Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-01 12:34:28

LOGOUT.hu

DOOGEE X5 Pro - Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Willy_Billy válasza AlyrArkhon (#7350) üzenetére


Willy_Billy
csendes tag

Van WiFi, Xendert használom a kezdetek óta, de azzal nem túl gyors 2-3 GB-os fájlokat mozgatni. Win7 alatt is kipróbáltam, ott tökéletesen működik az USB tárhely funkció is.

(#7352) woodworm válasza Willy_Billy (#7349) üzenetére


woodworm
veterán

Kétszer kell engedélyezni az usb tár csatlakozását. Egyszer az usb csatlakozáskor storage üzemmódba állítani, majd kézzel engedélyezni a csatolást. Megvan a második lépés is?

Elég önálló a w10. Törölni kell a jelenlegi drivereket és újratelepíteni azzal, amivel működött. Működő kapcsolat után pedig ki kell kapcsolni az adott eszközhöz az automatikus frissítést.

(#7353) Black_Raven válasza Willy_Billy (#7351) üzenetére


Black_Raven
veterán

Megoldás [link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7354) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok az x5 prohoz szeretnék nagyobb akksit ez jo lenne bele? https://m.aliexpress.com/item/32319957075.html?aff_click_id=d5f0e58bd54a49a7a4390d3d4296b9eb-1469922250291-07958-UneMJZVf&aff_platform=y#autostay

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7355) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Először is köszönöm mindenkinek a hasznos tippeket, ötleteket.
Búcsúzom az X5 profi táborból.
Tegnap megvilágosodtam és ma vettem is egy új telót.

A hirdetést töröltem.

[ Módosította: CoolMan ]

Tea az élet!

(#7356) Dyrg válasza anonimus25 (#7354) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Sajnos ezek a kínai utángyártott cuccok mindig lutrik. Ez az akku is kb olyan lehet mint 3000-ért a 2 terrás pendrive... :D

Megvenni és megszerelni...

(#7357) anonimus25 válasza Dyrg (#7356) üzenetére


anonimus25
tag

Értem és akkor a telefonba nagyobb akksit nem is tudok venni sajnos ezek szerint.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7358) kis-attila válasza anonimus25 (#7354) üzenetére


kis-attila
tag

Szia!
Talán még ez.
[link]

(#7359) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Amúgy engem is érdekelne a nagyobb akksi, most vezeték nélküli töltést oldottameg. Kicsit púpos lett tőle a háta így kivágtam a hátlapot... :-) szikével könnyű volt. :))

Persze nem kell hozzá ez a barmolás, de így jobban elfér.

Megvenni és megszerelni...

(#7360) Dyrg


Dyrg
aktív tag

És a többi fotó, hogy érthető is legyen...

Eddig annyi hátránya van, hogy nem olyan könnyű eltalálni a pontos töltés helyét, de majd kiforrja magát...

Megvenni és megszerelni...

(#7361) PistiSan válasza Dyrg (#7360) üzenetére


PistiSan
addikt

Azta.... több fotóval sokkal érthetőbb, bár én maradok egyelőre a vezetékes megoldásnál.

(#7362) TRob1 válasza PistiSan (#7361) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, én is. :D Mióta mindegy hogyan dugom be - A csatlakozót a telefonba :) -, azóta sötétben se gond.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7363) anonimus25 válasza Dyrg (#7360) üzenetére


anonimus25
tag

És ez hogy működik pontosan, hogyan lehet párositani őket

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7364) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom adodott a telóval, hogy a messenger üzeneteket nem jelzi. Vagyis hangjelzés nincs. Ha újrainditom akkor jó 1 darabig aztán megint nem. Háttérben futó folyamatként nem lövöm ki, de akkor sem jó. Ez lehet garis vagy inkább hagyjam a fenébe?

Seggsztézis

(#7365) guyver


guyver
senior tag

Valami lett az asszony telefonjával is. Tegnap előtt minden rendben volt vele, tegnap óta hívás közben nem lehet hallani, mert valami zúg vagy nem is tudom milyen hangot ad ki, mint amikor a rádiót a mobil bezavarja. R09 volt fent, feltettem az r14-et, de nem lett jobb. Viberen is ez a hang probléma van. Másnál van ilyen?

Poco F3 & Gear S3

(#7366) TRob1 válasza guyver (#7365) üzenetére


TRob1
veterán

Viberen tegnap én se hallottam kb. semmit, de a normál hívással nincs gondom (Snowcat 6.0 Rom)

¤ R'n'R ¤

(#7367) gears27


gears27
aktív tag

nálam gyári rom van :U

Seggsztézis

(#7368) Dyrg válasza anonimus25 (#7363) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Csak rárakod és kész. A töltő dokkban van egy tekercs ami a teló oldali részen lévő tekercsbe sugározza át az áramot. Ennyi. Csak akkor macerás, ha nem teljesen pontosan fedik egymást a tekercsek. Amúgy azért praktikus mert nem cseszi szét a telefon usb csatlakozót, mivel a sok dugástól :P sokszor kontaktos lesz. :C

Megvenni és megszerelni...

(#7369) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Azért ez a mágneses csatlakozó se rossz, ha előbb megtalálom lehet inkább ilyet veszek:
[link]

Megvenni és megszerelni...

(#7370) notika77 válasza Dyrg (#7369) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem ilyen van és a két soros csatlakozóban az a jó, hogy mindegy hogy csatlakoztatod, mert így is, úgy is van adatkapcsolat, szemben az egy sorossal, aminél figyelni kell, mert az egyik oldalt csak töltés van.

(#7371) guyver válasza TRob1 (#7366) üzenetére


guyver
senior tag

mindegy mivel telefonál (viber, telefon, messenger), mindenhol ilyen. ő jól hall engem, de ami tőle jön át hang, az rossz. custom rom nem megy fel, sikerült a twrp-t feltennem, de minden zip-re azt írja, hogy hibás a file.

Poco F3 & Gear S3

(#7372) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Próbálok egy új romot feltelepíteni, de megcsüngtem vele...
Eddig r14-es needrom-ot használtam, frankón fel is raktam recoveryben, na de ezek az újak csak flashtool-al rakhatóak ugyebár. A gond ott kezdődik, hogyha kikapcsolt állapotban csatlakozom a géphez, akkor nem talál drivert. Ha feltelepítem a MediaTek driver-t akkor telepítés végén kiírja, hogy nem sikerült....

Flashtool-al meg ezt a hibát is kidobja:

Szóval, valaki pontosan leírná, hogy mi van? Win 10 64bit-el próbáltam. 2 gépen is. Meg egy win7-es laptoppal is ugyan ez. :W

Megvenni és megszerelni...

(#7373) SunyaMacs válasza Dyrg (#7372) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Újabb flash toollal kell(5.x)

(#7374) Evonys válasza Dyrg (#7372) üzenetére


Evonys
csendes tag

Valószínűleg nem indítottad újra windowst speciális üzemmódban a telepítés előtt. Gépház / Frissítés és biztonság / Helyreállítás / speciális indítás. Amikor újraindul a gép, ki kell választani a digitális aláírás mellőzését (7-es vagy 8-as). Bejön a win és eszközkelőben feltudod rakni a drivert.

(#7375) Dyrg válasza Evonys (#7374) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Nos, újraindítottam úgy, ahogy írtad, és sikerült maga a telepítés, de ha rádugom a telefont, ugyan úgy nem látja... próbálom manuálisan frissíteni akkor se megy... feladtam.
Sajnos a mókolt r14-est nem tudom felfrissíteni OTA-n, azt írja, hogy ez a legfrissebb. Unrootoltam, úgyhogy az nem lehet akadály.

Megvenni és megszerelni...

(#7376) guyver


guyver
senior tag

Lehet a hangszóró adta meg magát, videó alatt és hangfelvétel alatt is hallatszik.

Poco F3 & Gear S3

(#7377) szanalmas válasza Dyrg (#7375) üzenetére


szanalmas
tag

Kikapcsolt állapotban nincs MTP. Ott lejjebb a (Portok (COM és LTP)) részben kell lennie az MTK preloadernek, azt használja a Flash Tool. [link]

[ Szerkesztve ]

(#7378) Dyrg válasza szanalmas (#7377) üzenetére


Dyrg
aktív tag

CSinálja! Köszi!

Megvenni és megszerelni...

(#7379) guyver


guyver
senior tag

Ezt a részt megnyomkodtam és jó lett. Ezek szerint valami érintkezési hiba lehetett.

Poco F3 & Gear S3

(#7380) hzsolee


hzsolee
őstag

Sziasztok!
Pár napja csinálja ezt bekapcsoláskor ( mármint amikor feloldom a képernyőzárat) Megjelenik 1-2 másodpercre, hogy nem tud csatlakozni.

Hogyan tudom megállapítani, hogy mi szeretne csatlakozni? Nem fut látszólag semmi.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7381) hzsolee válasza hzsolee (#7380) üzenetére


hzsolee
őstag

Na a watchdog asszem megmondta:

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7382) guyver


guyver
senior tag

Na sikerült a 6-os x64-es droidot is feltenni. Megváltás a gyári romhoz képest. Kijelző érzékenység is jobb lett, működik a hátsó kamera is, meg minden. Nagyon pöpec!!!

Poco F3 & Gear S3

(#7383) anonimus25 válasza guyver (#7382) üzenetére


anonimus25
tag

Hát ebben akkor lehet kérek tőled segitséget,rád irok majd pm

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7384) gears27


gears27
aktív tag

Szerintem ezt nem Pm-ben kellene megbeszélni, hanem itt, hogy ha valaki bele akar vágni akkor tudja hogyan is kell. Olvasgattam én is az összefoglalót, de sajna nekem ez kinai..

Más 1 picit: Feltettem a telefonomat a gépre vagyis rádugtam usb-n keresztül. Valamiért elkezdett fagyni, és kihúztam az usb-t. Azóta nem ismeri fel a gép a telefonomat. Erre esetleg van 5 let?

Seggsztézis

(#7385) guyver


guyver
senior tag

Igaz, később megírom itt. Egyébként zip kicsomagol és flashtool vagy mivel kell feltenni. Részletezem majd, ha valaki meg nem előz.

Poco F3 & Gear S3

(#7386) zagloba válasza guyver (#7382) üzenetére


zagloba
aktív tag

Ez engem is érdekel! Még az eredeti rom van R09 2015.12 talán nem ártana frissíteni! Bár nekem tökéletesen megfelel!

(#7387) szanalmas


szanalmas
tag

(#7388) zex


zex
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem. Van a családban egy DOOGEE X5-ös (8GB ROM, 1GB RAM). Viszont a Modellszám: X5pro, valamint a Build száma: DOOGEE-X5pro-64+8-Android5.1-2015.12.21

A gond vele az, hogy Youtube használat közben gyakran úgy kifagy a telefon, hogy aksi eltávolításon kívül semmi más nem segít rajta. Van még pár alkalmazás, ahol jelentkezik még a probléma, de a Youtube-nál a leggyakoribb.

Sajnos FW frissítést nem talál a készülék, illetve én is "zavarban" vagyok, hogy most akkor erre melyik SW való.. :S Viszont még garis, az eustock.eu-tól lett véve.

A kérdés csak az, hogy szerintetek essek neki a FW frissítésnek, rakjam rá valahogyan a sima X5-os FW-t, és vélhetően megszűnik a gondom, vagy küldjem be gariztatni (a hab a tortán, hogy külföldön élő édesapám használja, amit csak sokára tunék visszajuttatni hozzá).

Ezer köszönet a segítségért! :R :R :R

(#7389) anonimus25 válasza zex (#7388) üzenetére


anonimus25
tag

Hát nálunk meg az x5pro képernyője foltos ahogy nézzük sajnos,főleg fehér háttérnél.most majd kiderül a garancia támogatása az eustocknak. :)

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7390) PistiSan válasza anonimus25 (#7389) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam csak teljes fényerőn látszik este, fél fényerőn nem látszik, nappal semmi gond, eleinte nem volt ilyen gondom nekem sem, állítólag ragasztási hiba ami minden kijelzőn előjön előbb utóbb.

(#7391) PistiSan válasza zex (#7388) üzenetére


PistiSan
addikt

DOOGEE X5-ös (8GB ROM, 1GB RAM).

Ebből az következik, hogy sima X5 (s) vagy valami hasonló, keress rá fórumon, írtak róla már párszor, a te készülékedre már a 6 os android is kijött.
Innen tudsz ROM ot letölteni ha azonosítottad a telefonod típusát.

(#7392) anonimus25 válasza PistiSan (#7390) üzenetére


anonimus25
tag

Hát majd gariban javitják muszály lesz ez nem a mi hibánk

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7393) PistiSan válasza anonimus25 (#7392) üzenetére


PistiSan
addikt

Majd írd meg mi lett a vége, mennyi idő volt a javítás, mennyi volt a posta, eddig erről még senki sem írt részletesen.

(#7394) anonimus25 válasza PistiSan (#7393) üzenetére


anonimus25
tag

Majd kiderül a dolog remélem nem lesz csalodás a bolt,optimista vagyok

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#7395) woodworm válasza zex (#7388) üzenetére


woodworm
veterán

Ez x5s, nem jó rá a sima x5 romja. Talán a pro romjaival lehetne próbàlkozni a preloader nélkül, hogy frissebbhez juss.

[ Szerkesztve ]

(#7396) Bagira01 válasza anonimus25 (#7389) üzenetére


Bagira01
veterán

Az én X5S-em is foltos, főleg a kijelző közepe. Az említett ragasztás a ludas, illetve, hogy a zsebben a közepe nyomódik a legjobban. Ez még nem annyira zavarna, de nekem kb 1 hónapja meg van vadulva a wifi. Hol működik, hol nem lát semmit. Illetve, hogy semmi ota frissítés nem jött ki hozzá....

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#7397) Dyrg válasza woodworm (#7395) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Teljesen más a partíció kiosztása a két telefonnak, (x5s-x5pro) hülyeséget ne írjál... Azzal nem fog menni!
Van külön x5s-es rom [link]
Igaz ezek csak 5.1-ek.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#7398) woodworm válasza Dyrg (#7397) üzenetére


woodworm
veterán

Fejtsd már ki bővebben miért írok hülyeséget!
A két telefon hardveresen megegyezik, csak a ram és a háttértár különbözik. A system partíció ugyanakkora, a data pedig flash közben jön létre a rendelkezésre álló területen egy univerzális img fájlból, ami bitre megegyezik az x5s és a x5 pro gyári romokban.
Az x5s romját is rakták fel a pro-ra preloader nélkül, amikor az volt a frissebb és nem volt valami sok információ, hogy mire is való. Többen féltéglázták a telójukat, amikor a teljes romot rakták rá, de még volt visszaút.
Véletlenül sem írtam olyat, hogy mindenképp tegye fel, adtam infót is mellé. Az x5 romja sokkal nagyobb tévút lenne.

Ha ota-n nem jön frissítés, kb. a lehetőségek végére is ért. A két elérhető saját rom mellett nincs semmi más és valami friss után kérdezett, azok pedig nem sok időközzel érkeztek.

[ Szerkesztve ]

(#7399) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Sziasztok urak
Van egy olyan problémám, hogy egy hete vízbe ejtette a telefont a feleségem. Ki is kapta egyből (kikapcsolt. szétszedte és rizsbe helyeztük 1,5 napra. Be is kapcsolt és mai napig ment) De ma leálltak sorba egymás után a programok (Messenger, névjegyek, vezeték nélküli frissítés stb) Asszonykám kikapcsolta de be már nem tudtuk.
Ezzel így érdemes szervizbe vinni?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7400) Bl.Gyo. válasza zex (#7388) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Elvileg hivatalos gyári ROM-ok az X5S-hez: [link]

Ahogy látom van 2016. júliusi is. Leírásban valami MDT_V1620_ForUpgrade_A15 progit írnak a flasheléséhez, de látom scatter fájl-al menne a dolog, tehát szerintem SP Flash Tools-al is simán menne, az jobb.

Viszont hogy lefagy youtube közben, gondolom mert terhelve van a telefon, akkor lehet túlmelegszik a proci, az hardveres gond, azon rom frissítés nem segít, avval vissza gariba! Próbáld tesztelni a terhelést máshogy, számítógépre van úgynevezett CPU stress test progi ami 100%-on futtatja a procit tesztelve a hütést és stabilitását a gépnek, szerintem van androidra is, nézz szét a play áruházban, és futtasd.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.