Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) elekracz


elekracz
csendes tag

Sziasztok!

Ilyen telefon vásárását tervezem. Milyen a sim kártya foglalata? És kültérben átlagos fényviszonyok közt milyen képeket készít? éz érintett lehet a lehallgatási botrányban?

[link]

Milyen az összbenyomásotok róla?

Első okostelefon lenne.

(#7702) DS39 válasza elekracz (#7701) üzenetére


DS39
nagyúr

micro sim kell bele.
fényképező elég gyengus, de jó fényviszonyban telefonon/tableten azért értelmezhető minőségű lehet a kép.

nem tudok ilyenről.
bár a múltkor felhívott egy kínai fazon, nem értettük egymást és letettem.

........................................................................................... csak vicc ;]

Milyen az összbenyomásotok róla?
ez már egy olyan szintű olcsó androidos, amit nyugodt szívvel, mókolás nélkül lehet használni, és élvezni a használatát.

[ Szerkesztve ]

(#7703) elekracz válasza DS39 (#7702) üzenetére


elekracz
csendes tag

Köszönöm hasznos volt!

(#7704) Soká válasza elekracz (#7701) üzenetére


Soká
senior tag

Tudom, hogy ez így nehezen értelmezhető, de próbáld úgy megközelíteni a telót, hogy ebben nincs kamera. És akkor nem fog fájni, hogy ami mégis van benne az kritikán aluli.

(#7705) kakukkmarci válasza elekracz (#7701) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Lehet, hogy az eddigi mobiljaim kamerája nem ütötte meg az elfogadható minőséget, de ezé szerintem azért nem olyan rossz ! Én simán ajánlanám.

noob... rooter... geek

(#7706) kis-attila válasza elekracz (#7701) üzenetére


kis-attila
tag

A héten nagy hegesztett vasat fényképeztem vele,volt vagy 3 méter magas meg 5 méter hosszú,épp erre jó... pánikkamerának. Többre mem használom,nem igazán lehet.

(#7707) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! Tanacsot szeretnek kerni, hozzajutok nemsokara Kinabol egy feher X5 pro-hoz, mi a realis ara 0 km-esen? Neztem a hardverapros arakat, eleg vegyesek... Koszi.

(#7708) CoolMan válasza UHHH (#7707) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

(#7709) UHHH válasza CoolMan (#7708) üzenetére


UHHH
senior tag

Koszi, megkerdeztem ott is, csak ahogy latom 5 napja csak kerdezgetik az usereket, valasz meg nuku, itt remeltem, hogy gyorsan tudtok arat mondani, ha mar rendelkeztek a vassal.

(#7710) szanalmas válasza UHHH (#7709) üzenetére


szanalmas
tag

Garancia nélkül max. 25-re saccolom.

(#7711) pappsy62


pappsy62
tag

Nézzétek meg a doogee honlapján a frissítést, és lássatok csodát!!!! :C

(#7712) notika77 válasza pappsy62 (#7711) üzenetére


notika77
senior tag

Mit kéne látni? Azt, hogy több, mint 1 éves a legutóbbi frissítés? Ennél még a telefonomon lévő R09-es is frissebb, mert az ma 1 éves.

Bocs. Ha rákattintok a Download gombra, akkor valami 6.0-ás R16-ot lehet letölteni :R

[ Szerkesztve ]

(#7713) pch válasza notika77 (#7712) üzenetére


pch
aktív tag

Próbálta már valaki?

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7714) notika77 válasza pch (#7713) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem lejött :) a további lépések előtt, várom a tapasztalatokat és útmutatást, hogyan is lehet erre a régi ROM-ra rátenni. :)

(#7715) woodworm válasza notika77 (#7714) üzenetére


woodworm
veterán

Infinix vagy SP flash tool, leírás, linkek az összefoglalóban.
SPMultiPortFlashDownloadProject

[ Szerkesztve ]

(#7716) UHHH


UHHH
senior tag

teszteljetek, kivancsi vagyok. elvileg en csak leendo x5 pro user vagyok, igy nem tudok tesztelni hatos androidot.

[ Szerkesztve ]

(#7717) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Én simán ráküldtem infinity-vel, elsőre röcc nélkül felment (R9-ről jövök ugye), gyalult mindent, ugyan csináltam mindenféle mentéseket, de direkt nem azt akarom használni, hanem play-en keresztül újrarakom az alkalmazásokat (így remélhetően pár kétszerhahasznált szemét kimarad :D)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#7718) Laslie


Laslie
tag

A benne lévő fájlok dátuma alapján elég frissnek tűnik: 2016.11.22.

(#7719) pch válasza AlyrArkhon (#7717) üzenetére


pch
aktív tag

és 6.0 lett vagy maradt 5.x?

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7720) TRob1 válasza pch (#7719) üzenetére


TRob1
veterán

Hát, ha már 6.0 a neve, akkor gondolom 6.0 lett. :D

¤ R'n'R ¤

(#7721) pch válasza TRob1 (#7720) üzenetére


pch
aktív tag

spflashtools-al fel lehet rakni? (elvileg betallózza a cuccokat szépen)

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7722) TRob1 válasza pch (#7721) üzenetére


TRob1
veterán

Még nem raktam fel, most van bizt. mentés folyamatban. De én is azzal tervezem felrakni... tuti megy, hisz eddig is ment minden vele (annyi hogy szedtem le egy újabb verzát, az 5.1644-et, ezzel próbálom majd)

Viszont felmerült egy - számomra nagyon fontos - kérdés: vajon rootolható-e. :F

(#7723) kukinyo :
:R

Na és milyen? 6 volt előtte is? Milyen ahhoz képest? Vagy 5 volt? És ahhoz képest? :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7723) kukinyo válasza pch (#7721) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen.

(#7722) TRob1: Igen.

[ Szerkesztve ]

(#7724) kukinyo válasza kukinyo (#7723) üzenetére


kukinyo
addikt

5 volt. Még túl friss ahhoz hogy véleményt mondjak, nincs teljesen belakva.
TWRP-vel problémák vannak.

TRob1: Ez neked ment volna, csak félrenyúltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#7725) TRob1 válasza kukinyo (#7724) üzenetére


TRob1
veterán

Miféle problémák? Melyik verzát raktad fel? Needromon most van egy ilyen új: TWRP Recovery 3.0.2-0 for Official Android 6.0

(Meg van vmi snowcat általi Repack Android 6.0 x32 official is)

¤ R'n'R ¤

(#7726) pch válasza kukinyo (#7723) üzenetére


pch
aktív tag

THX!

Fel is ment. 6.0 lett.
Igaz kellet neki root jog..

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7727) kukinyo válasza TRob1 (#7725) üzenetére


kukinyo
addikt

Azt hiszem ezt raktam fel. Csak én a 4PDA-ról töltöttem le.
Innen olvasd el. Ott van a megoldás is. :)

(#7728) TRob1 válasza kukinyo (#7727) üzenetére


TRob1
veterán

Feltettem, aztán twrp-t és onnan supersu-t is. Egyelőre úgy tűnik, minden oké. És még kamerám is van újra, amit hónapok óta nem láttam a 6os miatt. :D

¤ R'n'R ¤

(#7729) kukinyo válasza TRob1 (#7728) üzenetére


kukinyo
addikt

Akkor még nyertél is. :)
Nálam eddig minden ok. Azt nem mondom hogy nagyon fürge de elviselhető.

(#7730) pch


pch
aktív tag

Nah kész a második telón is.
Minden zökkenőmentes volt.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#7731) Laslie válasza pch (#7730) üzenetére


Laslie
tag

A frissítéshez tényleg ki kel venni az akkumulátort? Ez annyira hihetetlen számomra.
Már csináltam egy-két rom frissítést más telókon, de egyiknél sem volt ilyen előírás.

(#7732) TRob1 válasza Laslie (#7731) üzenetére


TRob1
veterán

Dehogy kell.

¤ R'n'R ¤

(#7733) PistiSan


PistiSan
addikt

Meddig vártam erre a 6 os androidra, ment hónapokon át az etetés, hogy majd a következő hónapban jön a frissítés, most meg a semmiből egyszer csak itt van.
Értesítések vajon már megjönnek rendesen?
Én már túladtam, a telefonon közben.

(#7734) Soká


Soká
senior tag

Egy nagyon laikus kérdés:
a 6-os droid milyen jelentősebb különbségekkel bír a korábbihoz képest? (érdemes-e a lányom telóját ezért "megbolygatni"?)

szerk. Amit itt olvastam, az nem olyan nagyon érinti a gyerekemet.

[ Szerkesztve ]

(#7735) Evonys


Evonys
csendes tag

Akiknek sikerült, azoktól szeretném megkérdezni, hogy melyik TWRP verzió és supersu?
Felraktam a repack romot - ok, aztán TWRP Recovery 3.0.2-0 for Official Android 6.0 - ok, majd SuperSU_Pro_v2.78-SR1 és Doogee feliratnál kampec, nem tudod bebootolni. :F

(#7736) kis-attila válasza AlyrArkhon (#7717) üzenetére


kis-attila
tag

Szia!
Infinix Flash Tool programmal fel lehet rakni? Nem szenvednék vele. Mentés,doogee oldaláról letölt,infinix.
Csinálnám holnap ha mehet.

(#7737) MADAND51


MADAND51
csendes tag

Sziasztok!
Régóta ilyen készüléket használok, most letöltöttem a Doogee lapról az új romot, de sem az Infinix sem az Sp nem tölti be a Scatter filét. Mit hibáztam el (már 3* töltöttem le).
Üdv András

(#7738) woodworm válasza MADAND51 (#7737) üzenetére


woodworm
veterán

Ezt javítja snowcat repack-ja, nem?

(#7739) Evonys válasza woodworm (#7738) üzenetére


Evonys
csendes tag

De igen, elvileg fel kell mennie. A repackban nincsenek scatter gondok.
Közben az orosz oldalt olvasgatva, nem én vagyok az egyetlen, aki így járt. TWRP + SuperSU és nem bootol be a rendszer. Ma kíváncsiságból, raktam egy régebbi TWRP-t, működik, de ha az alól telepítek bármelyik SuperSu verziót, nem tölt be a rendszer. Elvileg van a 6.0-hoz frissítés: ő lenne az..Jobb híján, kipróbálom. Google fordító:

1. Firmware tisztították meg a finom por;
2. Hozzáadott orosz betűk a tárcsázó;
3. Hozzáadott hogy különböző dallamokat simkarty;
4. igyekeztek megoldani "nedoperevod";
5. PS: törlőkendő nem szükségesek a szereléshez

(#7740) pappsy62 válasza kis-attila (#7736) üzenetére


pappsy62
tag

Igen fel lehet tenni de nekem is csak kivett aksival ment fel.

(#7741) Laslie válasza pappsy62 (#7740) üzenetére


Laslie
tag

Mik az eddigi tapasztalok az új ROM-mal?
Nekem ami korábban problémát okozott, hogy fájl átvitelnél (pl. képek) a BT alkalmazás mindig elszállt. Jelenleg R14-es ROM van a telefonon. Ha megtennéd, hogy megvizsgálod ez irányba is az új verziót, és megosztod a tapasztalataidat, megköszönném.
Ha ez (is) jó az új ROM-ban, akkor mindenképpen feltenném.

(#7742) mici66


mici66
tag

Üdv! Most akkor a repack a jó rom, vagy a Doogee oldalról letöltött?
Mit változtatott a repackban?

(#7743) AlyrArkhon válasza kis-attila (#7736) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Nekem pontosan igy ment fel, total kezdoallapot lett belole, azota is megy. Eddig egy problemat talaltam, a nevjegy es a telefon apk kivetelezik, de mivel nem azt hasznalom, nem erint (akar meg az is lehet, hogy a kulso program rontott el neki vmit)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#7744) pappsy62 válasza Laslie (#7741) üzenetére


pappsy62
tag

Egyelőre ismerkedem a 6-os androiddal. Kicsit másképpen működik számomra mint az 5.1-es.

(#7745) AlyrArkhon válasza Laslie (#7741) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

pár tapasztalat:
Fogadóként próbáltam, 1-1 kép: semmi gond, nagyobb tétel (~120+ vegyes kép, videó, total commander alol küldve): semmi gond, a hsz írásakor 100 felett tart, a videóknál.
Ami vagy megszoksz, vagy megszöksz, az az uj pötty a képernyőn, szerencsére kikapcsolható a beállítások/float gesture alatt.
A Lastpass automatikus kitöltője kicsit lassan veszi észre, hogy fel kéne jönnie, többször elkezdtem beírni az adatokat, mire felugrott.
(off, de fontos annak, aki használná: a lastpass a legutolsó frissítéskor végre ingyenessé tette a többeszközös használatot! Így már be lehet lépni a telefonon is az asztali loginra anélkül, hogy megvenné a prémiumot az ember!)
Nem tudom, honnan jött a widget az előző belakásomkor, de egyelőre nem találok ilyet: a gyorskapcsolók (wifi/bt/gps/szinkronizálás/automatikus fényerő) nincs meg, de lehet hogy azt vmelyik más launcher hozta, amit még nem tettem fel, mondjuk az apex? viszont a duplalehúzáson a wifi, bt ott van. Nem emlékszem, az ötösben ott volt-e, de itt már van a beállításokban nyomtatórész, gondolom a felhő alapú nyomtatást, wifi nyomtatót etc lehetne ott hozzátenni.
Szintén bekerült a beállítás menübe a turbó letöltés, amivel a wifit lehet összekapcsolni a mobilnettel, korlátlan mobilneteseknek nagyon hasznos lehet.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#7746) Evonys válasza Evonys (#7739) üzenetére


Evonys
csendes tag

Nem jártam sikerrel. Nekem a SuperSu nem megy. :(

(#7747) Laslie válasza AlyrArkhon (#7745) üzenetére


Laslie
tag

Köszönöm az infókat.
A BT akor szállt el, amikor a telefonról küldtem képet a PC-re. (Ezt sajnos elfeljetettem leírni, elnézést.)
Kipróbálnád így is?

(#7748) szanalmas válasza Evonys (#7746) üzenetére


szanalmas
tag

Próbáld esetleg az SR5-öt, hátha javított azóta valamit Chainfire. (LINK)

(#7749) TRob1 válasza AlyrArkhon (#7745) üzenetére


TRob1
veterán

2szer húzd le a képernyőt, ott vannak a kapcsolók.

(#7746) Evonys :
Gondolom twrp alól installal akarod felrakni.
Először nekem is megállt az egész, igaz én úgy csináltam hogy már sp scatter tallózásnál külön megadtam a recovery elérését is, tehát egy körben mindent. Aztán még el sem indítottam, már twrp és onnan meg a su. Persze nem indult el.
Utána szépen sorban. Rom sp alól. Aztán twrp (az általad a #7735-ben írt az tuti jó, azokat használom), szintén sp alól. Utána komplett teló indítás, minden ok. Akkor twrp-be lép, install su ,és újraindít. Utána már minden faxa volt.

AKINEK nem megy a scatter betallózás, próbálja meg hogy a mappanévből törli a végéről a kínai írásjeleket :D (Nekem mindig ez az első :) )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7750) Evonys válasza szanalmas (#7748) üzenetére


Evonys
csendes tag

Ezzel a verzióval sincs változás. A rom jó, a TWRP jó, de amint telepítem a Supersu-t az animáció még bejön, de a Doogee feliratnál kifagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.