Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#586) Yag válasza Degeczi (#583) üzenetére


Yag
tag

Ismerős. Három repedés van a képernyőmön nálam is. Még bírja. Gyanítom, hogy a képernyő fólia tartja össze. A fura az, hogy sérüléskor az LCD is tévesztett foltos lett, de elmúlt. Gondolkodtam rajta le kellene cserélni a fóliát mert már az is elég karcos de még nem bírtam rávenni magam. A sarkán is eltört a keret. Effektíve kitört belőle egy darab. Szilikon tokban nem látszik. Ennek tudatában felmerül bennem a kérdés, hogy valóban fém keret-e-é ez a szerkezet vagy csak úgy tűnt mivel azt írták. Persze lehetne úgy is nézni ezt a teló sztorit, hogy ennyit se bírt, vagy úgy hogy mindezek ellenére hibátlanul működik. Nézőpont kérdése :)

Szemeztem vele is :
Ulefone Power
EU raktárból csak egy tizessel több mint az elképzelés, cserébe úgy tűnik van benne pár dolog amit keresünk egy ilyen telóban.
Quick Charge, HotKnot, Smart Wake, Home Appliances Remote Control, Gesture Sensing, OTG, Power Saving Mode, Message, Notification Led Light, VPN, Scheduled Power On & Off, FM Radio, Sound Recorder

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.