Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) KunEmber válasza Steady74 (#244) üzenetére


KunEmber
senior tag

Azt hittük lesz valami éjszaka, de semmi. ;] Így végül is akár még mehettem is volna. :DDD

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#252) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Dani szebb hala :DD

[ Szerkesztve ]

(#253) galervin93


galervin93
őstag

:))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#254) Dhampir válasza Steady74 (#250) üzenetére


Dhampir
félisten

A halacskák már előre dörzsölik az uszonyukat, hogy milyen fincsa kenyérmorzsát szórnak elébük. :)

(#255) vendingo válasza galervin93 (#253) üzenetére


vendingo
veterán

Grillo hogy bírja a fák hiányát? :DDD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#256) Steady74 válasza vendingo (#255) üzenetére


Steady74
addikt

Dani elszórakoztatja :DD majd elmeséli

(#257) Grillo válasza vendingo (#255) üzenetére


Grillo
senior tag

Már mondtam, hogy nagyon furcsa. Így megoldják nekem a kollégák úgy, hogy elhozzák elém sétálni a halakat. Ha már kapásom úgysincs, akkor se üljek a seggemen. :D

(#258) FireFox1996 válasza Grillo (#257) üzenetére


FireFox1996
őstag

Életemben sosem szorakoztam ennyire jót a halakkal :DD
45 és 60 perces fárasztásokkal 6kgs pontyokért :Y És majdnem végig a parton lehet felszedetni a botokat :DD

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#259) Steady74


Steady74
addikt

Hazaértem, fáradtan, kicsit megégve, kifújt a szél, de nagyon klassz nap volt. A szar oldalon ültünk Hermanyival, de büszkén viseltük szerintem :D

(#260) Grillo válasza Steady74 (#259) üzenetére


Grillo
senior tag

Minek spiccborozik, aki nem bírja? :DDD

Fasza volt srácok, hazafelé ráadásul nem is Fischerbócsa felé hozott, bár így is megvolt a 2 óra.
Én azt hiszem 6 ponttyal zártam, olyan 4-5 kilós volt a legnagyobb, amit vagy 10 percig próbáltam felhúzni a felszínre. Kiemelkedő teljesítménynek érzem ezt amellett, hogy a szomszédaim, valamint az ő szomszédaik szarrá fogták magukat, egyértelműen előlem elcsalva a halakat. Néha hoztak is, de az azzal járt, hogy ki kellett vennem a szereléket. :D
Ja, délelőtt csak bent fogtam halat a jelzéstől vissza 10-20 méterrel, és a Dégen is bevált marcupános popup ment, nyers aqua etetővel, kint nem.
Aztán délután egyet sikerült olyan 20 méteren is, de akkor már gumikukorica volt a horgokon, a kosárban aqua.
Csontira semmi nem jött, és a kutyult etetőkeverék sem izgatta őket.

Legközelebb mindenképp olyan helyre menjünk, ahol fa alatt kell horgászni, így nem tudtam semmire semmit felakasztani, még csak egy horgot sem vesztettem.

[ Szerkesztve ]

(#261) FireFox1996 válasza Grillo (#260) üzenetére


FireFox1996
őstag

Haza felé a waze engem olyan 2x1 sávos úton vitt, hogy nem fértünk el 2 autó egymás mellett, így sokszor föld útra kényszerültem :W
A peca jó volt, jól szórakoztam, teljesen elfáradtam a 2 bénázásomtól, egy 45 perces és egy 60 perces fárasztástól :Y az egyik fárasztásnál 2 szomszédomnak fel kellett szedniuk a botjukat :C
Összesen talán 10 pontyot fogtam, és jó benne, hogy nincs kárász a vízben!?
Egész nap aqua + csonti volt a jó menüm. Gilisztával is próbálkoztam, de nem kellett nekik.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#262) galervin93 válasza FireFox1996 (#261) üzenetére


galervin93
őstag

Azaz, Fischerbócsa. :DDD Egy életre megjegyeztem. :D
A környezet nagyon kellemes és eközben tök profi, minden ilyen víznek valami hasonlót kellene nyújtania. Hal annyi van, hogy nem lehetett tőlük horgászni. :DD 6 vagy 7 amur, már nem is emlékszem, 4 és 7 kiló között, egy 7 körüli sodrófa nyurga, meg kisebbek számolatlanul... Nekem a kinti, 12 méter körüli táv adta a halat, ide 6 millis Aqua, 5 millis halas pellet meg büdös magmix került. Ez utóbbit nagyon díjazták az amurok, etetés után fél órával mindig jöttek. 2-3 halanként pótoltam az etetést, ezt meghálálták, gyakorlatilag az elejétől a végéig megállás nélkül jöttek.
Nagyon jó peca volt, köszi mindenkinek!

(a pano olyan amilyen, nem hullámzik ennyire a túlpart :DDD )

:R

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#263) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Egy 3 perces szelet a 60 perces fárasztásomból: [link]
:C

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#264) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Tegnapi pecán elkészült képeket megosszátok? Összeszedem egy helyre, google photos-ra, hogy később megtaláljuk.
Át lehet küldeni a linket, letöltöm.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#265) Grillo válasza FireFox1996 (#264) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem most csak ennyi volt.

(#266) Steady74


Steady74
addikt

Halfogást tekintve az eddigi legjobb fórumpeca volt nem? Én élveztem, de kisebb szél mellett ide még visszatérek hamarosan.

(#267) FireFox1996 válasza Steady74 (#266) üzenetére


FireFox1996
őstag

Nekem az volt. Ha nem lett volna akkora szél, akkor 100%os,de így csak 95%os :D
De ha csak a halat nézzük, akkor 100%os volt. :R

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#268) KunEmber


KunEmber
senior tag

Nálunk kibújt a baba, végül is jó, hogy nem mentem veletek. Majd legközelebb ;]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#269) FireFox1996 válasza KunEmber (#268) üzenetére


FireFox1996
őstag

Gra! :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#270) Grillo válasza KunEmber (#268) üzenetére


Grillo
senior tag

Nőljön nagyra!

Tőlem anno azt kérdezték , hogy gyerek, vagy csak lány? :DD

(#271) KunEmber válasza Grillo (#270) üzenetére


KunEmber
senior tag

Gyere és mondd a szemébe annak a csajnak, hogy nem ember, aki 0-ról 100-ra gyorsulva az éjszaka közepén képes volt az apja kezébe megszületni a ház előtt álló céges autóban :DDD (Mindenkivel minden a legnagyobb rendben, életünk kalandja) :K

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#272) Steady74 válasza KunEmber (#271) üzenetére


Steady74
addikt

Ügyesek vagytok! Következő közös pecán iszunk a baba, az anyuka, a te meg az egészségedre! Gratulálok!!

(#273) KunEmber válasza Steady74 (#272) üzenetére


KunEmber
senior tag

:R

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#274) galervin93 válasza KunEmber (#271) üzenetére


galervin93
őstag

Az igen!
Granulátum! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#275) Grillo válasza KunEmber (#271) üzenetére


Grillo
senior tag

Azigen :D Szerintem készülhetsz még kalandokra. :DD

(#276) szgzuri válasza KunEmber (#271) üzenetére


szgzuri
csendes tag

Gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget!

(#277) KunEmber


KunEmber
senior tag

Köszi mindenkinek!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#278) Steady74


Steady74
addikt

Kövwtkező peca szervezés alatt. Egyik fórumtátsunk jelezte, hogy Kecskemét környékén lenne lehetőség közös pecára, vagy mehetünk a Majosligeti Pihenő-és Horgászparkba. Vagy vissza Halasra, kisebb szél mellett :D :DDD

(#279) FireFox1996 válasza Steady74 (#278) üzenetére


FireFox1996
őstag

Nyár végéig biztos kihagyom. Az RSD így is eléggé féltékeny már, hogy már fél éve nem látogatom meg. Be kell pótolom :DD

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#280) BlackmMmDog válasza Steady74 (#278) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Kecskemét környéke jó, van itt Jakabszálláson egy 20*80m-as tó (de abból kettő egymás mellet) ;] :DDD

(#281) Steady74 válasza BlackmMmDog (#280) üzenetére


Steady74
addikt

Hal is van benne? Van linked?

(#282) FireFox1996 válasza BlackmMmDog (#280) üzenetére


FireFox1996
őstag

Ilyen méretű tóban inkább puszta kézzel szabad csak kifogni a halat, mármint ha van benne hal :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#283) Grillo válasza Steady74 (#278) üzenetére


Grillo
senior tag

Hát, délegyházáig szívesebben megyek, mintha megint 2 órát autózok Fischerbócsán keresztül :DDD Bár a gyerekkel egyszer le kell menni mindenképp.

(#284) Steady74 válasza Grillo (#283) üzenetére


Steady74
addikt

Fisher-bócsa.... gyanús ez a név azzal a hallal az elején :DDD sose értettem miért visz a navi arra, én mentem a főúton egyenesen. De Nektek egy jó élmény volt/lett.

(#285) hermanyi válasza Steady74 (#284) üzenetére


hermanyi
őstag

engem is arra akart vinni oda felé . de érdekes mert haza meg nem arra akart terelni :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#286) Grillo válasza hermanyi (#285) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, hazafelé engem sem arra vitt.

(#287) BlackmMmDog válasza Steady74 (#281) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

és FireFox1996
tavalyelőtt voltam, fogtam 7 pontyot :D
,de inkábba füzes-tót (rendszeres telepítés) [link] vagy a Benkó Zoltán Szabadidőt [link]
(ezt meg azért mert hazai pálya, + Grillot nem szedjük össze mert 20 m-en ként van az állások ki alakítva :DD ) ajánlom

(#288) jansky1 válasza Steady74 (#278) üzenetére


jansky1
senior tag

Elkezdtem írni a tudnivalókat a tóról, de rá kellett jönnöm, hogy annyira bizonytalan, hogy hogyan érek rá a következő időben, hogy inkább csatlakoznék egy más által szervezett horgászathoz, ha tudok.
Szívesen megszervezném, vagyis el is kezdtem, csak hülyén venné ki magát, ha végül nem tudnék ott lenni. Amennyiben ettől függetlenül elmennétek, szóljatok és intézem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.