Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fekeandras


fekeandras
őstag

Ez cumi. :U

(#2) Mcray


Mcray
senior tag

Húh, átérzem a helyzeted. Kitartás :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) Vamp


Vamp
senior tag

Papír volt a bérlésről?
A csajt nem verted még pofán, mindegy hogy mennyire vagy korrekt? Honnan sejtettem, hogy keretes szemüveges csaj lesz a buli tánckirálynője?

(#4) Eastman válasza Vamp (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Nem verek senkit sem pofán. Igyekszem békében élni.
...indulatok azért bennem is vannak.

MOD:
Most tárgyalok az egyik Moderátorral a személyiségi jogokról épp'.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) ]Phobos[ válasza Eastman (#4) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem kell bántani, 5 fős vidám társaság közrefogja, és elbeszélget vele. Tényleg beszélget, kap 1 hónapot, hogy egyenlítsen, meg, hogy átgondolja a dolgot. Nem fog tiltakozni szerintem.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#6) TPeti


TPeti
tag

Tanulópénz ...

Nekem is volt hasonló, azóta máshogy viszonyulok az emberekhez és nem hiszek el semmit, amíg utána nem jártam !

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#7) TPeti


TPeti
tag

Csakhogy az 5fős társulat többe kerül mint a behajtandó összeg. Nálam fél milláról volt szó, ott már elgondolkoztam. 150k maradt a veszteség, de legalább nem látom többet a rohadékot. :(((

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#8) Móci


Móci
addikt

Pár ember, egy kedves munkalehetőség felajánlása az utak mellett törlesztés céljából, s szerintem rögtön fizetne...
Ha nem, egy pofontól nem fog még meghalni.

Sajnos én nem vagyok ilyen türelmes, így lehet kapott volna már pár jóképű sallert.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Eastman válasza TPeti (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Én nem szeretnék pénzt behajtani / behajtatni. Arra szeretném rávenni, hogy fizesse ki a tartozását. Ne nekem, hanem a néninek. ...mást nem tehetek.

...illetve nem is rávenni. Ma közöltem vele a tényeket és azt is, hogy a továbbiakban nincs miről beszélnünk és nem szeretném, ha a szemem elé kerülne többet!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) shtml


shtml
őstag

Felmerülhet az olvasóban a kérdés, hogy miért is foglalkozom én az ő tartozásával. Oldja meg a néni akié a lakás.

Ha a néni normális bérleti szerződést kötött veletek, akkor abban bizonyára ki van kötve, hogy a tartozásokért a bérlők egyetemlegesen felelnek. Ez azt jelenti, hogy bármely bérlőtől követelni lehet a tartozás teljes összegét, aztán majd oldják meg ők egymás között a többit.

Legalábbis én ilyen szerződést szoktam kötni a bérlőimmel.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#11) Peter13 válasza Eastman (#4) üzenetére


Peter13
senior tag

Gondolom a kép leközlése képezi a személyiségi jogokat taglaló vita tárgyát...hmm, megértem, végülis őket veszik elő, ha valakinek (pl szóban forgó hölgy) kötekedhetnékje támad. Egyékbként ez alapján még tuti nem ismerném fel az utcán... :U
Okosat sajnos nem tudok mondani, magam is pacifista lévén én sem verném szájon, ez tényleg tanulópénz.
És továbbra sem értem hogy ezek az emberek hogyan tudnak élni és létezni ennyire feletlőn és önző módon, hogyan lépnek túl a belső konfliktusaikon, vagy hogy vannak-e bennük ilyenek egyáltalán... :(

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#12) Eastman válasza shtml (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Szerződés nincs. :( Jóhiszeműség viszont van bőven.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) pink75


pink75
aktív tag

Van egy nőd 30 alkalomra szóló bérlettel.

xxx

(#14) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Nekem "csak" 75000-es tartozás maradt, amit egyedül kifizettem, mert belefáradtam...

Plumpy - A kultúrbölény

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem minden adós képe a neten kéne hogy virítson. Ennyit a személyiségi jogokról. Ne legyen már joga lopni.

(#16) FoxiestFox válasza pink75 (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez se rossz hozzáállás. :D

(#17) fordfairlane válasza Eastman (#12) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez nagyon nagy hiba.

x gon' give it to ya

(#18) ]Phobos[ válasza TPeti (#7) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem a maffiára gondolttam :DDD 1-2 Haver jól látható helyen véletlenül körbeállja, és valaki elmondja neki, mi a szitu. Nem hinném, hogy simán elengedné a füle mellett.

De a 30 napos bérlet is teccik. ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#19) Eastman válasza Peter13 (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Szándékosan tettem be olyan képet ahol nem szemből látható. A Szégyenfal topicban több más weblapról linkelt fotó található. Tehát gyakorlatilag link mehet a PH! oldalaira. Nem szeretnék odáig eljutni, hogy egy iwiw-es linket beszúrjak...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) blunt


blunt
aktív tag

jó kis csaj van a képen ;)

(#21) Rossi


Rossi
addikt

Cumi. Lehet, hogy a csaj főnökének kellene blöffölnöd egyet, hogy az egyik alkalmazottja ellen polgári peres eljárást készülsz indítani. Ennek biztos nem örül egy munkáltató sem, lehet észhez térítené a csajt.

Egyébként ha szerződés nem is volt, van olyan fogalom is, hogy ráutaló magatartás (amit a 1,5 éves ott lakás eléggé ki is merít szerintem).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#22) Eastman válasza Rossi (#21) üzenetére


Eastman
őstag

Családi vállalkozásban dolgozik.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) Rossi válasza Eastman (#22) üzenetére


Rossi
addikt

Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojjaki. Pacifizmus ide vagy oda, fel kell gyújtani.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#24) biker


biker
nagyúr

Huhh, ez komoly...

Mi is adtunk ki 2 szobát régen, de soha nem engedtük ennyire, sőt, nagyon semennyire se felhalmozódni a tartozást.

A másik, amit nem engedtünk, hogy a tartozás a kauciót elérje, illetve nem engedtünk elvinni értéktárgyakat, ha tartozott. (pl TV, telefon, akármi)

Sajnos az ilyenekkel csak így lehet bánni.
Rohadt szar érzés, de raktunk már ki azonnali hatállyal albérlőt, annyit engedtünk meg, hogy a cuccai maradhatnak, ha fizet, elviheti, illetve napi egyszer fürdeni és átöltözni bejöhet, mikor otthon vagyunk.
Nem esett jól, de inkább, mint ilyen helyzetbe kerülni, mint a példában.

Aztán inkább többet nem adtuk ki a szobákat.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) shtml válasza Rossi (#21) üzenetére


shtml
őstag

A ráutaló magatartás egy szerződés elfogadásával vagy szolgáltatás igénybevételével kapcsolatban jöhet szóba. Itt az a helyzet, hogy szerződést lehet szóban is kötni, ám így qrva nehéz bizonyítani a szerződés feltételeit.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#26) concret_hp


concret_hp
addikt

pff hát ez erős szívás :(
remélem siekrül jobb elátásra bírni a leányzót :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez szívás, és sajnálom, hogy így jártál, rossz helyzet..
Ezért van nálunk úgy, hogy mi leolvassuk az órákat, kiszámoljuk, és szépen mki kiteszi a maga kis részét. Aztán jön a főbérlő, átszámolja, és illedelmesen távozik, majd ő kifizeti a csekkeket.
Soha nem adnám más kezébe a pénzem ilyen "na majd én befizetgetem a számlákat" alapon. Persze valahol ennek örül az ember, egy teherrel kevesebb, de azért a jóhiszeműség már nem kifizetődő a mai világban, sajnos.

(#28) ent


ent
őstag

Én ezt nem értem. Kinek a lakótársa, ki nem fizetett, élettársam de ők akkor kik, hogy van ez????, :F :F :F :F Két különböző trú sztori ez?

A többit felfogtam. És együtt érzek. :O

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#29) Eastman válasza ent (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Az "élettársam" idézőjelben van.
Itt élek albérletben az egyik szobában. A lány a másikban (...a barátnőjével.) Társbérlet. A tulaj egy idős házaspár. A néni intézi a lakás ügyeit. Első körben én lettem megvezetve a másodikban a néni.

A lányok augusztus közepén leléptek. Ajtó becsuk, kulcs elfordít és kész. Azóta derültek ki a tartozások amióta én nyitom ki a postaládát és bontom ki a felszólításokat. Mondanom sem kell, hogy a postaládakulcsért is heteket könyörögtem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) domjani válasza Eastman (#29) üzenetére


domjani
csendes tag

Csak egy jó tanács.
Én is béreltem egy lakást kb ezzel a felállással(csak többen voltunk és nagyobb volt a lakás).
A befizetett csekket az albérlet pénzzel együtt oda kell adni a néninek,Persze fénymásolatot készíteni kell róla.

(#31) #06658560


#06658560
törölt tag

Hmm. Apamnak van egy modnasa: kozosen csak baszni. Kulonben rabaszni. Milyen igaza van.

(#32) Eastman válasza #06658560 (#31) üzenetére


Eastman
őstag

Igaza van az öregnek. :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) bambano válasza Eastman (#22) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ott rontottad el, hogy másfél évig takarítottál utána, régen gyanút kellett volna fognod.

De még lehet neki apehet meg vagyonosodási vizsgálatot emlegetni :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) Eastman válasza bambano (#33) üzenetére


Eastman
őstag

Lehet, hogy elrontottam, de sajnos vagy hála Istennek nem tűröm a szemétdombot magam körül. Három hét után általában megcsinálom én ha más nem. Ezt sokszor, sokan, sok helyen kihasználták már.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) hcl válasza Eastman (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hehh, én 5 évet takarítottam kollégiumban a szobatársak után. Soha nem volt olyan amelyik magától megtette volna.
Amikor barátnőmmel laktam akkor már jobb volt :)

Amúgy ez nagyon cumi, nyilvántartás kellett volna a befizetésekről.
És még fizetési meghagyást sem küldhetsz enek hiányában.
Én ráuszítanám az apehet, meg elmennék apucihoz hogy miért nem fizet a csaj.

Mutogatni való hater díszpinty

(#36) Thunderzolee

Az a baj Veled, h túl türelmes vagy.
Bár még csak az elején tartasz, ahogy írtad, de ne hagyd Magad, ha családi vállalkozásnál dolgozik akkor van ott pénz, csak ki kell verni belőle, (ha másképp nem megy).

Exem 150ezres telefonszámlával, és egy kamerával jött nekem.
Amíg együtt laktunk, előfizus telefonunk volt, de mikor különváltunk, az Övé még Nála maradt, végülis az én nevemen volt, de a címe az a régi volt, a számlák így nekem jöttek. (Társkártyás telók.) Volt vagy 40-50ezres tartozása, úgy egyeztünk meg, h amint lesz pénze, kifizeti. Tudni kell, h sosem kértem Tőle, tehát lehet azt hitte majd úgyis elfelejtem. Aztán állítólag összejött egy csávóval, állítólag az beszélt olyan sokat, h 40ezres számla jött egyszer csak. Lementem Hozzá a Balatonra számonkérni, adott is húszezret, előlegként. Aztán még jött egy 50ezres számla, akkor letiltattam a kártyát, addigra már 30ezer volt rajt ismét. Telefonszámát nem tudtam, máshol dolgozott már, nem találtam meg, szülei nem tudtak Róla semmit, net nem volt Neki. Aztán egyszer csak felfedeztem, myVipre regisztrált. Bejelöltem, nem igazolt vissza. Üzenetet is írtam, nem válaszolt. Később dobott egy üzit, h nem Ő törölt ki, biztos a barátja lépett be helyette. Közben felletem Iwiwen is, ott se igazolt vissza. Ez után kiakadtam.
Közben megtudtam, h hol is dolgozik.
Nagyon szerelmes vagyok, de bevasaltam rajta. :(
Szó szerint ezzel a módszerrel:

"Pár ember, egy kedves munkalehetőség felajánlása az utak mellett törlesztés céljából, s szerintem rögtön fizetne..."

Mivel ismeretségi körömben van pár ilyen lány, és pár jóbarát, megszervezték nekem, és odakocsikáztunk egy nap a munkahelyéhez, mikor hazafelé indult volna. Fekete bömös sötét üvegekkel, 3 kigyúrt, kopasz, komoly tekintetű, napszemüveges gyerek. Körbeállták.
Megmondom őszintén, nem akart, de beültették a kocsiba a srácok. Nagyon nem ellenkezett, de nem akart beszállni, sejthette miért jöttem. Elindultunk vele Pécsre (Balcsitól). Pár percnyi beszélgetés, tapizás ( a csávók letapizták, h jó áru-e) után rájött, h neki most vége, be lesz zárva egy lakásba, és fogadnia kell vendégeket (ez volt a sztori, ezzel lett beetetve, mármint, h 10 lepedő egy óra, ebben kétszeri élvezés van, 6ezer natúr francia, napi 5-10 kuncsafttal számolva rövid idő alatt letörleszti a kamera árát, és a 150ezret, plusz még a srácoknak a behajtási segítség költségeit; ha szerencséje van, 2-3 hét alatt meg is leszünk).
Pillanatok alatt sírni kezdett, reszketett, kérdően nézett rám, a csávók meg csak idegesítették, h mekkora szexbulik lesznek majd, milyen jó kis csaj, remélik leszbizni is tud, van egy ilyen kreol bőrü lány, jól összeillenek majd hármas párokban, az jobban fizet...stb... Tényleg mintha valami áru lenne csak, nézték a fogait, haját húzogatták, kérdezték van-e "valahol" piercingje, körmeit ellenőrizték, ápolt-e; topban volt, és farmerban, elkezdték félrehúzni a topot rajt, h a melleit lásssák, nem lógnak-e, és utálatos hangon utasították, h ne bőgjön má, úgyse lesz jobb, de pár maflást azt kaphat, ha hisztizni kezd. Ja és ne aggódjon, majd a lányok segítenek belejönni, nem is lesz nehéz, ha szerencséje van, nem kap el semmilyen betegséget. Segíteni akartam, de nem tudtam; annyira jó lett volna odaülni mellé, és felébreszteni, h ez csak egy rossz álom, felejtse el, én sose tudnék ártani Neki. El-elhaló hangon sikoltotta a nevem, h védjem meg. (Elöl ültem, Ő a két fiú között középen.) :(
Meg volt beszélve, h egy bankjegykiadó automatánál megállunk, ha látunk valamelyik faluban egy Postánál, felajánlom neki, h ha elkezd fizetni, akkor megússza. Persze nem volt pénz a számláján. Mindegy. Reszketett, szorította a kezem végig. Mindent megígért.
Hazavittük, (én ültem hátul középen, Ő mellém ült, egész úton olyan szorosan bújt mellém, azt hittem talán ismét együtt lehetünk.
Fiúk elmentek, én meg elmondtam neki, h havi 10ezret kérek törlesztés címén átutalni. És ha nem kapom meg, a fiúk elviszik, és én nem leszek ott megvédeni, csak arról fogok tudni, mikor "szabadult fel", (mert akkor megkapom a pénzt).

Természetesen belekalkuláltuk, h majd rendőrséggel fenyegetőzik.
Nem tette, mert előre elmondtam neki, h bíróságra is vihetem a tartozását, a cellainformációk alapján bla-bla... névre szóló számlák bla-bla, a csekkek is nálam vannak bla-bla.. nyomtam a félig kamu szöveget.. sikkasztás, társtettessel, akkor már csoportosan elkövetettnek minősül, kitalálhatom, h előre kitervelt, aljas indokkal elkövetett, folytatólagosan elkövetett, mittudom én, még miket mondtam Neki.. (nyilván, ha letagadta volna, h a telefon nem nála volt, vagy azt mondta volna, átadta a pénzt minden csekknél, semmit sem tudok tenni, plusz még azt is jelentette volna illetékes helyen, h elraboltam).. én húztam volna a rövidebbet gondolom.
Szerncsémre nem így lett, elkezdett jönni a pénz, havi 10ezret kapok mindig, bár rendszerttelen időpontban, de általában hó elején. Még jópár hónap van hátra. MyVipről törölte Magát, gondolom nem örült neki, h rendszeresen nézegettem az adatlapját.
Komolyan mondom, nem hittem volna, h eddig kell fajulnia egy ilyen szerelemnek. most, h leírtam mindezt, még szörnyebben érzem magam.
Annyira sajnálom. bár nem kellene. Csak egy h×lye szerelmes vagyok. :(

...hogy a továbbiakban nincs miről beszélnünk és nem szeretném, ha a szemem elé kerülne többet!

Ezzel nem sokra mész, a csajról láthatóan lepereg az ilyesmi.
Itt csak a ráhatás segít. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#37) shtml válasza Thunderzolee (#36) üzenetére


shtml
őstag

Csoda, hogy úgy-ahogy még kapod a pénzt, mert mindent megtettél azért, hogy hiteltelenné tedd a haverok ráhatását. Szar érzés, az biztos, de ha idáig fajul a dolog, nyelni kell egyet és elfelejteni az egykori - vagy még mindig meglévő - érzelmeket. Bármi volt is köztetek, mostanra már csak egy megbízhatatlan, link adós a csaj, aki megpróbál kibújni a fizetés alól. Ezért ennek megfelelően kell kezelni.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#38) Thunderzolee válasza shtml (#37) üzenetére

"vagy még mindig meglévő"

:(

Egyébként minden hónapban kapom a pénzt, csak 6.-a, és 13.-a közt valamikor. Ezért mondtam, h rendszertelen időpontokban. Gondolom, amikor fizetnek Neki bért, úgy utalja.

Igazad lehet.
A srácok is azt mondták később, h jobb lett volna, ha nem vagyok ott.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#39) Eastman válasza Thunderzolee (#38) üzenetére


Eastman
őstag

Szerintem jobb, hogy ott voltál. Így a srácok nem élték bele nagyon magukat és nem fajultak el a dolgok. Veszélyes ez. Erősen a törvényesség határán lavíroztatok. ...persze leginkább az adóst "védi" ilyen esetben a törvény. :(

Én most felháborodásomban három lépést tettem:

1. SMS --> "A tulajdonosnak 70.544 Ft-al tartozol. Nekem egy bocsánatkéréssel a hazugságok miatt."

2. SMS --> "...és ne kerülj még egyszer a szemem elé !!!"

3. Megírtam ezt a cikket.

Úgy gondolom, hogy végeztem vele. Szeretném, ha így lenne!

HA nem fizet a néninek. (...aki szintén tudja már, hogy hazug.)

1. Határozottan, de kedvesen tudatosítom a nénivel, hogy nem az én saram.

2. Elküldöm ezt a cikket mailben egy olyan embernek aki meghatározza a jövőjét. (...már keresem az elérhetőségeit.)

3. (...) ...még épp' a törvényes kereteken belül.

Nem fogok bántani és "bántatni" senkit. ...viszont fizetni sem. E két elv határmezsgyéjén kell megtalálni azt a pici utat.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#40) juliabrilke válasza Thunderzolee (#36) üzenetére


juliabrilke
addikt

Huh... Egy ilyen után szerintem nem mernének sokan átvágni még 1x. Kicsit kemény módszer, de célravezető.

Azért kár, hogy pár embernek ez kell, hogy a jogos tartozását megfizesse.

[ Szerkesztve ]

(#41) Eastman


Eastman
őstag

Ez mondjuk nem rossz:

"Egy egri üzletvezető, K. P. tavaly kitett egy szégyentáblát a kirakatába azok nevével, akik hétszáz forintnál nagyobb értéket loptak el a boltból. Azzal indokolta döntését, hogy a kis értéket eltulajdonító szarkákkal szemben tehetetlen a rendőrség. A szégyentáblát később el kellett távolítania, mert azt jogsértőnek találta a jegyző.
Külföldön is több példa van arra, hogy a bűnözők jogai elé helyezik a társadalom érdekét: Angliában például cilinderben követik az adósokat, és értesítik azt, akinek a szomszédjába börtönből szabadult ember költözik.
Japánban elterjedt módszer, hogy sárga táskás emberek követik azokat, akik tartoznak valakinek, így kellemetlenné teszik a mindennapjaikat. Nemrég egy magyar vállalkozás kezdett adósságbehajtásba a japán módszert követve: a cég sárga ruhás embereket küld a tartozó cégek épülete elé, és állítja: pár napon belül fizetnek."

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) shtml válasza Eastman (#41) üzenetére


shtml
őstag

An ún. spanyol módszer is hasonló.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#43) Móci válasza Thunderzolee (#36) üzenetére


Móci
addikt

Mégiscsak jó módszer ez...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#44) Eastman


Eastman
őstag

157.000.- fölött a tartozás, az újabb ELMŰ-s fizetési felszólításoknak köszönhetően. Egyenlőre nyelem vissza az indulatokat amik bennem vannak, de a feszültség egyre nő. Az összeg egy harmada az én saram lett, most már biztos. Nem tudom, hogy mit tegyek. Semmiféleképpen nem akarom eldobni a gyeplőt és utat engedni a gyűlöletnek ami bennem van.

Hétfőn felveszem a kapcsolatot a szakközepes évfolyamtársammal aki egy behajtó cég oszlopos tagja. ...de sajnos továbbra sem tudom semmivel bizonyítani, hogy a 2008-as rezsi harmadát átadtam a befizetéssel megbízott rib... ...lánynak. Tegnap véletlenül találkoztam vele a Lehel piacon ahol dolgozik. Nem tudom, hogy mi lehetett a tekintetemben, de farkát behúzva sunnyogott tőlem tisztes távolságban. Szánalmas féreg. Mára ígérte, hogy visszahozza azokat a lakáskulcsokat amik augusztus 15. óta még mindig nála vannak.

Az a szerencsétlen felállás, hogy én férfi vagyok ő meg nő. Ha azonos neműek, azonos súlycsoportban lennénk, már régen pontott tettem volna az ügy végére.

Így még én csillapítom a barátaimat akik már rég kitépték volna a gerincét. ...már ha van. A Húgom is beígért egy hajtépést. De melyik férfi megy harcba a húgával? :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.