Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ha elolvastad, megy egy pü.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) xdx@


xdx@
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy ezek az infok alapból benne lehetnének a hirdetésben.

(#3) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ezen annyiszor mérgelődtem már.. :D

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Biztos szeret sokat írni, meg magyarázkodni a tulaj, hagyd rá...

(#5) Zolaash válasza Depression (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Jogos az öt köcsög!
Amúgy elolvastam, jöhet a pü! ;]

Rip and tear

(#6) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nem jött pü. :(

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#7) Zolaash válasza Brown ügynök (#6) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ment pü! ;]

Rip and tear

(#8) Brown ügynök válasza Zolaash (#7) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Vissza PÜ. :R

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#9) hNp88 válasza Wictor (#4) üzenetére


hNp88
aktív tag

Ment Pu.

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#10) Wictor válasza hNp88 (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

RePÜ!

(#11) proof88


proof88
addikt

jaja én is utálom. Meg miért jó az eladónak h egyrészt lehetséges vevőt veszít el hiszen a tököm akar alap dolgok miatt írogatni pü-t. Másrészt meg miért jó hogy minden egyes érdeklődőnek le kell írnia az alap dolgokat, nem vágom. Kerülöm az ilyen hirdetéseket.

(#12) jookomak


jookomak
őstag

Leggyakrabban arra vonatkozik, hogy "nem írom meg az árat, inkább annak adom, aki 114,5 Ft-al többet ad érte".

(#13) hNp88 válasza Wictor (#10) üzenetére


hNp88
aktív tag

ment meg eggy pu., remelem meg tudunk eggyezni

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#14) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Egyébként hiányolom a kör pü írását! Most nem kéne mindenkinek egyesével pü-t küldeni. :(

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#15) hNp88 válasza Brown ügynök (#14) üzenetére


hNp88
aktív tag

vajat kéne körpülni

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#16) Brown ügynök válasza hNp88 (#15) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Ment pü.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#17) hNp88 válasza Brown ügynök (#16) üzenetére


hNp88
aktív tag

jött pü. O.o

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#18) dízelracer


dízelracer
senior tag

"A másik lehetőség, amire gondoltam, hogy megkérdezek minden lényeges dolgot, persze pü-ben, és bemásolom a választ a hírdetésbe."

Hogy ez eddig még nem jutott eszembe. Ezt fogom tenni az összes ilyen hirdetővel. :K
Azt is bírom mikor valaki még oda is írja, hogy "kérésre küldök képet". Hát b+ meddig tartana a hirdetésébe fellőni pár képet ne kelljen már felesleges köröket futni mindenért. Olykor halál feleslegesen vált az ember 3-4 privátot mire kiderül, hogy hiányos, sérült vagy működésképtelen hulladékot árul az illető. Miért nem lehet kiírni a frankót? Ne rabolja már a másik idejét a hülyéje. Amúgy meg...

:P

(#19) Brown ügynök válasza dízelracer (#18) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Szeretnél egy pü-t?

:DDD

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#20) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Tényleg, ettől én is agyfaszt kapok...

(#21) xXspeakerXx


xXspeakerXx
csendes tag

Ment PÜ!

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pár hirdetőnél szóvá tettem a dolgot. Alap dolgokat titkol, még egy rohadt fényképet is ki kell könyörögni tőle. Elhajtottak a francba, épp csak anyámat nem szidták.

No most ha részletes a tájékoztatás, fénykép is van, nincs szükség tisztelet körökre. Ez olyan nagy baj?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) lsebestyen


lsebestyen
addikt

ma egy olyat láttam, h van egy apró hibája, püben mindent elmondok róla. menj a 'szomba+!+!!

(#24) darál0w


darál0w
Jómunkásember

tapasztalat.

van olyan, aki nem veszi észre a privátot...ilyenkor fel kell hívni a figyelmét rá ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#25) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ezt én se értettem soha. :D
Mér nem lehet kiirni ezeket,aztán már csak a részleteket megbeszélni vásárlás előtt a "ment pu-ben" ? :D
Én ha hirdetést teszek fel,ezeket mindig kiirom,általában mindig van kép is róla.
Amiket én elvárok mások hirdetésivel szemben azokat én mindig teljesítem. :)

(#26) Vakegérke válasza darál0w (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyan nincs, hogy nem veszi észre. Inkább nem akarja észrevenni. A "Beállításaim" menüpontban intézhető, hogy értesítőt kapjon az ember a privikről.

Az is csak egy rossz duma, hogy "a privátot hamarabb észreveszem". A hozzászólások legtetején és legalján ott a boríték, rá kell kattintani, megerősíteni az elhatározást, és kész. Kakukkol a levelező, ha új hozzászólás van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) darál0w válasza Vakegérke (#26) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

általában ujoncoknál fordul elő.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) David93Pecs válasza darál0w (#27) üzenetére


David93Pecs
tag

Sajnos nem csak ott...

(#29) darál0w válasza David93Pecs (#28) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

előfordult már fanatikus és kávzi tagnál is...de feljebb kétlem, hogy ne vennék észre a privátot.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30) David93Pecs válasza darál0w (#29) üzenetére


David93Pecs
tag

Most igy konkrét példát nem tudok mondani. :)
De sokszor járok sajnos igy,hogy írok privátot és nem jön válasz.
A 70% ujonc,ugye ez nem meglepő...
28% felsőbb ranggal rendelkezik... és 2% pedig még magasabbal,ilyen történik a legkevesebbszer,de megtörténik sajnos.

(#31) darál0w válasza David93Pecs (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az nem azért történik, mert nem veszi észre...biztos lehetsz benne.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32) proof88 válasza David93Pecs (#30) üzenetére


proof88
addikt

akkor nem szoktam még privátra válaszolni ha szakmai kérdést teszel fel, amit inkább a megfelelő topikban kéne megtenni :D de ez már másik sztori :D

(#33) proof88 válasza proof88 (#32) üzenetére


proof88
addikt

ezt elírtam bocsi, tehát akkor nem szoktaK válaszolni :D mert én amúgy szoktam válaszolni, de a topikot is belinkelem az illetőnek :)

(#34) Z86


Z86
őstag

"A másik lehetőség, amire gondoltam, hogy megkérdezek minden lényeges dolgot, persze pü-ben, és bemásolom a választ a hirdetésbe."
Viszont ez meg Alapszabály ellenes cselekedet és jól megbanolnának érte.
A többit küldöm PÜ-ben.

(#35) ArchElf válasza Z86 (#34) üzenetére


ArchElf
addikt

Majdnem pont mostak akartam ezt írni...
Jön a banhammer!

Ja és sokan csak nem akarják kiírni közveltlenül az elérhetőségüket a fórumba, hogy a robotok összeszedjék.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#36) darál0w válasza proof88 (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem is jön jopár kérdés...ha normálisan teszi fel a kérdést, akkor kap választ.

ha nem, akkor linket. de minden képpen megy repü.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37) Erdei88


Erdei88
veterán

Kb 5sor lenne egy hirdetés

Doboz/tartozékok: van / nincs
Garancia:-tól-ig / nincs
Posta:Személyes átvétel
Csere beszámítás: van / nincs
esetleg: Alku:van / nincs

Ennyi..pü... :C :( :DD :Y :W

(#38) Crystalheart válasza darál0w (#27) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én néha nem veszem észre, ha jön privát. :D Valahogy nem szoktam a képernyőnek azt a szegletét figyelni.

(#39) Vakegérke válasza Crystalheart (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kell figyelni. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Crystalheart válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Sosem állítok be e-mail értesítést. Még az kéne, hogy elárasszák a postaládámat, nagyon jó nekem az a napi 2 mail, amit kapok.. :D

(#41) Vakegérke válasza Crystalheart (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te dolgod.
Én viszont úgy vélekedem, hogy ha (nem ritkán) száz fölötti is az emilek halmaza, inkább kapjam meg az értesítőt Pistike, Julcsika privijéről, amely talán csak számukra fontos.
Megtiszteltek megszólításukkal, megérdemlik, hogy válaszoljak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) lsebestyen


lsebestyen
addikt

(#43) dízelracer válasza Crystalheart (#40) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én sem állítok e-mail értesítőt. Sőt régebben saját nevemen és az elsődleges e-mail címemmel (amit a fontosabb dolgoknak tartok fenn) voltam fönt itt. Ennek hála nyelviskolától a könyes bolton át a warez oldal spammerek üzenetein keresztül mindenféle spam üzenetet beszedtem ami ide a prohardver-re vezethető vissza. Akkor találtam ki ezt az idióta nicknevet és a hozzá tartozó gmail címet. Ezzel csak és kizárólag ide vagyok regisztrálva sehová máshová nem használom sem a nevet sem az e-mail címet. Így leszarom ha tele spammelik. Már vagy fél éve rá sem néztem az e-mail üzeneteimre. Úgy vagyok vele ha valakinek valami fontos közlendője van majd megírja privátban... :)

(#44) Crystalheart válasza dízelracer (#43) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem nem jönnek spamek, és mindenhova ezt a címemet írom, de nem gépezek annyit, hogy hatszáz értesítőt át tudjak nézni. :)

(#45) Z86 válasza dízelracer (#43) üzenetére


Z86
őstag

Érdekes, mert bár én is egy külön e-mail címet használok a különböző oldalakhoz és a mindennapi levelezéshez, mégsem szemetelik tele a nyilvánost sem. Szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) dízelracer válasza Crystalheart (#44) üzenetére


dízelracer
senior tag

Anno a hirdetéseimben mindig odaírtam az elérhetőségeimet /e-mail, tel./. Csak utólag jöttem rá, hogy hiba volt.

(#47) Lenry válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Lenry
félisten

sőt, ha felrakod ezt a scriptet, amit egy kedves PH-s kolléga írt, akkor, még emailt se kell kérni, mert a böngészőfelület tetején nagy sárga csík jelenik meg, miszerint új privátod jött. aki ezt nem veszi észre, annak komoly látásproblémái vannak :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) Vakegérke válasza Lenry (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár vakegér vagyok, nekem nincs szükségem rá. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Lenry válasza Vakegérke (#48) üzenetére


Lenry
félisten

:R
Crystalheartnak viszont jól jöhet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) Crystalheart válasza Lenry (#49) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez működik Operával is?

(#51) Lenry válasza Crystalheart (#50) üzenetére


Lenry
félisten

ha jól tudom mennie kellene, legalábbis egy innen származó másik script ugyanezen kollégától működik Operával

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#52) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet be van állítva nekik ez az üzenet gyorsgombra, hogy állandóan ezt írják.........

All→M8

(#53) nem_tom


nem_tom
őstag

Lehet, hogy ez már egy új nyelv és így kommunikálnak. Ment pü!

(#54) pszili8


pszili8
aktív tag

Én is utálom az ilyet a kedvenc szitum,amikor mondom hogy kűggyé' már képet,erre a válasz nem tudok.WTF ??? :W Gondolom 3310-el szaladgál 2011-ben,a mobilarénán hirdet és nincs fényképezője.Olyan személy válaszolta aki még most is vagy 15 telót árul szinte mindbe van kamera... Ment püüüüü püpüpüpü :))

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#55) Pantal válasza Depression (#1) üzenetére


Pantal
senior tag

:DDD
Engem is nagyon fel szokott húzni, nem baj, ez van, el kell fogadni.

(#56) aram01


aram01
nagyúr

aki pü-t tól alapvető infókkal,azért teszi hogy fontoskodjon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.