Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

ok

(#2) Hieronymus válasza kemotox (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Hiánypótló adatbázis.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hova tűnt a tartalom? Még a múltkor egy korábbi bejegyzés tele volt évekre visszamenőleg winyó adatokkal, az miért lett törölve?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) Klaus Duran válasza Apollyon (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Google kiadja azt a bejegyzést [link]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) jim bcs válasza Apollyon (#3) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Most már láthatod. Az én logoutomon volt eddig, de mivel én már kiszálltam mint Tg. a merevlemezes topikból erre a logout bejegyzésre fog átkerülni minden adat, a link is a Téma tudnivalókban..
Volt egy időszak mikor zárolva volt az adatbázis, ezért itt fent a nagy hdd-s képre kattintva átdob egy 2016-os archive oldalra bónuszba. A merevlemezes topikban a téma tudnivalókban 2 link is van, egy ide vezet a logoutra mint archive, egy pedig a megint megnyitott aktív adatbázisra ami frissül is.
Ahogy nézem a web.archive is frissült ami nagyon jó, most már nem 2016-os az utolsó mentett adat, hanem 2018.03.19..

Dzsekó
Majd lehet frissíteni kell a logoutot is, bekerült az adatbázisba az ExcelStor is, de innen ez már a tiéd. Mondjuk ha nem teszed be se zavar sok vizet. Viszont bekerült az új hdd-k közül jó pár példány, na ez az örömhír :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#6) Apollyon válasza jim bcs (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ja igen, a tiéddel kevertem össze, thx guys.) :R

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Pont jól jött. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.