing more.
Iszonyat bullshit. Hagyni kell hogy hiányérzete legyen irántad, és ő keressen, és jóó sokáig fenn kell tartani ezt az egyensúlyt...

Az a baj, hogy ha az emberbe annyira benne van, hogy nem akarja elqrni a kapcsolatot, akaratlanul is elkúrja.

Ilyen ez a 21. század. Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Angel1981


Angel1981
veterán

A többiek nevében is köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk!
Természetesen sajnállak, de "tapasztalt vén róka"-ként egyáltalán nem vagyok meglepve azon, ahogy Veled bánt...
Nem 100-as a csaj, mint ahogy a feltűnően szép lányok 95%-a nem az... :U
Eljátssza a "rendes kis szűzlány vagyok"-ot, aztán persze mellé egy hatalmas ribi - gyakori eset...
Nem tudom, hogy érdekel-e az utóélete, vagy sem, de talán vigasztalhat, hogy az ilyenek szinte soha nem változnak meg, és egy férfit sem fognak tudni hosszú távra boldoggá tenni...

[ Szerkesztve ]

(#14) LordVader80


LordVader80
senior tag

Nem bántásból mondom, de mintha egy 12 éves írását olvastam volna....
ez a bulin összejövünk+találkozunk egyszer és már "járunk", meg 1 este után "így szeretlek úgy szeretlek" egymásnak, meg "várjunk 1/3 hónapot a szex-szel", üvegezés stb....
:U
Ettől függetlenül: ilyen csajszit után bánkódj ;)

May The Force Be With You!

(#15) Angel1981 válasza LordVader80 (#14) üzenetére


Angel1981
veterán

Mármint, "ne bánkódj" ugye? :F

Egyébként a csajok egy nem elhanyagolható részére még 18-20 éves korukban is jellemző lehet ez az "1 este után így szeretlek, úgy szeretlek" - a fiúk nagy többsége ezt kinövi 16-18 éves korára.

(#16) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Az az igazság,hogy minden nő egy hangszer " tudni kell rajtuk játszani " !

(#17) Wictor válasza Bsony (#12) üzenetére


Wictor
senior tag

"Az a baj, hogy ha az emberbe annyira benne van, hogy nem akarja elqrni a kapcsolatot, akaratlanul is elkúrja."

Ez biztató, de kb. ja.

A történethez meg annyit, hogy azt sem érdemelte meg a "csaj" (inkább lányozni szoktam, de ideillik most), ha így történt, hogy írj róla 4 oldalt...

(#18) nonolada1


nonolada1
senior tag

Az igazság az,hogy a nők biza nekünk pasiknak nagyon bonyolultak és nem egyértelműek és ez azért van,mert tök más jelrendszerrel dolgoznak,mint mi pasik.A párom azt mondta nekem,hogy mi pasik vagyunk a hülyék,mert ők tök egyszerűen közölnek velünk dolgokat,csak mi nem értjük,én mindenesetre más véleményen vagyok.A lényeg,hogy a nők szeretik tesztelni a pasikat és szerintem ez a csaj is részben ezt tette a ribisége mellett.Magyarán azt várta,mit teszel meg érte,mennyire vagy talpig pasi,pl magadtól és nem az ő kérésére elé mész a melóhelyére,meg viszel neki virágot és nem kérsz engedélyt X hónapot követően a szexre,hanem amikor csókolóztok egyszerűen belevágsz és hidd el ha tényleg kíván nem fog nemet mondani.A nők már csak ilyenek,nem mondanak ki semmit sem,meg ellenkeznek,de önzőek és csak maguknak akarnak,de úgy,hogy azt Te tedd meg és ne ők,mert akkor kis ártatlannak tűnhetnek,nagyon rafkós hozzáállás a részükről.Egy gazadag,kopasz ,kigyúrt pasi azért jó neki,mert annak van pénze és az szó nélkül le fogja teperni ha kell,ha nem,szóval az az ideális partner neki,főleg hogy az mindig megmutatja ki a férfi a háznál.A nők nem szeretik a gyenge pasikat.
Egyébként megértem és átérzem a problémád,mert sajna én is ilyen érzelmes,hülye pasi vagyok:)

(#19) Pala válasza sto1911 (#8) üzenetére


Pala
veterán

Ne csak bánatból ne igyon, amúgy sem. :K

Bár én sose értettem, miért nyúl a piához (droghoz, akármihez) valaki, amikor problémái vannak.
"Baj van -> Ráteszek még egy lapáttal, pusztítom magamat és még fizetek is érte."

Tényleg tök ésszerű, felnőtt, érett kezelése a problémának. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) SWiNEBoY válasza D.Orion (#5) üzenetére

A szívemből szóltál. Hétfőn dobott ki a barátnőm másfél év után. Elment főiskolára, koedukált kolesz, többit meg gondolom kitalálod. Három napja nem alszom, nagyon pocsékul vagyok. :(

(#21) Angel1981 válasza Wictor (#17) üzenetére


Angel1981
veterán

Némi tanulságképpen jó lehet azért - Ifjú Titánok számára.
Meg talán így kicsit könnyített is a lelkén...

#20 SWiNEBoY: SORSTÁRSAM! Őszinte részvétem! :(
Engem életem nagy szerelme hagyott így ott, ráadásul az utolsó pillanatig úgy tett, mintha minden a legnagyobb rendben lenne - sok éve volt már, de időnként még most is megfájdul valami kicsit ott szívtájékon, ha eszembe jut...

[ Szerkesztve ]

(#22) Syl


Syl
nagyúr

azonnal lecsapok rá és megszerzem.

Jó fiatal lehetsz. Később, évek múlva majd belátod, hogy mindig a nő választ magának párt. Csak ezt általában úgy intézik, hogy a férfi azt higgye, ő volt a király.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) LordVader80 válasza Angel1981 (#15) üzenetére


LordVader80
senior tag

igen igen NE bánkódj, sorry :R

May The Force Be With You!

(#24) SWiNEBoY válasza Angel1981 (#21) üzenetére

Köszi!
Elég kilátástalan a helyzet, nem tudom mit kezdjek magammal, hatalmas űr maradt utána. Próbáltam már mindent, hogy rendbe hozzam a dolgokat, de sikertelenül. Egész nap csak Ő jár a fejemben, és idegeskedem. Három nap alatt három kiló minusz. :W

(#25) Lewzke válasza Franky2Ster (#16) üzenetére


Lewzke
őstag

Pontosan.
Ha már szétszaggaták a húrjait, maximum paskolgatni lehet ...
:D

(#26) Goose-T válasza nonolada1 (#18) üzenetére


Goose-T
veterán

Kb. ennyi a lényeg, a többi csak szájtépés. Csoffadalom barátunk lúzer volt, reméljük, most már végre tanul belőle. A csaj meg egyáltalán nem volt fura szerintem.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27) nonolada1


nonolada1
senior tag

Igen,a nők nagyon jó kártyajátékosok,nagyon jól tudnak játszani és nagy tapasztalatuk van abban,hogy minden úgy legyen beállítva,hogy azért Te vagy a felelős.De valóban,ők azok akik döntenek,szinte mindig Ők döntenek.

Engem is széttaposott egy csaj még anno kispisi koromban és akkor egy világ dőlt bennem össze a női nemmel kapcsolatban és az addigi nőkkel kapcsolatos álomvilágomból is felébredtem és rájöttem,hogy nem olyan jók ők,mint ahogy lefestik őket.

Bár az is igaz,hogy ebbe azóta sem törődtem bele:)

(#28) pmheros


pmheros
senior tag

nem olvastam el a cikket (túl sok ilyet hallottam, olvastam már)
a címre reagálnék: nincs olyan hogy egy csaj ne lenne furcsa :DDD

nem vagyok tökéletes

(#29) Angel1981 válasza SWiNEBoY (#24) üzenetére


Angel1981
veterán

Én is pont így voltam anno; 1 héttel utána lebetegedtem, ledöntött az idegláz...
Még 2 hónap múlva is csak maximum 2-3 percre tudtam elterelni a gondolataimat Róla, és 10 kilót fogytam, mindezt izomból, mert súlyt emeltem akkoriban, és volt egy igencsak kidolgozott fizikumom.
Aztán az "asztalra csaptam", és megembereltem magamat; segített, de így is 1 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy komoly szándékkal rá tudjak nézni egy másik lányra / nőre - sem előtte, sem azóta nem bánkódtam soha ennyire egy lány miatt - és nagy valószínűséggel nem is fogok.
Mindazonáltal kitartás, hidd el, az idő be fogja gyógyítani (persze lehet, hogy nem 100%-osan, ezt aláírom) és nem szabad emiatt általánosítva leírni az összes lányt!
Ez aranyszabály!

#22 Syl: amit mondasz, az leginkább a fiatal, átlagon felüli kinézetű lányokra igaz.
A kevésbé dekoratívak, illetve a már gyerekkel rendelkezőkre ez közel sem áll annyira.

[ Szerkesztve ]

(#30) nonolada1


nonolada1
senior tag

Valószínűleg Te meg majd most fogsz felébredni a csipkejózsika álmodból és az ébredés fájdalmas.Egy fiú gyerekkorában azt gondolja,hogy a nő,mint olyan egy csoda.Kedves,bájos,szűzies kép alakul ki róluk és olyan ártatlannak tűnnek.És ez a kép foszlik szét,mikor az igazi énjüket megismerjük,mert ennek a képnek köze sincs az idealizálthoz,amit a fejünkbe tolnak kicsi fejjel.

(#31) nonolada1


nonolada1
senior tag

Egyébként később az majd sokkal durvább lesz már,amikor feleséged van,gyerekeid ,egy csomó pénzt,időt,energiát beletolsz egy kapcsolatba és akkor dobja be szíved hölgye az unalmast.És közlik veled,hogy gyerek elvéve,lakásba az asszony marad vele,velük és kezdhetsz mindent előről.Hány ,meg hány ilyen történet van sajnos.

(#32) kNG


kNG
senior tag

Röviden a véleményem, tanácsom:

#7 +1...én is rögtön erre gondoltam amikor olvastam a cikket, volt már ilyen nővel dolgom
#8 +1...mi a kókadt lóf*sznak iszol? Elhiszem hogy el vagy keseredve, de ébresztő van! Egy férfi nem a piában keresi a probléma megoldását, hanem megoldja a problémáit! Inkább foglald el magad, mondjuk kezdj el edzeni, azzal nem dobod ki a pénzed, mert úgyis csak bérletre/súlyokra/kajára költesz, ami meg amúgy is kéne!

Továbbá: Ilyen miatt ne keseredj...ez a "nő"-nek nevezhető valami 1 ribi volt...már abból lejön, hogy 1 hetet vagy mennyit volt együtt a haveroddal, aztán képes volt veled kavarni. Én is voltam fiatal (most is az vagyok, még csak 21 éves), és nekem is mindent be lehetett adagolni, de ki fog benned az az érzék alakulni, hogy a ribiket már messziről felismered, és undorodni fogsz tőlük :D vagy a szájuk, vagy a viselkedésük, vagy az értékrendszerük miatt...Hidd el vannak olyan nők, akik szépek, és még okosak is...csak hát ezt ki kell várni...

+ Ami fontos...szerintem..hangsúlyozom szerintem(!) ne akarj olyan nővel kezdeni, aki tudod jól, hogy nem illik hozzád...ahogy észrevettem te 1 romantikus alkat vagy, ennek a nőnek meg inkább pontosan egy tapló gorilla kellene, legalábbis a viselkedéséből ez jön le...(undorodok az ilyen nőktől, a legfontosabb hogy hogy áll rajtam a ruha, nagy legyen a szám, meg a meló az büdös...na az ilyen nők pontosan ilyenek, sajnos én már eljutottam odáig sok-sok csalódás után hogy kategorizálok...és ez lehet hiba...de a csalódástól megvéd:P) te ne változz meg 1 nő miatt...csak ha tényleg szörnyű a viselkedésed...ne úgy viselkedj ahogy 1 nő akarja...legyél ÖNMAGAD! Csak így lehetsz boldog...képzeld el hogy eljátszanál egy szerepet, komolyra fordulna a dolog, és aztán meg összeházasodtok...és egy idő után már nem játszod a szereped...és önmagad leszel...és persze hogy tönkremegy a dolog...mert már nem olyan vagy számára, mint amilyen voltál, mikor belédszeretett...ugyanez vice versa, nem hiába van az, hogy a mai fiatalok előbb költöznek össze, aztán házasodnak (ezt egyébként én helyeslem is).

Végezetül: Én amíg kerestem a szerelmet sosem találtam meg, aztán egyszer csak már nem kerestem, és megtalált a szerelem! :) :K

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#33) dokee78


dokee78
félisten

Tetszett a írásod!
Gondolom a 3 hónapig nincs szex dolog csak rád vonatkozott,mert ő ezalatt szerintem fűvel fával,talán még velem is volt. :D

Viccet félretéve elég sok ilyen leányzó van mostanában.

(#34) Fr3eWar válasza nonolada1 (#31) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Áldom is az eget, hogy épp röviddel a gyerek projekt előtt történt meg ami megtörtént..

(#35) benczeb válasza SWiNEBoY (#24) üzenetére


benczeb
aktív tag

a jo oldala, h fogytal. ez a dieta tempo nekem is jo lenne :( Bocs, tenyleg sajnalom. :(

(#36) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Lehet én vagyok maradi (23 évesen), de miért buliban kell ismerkedni? A mostani barátnőmet igaz buliban ismertem meg, de a találkozásaink 90% kettesben történtek. Mondjuk, hogy randik voltak, ezek többnyire nyáresti csillag-, naplemente-, napfelkelte-nézések voltak. Így mire oda jutottunk, hogy azt mondtuk együtt vagyunk mindent tudtunk egymásról. Ezután is időbe telt mire azt mondtuk egymásnak, hogy szeretlek (belül már korábban éreztük). Az idő majd választ ad, hogy ez volt-e a jó, ezt még nem tudom. Kíváncsian várom.

Nem értem miért csak "járunk" fázisban került elő a telefon. Talán lehetett volna randira hívni máskor is.
Érdekes történet volt, tanulni biztos tanultál belőle.

A továbbiakban több szerencsét kívánok.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#37) SWiNEBoY válasza benczeb (#35) üzenetére

Nem éppen vagyok egy vastag gyerek, 65 kilóról ugrott le 62-re. :(

(#38) Angel1981 válasza nonolada1 (#31) üzenetére


Angel1981
veterán

Sajnos sok ilyen eset van valóban.
De hozzá kell tenni, hogy sok nővel meg a férfiak bánnak el nagyon csúnyán...

#35 benczeb: fogyni nem csak zsírból lehet ám....
Én anno 90 kg voltam, kockahassal (testépítés), de mint írtam, 2 hónap alatt 10 kilót fogytam, zsír híján izomból - úgy éreztem; 2 évi munkám veszett oda 2 hónap alatt... :(((
(Aztán persze fél év alatt visszaszereztem, de akkor is rengeteg többletmunkát okozott nekem a sport vonatkozásában az a ribanc ! :D :( ).

[ Szerkesztve ]

(#39) nonolada1


nonolada1
senior tag

Ismerkedni is tök nehéz manapság,mert vagy a suliban,vagy a melóhelyeden nyomod a dolgot,ami nem mindig jó,vagy buliban,ami megintcsak nem mindig vmi jó,vagy vmi fasza társkeresőn,ami aztán végképp lutri tud lenni.Marad az utca,vagy tömegközlekedés,ami megintcsak kétséges lehet.Mindenki rohan,mindenki felületes,nincs idő senkire és semmire,így ismerkedni is elég gáz.

(#40) nonolada1


nonolada1
senior tag

Sajna a bánattól hízni is lehet,mert elkeseredésében az ember csak eszik és eszik,főleg örömhormont termelő nyalánkságokat:)

(#41) kNG válasza Angel1981 (#38) üzenetére


kNG
senior tag

izom memória jelenség! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#42) Angel1981 válasza nonolada1 (#39) üzenetére


Angel1981
veterán

Sajnos teljesen igazat kell adnom.... :U
Hozzá jön az is, hogy sokan még gyerekfejjel kezdik, úgy élik át azon örömöket, és bánatokat, amiket igazából felnőttfejjel kéne átélni.
Az nagyon fiatal gondolkodásmód miatt nem értik közel sem úgy az ok-okozati összefüggéseket, és nem becsülik meg azokat, akiket meg kéne becsülni, mert nincs még kellő élettapasztalatuk - és ez mindkét nemre igaz, nem csak a lányokra!

#41 kng: igen, az. :)
De ez bármilyen más sportra is igaz; ha sokáig csinálod, és elérsz egy jó szintet, majd kihagysz, utána ha újrakezded, sokkal hamarabb eljutsz ugyanoda ismét, mint elsőre - a szervezeted már egyszer hozzászokott azon állapothoz, így könnyebb dolga van. Gyerekkoromban az úszást végeztem intenzíven, ott is volt hasonló eset.

[ Szerkesztve ]

(#43) nonolada1 válasza Angel1981 (#42) üzenetére


nonolada1
senior tag

Brutálisan felgyorsult a világ és az embernek olyan érzése van,hogy már nem lehet elég korán elkezdeni bizonyos dolgokat és ebbe a párkapcsolatok és a sex is beletartozik.Az más kérdés,hogy maga az ember erre esetleg még nincs felkészülve,még nincs olyan érettségi szintje,hogy meg tudjon felelni,de a világ mégis elvárja tőle az érettséget.És ez az élet minden területére igaz.

(#44) Tecsa válasza nonolada1 (#43) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Az ilyen dolgokra pedig illene időt szánni, azt hiszem megéri.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#45) nonolada1 válasza Tecsa (#44) üzenetére


nonolada1
senior tag

Illenék az biztos,de akkor miért rohanunk mindig mindenhova és mindennel,miért nincs időnk soha semmire és senkire?És ha azonnal nem kapunk meg vmit,vagy vkit,tovább is állunk?

(#46) Angel1981


Angel1981
veterán

Srácok!

Ezt a jelenetet pont tegnap este néztem meg - még kicsit illik is ide! ;)
Aki nem ismerné a sztorit - Batman itt elveszíti el élete legnagyobb szerelmét, de természetesen túllép rajta!

Merítsetek erőt belőle! ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47) wolfman


wolfman
veterán

"Hát én már láttam pár csúnya embert, de hogy ez mi volt, azt nem tudom! Talán ha Shrek-hez hasonlítanám az találó lenne. Nagydarab, kopasz és szőrös"

Ilyen helyzet nekem is volt, hogy a kiszemeltem párja, vagy az exem jelenlegi pasija ronda volt mint a bűn. Az én szememben, olykor igazam volt. Többnyire mi faszik vagyunk úgy hogy rondább, mert jobbnak tartjuk magunkat, jobbnak értékeljük a volt/leendő kapcsolatunkat mint amiben a lány éppen van és ezt a csaj párjának kinézetére vetítjük ki. Bár mint mondtam, tényleg van hogy rondább. :)

Ilyen helyzetek mindig is voltak, mindig is lesznek. Szerintem miért IS született meg a Blues műfaj? :)

Nyár közepén nekem is volt egy hasonló szitum, pedig én sokat megélt ember vagyok. Szakítottam a barátnőmmel (de ez egy hasonlóan hosszú történet), majd kapásból egy nagyon jó barátom össze akart hozni egy nagyon szép és helyes lánnyal. Akkor úgy voltam vele, hogy nem akarok senkit, de egy idő után csak találkozgattunk a csajjal, már már össze is jöttünk. Egy hónap elteltével, mikor már kezdtem érzéseket érezni irányába, elkezdett nem keresni! Ha kerestem lemondta. Egyszer írtam neki egy SMS-t, hogy "jó elegem volt, most mondja meg mi a retek baja van, mert tuti van, ha nem kellek akkor is mondja meg, de ne titkolózzon itt nekem, mert ez utálatos dolog!" Rögtön visszaírt, hogy találkozzunk.
2 nap múlva találkoztunk, és amit sejtettem, szakított velem. Igazán ésszerű indoka nem volt, csak hogy hát nem érzi hogy szerelmes lenne pedig ilyenkor neki kéne már érezze. Hiába mondtam neki, hogy pedig ez nem így megy, ő makacsul ragaszkodott a saját verziójához. Mondtam neki, hogy én viszont ostoba vagyok ha hagyom veszni ezt az egészet, erre meg bevágta, hogy de ha valaki erősködik nála akkor már csak makacsságból se fog összejönni az illetővel! Olyan kis aljas módon sarokba szorított, hogy mai napig nem értem a lelkületét.
Ilyenkor persze beindul a férfi ember képzelete, aztán gondoltam én már mindent. Egyik biztos igaz, de tuti nem az amit mondott!

ANGEL1981: "Hozzá jön az is, hogy sokan még gyerekfejjel kezdik, úgy élik át azon örömöket, és bánatokat, amiket igazából felnőttfejjel kéne átélni."

Egy ember inkább fiatalon éljen át rossz érzéseket, mint idősebben. Itt arra gondolok, hogy idősebben, gyerekkel már nem szép szakítást átélni. Ott már durván tétje van a dolgoknak, nem csak a bánat! :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#48) Tecsa válasza nonolada1 (#45) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Szeretem azt hinni, hogy a befektett munkának megvan a gyümölcse, ezért vannak dolgok amikre oda figyelek. Lehet hogy, "A" pontból B-be rohanok. Kapcsolatomra szeretek oda figyelni, ha a párom boldog melletem akkor én is az leszek mellette.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#49) celeron


celeron
senior tag

Nem véletlenül hozta szóba ennyiszer a szex témát..ez egy nagy kamu! Persze ő majd kibírja 3 hónapig..valószinű. Amíg állásinterjun volt biztos pakolta valamelyik kopasz, aztán amikor épp szeretethiánya volt, meg kellett neki egy barát a sok bunkó után akkor kuncsorgott utánad..szánalmas az ilyen nő kerüld el messziről legközelebb. Vagy dugd meg és ne nézz vissza. Egyszer már én is beleszerettem egy ilyen csajba sajnos..de arra jó tanuló példa volt hogy meglássam mi is a valóság.
Egy mondatot meg jól véss az eszedbe: "Erősebb kutya baszik". Ennyi.

(#50) Lacces


Lacces
őstag

Ez most perverz lesz, de engem leginkább a nagymama érdekel :-D

Elhívta utoljára, hogy szembesítse a tényekkel, szemtől szemben kiszedje belőle az igazságot, szerintem a nagyinak nagyon gyanús volt a leányka.

Egyébként ilyenkor az öregeknek vannak a legnagyobb dumái, és nagyon jó tanácsokat tudnak adni a "vén rókák". Néha olyanokat mondanak, hogy lefordulok a székről...

Egyszer mindenki megfizet az élete során elkövetett büneiért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.