Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) The DJ


The DJ
addikt

Friss saját sztori :)

Hirdettem egy hibás laptopot alkatrésznek a jófogáson (is), be volt pipálva a háztól házig, jött is egy megrendelés, el is fogadtam. Minden oké, becsomagoltam, vártam a futárt a megadott időpontban. Futár jön, szaladok ki a csomaggal. Futár telefonál mire kiérek. Vakarja a fejét, köszön és mondja, hogy megy is, mert most hívták a központból, hogy a kedves megrendelő visszamondta (!) a rendelését és így nem veheti át a csomagot és nem is lenne értelme.

Írok is a kedves delikvensnek rögtön, hogy hát ez meg most micsoda? Reakció: Hát arról nem volt szó, hogy nincs benne HDD meg töltő és hogy én közben (!) megváltoztattam a hirdetést, hogy átverjem őt. Naná, persze :) Egyszer nem került módosításra a hirdetés a feladás óta és nagy betűkkel ki volt emelve, hogy alkatrésznek, le volt írva részletesen a hiba és az is, hogy nincs a gépben HDD és töltő sem jár hozzá. Csak ugye olvasni luxus. Megnézte a hirdetésben szereplő képet, látta, hogy eljut a bootig a masina és nyomott is a rendelésre, mert 10 ezer forintért hülye lenne nem rányomni. Csak aztán gondolom a nagy várakozásban elkezdte elolvasni a leírásom is. :)

Nagy károm nem lett belőle, kivéve azt, hogy itthon szobroztam, hogy várjam a futárt. Azóta visszakerült a laptop és megrendelte egy másik ismeretlen delikvens. Az előbb vitte el a GLS a csomagot. Kíváncsi leszek át lesz-e véve vagy utána jön-e a reklamáció, hogy a gép hibás :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.