Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) TigerCat

Köszi az összefoglalót!

A Xiaomi noteszek veszettül jól néznek ki...
Várós.
:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) Lauda

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

En azt nem nagyon ertem, miert szukseges ez a titkolozas? Dolgozunk a hatterben de nem aruljuk el mit. A premium topikban is ez a reakcio volt legutobb egy moderatortol. Miert nem lehet leirni a nepnek, hogy ezen es ezen dolgozunk, erre szamithattok? :F

(#3) TigerCat válasza Lauda (#2) üzenetére

Egyébként nem tudod, lehet számítani valamiféle fórum fejlesztésre?

Meglehetősen retro a felület, a mobil verzió ráadásul jóval butább is, illetve állandóan felmerülő probléma, hogy az összefoglalókat nem találják meg az újonnan érkezők. A könyvjelzőzésen is lenne mit fejleszteni...

Amúgy klassz az oldal, jó a közösség, szívesen fizetek a prémium tagságért...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) tailor74

tailor74
(őstag)

Köszönjük az összefoglalót, és az egész éves munkátokat! :R

Boldog Új Évet Nektek! :)

tailor74

(#5) Lauda válasza TigerCat (#3) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

A mobil oldal elvileg valtozni fog. Amugy nem tudni semmit, mivel konkretumokat nem tudunk sosem. Fejlesztunk a hatterben, na de mit? :D :D

(#6) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Tisztelet az egész éves kemény munkáért, és kevesebb erőfeszítést igénylő boldog új évet kívánok! :R

(#7) TOBYMACK

TOBYMACK
(tag)

Szvsz röviden:
2016: megpróbálták felkavarni a már korábban kialakult állóvizet több fronton, az izzadtságszag azonban érezhető a próbálkozásokon (a cikk szerint sem sikerült),
2017: csak ígérgetések vannak, hogy jön az OLED, VR, 4K forradalom stb., ugyanúgy mint előző évben
Megcsinálhatják ezeket a dolgokat technikailag, de ha nincs szükség rá és nem is használjuk ki? Jöhetnek ezerféle ötlettel, gyárthatják a teóriákat, hogy informatikai szakemberekre van szükség, de még mindig nem látszik, hogy miért is van rá szükség.

A cikk utolsó gondolata is arra próbál célozni, hogy mesterségesen generált kínálattal próbálják növelni a keresletet. A kérdés tényleg az, hogy meddig fog tartani a nagyra fújódó lufi.

BÚÉK! :)

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#8) Hunmugli

Hunmugli
(aktív tag)

B.Ú.É.K!
Remélem jövőre kevesebb leállás lesz. Remélem jövőre nem lesz leállás :)

Daywalker, a cukormázadból kimaradt az "r" betű.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#9) MeszesKPT

MeszesKPT
(aktív tag)

Köszönöm a PH-sok egész éves szorgos munkáját és boldogabb új évet kívánok!

Számomra is a Pascal volt a legfontosabb újítás, mert végre elérhetővé tette a 4K-t, amihez kijelző már két éve adott volt. Amit pedig a Tesla művel az önvezető autókkal az egyszerre lenyűgöző és ijesztő.

(#10) Apika

Apika
(Közösségépítő)

Köszönöm az egész éves munkátokat! :R BÚÉK Nektek is!

(#11) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Jöhetne egy " a kulisszák mögött " mobilaréna tv. B.Ú.É.K!

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#12) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Köszönöm az egész éves munkátokat! És boldog új évet kívánok mindenkinek! :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#13) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

BÚÉK Mindenkinek! :C :)

És köszönjük a munkátokat! :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) suniland

suniland
(csendes tag)

Nagyon jó kis összefoglaló volt köszönöm :-)

Én mint a virtuális valóság eszközök egyik legfanatikusabb híve (virtuall.hu) azt mondom, sajnos nem 2017 lesz a VR éve.
Bár ne lenne igazam.

A készülékek drágák maradnak, eladások nem fognak nagyban nőni ezért a tartalom gyártók sem fogják megeröltetni magukat.
Új hardver fejlesztéseket max bemutatnak, mert a háttérben készülnek a nagy dolgokkal, viszont nem fognak megjelentetni új minőségi headseteket és kontrollereket.

Szóval inkább 2018 lesz az amitől sokat várhatunk ebben az iparágban.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#15) Apone33

Apone33
(őstag)

Köszönöm az egész éves munkátokat!

Play Hard!!!

(#16) Solten

Solten
(őstag)

BÚÉK!

Saor Alba

(#17) gebro

gebro
(aktív tag)

Köszönet az éves munkáért. :R

BUÉK!

(#18) Góliát

Góliát
(senior tag)

BUÉK

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#19) atok666

atok666
(őstag)

...Egy évvel ezelőtt mindenki biztos volt benne, hogy 2016 a virtuális valóságról fog szólni...

Biztos vagy ebben? Honnan ez az info? Sztem meg aki picit is a realitas talajan all, tudta, hogy ebben a formaban, ebbol a VR-bol nem lesz semmi... foleg nem 2016-ban

Atok

(#20) Lacok

Lacok
(őstag)

BUÉK

(#21) nalaca000

nalaca000
(tag)

Köszönöm az egész évi munkátokat.
És BUÉK mindenkinek!

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#22) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(aktív tag)

Köszönet a sok olvasnivalóért, jövőre is sok témát, erőt, egészséget kívánok mindenkinek!

BURKOLÁS Budapesten!

(#23) bindike01

bindike01
(aktív tag)

Köszönöm a sok tartalmat 2016 ról. Várom a 2017 es évet is!! :R :R :R :R :R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#24) joey04

joey04
(félisten)

Köszi az egész éves munkát, az összefoglaló pedig fantasztikus, csak ezzel elvoltam hosszú ideig és csak most kezdem el azokat a cikkeket olvasni, amik be vannak linkelve, csak eddig még nem olvastam, vagy most újraolvasom. Szerintem ezzel idén nem is végzek már. Munkahelyen töltöm a szilvesztert, így lesz rá időm, mert nyugi van. :)

(#25) Prosector

Prosector
(addikt)

"... kaptunk meghívót az FSP sencseni gyárába, Kínába,..."

Hogyan kell elkepzelni azt, hogy az FSP meghiv titeket Kinaba? Hogyan keres meg titeket? Egyaltalan honnet tudja, h leteztek?

Esetleg magyar markakepviseleten keresztul? Bocs a hulye kerdesert, de nekem ez nem evidens :D

4770K@4,4 // 16G // 980Ti // AsRock Z97 Killer // Razer Deathadder Chroma //Zowie G-SR/SS QcK Heavy // CHERRY MX BOARD 6.0 // Asus Xonar DX // LG 24GM77 // SS Siberia V2

(#26) Sirus86

Sirus86
(csendes tag)

Koszonjuk egesz eves munkatokat, BUEK Maltarol!
Kitarto olvasotok: Sirus86

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#27) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

BÚÉK!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) lugosi

lugosi
(félisten)

A DVD író alatti szöveg: "Jól nézzük meg, pár évtized múlva ez muzeális érték lesz! [+]"

Évtized? Pár év múlva legkésőbb. Nem kell ahhoz pár évtized.

(#29) Fred23 válasza lugosi (#28) üzenetére

Fred23
(veterán)

Tegnap adtam el egy DVD-írót, amit egyszer sem használtam. Aki megvette, egy alkalomra vette, aztán nála is állni fog. :D

(#30) pusszycat válasza Fred23 (#29) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Lejárt lemez :D meg a 300 GB optikai lemezekből sem lett semmi...

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#31) lugosi válasza pusszycat (#30) üzenetére

lugosi
(félisten)

Az a helyzet szerintem, hogy olyan szinten nőtt meg az ember tárhelyigénye, hogy az optikai tárolók ezzel nem tudtak lépést tartani. Pl a 120 giga fotókönyvtáramat nem igazán tudom, hogy hogyan/mire lehetne kényelmesen backupolni optikán, mert kézzel inkrementális mentéseket csináltam egy ideig, de nem működik, mert neki kell állni, vacakolni vele stb. Külön backup program külön backup állománya meg kiesett, mert mi van ha kettővel későbbi oprendszeren már nem működik? Szóval szerintem a felhőtárhely és a külső vinyó lelépte az optikai tárolást.

(#32) Goldberg03

Goldberg03
(tag)

BÚÉK!

(#33) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

"a deszkák mellé csomagolt vízhűtőblokkal, Mystic Light világítással "
Hát ha attól nem veszik, hogy világít, akkor már nem tudom, mit lehet tenni :D:D:D:D

DVD írókban amennyi idő alatt elmegy a fej munkapontja, nem sok fogja megérni működőképesen a muzeális kort :D LG GCR-8xx CD olvasó, na az igen :D

@TOMYBACK : "informatikai szakemberekre van szükség, de még mindig nem látszik, hogy miért is van rá szükség."
A parasztvakítást én is érzem, de ez csak az end user rész ám.
A háttérrendszerek - szerveroldal, hálózat, fejlesztés, biztonság - rengeteg tudást igényel, és ott sokkal értelmesebb fejlődés van, mint szórakoztatóelektronikai fronton.

[ Szerkesztve ]

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#34) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Köszönöm az egész éves munkátokat.
Sikeres 2017-es esztendőt kívánok!

tibaimp

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) svensson

svensson
(félisten)

Szerverhibamentes 2017-et kívánok nektek! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36) morgyi

morgyi
(veterán)

Nekem TV fronton a 2016-os év egyértelmű csalódás, és ezen a 2017 sem fog javítani. A minőségi panellel szerelt közép-alsó közép kategóriás FullHD TV-k kategóriája eltűnt. Most vettem egy Sony WD650-et, de ez is csak 60Hz-es. A 200k alatti VA paneles FullHD 120Hz-es TV-k kategóriája kihalt.

Mindenhol a 4k folyik a csapból, de 2x-es áron vehet az ember olyan tulajdonságokkal bíró 4k-s tv-t amilyet előtte fullHD-ból kapott. Nekem a TV fixen 2. monitortként van gépre kötve, ezért számít a felbontása. 4k-t nincs mivel meghajtani. Tartalom 0 rá.
Persze jó szoftveres felskálázással aki TV nézésre használja annak sosem tűnik fel.

Sajnos a fullHD lealacsonyodott a belépő vagy bóvli kategóriába szinte az összes gyártónál.

BUÉK mindenkinek, és köszönöm a kitartó újságírói munkát :)

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#37) Winner_hun

Winner_hun
(félisten)

Utolsó oldalon: Méghozzá nem mást, minta a gaminget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38) pusszycat válasza morgyi (#36) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Kis kiegészítésként még hozzátenném , h a 3D-t tudó tv-k meg felcsúsztak a félsókategóriába,jó árban aligha kapsz már...

(#39) 04ahgy válasza lugosi (#28) üzenetére

04ahgy
(nagyúr)

BUÉK mindenkinek!

Amikor vállalatoknál még a floppy is használatban van, akkor azért az évtized a DVD író alatt annyira nem helytelen. Habár magam sem használtam már nagyon régen ODD-t.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#40) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Ebben benne van a múlt esztendő mérlege is:

Több fogyasztásra ösztönző alaplap/cpu/monitor hírt, és kevesebb RGB-led karaktercsoportosulást kívánok idén-re...

(#41) morgyi válasza pusszycat (#38) üzenetére

morgyi
(veterán)

Mikor olcsó volt a 3D akkor az volt a húzószó, most majd olcsó lesz a 4K mert az a vezényszó. Szépen lassan visszacsúszik a felső kategóriába az is

(#42) MeszesKPT válasza morgyi (#41) üzenetére

MeszesKPT
(aktív tag)

A FHD sem csúszott vissza.

(#43) morgyi válasza MeszesKPT (#42) üzenetére

morgyi
(veterán)

A fullHD térhódítása idején nem követtem semennyire a piacot. Hogy amikor vevőcsalógató hívószóként ment a fullHD mikor még nulla tartalom sem volt hozzá, és izmos VGA kellett a kihajtásához, és kezdtek rájönni a vevők hogy még semmi értelme, melyik kategóriában állapodott meg.

(#44) DNReNTi

DNReNTi
(őstag)

Hardverhibaktol mentes BUEK-et! ;)
Mindenki masnak pedig kellemes PH-zast egesz evben!

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#45) raskolnikoff

raskolnikoff
(őstag)

Most olvastam csak el. Milyen jól tettem, kvajó cikk.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#46) raskolnikoff válasza suniland (#14) üzenetére

raskolnikoff
(őstag)

Igazad lesz. Így megy ez. Lehetne 2017 (2016 is lehetett volna) de úgysem lesz. Sajnos nem mi vagyunk az elsőszámú szempontok hanem a biznisz.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.