Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Köszi az összefoglalót!

A Xiaomi noteszek veszettül jól néznek ki...
Várós.
:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) Lauda


Lauda
félisten

En azt nem nagyon ertem, miert szukseges ez a titkolozas? Dolgozunk a hatterben de nem aruljuk el mit. A premium topikban is ez a reakcio volt legutobb egy moderatortol. Miert nem lehet leirni a nepnek, hogy ezen es ezen dolgozunk, erre szamithattok? :F

(#3) TigerCat válasza Lauda (#2) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Egyébként nem tudod, lehet számítani valamiféle fórum fejlesztésre?

Meglehetősen retro a felület, a mobil verzió ráadásul jóval butább is, illetve állandóan felmerülő probléma, hogy az összefoglalókat nem találják meg az újonnan érkezők. A könyvjelzőzésen is lenne mit fejleszteni...

Amúgy klassz az oldal, jó a közösség, szívesen fizetek a prémium tagságért...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Köszönjük az összefoglalót, és az egész éves munkátokat! :R

Boldog Új Évet Nektek! :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) Lauda válasza TigerCat (#3) üzenetére


Lauda
félisten

A mobil oldal elvileg valtozni fog. Amugy nem tudni semmit, mivel konkretumokat nem tudunk sosem. Fejlesztunk a hatterben, na de mit? :D :D

(#6) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Tisztelet az egész éves kemény munkáért, és kevesebb erőfeszítést igénylő boldog új évet kívánok! :R

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#7) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Szvsz röviden:
2016: megpróbálták felkavarni a már korábban kialakult állóvizet több fronton, az izzadtságszag azonban érezhető a próbálkozásokon (a cikk szerint sem sikerült),
2017: csak ígérgetések vannak, hogy jön az OLED, VR, 4K forradalom stb., ugyanúgy mint előző évben
Megcsinálhatják ezeket a dolgokat technikailag, de ha nincs szükség rá és nem is használjuk ki? Jöhetnek ezerféle ötlettel, gyárthatják a teóriákat, hogy informatikai szakemberekre van szükség, de még mindig nem látszik, hogy miért is van rá szükség.

A cikk utolsó gondolata is arra próbál célozni, hogy mesterségesen generált kínálattal próbálják növelni a keresletet. A kérdés tényleg az, hogy meddig fog tartani a nagyra fújódó lufi.

BÚÉK! :)

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#8) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

B.Ú.É.K!
Remélem jövőre kevesebb leállás lesz. Remélem jövőre nem lesz leállás :)

Daywalker, a cukormázadból kimaradt az "r" betű.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#9) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Köszönöm a PH-sok egész éves szorgos munkáját és boldogabb új évet kívánok!

Számomra is a Pascal volt a legfontosabb újítás, mert végre elérhetővé tette a 4K-t, amihez kijelző már két éve adott volt. Amit pedig a Tesla művel az önvezető autókkal az egyszerre lenyűgöző és ijesztő.

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszönöm az egész éves munkátokat! :R BÚÉK Nektek is!

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jöhetne egy " a kulisszák mögött " mobilaréna tv. B.Ú.É.K!

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Luck Dragon

Köszönöm az egész éves munkátokat! És boldog új évet kívánok mindenkinek! :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

BÚÉK Mindenkinek! :C :)

És köszönjük a munkátokat! :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) suniland


suniland
csendes tag

Nagyon jó kis összefoglaló volt köszönöm :-)

Én mint a virtuális valóság eszközök egyik legfanatikusabb híve (virtuall.hu) azt mondom, sajnos nem 2017 lesz a VR éve.
Bár ne lenne igazam.

A készülékek drágák maradnak, eladások nem fognak nagyban nőni ezért a tartalom gyártók sem fogják megeröltetni magukat.
Új hardver fejlesztéseket max bemutatnak, mert a háttérben készülnek a nagy dolgokkal, viszont nem fognak megjelentetni új minőségi headseteket és kontrollereket.

Szóval inkább 2018 lesz az amitől sokat várhatunk ebben az iparágban.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#15) Apone33


Apone33
őstag

Köszönöm az egész éves munkátokat!

Play Hard!!!

(#16) Solten


Solten
addikt

BÚÉK!

Saor Alba

(#17) gebro


gebro
aktív tag

Köszönet az éves munkáért. :R

BUÉK!

(#18) Góliát


Góliát
senior tag

BUÉK

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#19) atok666


atok666
őstag

...Egy évvel ezelőtt mindenki biztos volt benne, hogy 2016 a virtuális valóságról fog szólni...

Biztos vagy ebben? Honnan ez az info? Sztem meg aki picit is a realitas talajan all, tudta, hogy ebben a formaban, ebbol a VR-bol nem lesz semmi... foleg nem 2016-ban

Atok

(#20) Lacok


Lacok
őstag

BUÉK

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) nalaca000


nalaca000
tag

Köszönöm az egész évi munkátokat.
És BUÉK mindenkinek!

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#22) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Köszönet a sok olvasnivalóért, jövőre is sok témát, erőt, egészséget kívánok mindenkinek!

(#23) bindike01


bindike01
aktív tag

Köszönöm a sok tartalmat 2016 ról. Várom a 2017 es évet is!! :R :R :R :R :R :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#24) joey04


joey04
titán

Köszi az egész éves munkát, az összefoglaló pedig fantasztikus, csak ezzel elvoltam hosszú ideig és csak most kezdem el azokat a cikkeket olvasni, amik be vannak linkelve, csak eddig még nem olvastam, vagy most újraolvasom. Szerintem ezzel idén nem is végzek már. Munkahelyen töltöm a szilvesztert, így lesz rá időm, mert nyugi van. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Prosector


Prosector
addikt

"... kaptunk meghívót az FSP sencseni gyárába, Kínába,..."

Hogyan kell elkepzelni azt, hogy az FSP meghiv titeket Kinaba? Hogyan keres meg titeket? Egyaltalan honnet tudja, h leteztek?

Esetleg magyar markakepviseleten keresztul? Bocs a hulye kerdesert, de nekem ez nem evidens :D

(#26) Sirus86


Sirus86
tag

Koszonjuk egesz eves munkatokat, BUEK Maltarol!
Kitarto olvasotok: Sirus86

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#27) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

BÚÉK!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A DVD író alatti szöveg: "Jól nézzük meg, pár évtized múlva ez muzeális érték lesz! [+]"

Évtized? Pár év múlva legkésőbb. Nem kell ahhoz pár évtized.

(#29) Fred23 válasza lugosi (#28) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tegnap adtam el egy DVD-írót, amit egyszer sem használtam. Aki megvette, egy alkalomra vette, aztán nála is állni fog. :D

(#30) pusszycat válasza Fred23 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lejárt lemez :D meg a 300 GB optikai lemezekből sem lett semmi...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) lugosi válasza pusszycat (#30) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a helyzet szerintem, hogy olyan szinten nőtt meg az ember tárhelyigénye, hogy az optikai tárolók ezzel nem tudtak lépést tartani. Pl a 120 giga fotókönyvtáramat nem igazán tudom, hogy hogyan/mire lehetne kényelmesen backupolni optikán, mert kézzel inkrementális mentéseket csináltam egy ideig, de nem működik, mert neki kell állni, vacakolni vele stb. Külön backup program külön backup állománya meg kiesett, mert mi van ha kettővel későbbi oprendszeren már nem működik? Szóval szerintem a felhőtárhely és a külső vinyó lelépte az optikai tárolást.

(#32) Goldberg03


Goldberg03
tag

BÚÉK!

(#33) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"a deszkák mellé csomagolt vízhűtőblokkal, Mystic Light világítással "
Hát ha attól nem veszik, hogy világít, akkor már nem tudom, mit lehet tenni :D:D:D:D

DVD írókban amennyi idő alatt elmegy a fej munkapontja, nem sok fogja megérni működőképesen a muzeális kort :D LG GCR-8xx CD olvasó, na az igen :D

@TOMYBACK : "informatikai szakemberekre van szükség, de még mindig nem látszik, hogy miért is van rá szükség."
A parasztvakítást én is érzem, de ez csak az end user rész ám.
A háttérrendszerek - szerveroldal, hálózat, fejlesztés, biztonság - rengeteg tudást igényel, és ott sokkal értelmesebb fejlődés van, mint szórakoztatóelektronikai fronton.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Köszönöm az egész éves munkátokat.
Sikeres 2017-es esztendőt kívánok!

tibaimp

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerverhibamentes 2017-et kívánok nektek! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Utolsó oldalon: Méghozzá nem mást, minta a gaminget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38) pusszycat válasza #32839680 (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kis kiegészítésként még hozzátenném , h a 3D-t tudó tv-k meg felcsúsztak a félsókategóriába,jó árban aligha kapsz már...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) 04ahgy válasza lugosi (#28) üzenetére


04ahgy
nagyúr

BUÉK mindenkinek!

Amikor vállalatoknál még a floppy is használatban van, akkor azért az évtized a DVD író alatt annyira nem helytelen. Habár magam sem használtam már nagyon régen ODD-t.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#40) #16939776


#16939776
törölt tag

Ebben benne van a múlt esztendő mérlege is:

Több fogyasztásra ösztönző alaplap/cpu/monitor hírt, és kevesebb RGB-led karaktercsoportosulást kívánok idén-re...

(#42) MeszesKPT válasza #32839680 (#41) üzenetére


MeszesKPT
őstag

A FHD sem csúszott vissza.

(#44) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Hardverhibaktol mentes BUEK-et! ;)
Mindenki masnak pedig kellemes PH-zast egesz evben!

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#45) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Most olvastam csak el. Milyen jól tettem, kvajó cikk.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#46) raskolnikoff válasza suniland (#14) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Igazad lesz. Így megy ez. Lehetne 2017 (2016 is lehetett volna) de úgysem lesz. Sajnos nem mi vagyunk az elsőszámú szempontok hanem a biznisz.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.