Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Runner_fxr válasza God Vazzeg (#185) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ki az a Gabriella?

(#202) Angel1981 válasza dubplate89 (#195) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nem szürke, silány befejezés, hanem egyszerűen élet közeli, REALISTA, és pont ez a jó benne!
A keserű valóság sokszor sokkal silányabb egy könyvnél, vagy filmnél...
A fiúk nagy-nagy része átélt ilyesmit, és tud azonosulni a cikkíróval!
Hogy Te miért nem, azt nem tudom; vagy nagyon fiatal vagy még és tapasztalatlan, vagy egyszerűen kib*szott nagy szerencséd van, hogy nem éltél át még ilyet...

[ Szerkesztve ]

(#203) dubplate89 válasza Csoffadalom (#198) üzenetére


dubplate89
csendes tag

Nem szoktam ilyeneket olvasni, csak ezt "ajánlotta" valahol itt oldalt, gondoltam jó a cime megnézem. Elnézést, ha megsértettem a cikk iróját. Nem éltem még át ilyet, de rengeteg ilyet tapasztaltam az ismerőseim kapcsán, lehet hogy ezért tartom silánynak :). Megértem, hogy nem esett jól a véleményem, de talán felfoghatod egyfajta "figyelmeztetésnek" is, hogy legközelebb máshogy kéne. Ha kell egy nő, akkor ne hezitálj, mert máris veszitettél, és -mint a történet is bizonyitja- még rosszul is jársz, mert csak hónapokra rá jössz rá, hogy vesztettél. Pedig abban a szent pillanatban vesztettél, amikor 1. nem mentél oda hozzá, 2. dadogtál, stb stb.

Még egyszer elnézést, és sok szerencsét a jövőben. :)

(#204) Csoffadalom válasza Wictor (#199) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem csak a sztori szerint. Nem véletlen dobták ki a szülei sem. Tudomásom szerint kitették otthonról mert elegük lett a kalandjaiból.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#205) Vakegérke válasza Csoffadalom (#200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, barátom! Csitulj.

Elmondta a véleményét, amely nem volt ínyedre való. Na és? Kevesebb lettél tőle?
Lazán átsiklasz az ilyeneken, a "közvélemény" pedig megadja neki azt, ami jár.
Remélem érted, hogy mit akarok mondani.

Szerk: Lám, máris szebb hangot ütött meg. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#206) Csoffadalom válasza dubplate89 (#203) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nincs miért bocsánatot kérni, nem haragszom. Sőt inkább én kérek bocsánatot a válaszom miatt. Hidd el hiába csinálom akárhogy is, csak szar lesz belőle. Ezerszer próbáltam már máshogy, az sem jött össze. Más a szarból is várat épít, nekem a szar csak szar marad. Kösz a jókívánságot is, de a szerencsének ehhez nem sok köze van..

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#207) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Aki közkincsé teszi a "majdnem" love sztoriját, viselje a következményeit.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#208) Vakegérke válasza Inv1sus (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt minden bejegyzésért, írásért vállalni kell a következményeket, el kell viselni az egyet nem értéseket. Jól van ez így. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) Csoffadalom válasza Vakegérke (#205) üzenetére


Csoffadalom
tag

Értem, értem. Csak hirtelen felidegesítettem magam, már bocsánatot is kértem. Tudom nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#210) Vakegérke válasza Csoffadalom (#209) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legközelebb számolj húszig, és utána reagálj. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#211) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#206) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azon gondolkoztál már, hogy függetlenül a nőügyektől, mennyire vagy elégedett az életeddel?
Csak azért kérdezem, mert én észrevettem magamon, hogy az utóbbi pár évben nagyon elégedetlen vagyok az életemmel és nagyjából az óta nincs is normális párkapcsolatom.

(#212) God Vazzeg válasza Runner_fxr (#201) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt egy hasonló kalandom egy ilyen nevű hölggyel, mondom kicsi a világ :D

(#213) Angel1981 válasza dubplate89 (#203) üzenetére


Angel1981
veterán

Elnézvén a csaj előéletét, itt nincs jó módszer; előbb-utóbb úgyis otthagy (inkább előbb)...
Egy normálisabb lány meg elnézi ezeket a "baklövéseket" és megpróbálja az EMBERT meglátni benne...

#212 God Vazzeg:
Nekem is, de én azért meg is dugtam! :D
Hiába, kicsi a világ....:D
Őőőőőőőőőőőőőőőő, bocsi, most elszóltam magam, remélem, azért nem veszünk össze! :D

Na, most komolyra fordítva; Jó Éjt! ;)

[ Szerkesztve ]

(#214) Loresz


Loresz
tag

Hát haver, a nő nem egyszerű lény.....és sose ess hasra elöttük ezt jegyezd meg! Sosem fogsz megtartani egyet sem! Akármennyire is tömték tele az agyukat idióta baromságokkal a médiából a dominancia számít nekik, pontosabban hogy ne ők legyenek azok...ha látják rajtad, hogy lehet....akkor megteszik...és ott is hagynak!!!! Szntem ha nem foglalkoztál volna az egy vagy három hónapjával.....akkor tuti a tied lenne most is!!! Én, meg a haveri körömből páran tettek az idióta párkapcsolati trendre: haverom 26 évesen kétgyerekes családapa, én jegyben járok! Szóval ha nőt akarsz magadnak tanuld meg uralni!!!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#215) Csoffadalom válasza Vakegérke (#210) üzenetére


Csoffadalom
tag

Oké, Elszámolok.

Runner_fxr: Azóta vagyok elégedetlen az életemmel amióta élem. Talán soha nem is voltam elégedett. Na jó talán egyszer-kétszer voltak időszakok amikor igen, de akkor nőm sem volt és elvoltam magamban.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#216) concret_hp


concret_hp
addikt

nem akarok bezsólni, de úgy tudtam 1 ideje csak lektorált írások kerülnek ki, ehhez képest jópár igekötős ige külön van írva

vagy fullba vagy sehogy :D

(#217) dubplate89 válasza Angel1981 (#213) üzenetére


dubplate89
csendes tag

Egy erős, kiegyensúlyozott nő, aki tisztában van vele mit akar, nem néz el semmit. El jön az a z idö is, amikor elkezdenek elnézni dolgokat (elég hamar), sokukat megtöri a koruk. Addig könnyü gögösen nagy elvárásokkal járni, amig jol nézünk ki, fiatalok vagyunk. Ebböl az idöszakbol a nöknek jóval kevesebb jut, mint a férfiaknak, söt, nekünk a kor még jol is all. Én 1oo%ig megértem a nöket, akik igy gondolkodnak, mivel az egész életükhöz képest nagyon rövid ez az idöszak, és a lehetö legjobban akarjak kihasznalni az adottsagaikat. Küzdeni kell értük, és élvezni kell a küzdelmet, hiszen ez teszi igazan férfiva a férfit, nem az (amit a hugom utobbi 3 kapcsolatan is latok), hogy a nö udvarol a férfinak. A nök genetikailag az erös egyedekhez vonzodnak (megjegyzem nök, nem tinilányok, nagyrészük nem tudja mi az a tesztoszteron, majd a masodik X-ben -jobb esetben- megtapasztalja). Nem vagyok a végletek embere, ne skatulyázzatok be azért amit irok, de ez genetika, igenis kell az a tesztoszteron, még ha nem is úgy tünik a mai világban. Ráadásul nem csak a nők szemében nősz nagyot, hanem a saját magad önbecsülése is nagyban meg fog ugrani, amikor olyan dolgokat bevállalsz, amit előtte nem "mertél" volna. Lehet itt önsajnáltatni, meg elkönyvelni magad "vesztesnek", viszont lehet élni is.

(#218) Csoffadalom válasza Loresz (#214) üzenetére


Csoffadalom
tag

Gratulálok a jegyben járáshoz. Lehet igazad van, lehet nincs. Édes mind1, ezt már nem tudjuk meg.

Dominancia. Hmmmmm. Ez érdekes dolog. Korábban, a másfél éves kapcsolatban ez megvolt. De csak addig tartott amíg bele nem szerettem. Ez olyan fél év volt. Utána még fél évig minden rendben volt aztán elszaródott. Aztán az első adandó alkalommal elhagyott. Majd évekkel később megkeresett, majd megint pár évre rá, majd az esküvője napján, a gyereke születése előtt is, azután is, és most idén is, amikor apuci félre kúrt egy másik nővel.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#219) God Vazzeg válasza Angel1981 (#213) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is megdugtam :D Lehet lyuksógorok vagyunk :DD

(#220) Csoffadalom válasza dubplate89 (#217) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát ezzel nagyon leállnék vitatkozni. Valószínű, sőt biztos igazad van. De ez egy olyan ember véleménye akinek nem kellett szenvednie. Szerintem. Lefogadom te mindig győztesen jöttél ki minden szakításból. Nem lettél depressziós, nem fogytál le ijesztően, és egyéb bajod sem lett. De ha te ennyire okos és tapasztalt vagy kérlek szépen, oszd meg velem, velünk a bölcsességed és magyarázd el hogyan is kéne élni. Bevállaltam én már sok mindent, nagyon sokszor hülyét is csináltam már magamból. És vittem valamire? NEM. Akkor már tényleg nem tudom mit kéne még változtatni. Miért mindig én legyek az aki változik? Miért nekem kell elviselnem minden szarságot? Magyarázd meg kérlek.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#221) kNG válasza Csoffadalom (#215) üzenetére


kNG
senior tag

Jajj, jajj :(

Akkor még egyszer...

"Look in the mirror, ask yourself, who are you
If you don't know who you are,
How could ya dreams come true?"

Ha elégedetlen vagy magaddal, az életeddel, nem szereted magad, és nem tudod mit akarsz az élettől, akkor hogy várod el hogy mások szeressenek?

Találd meg az utad..csak ezt tudom tanácsolni!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#222) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszi az irást jó volt olvasni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#223) Pala válasza kNG (#221) üzenetére


Pala
veterán

Ez az idézet amúgy honnan való? :)

(#224) kNG válasza Pala (#223) üzenetére


kNG
senior tag

Nagyon nem témához illő, de akkor belinkelem:

[tupac]

Egyébként minden zenét szívesen meghallgatok, de tupac a zenei világ egyik nagy legendája szerintem... :)

Igaz ez már halála utáni szám...

De hogy témához illő is legyen: [Wonder why they call you bitch]

Ennek hatalmas a szövege, olvassátok hozzá a lyricset, érdemes...nagyon átjön!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#225) Csoffadalom válasza kNG (#221) üzenetére


Csoffadalom
tag

Pedig szeretem magam és tudom mit várok az élettől. Azt hogy szeressenek a nők! De nem teszik ezt. az én utam valószínűleg magányos lesz, ha ez így megy tovább.

domperke: Én köszönöm hogy elolvastad. Bár már jobb lenne vidámabb témákról írni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#226) kNG válasza Csoffadalom (#225) üzenetére


kNG
senior tag

És ezen kívül mit akarsz még? Csak van még célod...legyen az akármi...én annyi mindent szeretnék, teli vagyok motivációval, pörgök :D kár hogy nincs mindarra időm amit szeretnék megvalósítani :(

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#227) Loresz válasza Csoffadalom (#218) üzenetére


Loresz
tag

Nemhiába keresett meg! Megszeretted....ez oké....csakhogy engedtél a gyeplőből!:) Elhagyott mert kellett neki egy olyan akire felnézhet!nem mondom azt, hogy ne szeresd meg...de majomszeretettel....vagy olyannal amienre vágynak....de halvány gőzük sincs , hogy az jó lesz e nekik vagy sem, sokra nem mész...elhagy.....úgy is lehet szeretni, hogy kemény vagy mint az acél ( és ez vonatkozik a szerszámra is) És hidd el nekem, ez kell nekik....persze kivétel az idióta p*csa aki visítva nevet és nem érti, hogy mért úszik a hajó a vizen mikor az vas!!!És valószínüleg hogy amikor megkeresett nem a szerelmes éned volt az eszében hanem az az időszak amikor még felnézhetett rád mint egy bálványra!!!

P.S. : Kösz a gartért!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#228) Csoffadalom válasza kNG (#226) üzenetére


Csoffadalom
tag

Van persze, de ahhoz pénz és idő is kell. Azokból meg sajnos kevéske van. Motivációm viszont jelenleg nulla van. Legalábbis ami a nőzést illeti.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#229) kNG válasza Csoffadalom (#228) üzenetére


kNG
senior tag

Akkor szüneteltesd a nőzést...egyébként én ezért tartom a testépítést nagyon jó sportnak, mert csak az kell hozzá, ami egyébként is kell az élethez...kaja (persze sok, és nem zsemlye...de aki szeret enni, az ezt a sportot is szereti :P)...ezen kívül meg kondibérlet, vagy súlyok, kinek mi...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#230) Csoffadalom válasza Loresz (#227) üzenetére


Csoffadalom
tag

Javaslom olvasd el a sztorit. Kíváncsi volnék mit gondolsz róla azután.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#231) Csoffadalom válasza kNG (#229) üzenetére


Csoffadalom
tag

Az a baj hogy engem nem izgat a test építés. Meg aztán jelen anyagi helyzetemben a kondibérletet sem tudnám kifizetni. De azért van más hobbim. Squash, paint ball, túrázgatás.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#232) Runner_fxr válasza Csoffadalom (#225) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Pedig abban biztos vagyok, hogy amíg nem leszünk boldogok, elégedettek az életünkkel, addig normális párkapcsolat sem lesz. Persze a csodát sokan magától a párkapcsolatól várják, de amúgy is elégedettnek kell lenni. Én ezért akarok Amerikai stílusban mondva új életet kezdeni. :) Külföldön! Ez itthon nem élet, ilyen anyagi körülmények között, 0 megbecsüléssel, nem lehet boldogan élni. Tudom, hogy ez a megoldás számomra, hogy dobbantok. Nem érdekel most semmi más, csak az, hogy rendbe tegyem az életem anyagilag, nem akarok én dúsgazdagságot, de egy nyugodt életet igen. Ledolgozom a 8 órám, utána had ne kelljen az anyagi gondokkal foglalkoznom, hanem mondjuk a családommal.

kNG: [link]

(#233) kNG válasza Csoffadalom (#231) üzenetére


kNG
senior tag

Én is csak itthon edzek, mert erre van pénz, meg legfőképp idő (2 szak fősulin)...de azért így is lehet tök jó eredményeket elérni, csak egy idő után egyre lassabban jönnek az eredmények...

Na Squash, paint ball, túrázgatás...akkor ilyen nőt kell keresned, aki sportos, szeret kint lenni a természetben...+ pont hogy az ilyen nők ált. jók is...és ha nem tűsarkúban megy túrázni, akkor még értelem is szorult belé :DDD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#234) kNG válasza Runner_fxr (#232) üzenetére


kNG
senior tag

Úúúú óriási szám...a hideg is kiráz...ez az egyik kedvencem!! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#235) Loresz


Loresz
tag

Megtettem....mert nem szoktam kommentet írni olyan témához ami nem tudom miről szól! Persze most lehet azon nyamnyogni, hogy így lehetett volna vagy úgy lehetett volna...de bizonyára nem vagy aggastyán és lesz még alkalmad másik csajhoz....és akkor szntem ideje lesz annak, hogy ne b*szd el! Lényeg légy férfi......ha nem tudod hogy az mien igazán, olvass utána Wass Albert művei között!!!Az elöbbi hozzászólásban meg nem a cikkben szereplő csajra utaltam, hanem az ameik megkeresett újra és újra!!!....szntem eléggé igazól engem!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#236) Loresz


Loresz
tag

Megtettem....mert nem szoktam kommentet írni olyan témához ami nem tudom miről szól! Persze most lehet azon nyamnyogni, hogy így lehetett volna vagy úgy lehetett volna...de bizonyára nem vagy aggastyán és lesz még alkalmad másik csajhoz....és akkor szntem ideje lesz annak, hogy ne b*szd el! Lényeg légy férfi......ha nem tudod hogy az mien igazán, olvass utána Wass Albert művei között!!!Az elöbbi hozzászólásban meg nem a cikkben szereplő csajra utaltam, hanem arra ameik megkeresett újra és újra!!!....szntem eléggé igazól engem!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#237) Runner_fxr válasza kNG (#234) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Másik kedvenc: [link]

(#238) Csoffadalom válasza Loresz (#235) üzenetére


Csoffadalom
tag

Oké. Férfi leszek, vagy vagyok, tudom is én. Jöhetne már az az idő amikor nem baszódik el semmi.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#239) Csoffadalom válasza kNG (#233) üzenetére


Csoffadalom
tag

Keresek én basszus de nem találok! Vagy nulla hobbija van, vagy nem szereti valamelyiket 3-ból.

Egyszer régebben az egyik csaj tűsarkúban jött túrázni a Rám szakadékhoz. Mikor felhomályosítottuk hogy miről is szól ez, akkor fogta magát és levette a tűsarkút. Utána meg mezitláb mászkált, térdig a sárban. Jó fej volt, csak sajnos volt palija.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#240) Runner_fxr válasza kNG (#233) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azért szerintem a body nem tartozik az olcsó sportok közé. Tudom, nem 2 napja csinálom, bár az utóbbi időben már nem veszem olyan komolyan, ez sajnos meg is látszik, de amikor komolyan vettem, rengeteg pénzbe volt. Táplálékkiegészítők azért nem ártanak, az nem 2 ft. Kajából nem ehetsz meg bármit, csak minőségi cuccokat, pláne ha valaki hízékony alkat. Minél magasabb szintre jutsz, annál több kaja kell a fenntartásához. Napi 1 kiló csirkemellet úgy megettem mint a huzat (300kilóval lábtolóztam) Akkor rengeteg halat is ettem, szóval ha átlagon felüli fizikumot akarsz, akkor azért átlagon felül is kell enni. Az edzés csak egy része, ha nincs elegendő pihenés és elegendő minőségi tápanyag, akkor vagy vékony maradsz, vagy kb egy telefosott búvárruha alkatra fogja futni. És bár jó érzés volt minőségi 45-ös karral létezni, rá kellet jönnöm, hogy nem a legjobb sport a body. Kiegészítőnek jó, de az ízületeket hazavágja, ha nagyon túlzásba viszed. Csak ha az ember rákap az ízére, akkor olyan mint a drog. Egyre nagyobb és erősebb akarsz lenni.
Az otthoni edzéssel meg az a baj, hogy nem tudsz megedzeni minden izmot úgy ahogy azt kéne. Eleve kell egy edzőtárs, hogy ki tudd hozni magadból a maximumot, és guggoló állvány is. Persze lehet otthonra is jó edzőtermet csinálni, de általában max egy fekpad, pár kézi súlyzó jelenti a repertoárt, az meg édeskevés, egy arányos fizikumhoz, persze azért a semminél sokkal jobb. De inkább egy normális edzőterem.

[ Szerkesztve ]

(#241) Csoffadalom válasza Loresz (#227) üzenetére


Csoffadalom
tag

És amúgy is mindig felnézett rám mert alig volt 160 centi. Én meg 190 vagyok. :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#242) Kassadin válasza Runner_fxr (#240) üzenetére


Kassadin
addikt

"Kiegészítőnek jó, de az ízületeket hazavágja, ha nagyon túlzásba viszed."

Ez is szvsz "nagyobb" súlynál, és bemelegítés+nyújtás elhagyása mellett.

Szerk: Ha meg túlzásba viszed, túledzés lesz előbb-utóbb. Nem szabad a végletekben élni.

[ Szerkesztve ]

(#243) Runner_fxr válasza Kassadin (#242) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hidd el bemelegítettem én rendesen, nyújtottam is. Sokan versenyeztek ott ahova jártam edzeni, nem is engedték volna azt, hogy valaki idiótán eddzen, előbb elzavarták minthogy kárt tegyen magában. Arról van szó, hogy amikor rákapsz az ízére akkor nehéz visszavenni. Nem minden ember képes elviselni ugyan azt a terhelést. Van akinek nem bírják az ízületei a nagy súlyokat. Márpedig nagy súlyok nélkül nem lesz nagy izom sem. Nekem a térdem eléggé ki lett sajnos, az orvos el is tiltott. Se a 90 kilós testsúlyomat nem bírná el, se a nagy súlyt amivel guggolni kéne. Be kéne vállalnom egy térdműtétet ahhoz, hogy ismét komolyabban csinálhassam, de ezen még gondolkozom. Mert nem 100% az sem.

(#244) kNG válasza Runner_fxr (#240) üzenetére


kNG
senior tag

Hát nem olcsó, de az első 2 évben sokat fejlődhet, akár még tápkieg, vagy komoly kaja nélkül is...

Nyilván jobb a terem...én is jártam terembe is, de azóta kétszer is költöztem... :( + ugye a 2 szak a suliban...egyébként egész jól meg lehet itthon is edzeni az izmokat, nekem mondjuk van 2 gépem, amivel meg lehet dolgozni a lábat is, meg jól lehet rajta fekve nyomni is - igaz csak egykezesekkel - de én is minden lóvét amit csak félre tudtam tenni erre költöttem, kajára+tápkiegre is elment már vagy 100k 2 év alatt...igaz én nehezen hízó alkat vagyok, - 15 évesen kezdtem el edzeni, akkor azt sem tudtam mi az, hogy táplálkozás, vagy mit hogy kell csinálni, akkor 45 kg voltam - de azért sikerült 65 kg-ra felmenni (18 éves koromig) majd miután jobban beleástam magam a témába, azután még kb. 12kg minőségi izmot felszedni 2-2,5 év alatt, de most már lelassultam benne...most érzem azt hogy már kéne a komolyabb kaja (csirke csirke ezerrel, hiába meg van a napi 2g/tskg fehérje, csirke kéne), meg sok-sok ch...meg jobban terhelni magamat, bár ez most sikerült, súlyokat is kell vennem majd...am. tényleg olyan mint a drog...de én csak 1 arányos fizikumot akarok, mondjuk kb. 40-es kar, meg ehhez mérten minden arányosan, úgy 88kg lennék szálkásan az nekem elég lenne (188 cm magas, most 78kg vok szálkásítás után, 37-es kar hidegen...tehát egy szóval: GÓLYAFOS).

Lehet ha mindent rendben csinálnék ezt elérném 1,5-2 év alatt, de kell még máshova is a pénz is, meg az idő is :P

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#245) Kassadin válasza Runner_fxr (#243) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem a térdem már a bodi előtt is szar volt, emiatt én már nem aggódok.:DDD
Térdműtét meg nem életbiztosítás, jól látod.

(#246) strife


strife
tag

Végig olvastam a cikket (és az összes kommentet) tetszett az egész megfogalmazás.

Nekem is hasonló a véleményem mint itt jópár embernek. Igaz én fiatalabb vagyok mint te, de én is átmentem egy ilyen időszakon amiben vagy. Sokan használtak lelki szemetesnek, és megvolt a "nagyon szerencsés lesz az a lány..." bla bla bla... Egy időben még imponált is, hogy milyen jó fejnek tartanak. Idővel viszont elegem lett ebből. Hosszú lenne leírni, hogy mi mit követett és hogyan, de a tapasztalataim saját részről és a haveri társaságból is azt igazolják, hogy a nőknek olyan férfi kell akire fel tudnak nézni (nem csak a magassága miatt :D ). Lehetsz kedves odaadó megértő s minden egyéb, ha épp szükséges, de ne ez legyen a kapcsolat alapja. Nem azt mondom, hogy bunkónak kell velük lenni, csak éreztetni kell velük, hogy te elsősorban férfi vagy és másod sorban pedig valamelyest a lelki támasza. Ha a kapcsolat vagy az ismerkedés elejétől kezdve megmutatod milyen vagy valójában s mindent megteszel, hogy a kedvében járj nem fog érdekesnek tartani.

Tudnám a végtelenségig ezt írni, de azt tudom tanácsolni én is, mint a többiek. Légy határozottabb magaddal és vele szemben is. Ne hagyd hogy ő irányítson mindig a te kezedben legyen a gyeplő.

(#247) Csoffadalom válasza strife (#246) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm hogy volt türelmed végig olvasni. Hidd el, én már próbálkoztam mindennel. Ezeknek semmi se elég jó amit én csinálok. De nem fogom feladni. Majd cirka 8 év múlva kiderül mennyit ért.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#248) Runner_fxr válasza kNG (#244) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én 17 évesen kezdtem el a bodyt, nagyon vékonyka gyerkőc voltam 58kg és 178centi magas. Egyébként a mai napig 178 centi vagyok. Az első évben 68 ra híztam, majd a második évben 75-76 körül voltam, ekkor már 39-es karom volt, és elég jó formám volt. Viszont az istennek sem akart ennél feljebb menni. Utána jó egy évig nem mozdultam a 75-76 ról. 20 éves korom körül aztán hoztam egy döntést amit lehet nem kellett volna, de akkor még sokkal felelőtlenebb voltam, bevásároltam 30 ampulla szteroidot, úgy emlékszem fele sustanon 250-en volt, ez orosz gyártmányú, 4 féle tesztoszteron, a másik fele meg nandrolon (deca durabolin) volt. 15-15 ampulla mindkettőből. A versenyzők egy évben több kúrát is betoltak, évek óta, semmi bajuk nem volt, gondoltam egy kúra aztán többet soha.
75-ről 88-ra híztam 6 hét alatt! Ekkor lett 44-es a pajszer. Sajnos visszafogytam a kúra után vagy 5 kilót, de utána jött még egy kúra, amivel 90 fölé is mentem. Talán 3 kúrát tolhattam be. lehet ez tett be a térdemnek, mert borzasztó erőm lett. És én egy 58 kilós emberke voltam, nagyon kis vékony ízületekkel. Jól is nézett ki a lábam, vékony térd, 67-es comb, szív alakú vádli. Láb edzés volt a kedvenc. Fejlettebb volt kicsit mint a felsőtestem. Aztán valahogy abbamard ez a nagy fellángolás, térdem is fájdogált, visszább fogytam most kb 78 vagyok, és inkább bringázom, mellette csak óvatosan súlyzózom. Próbálkoztam a komolyabb edzéssel, de a térdem nem örül neki. Ez van. Bár a doki szerint ha megműtenék megint jó lenne. Még alszom rá párat.

(#249) strife válasza Csoffadalom (#247) üzenetére


strife
tag

Én is így éreztem sokáig sőt néha még mostanában is, hogy semmi sem elég jó, de már nem izgat. Egy ideje nincs kapcsolatom, exem és más "kedves hölgyek" miatt teljesen elveszett a bizalmam a nők terén. Nem azt mondom, hogy nem szeretnék kapcsolatot, de most jól megvagyok egyedül. Akivel pedig megismerkedek azokról egyből levágom általában, hogy milyen alkatok így el is megy tőlük a kedvem. Konkrétan úgy vagyok ha lesz valami lesz ha nem nem. Feleslegesen nem idegeskedem s azóta jobban is érzem magam. Jól teszed, hogy nem adod fel nem is szabad. Tudom, hogy k**vára elcsépelt szöveg, de tényleg igaz hogy előbb utóbb lesz valaki, pont mikor nem számítasz rá. Csak arra kell vigyázni, hogy mikor tényleg jön akkor kell higgadnak maradni.

Reméljük, hogy 8 év múlva már boldog családos ember leszel. :K

(#250) Runner_fxr válasza Kassadin (#245) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Inkább bringáznék a helyedben, az a legjobb a térdnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.