Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Thunderzolee

Az a baj Veled, h túl türelmes vagy.
Bár még csak az elején tartasz, ahogy írtad, de ne hagyd Magad, ha családi vállalkozásnál dolgozik akkor van ott pénz, csak ki kell verni belőle, (ha másképp nem megy).

Exem 150ezres telefonszámlával, és egy kamerával jött nekem.
Amíg együtt laktunk, előfizus telefonunk volt, de mikor különváltunk, az Övé még Nála maradt, végülis az én nevemen volt, de a címe az a régi volt, a számlák így nekem jöttek. (Társkártyás telók.) Volt vagy 40-50ezres tartozása, úgy egyeztünk meg, h amint lesz pénze, kifizeti. Tudni kell, h sosem kértem Tőle, tehát lehet azt hitte majd úgyis elfelejtem. Aztán állítólag összejött egy csávóval, állítólag az beszélt olyan sokat, h 40ezres számla jött egyszer csak. Lementem Hozzá a Balatonra számonkérni, adott is húszezret, előlegként. Aztán még jött egy 50ezres számla, akkor letiltattam a kártyát, addigra már 30ezer volt rajt ismét. Telefonszámát nem tudtam, máshol dolgozott már, nem találtam meg, szülei nem tudtak Róla semmit, net nem volt Neki. Aztán egyszer csak felfedeztem, myVipre regisztrált. Bejelöltem, nem igazolt vissza. Üzenetet is írtam, nem válaszolt. Később dobott egy üzit, h nem Ő törölt ki, biztos a barátja lépett be helyette. Közben felletem Iwiwen is, ott se igazolt vissza. Ez után kiakadtam.
Közben megtudtam, h hol is dolgozik.
Nagyon szerelmes vagyok, de bevasaltam rajta. :(
Szó szerint ezzel a módszerrel:

"Pár ember, egy kedves munkalehetőség felajánlása az utak mellett törlesztés céljából, s szerintem rögtön fizetne..."

Mivel ismeretségi körömben van pár ilyen lány, és pár jóbarát, megszervezték nekem, és odakocsikáztunk egy nap a munkahelyéhez, mikor hazafelé indult volna. Fekete bömös sötét üvegekkel, 3 kigyúrt, kopasz, komoly tekintetű, napszemüveges gyerek. Körbeállták.
Megmondom őszintén, nem akart, de beültették a kocsiba a srácok. Nagyon nem ellenkezett, de nem akart beszállni, sejthette miért jöttem. Elindultunk vele Pécsre (Balcsitól). Pár percnyi beszélgetés, tapizás ( a csávók letapizták, h jó áru-e) után rájött, h neki most vége, be lesz zárva egy lakásba, és fogadnia kell vendégeket (ez volt a sztori, ezzel lett beetetve, mármint, h 10 lepedő egy óra, ebben kétszeri élvezés van, 6ezer natúr francia, napi 5-10 kuncsafttal számolva rövid idő alatt letörleszti a kamera árát, és a 150ezret, plusz még a srácoknak a behajtási segítség költségeit; ha szerencséje van, 2-3 hét alatt meg is leszünk).
Pillanatok alatt sírni kezdett, reszketett, kérdően nézett rám, a csávók meg csak idegesítették, h mekkora szexbulik lesznek majd, milyen jó kis csaj, remélik leszbizni is tud, van egy ilyen kreol bőrü lány, jól összeillenek majd hármas párokban, az jobban fizet...stb... Tényleg mintha valami áru lenne csak, nézték a fogait, haját húzogatták, kérdezték van-e "valahol" piercingje, körmeit ellenőrizték, ápolt-e; topban volt, és farmerban, elkezdték félrehúzni a topot rajt, h a melleit lásssák, nem lógnak-e, és utálatos hangon utasították, h ne bőgjön má, úgyse lesz jobb, de pár maflást azt kaphat, ha hisztizni kezd. Ja és ne aggódjon, majd a lányok segítenek belejönni, nem is lesz nehéz, ha szerencséje van, nem kap el semmilyen betegséget. Segíteni akartam, de nem tudtam; annyira jó lett volna odaülni mellé, és felébreszteni, h ez csak egy rossz álom, felejtse el, én sose tudnék ártani Neki. El-elhaló hangon sikoltotta a nevem, h védjem meg. (Elöl ültem, Ő a két fiú között középen.) :(
Meg volt beszélve, h egy bankjegykiadó automatánál megállunk, ha látunk valamelyik faluban egy Postánál, felajánlom neki, h ha elkezd fizetni, akkor megússza. Persze nem volt pénz a számláján. Mindegy. Reszketett, szorította a kezem végig. Mindent megígért.
Hazavittük, (én ültem hátul középen, Ő mellém ült, egész úton olyan szorosan bújt mellém, azt hittem talán ismét együtt lehetünk.
Fiúk elmentek, én meg elmondtam neki, h havi 10ezret kérek törlesztés címén átutalni. És ha nem kapom meg, a fiúk elviszik, és én nem leszek ott megvédeni, csak arról fogok tudni, mikor "szabadult fel", (mert akkor megkapom a pénzt).

Természetesen belekalkuláltuk, h majd rendőrséggel fenyegetőzik.
Nem tette, mert előre elmondtam neki, h bíróságra is vihetem a tartozását, a cellainformációk alapján bla-bla... névre szóló számlák bla-bla, a csekkek is nálam vannak bla-bla.. nyomtam a félig kamu szöveget.. sikkasztás, társtettessel, akkor már csoportosan elkövetettnek minősül, kitalálhatom, h előre kitervelt, aljas indokkal elkövetett, folytatólagosan elkövetett, mittudom én, még miket mondtam Neki.. (nyilván, ha letagadta volna, h a telefon nem nála volt, vagy azt mondta volna, átadta a pénzt minden csekknél, semmit sem tudok tenni, plusz még azt is jelentette volna illetékes helyen, h elraboltam).. én húztam volna a rövidebbet gondolom.
Szerncsémre nem így lett, elkezdett jönni a pénz, havi 10ezret kapok mindig, bár rendszerttelen időpontban, de általában hó elején. Még jópár hónap van hátra. MyVipről törölte Magát, gondolom nem örült neki, h rendszeresen nézegettem az adatlapját.
Komolyan mondom, nem hittem volna, h eddig kell fajulnia egy ilyen szerelemnek. most, h leírtam mindezt, még szörnyebben érzem magam.
Annyira sajnálom. bár nem kellene. Csak egy h×lye szerelmes vagyok. :(

...hogy a továbbiakban nincs miről beszélnünk és nem szeretném, ha a szemem elé kerülne többet!

Ezzel nem sokra mész, a csajról láthatóan lepereg az ilyesmi.
Itt csak a ráhatás segít. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.