Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) galmat89


galmat89
tag

Semmivel nem olcsóbb az ebay, legyen az számítógépes cucc, vagy ruha. Persze akkor ha eredetit akarunk vásárolni, mert ami olcsóbb, az általában hamisítvány, pl foci mezek, telefonos kiegészítők, memóriakártyák stb. Jobb esetben ezeket fel is tünteti a termék leírás, rosszabb esetben nem.

Megbízhatónak se mondanám teljesen, többször volt, hogy nem jött meg az áru, de a legdurvább az volt, mikor 4 hét szállítási idővel megérkezett az xbox kontroller, kívülről sérülésmentes csomagolásban, viszont szét volt olvadva a termék szó szerint. Úgyhogy írtam az eladónak, aki vagy 10 képet kért emailben, mind meg is csináltam, írta, hogy küldjem vissza, ami több ezer forintomban került, majd 2 hónap múlva a vásárlás időpontjától visszakapta a cuccot és kijelentette, hogy ez nem az ő terméke.... Hihetetlen... Ott volt a saját borítékja, azt is visszaküldtem és akkor ilyenhez volt arca... Ja és 40 000 db eladása volt már, és 97,3%-ban pozitív. Én meg itt maradtam termék nélkül jó sok ezer mínuszban...

Egyszer egy foci mez jött meg sérülten, akkor viszont az eladó első szóra visszatérítette a pénzt. Amúgy meg volt olyan is, hogy meg se érkezett a termék, kérnem kellett, hogy küldjön újat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.