Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Na akkor ténylegesen lesz mellé ilyen kupon. Nagyszerű.

És akkor mi lesz azokkal, akik beragadt készletből vesznek gépet, már abban az időszakban, amikor már érvényes lesz az akció? Mert ugye ezt max a bolt tudja, hogy régi a motyó, a júzer nem sűrűn.

Amúgy elvileg volt róla szó, hogy EU-n belül nem lesz Upgdare funkció, de talán ez megváltozik.

Véleményem szubjektív...

(#2) alonso64


alonso64
csendes tag

Egyik EU-s országban sem érhető el a dolog,ezért valószínűleg nem lesz elérhető.De lehet hogy csak a M$ így vág vissza a EU-nak ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Érdekes, hogy pl Mongóliában már elérhető :DDD

(#4) hackeeeee válasza alonso64 (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében ez nem visszavágás, legalábbis sztem. Elvileg az IE hiánya miatt van vmi kavar. Gondolom EU-n belül csak az IE nélküli verzió lenne elérhető upgrade-en keresztül, de ugye ehhez meg clean install kell. Elvileg.

Véleményem szubjektív...

(#5) Killing válasza Madárpók (#3) üzenetére


Killing
addikt

Az nem az EU-ban van. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nagyszerű! Figyeljetek oda vásárlásnál! :D

<-ƘƘ->

(#7) hackeeeee válasza Kendek (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak kíváncsi lennék, hogy mit szólna a drága eladók, ha elkezdenénk nekik lázadni, hogy "hol a win7 upgrade kupon?".

Csak ténylegesen azt nem tom, hogy mi mit fogunk vele érni, ha nálunk nem lesz elérhető? :DDD

Véleményem szubjektív...

(#8) FRENK1988 válasza Kendek (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

Bár ott tartanánk már...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) DarkByte válasza alonso64 (#2) üzenetére


DarkByte
addikt

Valószínűleg megy a kavarás az IE körül (köszönjük drágalátos EU :(() és ezért inkább úgy alakulhattak a dolgok hogy az upgrade felől majd augusztus végéig döntenek, feltéve hogy eldöntik végre mit is akarnak. Persze ez csak találgatás; megkértem az ITCafé -s Dajkó Palit hogy járjon kicsit utána a témának ha tud. Remélem hamarosan erről is írhatok (avagy majd Ő ír az ITCafé -ra). Nagyon keserű leszek ha most e-miatt kénytelen leszek várni szeptemberig a notebook vásárlással. :(

(#10) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Július 13-án a 7300-as build hivatalos kiadása, avagy az RTM-é.
De már Július 10-én leválasztják a winmain ágról, így el is indul a Windows 8 fejlesztése a háttérben.
Örüljünk, már nincs sok hátra :DD
Persze most úgy néz ki, hogy csak október 31-én kerül a boltokba a magyar változat. Habár sokan úgy döntöttünk, hogy angolt rendelünk az IE miatt, szal 22-étől mehet a buli.

<-ƘƘ->

(#11) DarkByte válasza Kendek (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, erről írtam is nemrég a blogomban: [link] Három héten belül kész az RTM verzió, és rá majd három hónapra (valamikor októberben) kerül a boltok polcaira a tényleges termék.

(#12) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Úgy tűnik itthon nem lesz, mert itthon ugye nem lesz IE8 benne. Viszont az is úgy néz ki, hogy cserébe elég szép kedvezménnyel lehet majd megvenni a fullverzsönös Win7-et. Most lesz az akció máshol, hogy 50 dodo a Wi7 Upgrade, de mivel nálunk ilyen nem lesz, itthon a fullverzsön lesz 50 dodó. Hogy ehhez az akcióhoz majd kell-e a kupon, vagy sem? Passz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) DarkByte válasza TazLeacher (#12) üzenetére


DarkByte
addikt

Honnan veszed hogy itthon 50$ -nak megfelelő összeg lesz a Win7? :F

(#14) Morden24 válasza TazLeacher (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

A fullverzsön alatt OEM vagy dobozos értendő? Mert ha OEM, akkor mindegy.

Sectumsempra - For Enemies

(#15) TazLeacher válasza DarkByte (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajna nem a leghitelesebb forrásból, de a PCGuru-n írták, hogy:

Az Egyesült Államokban, Kanadában és Japánban a június 26. és július 11. közötti időszakra speciális idő előtti kedvezményt kapnak a vásárlók. E két hét alatt az upgrade változat a Windows 7 Home Premium esetében 49$ (~10.000 Ft), a Professional csomagnál pedig 99$-os (~20.000 Ft) áron találhat majd gazdára.

Európában is várható majd hasonló akció, viszont itt az upgrade címszó alatt lévő áron a teljes kiadásnak megfelelő változatot kapjuk, amit a hagyományos módon kell telepítenünk. Ennek hátterében az állhat, hogy kontinensünkön a Microsoft az Internet Explorer nélküli "E" verziót adja ki.

-PCGuru

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) TazLeacher válasza Morden24 (#14) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért mind1, ha OEM? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) DarkByte válasza TazLeacher (#15) üzenetére


DarkByte
addikt

Hmm.. a jó kérdés akkor most már csak az, hogy ha én jövő hó elején veszek egy notit azzal ezt élesíthetem-e. Avagy ehhez akkor nem is fog kelleni semmi kupon? Bár ez utóbbit kétlem, valahogyan csak kötve lesz egy már megvásárolt Vista -hoz gondolom.

(#18) Morden24 válasza TazLeacher (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Speciel nekem retail Vistám van, így upgrade-et vennék, ami nem OEm jogkörrel rendelkezik, ergo nekem nem ekvivalens a kettő :(

Sectumsempra - For Enemies

(#19) Rudikaaa


Rudikaaa
csendes tag

Már minden nagyobb notebook-gyártó weblapján (pl.: Acer, Asus, Dell) fent vannak a Windows 7 Upgrade program részletei.
Ha jól értelmezem, akkor minden 2009.06.26-án vagy később vásárolt notebookhoz jár Windows 7 (értelemszerűen azokhoz, melyeket Vista-val árulnak), és csak a postaköltséget kell fizetni.

(#20) TazLeacher válasza Morden24 (#18) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) Scalpel válasza TazLeacher (#15) üzenetére


Scalpel
senior tag

Ha van a notebookomon egy a géphez járó XP Professional, angol, akkor vehetek 100 dodóért win 7 professionalt upgradeben? De jó lenne! :K

(#22) ^Clown válasza Kendek (#10) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezt is lehet ingyenesen használni jövő év márciusáig?

(#23) Kendek válasza ^Clown (#22) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 7300-as RTM build már nem fogadja el az RC serial-t, cserébe nem is lesz ott a jobb alsó sarokban a próbaváltozat vízjel és sosem fog lejárni. Illetve a 30 nap próbaidő az igen, viszont utána ugyanúgy meg lehet hosszabbítani párszor mint Vista esetében. Így ellehet lenni vele amíg ki nem adják hivatalosan. Akkor meg megvehetjük és lesz hozzá serial-unk. Persze mindezt csak akkor, ha valami gonosz módon megszerzed valahonnan aminek a nevét nem szabad hangosan kiejteni. Esetleg Microsoft-nak dolgozol, akkor is hozzájuthatsz, csak akkor nem kérdezted volna ezt.

<-ƘƘ->

(#24) TazLeacher válasza Scalpel (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:(

Ez elvileg CSAK VISTA és csak a megadott idő UTÁN vásárolt VISTÁS noti.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25) Scalpel válasza TazLeacher (#24) üzenetére


Scalpel
senior tag

(#26) ^Clown válasza Kendek (#23) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A próbaidőt hogyan lehet meghosszabbítani? Köszi :R

(#27) Kendek válasza ^Clown (#26) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mielőtt lejárna a 30 nap próbaidő, vagy esetleg azután is jó lehet, megnyitod rendszergazdaként futtatva a Parancssort. Beírod, hogy slmgr.vbs -rearm, majd örömmel konstatálod az előugró ablak megjelenésével, hogy sikeresen végrehajtottad a műveletet. Ezután újraindítasz és újra 30 napról indul a visszaszámlálás. Ezt összesen 3X teheted meg.

<-ƘƘ->

(#28) DarkByte válasza Rudikaaa (#19) üzenetére


DarkByte
addikt

Hmm, erre még nem is gondoltam hogy a gyártó honlapján nézzek szét. Lenovo -éknál is van, úgy tűnik: [link] Kérdéses hogy fognak-e problémázni ha én magyar nyelvű Vista -t akarok frissíteni (kétlem hogy angol nyelvű Vista -val itthon meg tudnék venni egy N500 -as notit). Ha jól látom ezt majd csak Július 15. -e után fogom megtudni amikor elérhetővé válik a rendelő oldal. Azt hiszem írok nekik egy emailt a kérdésemmel inkább, remélem az gyorsabb lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#29) ^Clown válasza Kendek (#27) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#30) fatal`


fatal`
titán

Ki mondta hogy nem lesz elérhető? A DVDről nem tudsz frissíteni vistat win7re, nem a liszensz miatt.

Az upgrade liszensznek ahhoz semmi köze. Arról szólt a cikk, hogy csak teljes telepítéssel lehet majd a win7et telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#31) Hunter2


Hunter2
addikt

Ha valaki megrendeli ezt az upgrade kittet akkor kap egy teljes win7 telepítő készletet új termékszámmal meg minndennel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.