Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Netmaster #63 üzenetére

    a pénznyomda már régen megy.
    egyébként most éppen amiatt várnak összeomlást, mert Japánnak baromira nagy a tartozása és emiatt államcsődöt vízionál a Japán pénzügyminiszter.
    csakhogy Japán a belső megtakarításokból ki tudja fizetni a tartozását, nem kell aggódnia, max kicsit leértékelik a jent oszt pá.

    idézek a blogok hangulatából :D

    "This piece of shits of mutual funds and companies that are holding these market with hope will learn a lesson. Hope this time people do something about it and f... these incompetents up. "

    "It´s not their money... so they can do wathever they want. I am sick and tired about american piece of shit market. "

    és a tipikus:

    "The ending will be worse as they delay"

    "They are still fighting but knock-out is inevitable"

    "US financial markets may be shut down on Monday" - ezt erre a hétre várták, azt hitték, hogy pánik lesz és -5%-ban nyit a tőzsde, emiatt felfüggesztik a kereskedést. :D

    "European markets will likely crash in a few days" - 1 hónapja

    de a legjellemzőbb

    "The last day before the beginning of THE END"

    tavaly nov. 20
    :D kb. ugyanerről szólt az áprilistól novemberig terjedő és azutáni időszak is.

Új hozzászólás Aktív témák