Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) kNG


kNG
senior tag

Röviden a véleményem, tanácsom:

#7 +1...én is rögtön erre gondoltam amikor olvastam a cikket, volt már ilyen nővel dolgom
#8 +1...mi a kókadt lóf*sznak iszol? Elhiszem hogy el vagy keseredve, de ébresztő van! Egy férfi nem a piában keresi a probléma megoldását, hanem megoldja a problémáit! Inkább foglald el magad, mondjuk kezdj el edzeni, azzal nem dobod ki a pénzed, mert úgyis csak bérletre/súlyokra/kajára költesz, ami meg amúgy is kéne!

Továbbá: Ilyen miatt ne keseredj...ez a "nő"-nek nevezhető valami 1 ribi volt...már abból lejön, hogy 1 hetet vagy mennyit volt együtt a haveroddal, aztán képes volt veled kavarni. Én is voltam fiatal (most is az vagyok, még csak 21 éves), és nekem is mindent be lehetett adagolni, de ki fog benned az az érzék alakulni, hogy a ribiket már messziről felismered, és undorodni fogsz tőlük :D vagy a szájuk, vagy a viselkedésük, vagy az értékrendszerük miatt...Hidd el vannak olyan nők, akik szépek, és még okosak is...csak hát ezt ki kell várni...

+ Ami fontos...szerintem..hangsúlyozom szerintem(!) ne akarj olyan nővel kezdeni, aki tudod jól, hogy nem illik hozzád...ahogy észrevettem te 1 romantikus alkat vagy, ennek a nőnek meg inkább pontosan egy tapló gorilla kellene, legalábbis a viselkedéséből ez jön le...(undorodok az ilyen nőktől, a legfontosabb hogy hogy áll rajtam a ruha, nagy legyen a szám, meg a meló az büdös...na az ilyen nők pontosan ilyenek, sajnos én már eljutottam odáig sok-sok csalódás után hogy kategorizálok...és ez lehet hiba...de a csalódástól megvéd:P) te ne változz meg 1 nő miatt...csak ha tényleg szörnyű a viselkedésed...ne úgy viselkedj ahogy 1 nő akarja...legyél ÖNMAGAD! Csak így lehetsz boldog...képzeld el hogy eljátszanál egy szerepet, komolyra fordulna a dolog, és aztán meg összeházasodtok...és egy idő után már nem játszod a szereped...és önmagad leszel...és persze hogy tönkremegy a dolog...mert már nem olyan vagy számára, mint amilyen voltál, mikor belédszeretett...ugyanez vice versa, nem hiába van az, hogy a mai fiatalok előbb költöznek össze, aztán házasodnak (ezt egyébként én helyeslem is).

Végezetül: Én amíg kerestem a szerelmet sosem találtam meg, aztán egyszer csak már nem kerestem, és megtalált a szerelem! :) :K

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.