Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) slimshady


slimshady
senior tag

Egész jónak ígérkezik.

üdv.: SlimShady

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

forradalmi design :D

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Erősen need kategória. Egy normális tablet ma már ritka mint a fehér holló.

Thanos was right.

(#4) -Ben- válasza hemaka (#2) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem is ez jutott először eszembe. Mintha még sose láttam volna ezt a dizájnt... ;]

(#5) Látnok válasza hemaka (#2) üzenetére


Látnok
aktív tag

:DD

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#6) XeeN


XeeN
senior tag

A design... Azonban elfogadnám.

(#7) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Érdekes én tableten pont nem látom értelmét a kapacitív gomboknak, míg a telefonon szeretem ha van, a Samsung meg pont az S8-ról veszi ezt le, a Tab S3-on meg rajtahagyja. Egyébként ígéretes eszköznek tűnik.

(#8) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Remélem tesznek bele valami bika erős akkut. (7000-8000 mAh)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#9) doooo válasza Drótszamár (#8) üzenetére


doooo
veterán

Nem hiszem.. mostanában rábízzák magukat az alacsony fogyasztású hw elemekre... és inkább kisebb akkut raknak a tabokba... hol van már a Note Pro 9500 mAh-s akkuja...

[ Szerkesztve ]

(#10) Drótszamár válasza doooo (#9) üzenetére


Drótszamár
őstag

Hát igen, de azért jó lenne, ha megkapná a S1-es 7900-as akkuját. Az s2-őt csak a 5,870-es akku miatt nem vettem meg. Felőlem lehet picit vastagabb, és nehezebb, de ne merüljön le 5-6 óra alatt. Néha szoktam szabadban is tabot használni.
Ha ebben is kicsi lesz az akku, akkor marad az Asus zenpad 3s (z500kl).

Na mindegy, 2 hét és kiderül. :)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#11) slimshady válasza .Szaki. (#7) üzenetére


slimshady
senior tag

Mert a tabon több hely van a kapacitív gomboknak.

üdv.: SlimShady

(#12) moleculez válasza .Szaki. (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem ez azért van (konteó következik), mert a tabot hamarabb kezdtéj fejleszteni, mint az S8-t jelenlegi formájában. Tehát az S8-n is lenne még gomb, csak a Note7 miatti nyomás hatására elővettek egy radikálisabb formatervet, ami már kész volt, csak S9-hez, 10-hez szánták. A tabot meg csak emiatt már nem tervezték újra annyira nem számottevő piaci szereplő, mint az S8.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) .Szaki. válasza slimshady (#11) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez igaz, viszont elfordításnál is ugyanott maradnak. Ez telefonnál kevésbé problémás, tableten (szerintem) kényelmetlenebb lehet, de lehet nincs igazam.

moleculez

Jó elképzelés, nem kizárt. Nekem mondjuk hiányozni fognak a kapacitív gombos Samsungok. Alapvetően mindig jobban szerettem az olyan készülékeket, amiknek kapacitív gombjai vannak és az olvasó is elöl van.

[ Szerkesztve ]

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Nagy gáz lenne... Ez egy mocsok azokkal a kávákkal :(((

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Eugene Roe válasza jacis (#14) üzenetére


Eugene Roe
őstag

azért egy 10-es tabletet nem könnyű egy kézzel állítva, oldalsó perem nélkül úgy megfogni, hogy semmit se nyomj le közben :-D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#16) slimshady válasza .Szaki. (#13) üzenetére


slimshady
senior tag

Jogos.

üdv.: SlimShady

(#17) #80439296


#80439296
törölt tag

7650 v. 7750 mAh aksi lesz benne.

(#18) no more


no more
addikt

Használ még egyáltalán valaki tabletet? :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) nebulo válasza no more (#18) üzenetére


nebulo
tag

Én napi szinten: hoszabb cikkek, képregények, e-könyvek (szórakozás) és előadáson jegyzetelés, ppt/pdf tananyag emésztése (lassan kizárólag így kapjuk) (tanulás). Falnak mennék tablet nélkül! Amióta van annyival egyszerűbb lett az életem, hogy csak na! :)

[ Szerkesztve ]

(#20) .Szaki. válasza no more (#18) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én munkára szoktam használni, levelezésre, és utazásokkor is jobb rajta böngészni pl. De tényleg úgy néz ki, hogy nemigen van rájuk kereslet, elég vacak a kínálat.

(#21) Dr. 444Hertz válasza no more (#18) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Másképp fogalmaznám a kérdést:
van igény új tabletre? ;]

nyilván van, de nem sok.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) asdf_ válasza no more (#18) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, napi 3+ orat ingazom, hazafele holtidoben kivaloan el tudom olvasni a hireket, cikkeket, forumokat, igy nem otthon toltom vele az idot. De szokoevenkent az is elofordul, hogy mondjuk vasarnap reggel, agyban fekve tabletrol inditom ujra winupdate utan az ugyfel szerveret tavoli asztalon keresztul :) Meg haugy adodik, nyaralaskor is jobb a szallason netezni vele, mint egermozin tolni.

[ Szerkesztve ]

(#23) #06658560 válasza Dr. 444Hertz (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Igen, nekem lenne. Mondjuk jelenleg nincs tabletem, vagyis új vásárló lennék.

(#24) Narxis válasza no more (#18) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen, napi szinten. El se tudnám képzelni az életem tablet nélkül. :K

Thanos was right.

(#25) rollins


rollins
őstag

8 colos nem lesz?
minek kell táblagép? nélküle megpusztulnák

(#26) #96302336 válasza no more (#18) üzenetére


#96302336
törölt tag

Igen. windowsost. Androidost nem. A duál oprendszerből talán, ha kétszer használtam a droidost.

[ Szerkesztve ]

(#27) nincskanál


nincskanál
tag

Az S2 LTE változata 160-180 ropi körül mozog. Ebből kiindulva azt hiszem, ez felszalad bőven 200 fölé.

(#28) #65388800


#65388800
törölt tag

A szoftvere már fent van samfirmware-n?

SM-T820 az nem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.