Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) gbors válasza Gainka (#17) üzenetére


gbors
nagyúr

Szubjektív véleményt akkor írok, amikor olyan kedvem van :) A cikk fő tartalmától el van különítve, ki van hangsúlyozva, hogy sztorizás jellegű (szóval könnyű lett volna átugrani), és nem sértően van megfogalmazva (még véletlen írtam olyat, hogy szar, ne tessék de-eufemizálni). Háború ebből következően akkor lesz belőle, ha olyanok reagálnak rá, akik képtelenek elfogadni, hogy másnak nincs jó véleménye a kártyáról, és feleslegesen ezen lovagolnak, ahelyett, hogy a cikkhez szólnának hozzá ;)

(#11) gtamate2: 6.5 éve használok 2%-os minimum-értékeket, nem ok nélkül - az 1% a nagyobb ingadozású játékoknál sokszor olyan eredményt mutat, ami nincs összhangban a képernyőn látott játékélménnyel.
A 660-at nem a sebessége miatt váltottam le, hanem mert lejáróban volt a garanciája. Sebességre jó lett volna a 460 is.

(#12) Loha: Köszi :) Néztem használt 970-et, 960-at és 950-et (780 a fogyasztás miatt nem játszik), de a normális álllapotú és garanciával rendelkező példányok már a bolti ár közelében mentek.

(#18) Teasüti: köszi :) check :)

(#19) pingwinharco: igen, 2018. közepén-végén :)

(#22) Fred23: jelenettől és beállítástól függ - a saját méréseimben nem limitál a CPU, ezt korábban vizsgáltam. A Crysis 3-ban a füves scene tényleg nagyon durva CPU-oldalon, de a cikkben szereplő mérés egy zártabb területen van. Amúgy meg az a rideg valóság, hogy a hobbi-újságírás miatt nem költök +30e FT-ot CPU-ra, másra ugyanis nem kell i5.

(#23) fagy53: you're welcome :) Jelenleg 1050Ti-ből mintha hiány lenne, szerintem addig ne vegyél semmit, amíg az nem normalizálódik.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.