Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#205) aStudent


aStudent
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni az itteni szaktekintélyektöl!
Ez volt a behizelgő rész:-)

Szóval bajban vagyok:

Hozzánk került egy Lenovo G580 előtelepített Win8 64bit-tel, és szeretnék használható mentést készíteni róla, amit egy HDD halál esetén is tudok használni, nem tünik bonyolutnak még is az :-(((

A Macrium nagyon szuper progi, készítek képfájlt vele, minden szuper, de hogyan rakom vissza?
Mert ez a dög Lenovo nem tud boot-olni lemezröl (holnap kapok kölcsön egy külső DVD írót, azt még nem próbáltam), készítettem ugyan Macrium boot cd-t, jó is, csak nem nekem.

A boot eszközöknél usb-t elfogad, de hiába csináltam meg egy pent a fent leírt procedurával, boot-olás közben a Starting Windows felíratnál elakad és nem megy tovább, így a képfájlt nem tudom vissza rakni.

A W8-al csináltattam egy rendszerindító pendrive-ot, az müxik, de az megint nem teljes körü védelem.

A klónozást meg megsz@vtam, mert van egy 250Gb vinyóm, de a gépben 500Gb-s van, 6 particíóval, és ebből a C: 438Gb, így a vége az lesz, hogy vehetek egy 500Gb-s vinyót, lényegében feleslegesen, a mostani laptopomban 80 Gb-s vinyó van és még soha nem volt kihasználva a fele sem.

Help me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.