Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsigerből rühellem az ilyesmit. Fél kiló fém csörömpöl némelyik ifjonc fején, meg a fene se tudja hol, és azt hiszik, hogy ettől lesznek kívánatosak.
Mondjuk annyiból jó, hogy ki lehet szedni, ha elmúlik a roham. A tetkót radírozza ki valaki, ha megunta.
Ennél egy rohadtabb dolog van, a fültágesz.

Megjegyzendő nem érdekel, hogy ki mivel "díszíti" magát, de saját jogon hadd találjam gusztustalannak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Valamiért az én lelkivilágomat nem vonzza az ilyesmi.

Oké, piercing... de szerintem ez már túlzás. :F

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) randras


randras
veterán

Egy még talán elmegy, és szerintem ízlésesebb, mint sok más, ami manapság "elfogadott/divatos" (?) lett.

(#4) bubi92


bubi92
őstag

ezek nem sima microdermal-ok akarnak lenni :F

(#5) 8th


8th
addikt

Ezzel is úgy vagyok mint a tetoválással. Baromságnak tartom mindkettőt.

(#6) Eastman válasza bubi92 (#4) üzenetére


Eastman
őstag

Talált! Mesélj róla!

Ki rakat strasszkövet a háta közepére? :F Fel nem foghatom. Lehet, hogy túlreagálom, de mindig az jut az eszembe mikor átfúrt arcú embert látok, hogy akinek bibircsókja van az meg akar(na) szabadulni tőle, akinek nincs és amúgy teljesen egészséges az meg furat magára egy lyukat és ráteker egy műanyag vagy fém bibircsókot. Nem fér a fejembe.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Gergő_ válasza bubi92 (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

de, egy apró vágással el lehet távolítani és semmi nem látszik belőle.

úristen mi a jó életet találtam 18+
a végeredmény biztos szép, na de milyen áron.

(#8) bubi92 válasza Eastman (#6) üzenetére


bubi92
őstag

mit meséljek róla:D volt barátnőmnek van egy a szeme mellett, tetoválos topikba raktam is képet róla. szerintem elég dekoratív, de hát nekem a tetoválások is bejönnek. teljesen szubjektív dolog a szép. van akinek ez tetszik van akinek más. nem hiszem, hogy ettől barom lenne bárki, csak, hogy egy előző kommentre reagáljak.

(#9) 8th válasza bubi92 (#8) üzenetére


8th
addikt

Nem is ezt írtam. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.