Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) fene_vad


fene_vad
senior tag

remélem max 1 év múlva minden árkategóriában kínai készülékek kapják a különösen ajánlott plecsnit, a samu-lg-sony meg lehúzza a rolót, vagy legalábbis beszáll az árversenybe.

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Hajrá Doogee :)

Remélem jönnek a hasonló kis kínai konkurensek, és akkor aztán kezdődik végre valami kis árverseny a piacon, és nem mindenki a szifonhoz fogja belőni az árait... :)

Egy taktikai kérdést még feltennék: azt nagyon para lenne tesztelni, hogy egy adott telefonnak zárt vagy nyitott a bootloadere, illetve mennyire könnyű rootolni? Vagy az ilyen kérdések amúgy is csak egy szűk réteget érintenek? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) hunluigi


hunluigi
senior tag

Az a baj, hogy szinte kivétel nélkül kompromisszumos telefonokat dob ki a doogee... csinálnának egy flagship szintű komoly készüléket a megszokott ésszerű árazással, és tarolni tudnák a felsőházat. Nem mellesleg a neves gyártóknak is talán megjönne az esze.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#4) foxymaci


foxymaci
senior tag

"Az átlagos használatban viszont akár két napig is kibírhatjuk töltés nélkül, a készenléti fogyasztás ugyanis meglehetősen csekély."
Akkor miért csak 6 pontot kapott az akku?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#5) Graphics válasza hunluigi (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hiába csinálna flagship szintű cuccot.

Keserédes mellékzönge, hogy az is pénzbe kerül, tehát ha mondjuk a Doogee kihozza bekerülési áron 60 ezerért, akkor TE mint user ott állsz, és azon gondolkodsz, 60 ezer... De hát az rengeteg pénz... Ott a Xiaomi Redmi Note 2, akkor megveszed azt.. Mert közösségi support, meg mert Xiaomi...

Nem fogod megvenni, mert kínálnak neves márkák ilyen áron rengeteg készüléket...Hiába lenne ésszerű árazása, akkor is ahhoz mérnéd, hogy mi kapható a piacon mellette..

A Doogee betette a lábát az alsó szegmensbe, a kamerán csiszolhatnak, a többi rendben, nekem is itt van az asztalomon, teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Továbbra is azt mondom, hogy ez a best buy jelenleg, ár/érték arányban egyszerűen verhetetlen! Remélem lesz majd mögötte közösség is, akik esetleg ROM-olnak rá.
Ennyiért még ezt a borzalom rettenet kamerát is el lehet neki nézni.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Megveszem holnap az tuti :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Wesder


Wesder
félisten

"Nagy" márkáknál ez hol lenne? Kb 70?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) galaxys80


galaxys80
veterán

Ennyi pénzért nagyon jó választás lehet azoknak akiknek a kamera nem kell.
Mert ami ebben van az kizárólag dísznek jó. Ennyire gyenge képeket nem is emlékszem, hogy láttam volna az elmúlt években.

(#10) Csapoati válasza Wesder (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy még több (Galaxy A3...). Jó, ez nem prémium külsejű cucc, meg a kamera is fostos, de azon kívül nehéz belekötni ilyen ár mellett.

galaxys80: A múltkori Gigabyte képei szerintem rosszabbak.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tisztességes iparos munka. Viszont ha lenne egy ilyenem, akkor a legelső dolog egy Laucher csere lenne...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-Hm mit érdekeli a fényképezési tudás?Mindenkit? Legtöbbünk a Telefont hivásra használja,az legyen kitünö.minden sáv 4G-LTE mene,rajta lévö aktuális OS-/Android?// jol gyorsan tegye dolgát! A többi bla-bla!//Nem-vasal.kávét nem föz-rántottát sem??// He?Benchmark tesztek,bala kit érdekel.Felhasználok-vevök elégedettek? :R :DD i

föolvaso

(#13) Ferike81 válasza foxymaci (#4) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ezt én nem is értem. Ha nem nyúlsz hozzá akkor tényleg nem merül sokat. Nekem az utóbbi pár napban elég sok hívásom, képküldésem, viber, és e-mailem volt, de még így is vaskosan bírja egy napig. Az este töltőről levett telefon másnap este még 31%-on volt. Én azért vettem, mert nem érkezett meg a telefon amit rendeltem (Doogee f3 pro), de a régi kinyúlt. Viszont azon gondolkozom, hogy megtartom. A kamera kivételével szerintem egy egész jó telefon, pláne ebben az árban. A fotózásra meg ott a Nikon :K . Ha meg hirtelen kell egy kép arra éppen jó.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#14) Wesder válasza fojuzer (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Nàlam a legeslegutolsó amit megnézek mielött telefont veszek, az a kamera, ennek fényében ez a ketyere ingyé van :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Csapoati válasza fojuzer (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rég láttunk, látom azóta se sikerült érthetőbben fogalmazni, meg a rezsicsökkentés is kimaradt. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) gerii


gerii
addikt

Kár a kameráért, de minden egyéb tekintetben jó vétel.

(#17) kezdő válasza Wesder (#14) üzenetére


kezdő
senior tag

Nekem és ma már sokaknak viszont az első között szerepel az elfogadható kamera.
Ilyen áron nem várok csodát, de nem ez az első jól árazott kínai telefon amit a kamera miatt nem veszek meg. :(
Az a legbosszantóbb, hogy sokszor egész jó pl. Sony szenzorokat használnak, csak a lencsével és a szoftverrel nem törődnek. Specifikációban jól mutat az xy szenzor, de másra nem jó.

(#18) ^Clown válasza kezdő (#17) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bezony bezony, a kis kompakt fényképezők teljesen kimentek a divatból, már nem nagyon hurcolnak magukkal ilyesmit az emberek. Viszont a telefon ott van a zsebben.

(#19) Wesder válasza kezdő (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenkinek màs a fontos persze, speciel én tényleg szökőévente fotózok, így nekem ez nem hàtràny. Akinek meg rendes képeket készítő mobil kell, biztos megtalàlja :) Abban is igazad van hogy valamin spórolni kell a gyàrtónak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Simi87


Simi87
senior tag

30-ért simán kéne. Ennyiért nincs alternatíva.

(#21) dkface


dkface
aktív tag

"Javasoljuk, hogy a jelenlegi szenzor/optika kombóval legközelebb 128 megapixeles fotókat csináljon a hátlapi egység, hátha akkor még jobb lesz a képminőség"

:C :R

Köszi szépen a tesztet, igazán meggyőző ajánlat! Nem vágyok többre ennél. Fényképezni ott a Nikon.

(#22) Fred23 válasza Simi87 (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem nem kéne 30-ért se. Belátom, hogy megéri a pénzét, de ha 30-ért csak ilyet kapni, inkább kösz, nem, gyűjtök még egy kicsit! Ez a kamerák meggyalázása, 3MP-en is sok sokkal szebbet láttam már. 30-ért akkor már inkább egy minőségi butamobil, vagy valami használt Samu, stb.

(#23) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Azt hittem ugyan az az SoC, mint a sima verzióban. Jobban utána is nézhettem volna.
Ez így sokkal jobb. Sok embernek bőven elég ennyi tudás is.
Ennyi pénzért nem rossz vétel, lehet ez az új tesco mobil.

[ Szerkesztve ]

(#24) Wesder válasza Fred23 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Csak kamera miatt lehúzni egy készüléket? Hasznàlttal meg felesleges összevetni, mert ennyi erővel 6 hónap múlva 15-ért megveszem valakitől aki megunta, és akk ennyi erővel a hasznàltak közt is BB lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) aelod


aelod
veterán

Ugye, hogy lehet 40e alatti telefonba OTG-t és 2gb rendszermemóriát tenni kedves samsung...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) woodworm


woodworm
veterán

"Hatalmas változásnak számít a Cat.4-es LTE, az X5 ugyanis maximum HSPA kapcsolatot volt képes létesíteni, ezzel viszont akár 150 Mbps sebességgel is mobilinternetezhetünk, de csak az egyes számú kártya segítségével, a második továbbra is maradt 3G-s"

TÉVEDÉS a cikkben, mind a kettő LTE képes.

(#27) DooMbo
eustock.hu

[ Szerkesztve ]

(#27) DooMbo


DooMbo
tag

Hol lehet ezt megvenni 30ezerért függetlenül?

(#28) Fred23 válasza Wesder (#24) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem vitatom, hogy sokaknak best buy, de nekem fontos a kamera, és ezen a téren amit az X5 Pro teljesít, az értékelhetetlen.

(#29) ^Clown válasza DooMbo (#27) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Lapozz a cikk végére, ott a link.

(#30) Wesder válasza DooMbo (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Eustock.hu

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Wesder válasza woodworm (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Na neee mind2 LTE képes? o.O :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Graphics válasza Wesder (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, de szoftveresen kell váltani hogy melyiken legyen az elsődleges az LTE kapcsolat :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) galaxys80 válasza fojuzer (#12) üzenetére


galaxys80
veterán

Legtöbbünk a Telefont hivásra használja,

6-7 éve még ez igaz volt, de mára messze nem állja meg a helyét.

(#34) tomy88trance


tomy88trance
tag

És mi a helyzet az Allview-el, hasonló árkategória és jellemzők, nekem olyan van,habár nem vagyok vele megelégedve teljesen meg ki se használom,főleg a rossz kamera írható annak is a számlájára, illetve néha befagy vagy be akar fagyni

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#35) szentkuti11 válasza woodworm (#26) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nekünk csak az elsővel sikerült LTE-re kapcsolódnunk. Tudsz adni egy forrást ahhoz, hogy mindkét kártya tudja a 4G-t?

(#36) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Ismételten kipróbáltam, ezúttal sikerült a második kártyával is 4G-re csatlakozni, javítom a cikkben!

(#37) konczy3


konczy3
senior tag

30000 erősen best buy pláne a 2 Sim + SD card miatt. aki ennyit szán telefonra annak úgy sem számít az átlag alatti kamera .

Never Settle

(#38) Dexar007


Dexar007
veterán

Much phone,very doge. ;]

Give me your cum,bull!

(#39) johnny500 válasza galaxys80 (#33) üzenetére


johnny500
tag

Abszolút egyetértek. Van, hogy napokig nem telefonálok (persze család kivétel). Ha nagyon gyors válaszra van szükségem csak akkor hívok fel valakit. Ott a viber, facebook telefonálás helyett, sokkal olcsóbb. Szerintem a nagy átlag így van vele ahogy én látom.

(#40) woodworm válasza szentkuti11 (#35) üzenetére


woodworm
veterán

Ha a 2-es sim ikonja 4G-re vált és aktív adatkapcsolatban is megjelenik a kis 4G felirat az nem elég? Mindkét sim-en sebességkorlátozott szakaszban vagyok, speedtest ugyanannyi mindkettőn 7/2 Mbit.

Akkor közben megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#41) moma


moma
őstag

ez most dugi vagy dogi? :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#42) HawerKing


HawerKing
őstag

Hu de jo kis telo :)
Akkor a Tesco nem arulja? :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#43) Graphics válasza HawerKing (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben az árban nem hiszem.

Eustock-ról megrendeled, ugyanaz a szervizháttér, ingyen szállítják , 1 nap alatt ott van..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még mindig keresem az állam, hogy ennyi pénzért mit tud ez a teló.

***

(#45) HawerKing válasza Graphics (#43) üzenetére


HawerKing
őstag

De en pont a magyar hatar mellett lakom sajna romaniaban :( ide biztos nem hoznak at :( ezert gondoltam atmegyek en es megveszem helyben....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46) szupermacs válasza Wesder (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is nagyon fontos szempont a kamera a telefonban. Felcsillant a szemem amikor olvastam a tesztet, de a kamera résznél elment a kedvem és nem folytattam. Vagy a zsebemben van egy értelmes képeket készítő telefon, vagy cipelem a tükröset a táskával. Nem adok már ki pénzt bridge és kompakt gépekre. Nem érik meg. Ezért is választottam a mostani Concorde 5005 telefonomat a Redmi helyett tavaly télen. Külföldi nyaralásnál is nagyon jól jött, hogy nem kellett a gépre külön fizetnem a tükrös gép és a kiegészítői miatt. Meg persze nem azért megyek nyaralni, hogy a tökéletes géphez állítsam be a gépet minden alkalommal ha fotózni akarok. Ugyan annyira fontos a telefon kamerája a mai világban, mint amennyire nem az. Tehát nagyon.

(#47) dugo_ válasza moma (#41) üzenetére


dugo_
veterán

Dúdzsi.

Nekem is volt egy DG510. Bugos szarként érkezett, aztán 1 év után meghalt. Mondjuk adott árért impresszív volt a teljesítménye, arra az egy évre fasza volt. Ha kinövik ezt a dzsunkán taknyolt garázsgyár színvonalat, és kicsit minőségibb lesz a gyártás minősége, akkor lehet megpróbálkozok vele újra a jövőben.

(#48) ollie válasza HawerKing (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szlovák a cég, szóval minden előfordulhat.

***

(#49) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#50) Graphics válasza HawerKing (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Keresel a TérkéPH-n valakit aki a közeledben lakik, elpostázza pl postapontra neked, ott át tudod venni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.