Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MK VII


MK VII
veterán

Pedig még karácsony sincs...
Csilli-villi haccacáré felár fejében.. :)
Jó lesz ez majd pityunak a 980Ti quad SLI mellé :D

(#2) #65537792 válasza MK VII (#1) üzenetére


#65537792
törölt tag

A fehér szerintem még egész diszkrét. Ha kicsit be akarsz kukkantani házba még világításnak is jó. :D

(#3) konikan


konikan
aktív tag

Ünnepek tájékán szokott ez a csili-vili "gééééjmer" dolog nagyon menni.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A vállalat újdonságainak különlegességét a hűtőbordán található LED-ek biztosítják. Ennyi, hogy világít? Hogy erre miért nem gondoltak az EDO ramok korában? Simán lehetett volna 3V-os elemlámpaizzókat dugni az alaplapi foglalatokba! Hiába no, a fejlődést nem lehet feltartóztatni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Venyera7


Venyera7
senior tag

Ilyet nem csak ezek tudnak. Pl.:klevv genuine

(#6) akoska07


akoska07
nagyúr

Jól tolják memória vonalon. :D

Kingmax a TG-tól lopta el a Zeus nevet,erre a TG csinál egy Avexir megjelenésű ramot. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7) #20655360


#20655360
törölt tag

Nekem tetszenek a világítós Ramok. Plexis házban tök jól nézne ki.
(Kicsit gagyi hatású, ha a plexi mögött intel stock cooler, meg burkolat nélküli, zöld nyákos ramok figyelnek.)

(#8) #52815360 válasza akoska07 (#6) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ez kimaradt a forditásból :

"In addition, through the recent coalition with AVEXIR, we are able to combine its patented LED lighting technology with our aluminum forged high-efficiency heat spreader to create Delta, a bionic memory with pulse-like LED light effect."

(#9) Bird


Bird
addikt

Karácsonyfára (is) tökéletes!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.