Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61938) KTU válasza Devil Smile (#61908) üzenetére


KTU
addikt

(#61916) havri1:

Elnézést hogy írok a RP3 táp témában, de nem szeretném ha valaki téves következtetéseket vonna le, és kicsi tápot választ, vagy csak azt meri megvenni amit az itthoni webboltok árulnak,
csak " eBay-es kütyük kis pénzért" topik.
ill. én indítottam. :U

Devil Smile:
Tegnap beraktam a mérési eredményeket,
látszik hogy ha 1A-ra kapcsoltam a műterhelést,
kb. 1A áramerősség folyt.
Mikor 2A-ra, akkor 1,93A (sajnos mindegyik ilyen műterhelés csak ennyit tud 2A-ra kapcsolva valójában).
És nem 3A, ami a tápegységre van írva.
A 3A a névleges maximálisat jelenti, amennyit tud a töltő.

Inkább bízom a berendezéseim egy nagyobb teljesítményű tápra mint egy kisebbre.
Mivel ha 100%, vagyis jelen esetben 2,5A a terhelés, ekkor a 3A-es táp, csak kb. 83% kihasználtsággal üzemel.
Ez azt feltételezi ugyanolyan minőségű tápegységek esetén, hogy nem melegszik annyira mint a kisebb, ezért stabilabb, hosszabb az élettartam, stb.

Webboltok is írhatnak hülyeséget, és bárki.

Itt a topikba mindenki a nagyobb, 5V/2.4A-es mobiltöltőket keresi,
és a jobb, nagyobb áramerősséget továbbító kábeleket.
Holott a telefonok átlagban, alapesetben (nem QC esetén) többnyire 1A körül vesznek fel, (vagy még ennyit se a régebbiek).

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.