Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibor_560sec

    aktív tag

    válasz nullpoint #2 üzenetére

    Ja tele van a padlas ezekkel a videokkal...

    Bevagtak elotted a zarovonalon athaladva?!
    -autod sebessege veletlenul sem jelzi a szandekot , elotted vagy utanad soroljak cimbora ? ha gyorsitok gyorsitasz , ha lassulok te velem egyutt elfogy a savom de te velem szinkronba haladsz meg mindig
    -reakcioidod es az autod mozgasa lassu a felso sebesseghatar alatt kozlekedsz altalaban 15%-l
    -nem vagy tisztaban az autod meretevel , ovatossagod gyanant ertekes metereket foglalsz el masoktol
    -kifejezetten lampas keresztezodesek elott a forgalom tobbiresztvevojetol elteroen erezhetoen jobban lelassulsz
    -sarga jelzesnel abszolut elbizonytalanodsz , de vegul is egy hirtelen fekezessel nagyon rovid fekuttal jelzed dontottel , utjat allod a mogotted meg 3-4-5 db autonak akik veled egyutt szabalyosan athaladhattak volna (azt nem szamolom bele akik meg azon tul is)
    -elozekenyseg es udvariassag ... mikor hogy ugye
    bp- i autosok matrica volt az auton (octavia combi) a fent leirtakat megunva elso alkalom adtan probaltam elozni az illetot , persze hogy nyomta gazt :C
    Tipikus civil rendori incassozas , szabalytalankodasra sarkalja a legtobb autost (pszichologia).

    Az hogy menetfelvetel keszul jo dolog (nekem is van kb 12-14 ezer ora anyagom Amsterdamon belul) , problema eseten segithet , de nem donto ereju bizonyitek.
    Csak nehogy atess a lo tuloldalara vele ...

    Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés