Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) attyi válasza attyi (#7650) üzenetére


attyi
csendes tag

Ja! A 3263-as hozzászólás paramétereit állítottam be.

(#7652) PistiSan válasza attyi (#7651) üzenetére


PistiSan
addikt

Egyébként a névjegynél milyen szoftververziót mutat neked? R17 nél már ezek az alap beállítások úgy tudom.

(#7653) attyi válasza PistiSan (#7652) üzenetére


attyi
csendes tag

Háát, amennyiben ez a "telefonról" menüpont alatt van, akkor R14. Mi lesz más, ha kiböngészem innen, hogy mit kell csinálni, és átállítom erre az R17-re.

(#7654) szanalmas válasza Evonys (#7645) üzenetére


szanalmas
tag

Soha nem használtam ilyen OK Google izét, viszont pár napja engem sem hallottak egyáltalán a hívók, aztán felhívtam magam vonalasról, és megnyomtam a kihangosítót, és akkor egyből volt hang. Akkor is működik, ha megnyomom, és aztán megint megnyomom, hogy ne legyen kihangosítva. Ez is ROM hiba, mert soha ilyen bajom nem volt. Mondjuk azóta állítgattam ezt-azt, de még nem próbáltam ki, hogy nyomkodni kell-e a kihangosító gombot most is. Szóval tényleg vicces dolgok vannak. :)

(#7655) Evonys válasza szanalmas (#7654) üzenetére


Evonys
csendes tag

Ha lesz valami tapasztalatod, írd meg. Mindenkinek elszoktam olvasni a gondjait, ha én belefutok, legalább tudom rá a megoldást. Hangproblémával nem találkoztam. Viszont a tegnapi napon belefutottam abba a hibába, hogy töltés során megállt a százalék 82-nél. Mutatta, hogy tölt, de bármeddig hagytam rajta nem mozdult 82-ről maga a szám. Újraindítottam, aksit kivettem majd vissza, de nem volt hajlandó a százalék feljebb menni, sem leesni, mintha beragadt volna. Ampere: sikertelen mérést mutatott. Először töltőhibára gyanakodtam, de Samsung töltővel is ugyanez volt. Aztán viszonylag gyorsan rájöttem, hogy felraktam aksikímélő progit, az kavart be. Letöröltem, telefon újraindít és minden stimmel, felment 100-ig a kijelzés, szóval maga a töltés egyébként rendben volt. Hiányzik az Xposed, az Amplify Battery Extendert szoktam használni alapból.

(#7656) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Sziasztok!
Barátnőm telóján a Serial szám 01234556789ABCDEF. Ez most normális, vagy valami flashelésnél kutyultam el? Van valami jelentősége, vagy alapból nincs?

(#7657) AlyrArkhon válasza Toninho13 (#7656) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

alapból nincs, mind az gyárilag szerintem :)
(az enyém érintetlen R9-cel is az)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#7658) NGza


NGza
újonc

Sziasztok!
Budapesten vagy Gödöllőn tudtok valakit aki tud szoftver frissíteni?

Köszi:

Géza

(#7659) kukinyo


kukinyo
addikt

Véletlenül nincs meg valakinek az R17 rom TWRP-vel telepíthető változata.
Úgy nézem hogy a letöltő oldal megszűnt.
Ha esetleg valaki rábukkanna a gépén, töltse már fel valahová legyen szíves. :)

(#7660) szanalmas válasza kukinyo (#7659) üzenetére


szanalmas
tag

R15 van a needromon, az nem jó?

(#7661) kukinyo válasza szanalmas (#7660) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen, azt tudom.
17-es jobb lenne.

(#7662) szaboknak válasza kukinyo (#7661) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Ott van az twrp ből visszaállítható formátumban [link]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#7663) kukinyo válasza szaboknak (#7662) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem a visszaállítható hanem a telepítő változata kellene. :)

(#7664) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Szevasztok,az 1hónapos X5s telefonom érintője kezd vicceskedni.Nyomkodja magát,nem ott érzékel ahol kéne..Kb 10 gépelésből egyszer fordul elő,viszont ha kinyomom a kijelzőt és vissza be akkor tökéletesen működik.Ez valami szoftverhiba lenne ? Én arra tippelek

(#7665) garfield88


garfield88
csendes tag

Sziasztok!
Gyors segítségre lenne szükségem!
Tegnap este az asszony telefonján frissített az R14-re, viszont azóta nincs mobil adatkapcsolata. Tud valaki megoldást a problémára? :W :W :W
Előre is köszi!

Kis kiegészítés... A frissítés OTA, root nincs...

[ Szerkesztve ]

(#7666) woodworm válasza garfield88 (#7665) üzenetére


woodworm
veterán

Az apn nem változott?

(#7667) garfield88 válasza woodworm (#7666) üzenetére


garfield88
csendes tag

Jó ötlet! Egy perc és ránézek...
Leköteleztél :C
Nagyon köszöm! Átnevezte... Hogy ez nem jutott eszembe...
Mégegyszer köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7668) Soká


Soká
senior tag

Sziasztok!

Fél éve vettem a lányomnak egy X5 Pro-t (eustock) idáig egyáltalán nem panaszkodott, de ma kikapcsolt váratlanul. Egy akksi ki-be segített, de aztán megint kikapcsolt, azóta nem lehet bekapcsolni. Töltőre tettem, ezt kijelezte a képernyőn (50% felett) de bekapcsolni nem tudtuk. Van esetleg ötlete valakinek, mielőtt szervizbe vinném? Köszönöm a tanácsokat!
A telefon megkímélt, semmi mókolás rajta.

(#7669) kukinyo válasza Soká (#7668) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia!
Csinálj egy gyári visszaállítást.
Igaz hogy minden adat el fog veszni de talán helyrehozza.

(#7670) Soká válasza kukinyo (#7669) üzenetére


Soká
senior tag

Bocsánat a hülye kérdésért de egy nem bekapcsolható készüléken hogyan lehet gyári visszaállítást eszközölni?

(#7671) Soká válasza Soká (#7668) üzenetére


Soká
senior tag

Annyival okosabbak lettünk, hogy vlsz. a ki-bekapcsoló gombbal van gond. Legalábbis sikerült elindítani a készüléket most viszont nem nagyon lehet kikapcsolni. De egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy fizikai értelemben van gond a gombbal. A fizikai meghibásodás nem is biztos, hogy magyarázattal szolgálna a rejtélyes kikapcsolásokra.

(#7672) kukinyo válasza Soká (#7670) üzenetére


kukinyo
addikt

Igazad van, a kérdésed csak felületesen olvastam át. :B

(#7673) woodworm válasza Soká (#7670) üzenetére


woodworm
veterán

Meg lehet próbálkozni a gyári fw újrarakásával, ahhoz még az aksi sem kell feltétlenül bele.

(#7674) Soká válasza Soká (#7671) üzenetére


Soká
senior tag

Csináltam egy gyári helyreállítást, de a bekapcsológomb továbbra sem reagál. :(
Holnap viszem szervizbe.

(#7675) Ferike81


Ferike81
senior tag

Ilyesmivel találkoztatok már? Hajnalban 49%-ról nullára esett a töltés. utána feltettem a töltőre, és majdnem délre töltött fel. Ami a legszebb estére le is merült. Ma viszont minden a régi kerékvágásban ment eddig. Megzizzent?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#7676) aky001


aky001
újonc

Sziasztok! Új vagyok a fórumon igaz év eleje óta van már egy x5 pro-m.Abban szeretnék segítséget kérni,hogy a gyári frissítéseket letölti a készülék,de már telepíteni nem sikerül-hibát jelez és megáll.Még a gyári R12 rom van fennt.Tudnátok segíteni?Egyébként érdekes mert a feleségemnek is ilyen telója vankicsit fiatalabb de neki frissített az R17-re.Köszönöm a segítségeket!!

(#7677) woodworm válasza aky001 (#7676) üzenetére


woodworm
veterán

Tudtommal R12-ről nem folyamatos a frissítés R17-ig OTA-n, megszakad a lánc és valahol flashelni is kell gyári romot. Igazából nem is jelez, hogy talált volna új frissítést.

(#7678) DS39 válasza woodworm (#7677) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem jelez, csak R14-t.
arra viszont lehet frissíteni.

(kivéve ha azóta elérhetetlenné tették ezt a rom-ot, és ezért jelez hibát neki)

(#7679) woodworm válasza DS39 (#7678) üzenetére


woodworm
veterán

Vagy rootolva van, vagy valamiért úgy érzékeli.

(#7680) Soká válasza Soká (#7674) üzenetére


Soká
senior tag

"Holnap viszem szervizbe."

Hogy kerek legyen a történet: 2 munkanap alatt visszakaptam a telefont. Végül annyi történt, hogy újrarakták a szoftvert. Ha minden igaz, működik. Bekapcsolni bekapcsol, de a gyerkőc még nem lakta be. Kíváncsi vagyok meddig bírja.

(#7681) tibibi


tibibi
őstag

A hívott fél rosszul hall engem problémára van megoldás ? Az ,hogy nálam halk azt megszoktam,de mostanában mindenki panaszkodik ,hogy alig hallja amit mondok pedig szinte kiabálok a telefonba :W

[ Szerkesztve ]

(#7682) PistiSan válasza tibibi (#7681) üzenetére


PistiSan
addikt

R17-es romban alapból már jó a mikrofon, ha az alatti van, és nem akarsz frissíteni, akkor a topic összefoglalóban lévő mikrofon beállítást csináld meg.

(#7683) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Szabad itt olyat kérdezni, hogy X5 pro-t, menyiért lehetne eladni ?

[ Módosította: CoolMan ]

noob... rooter... geek

(#7684) CoolMan válasza kakukkmarci (#7683) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#7685) tibibi válasza PistiSan (#7682) üzenetére


tibibi
őstag

Frissítenék én csak nem tudom melyik rom kell rá ,mert ez x5 lte és nem találtam melyik tuti jó hozzá .2015.12.21 az utolsó ami van rajta.

(#7686) kakukkmarci válasza CoolMan (#7684) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Köszönöm !!!

noob... rooter... geek

(#7687) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Elkezdett recsegni az első hangszóróm,ezzel lehet valamit kezdeni ? Kezdem viccesnek érezni,akárhányszor veszek "kínai" telefont mindig befürdök velük. :W

[ Szerkesztve ]

(#7688) DS39 válasza mzso (#6973) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt valamelyik windows frissítés okozza tuti.
korábban Windows 10-nél volt ilyen problémám, aztán az otthoni 8.1-en is. de előtte gond nélkül felismerte mint média eszközt. bármilyen drivert probálok beadni neki, ezt az inf hibát írja. itt nem a telefon a ludas vagy a driver, hanem a windows illesztőprogram telepítője baszódott el.
találtál rá megoldást?

(#7689) dltpwnz válasza mzso (#6973) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Telepítésnél a gépről válaszd ki a drivert,valami hordozható médiaeszköz vagy valami ilyesmi néven megtalálod,régebben posztoltam róla nekem is ez volt.

(#7690) DS39 válasza gagyilovag (#6985) üzenetére


DS39
nagyúr

baz.ki részben ez volt a megoldás. a driver már telepítve volt a gépen, mivel korábban gond nélkül működött, de most van 3 is, amiből kettő rossz, és csak az usb-eszköz végű ami jó. de jelenleg minden csatlakoztatáskor újra be kell neki ezt adni, mert mindig a rosszat akarja párosítani hozzá, hihetetlen ez a Windows...

(#7691) mike1334


mike1334
veterán

Találkozott valaki azzal a problémával, hogy ha rádugja pcre akkor csak a memo kártyát látja, de a belső tárhelyet nem? Engedéjezve van a telón a csatlakoztatás.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7692) woodworm válasza mike1334 (#7691) üzenetére


woodworm
veterán

MM és tárhely saját használatba vétele után igen, amúgy meg szokott jelenni.
MTP vagy Mass Storage?

[ Szerkesztve ]

(#7693) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Breaking!
Madarasban Black Friday ürügyén ki van téve pár darab 30k-ért.. (Én a Dunakeszi Tópart álnevűben láttam...)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#7694) mike1334 válasza woodworm (#7692) üzenetére


mike1334
veterán

Nem az enyém, ismerősé. De közben kiderült, hogy egyrészt nem szerette az op rendszer azt ahogy csatlakoztatta (azt hiszem Mass Storage-ként nem ismerte fel a win10). Ezen kívül az USB-je is vacak, ha nem tartja benne, akkor eldobja a telót, csak a töltés marad.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7695) kakukkmarci válasza DS39 (#7690) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem is ugyan ez a történet, csak 2 különböző moto-val...
Lehet, hogy megoldaná a win. dilemmáját, ha nem lenne az adott mappában, csak egy megfelelő telepítő ?

noob... rooter... geek

(#7696) DS39 válasza kakukkmarci (#7695) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem igen, csak nem tudom hogy kellene törölni a rendszerből a két másik hibás mtp drivert.
(korábban is csak egy lehetett, mikor gond nélkül működött, mert néztem hogy van telepítve win frissítésként is mtp driver, igaz csak egy)

(#7697) TRob1 válasza DS39 (#7696) üzenetére


TRob1
veterán

Egy van telepítve. Azok a rendszer része, és nem hibásak, csak max neked nem megfelelőek. :) Onnan tudja a win telepíteni a drivereket. Ha kiveszed a pipát a kompatibilis elől, láthatod hogy van ott még bőven... Ha az eszközkezelőben bármelyik hardverednél nyomsz egy Illesztőprogram frissítést, és a gépet választod, majd komp ki, láthatod hogy ott olyanok lesznek, amit még az életben nem használtál/telepítettél. De attól még vannak, ha netán egyszer szükséges, tudjon mit telepíteni.

Hisz a képeden is látszik, hogy ez Telepítendő, és nem telepített.

Az már megint egy más kérdés hogy a win tényleg elbaxxa azt a drivert ami már egyszer működött normálisan. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7698) DS39 válasza TRob1 (#7697) üzenetére


DS39
nagyúr

ez értem, de mi okozta a változást? és hogy lehet javítani a problémás jelenséget?

március óta megvan a Doogee, és csak mostanában van ezzel probléma, ezért gondolom egy frissítés ba.zta el, vagy korábban itt 1 kompatibilis volt a 3 helyett. bár az sem teljesen világos, hogy oké, most manuális kell telepíteni, de utána miért felejti el vagy törlődik, mert ha lehúzom és újracsatlakoztatom az eszközt, akkor ugyanúgy nem megy magától, és a képen látható menüben kell megoldani a dolgot.

találtam egy korábbi leírást, igaz iphone-s hasonló probléma, ezt írták mint hasznos választ:

a. Press Windows key + R, type sysdm.cpl in the Open box, and then click OK.

b. Click the Hardware tab.

c. Click the Device Manager button.

d. Expand Universal Serial Bus controllers.

e. Right-click every device under the Universal Serial Bus controllers node, and then click Uninstall to remove them one at a time.

f. Restart the computer, and then reinstall the USB controllers.

g. Plug in the removable USB storage device, and then test to make sure that the issue is resolved.

Nem próbáltam még, remélhetőleg nem nyírja ki az egér/billentyűzet vezérlést :D

[ Szerkesztve ]

(#7699) TRob1 válasza DS39 (#7698) üzenetére


TRob1
veterán

Először ha jól tudom az évfordulós frissítés baxta el win10-en (aug eleje, vkinél később) Aztán azóta már passz, mert win7 és win8nál is elkezdtek olyan frissítéseket bepakolni ami állítólag csak ront a rendszeren. Én ritkán dugom rá a telót a gépre, de nekem is el kellett játszani ezt kb mindig. :( Nem tudom hogy lehetne ezt fixálni. Habár olyan azért nálam nem volt hogy megcsináltam, és lehúzva majd újra rádugva ne lett volna jó.

Elméletileg a winnek a hülye driver frissítési/kezelési dolga okozza. Ő úgy gondolja hogy xy driver nem a megfelelő, ezért frissít/lecserél egy "jobbra"... ami persze nem működik. :)

Win10-nél ezt érdemes lehet kipróbálni (többinél nem tudom, lehet hogy már ott is)

szerk: Elvileg kinyírja, de csak egy pillanatra, míg fel nem teszi újra. :D

Az első 3 lépés helyett nem egyszerűbb egy jobb klikk a starton és eszközkezelő? (Asszem 7es óta működik így - win10en meg tuti)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7700) DS39 válasza TRob1 (#7699) üzenetére


DS39
nagyúr

tudom, csak bemásoltam szó szerint.

ezt a ne telepítse automatikusan dolgot fogom először kiprobálni, hátha ez is segít. köszi. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.