Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Yag válasza dlaj (#100) üzenetére


Yag
tag

Némileg javult a helyzet, jelenleg 13órára számítha ki a teljes töltést 15%nál járunk. Ami még érdekes, hogy egy másik program másként számolja ki az időt. DuBatterySaver 2 órára számolja ugyan ezt az időt.
Ha az össz időt nézem is keserves. Ezt a 15%ot kb. három és fél óra hozta össze.
Persze logikusan hangzik hogy első töltés ... lehet hogy csak én vagyok türelmetlen ... :U

Gondoltam rá, hogy telefonról feltöltöm, de amíg tölt próbálom nem használni a telefont a telepítéssel ugyan így vagyok. Amíg nem tölti fel 100ra addig nem szívesen telepítgetek.

Kérdés: Gondoltam rá, ha eléri a töltés 30%ot lefuttatom rajta az R15ös firssítést. Viszont akkor újraindítja a telefont töltés közben. Ez nem zavar bele az akku kalibrálásába ? Nem állítódik el? Hammer S-nél ezzel volt szívásom. Nem szeretnék hasonlóképpen járni. Vagy inkább várjam meg míg 100%ra tölt ?

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#102) dlaj válasza Yag (#101) üzenetére


dlaj
őstag

Ha még nem volt teljesen feltöltve, én megvárnám a 100%-ot. Utána frissíteném.
Türelem. Addig tereld el a gyerkőc figyelmét, és csempészd el tőle a Hammer-t. (Persze csak ha nem vitte magával a suliba. :) )

(#103) pikko válasza Yag (#98) üzenetére


pikko
csendes tag

Én nekem a töltéssel még nem volt gondom.

Az első és második töltésnél is addig nyomogattam amíg ki nem kapcsolt. Utána töltöttem kikapcsolva. A teljes feltöltés kb 5-6 óra alatt történt meg.
De amikor az elsőnél kihúztam a 100 %-os jelnél, csak 95%-ot mutatott.
Másodiknál reggelre töltött fel, be is kapcsolt közben, és 100% lett.

Most a harmadikat várom . Előre láthatólag ,ha minden így marad 16 óra lesz a kijelző készenléti ideje.

Nem ilyen a töltőd?
Ha nem akkor lehet a töltővel lesz a gond, vagyis lehet,hogy nem annyit ad le mint kellene.

[ Szerkesztve ]

(#104) dlaj válasza pikko (#103) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, rá kell mérni a már említett multiméterrel, és egyből kiderül az igazság.

(#105) Yag válasza pikko (#103) üzenetére


Yag
tag

Kibontásnál már látszódott, hogy nem ilyen a töltője amit mutatsz. Közelebbről megnézve kissé elborul az agyam mert ennek tükrében látszik, hogy kici kinai barátunk nagyon mellé nyúlt és belepakolt egy 5V/1A töltőt.
Na, most mit gondoljak? Ennyire nem ért hozzá vagy rajtam akarták megspórolni a gyári töltőt? Ilyenkor mi a jó megoldás? 1A töltőm nekem is van. De így csak a telefont nyúzom meg magamat, hogy milyen lassan tölt. Álmomban nem gondoltam volna, hogy itt baxák el a rendelésemet.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#106) Yag


Yag
tag

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#107) Yag válasza Yag (#105) üzenetére


Yag
tag

Teljesen látszik, hogy köze nincs a Cubot töltőjéhez.
Ezek után én kérek elnézést, hogy lassúnak véltem a töltést.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#108) dlaj válasza Yag (#105) üzenetére


dlaj
őstag

Korábban azt írtad, hogy 2A-es a töltő. Mondjuk így nem csoda, hogy lassan tölt.

(#109) Yag válasza dlaj (#108) üzenetére


Yag
tag

Naja. Rápislantottam és fejben le is nyugtáztam, higy hiztos 2A. Nem voltam elég figyelmes..

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#110) Yag válasza Yag (#109) üzenetére


Yag
tag

Mi a jó megoldás? Megreklamálom és majd küldenek hozzá valamukor töltőt, vagy vegyek egy 2A töltőfejet?

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#111) dlaj válasza Yag (#110) üzenetére


dlaj
őstag

Én mindenképp először reklamálnék. Ha elfogadják, nekik nem nagy dolog küldeni egy pár száz forintos töltőfejet a készletükről.

(#112) pikko


pikko
csendes tag

Ne viccelj reklamáld meg.
Dlaj jól mondja.
Egy töltőfej ahogy fentebb is írva vagyon nekik semmi. Rögtön küldenek egyet az tuti. Én is voltam már így egy jiayu g5s nél, megírtam, már küldték is, utána megtaláltam a dobozban, így lett kettő.

Sajnálom amúgy amikor ilyen kis dolgokkal elrontják a jó összképet. Mert ugye így nem kerek a dolog, és nem élvezed felhőtlenül. Valahogy én is így voltam a fekete helyett fehéret kapok dologgal. :N Vicces kis kínaiak.

[ Szerkesztve ]

(#113) Yag válasza pikko (#112) üzenetére


Yag
tag

Reklamálni fogok, ez nem kérdés. Sajnos attól még nem lesz kezemben a töltőfej max két ünnep közt vagy januárban. Addig viszont nem szivatnám magam se a telefont. Asszem veszek egy fejet. Majd amit küldenek megtartom amit vettem meg eladom. Időt nyerek vele, pénzt kevesebbet.
Naja, az összkép nem mindig kerek.

Más.
Használtok esetleg GoKeybordot? Beállitottam de nem akar fixen működni. Mindig visszaáll defaultba a gyári.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#114) dlaj válasza Yag (#113) üzenetére


dlaj
őstag

Vagy 3 féle keyboardot kipróbáltam, de azt nem. Nekem nem volt bajom.
Beállítottad alapértelmezettnek?

(#115) pikko válasza Yag (#113) üzenetére


pikko
csendes tag

Csak úgy megjegyzem.
Az előző telefonom 3000 mAh akkuval volt szerelve, de nem lehetett akkut cserélni rajta. Gyárilag egy 2 A-es töltőt adtak hozzá. Viszont azt nem használtam, hanem egy 1A -es töltővel töltöttem. Az akkuidőm sokkal jobb lett mint a többieké. A töltési időn nem vettem észre sokat, lefekvéskor bedugtam, felkeltem feltöltött.

A nagy amperes gyors töltés elvileg rosszabb az akkunak,mint a lassan töltés. Azt mondják, nem melegszik stb.
Amikor ezt a telefont megvettem,gondolkodtam ,hogy az 1 A-es töltővel fogom tölteni, de mivel cserélhető az akku, így nincs gond,ha idő előtt esetleg tönkre megy.

Bár az mindig igaz,hogy a gyári töltő a legjobb, de kinek érdeke,hogy sokáig tartson az akkud?

És az 5200 mAh már lehet sok is egy 1 A-es töltőnek, mármint időben, ahogy látom.

Itt csak 1190 , ha érdekel, van raktáron is. De lehet találsz jobbat is.
pl ezt olcsóbb:) de ehhez még madzag is van :) feltéve,ha Bp.-en laksz.

[ Szerkesztve ]

(#116) dlaj válasza pikko (#115) üzenetére


dlaj
őstag

Kicsit lejjebb kevesebb mint egy ezres. Ráadásul fehér.

Szerk. Látom közben te is ráleltél. Egyébként nem rossz ár, még Kínai viszonylatban sem, feltéve, ha nem megy tönkre a 2. töltés után.

[ Szerkesztve ]

(#117) pikko válasza dlaj (#116) üzenetére


pikko
csendes tag

Na igen. De csak nem megy tönkre.

Jelentem 9 óra képernyőidőnél járok 45 % akkuval....
Pedig ma rendesen navigáltam kb. 2 órát a belvárosban, és külterületen.
Most jó volt a navi, de a helyzetemet mutató pontocska nem volt mindig az úton.

(#118) Yag válasza pikko (#115) üzenetére


Yag
tag

Figyelembe véve,hogy ezzel a tempóval még 8 óra sem elég arra hogy fullra feltöltsem,ezért biztos zavarna ha este bedugom, reggelre még nincs feltöltve. Feleségem éppen a városban volt. (Győr) így megkértem keressen egy boltot és vegyen. Persze csak szettben árultak. Kábel, töltőfej, autó töltő egység szumma 3K.
Drága mulatság eg ilyen kincsi tévedés.
Persze majd kompenzálok másképpen, tehát effektív nem fogok rá fizetni igy sem. Ez van ha Most kell valami.

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#119) Yag válasza dlaj (#116) üzenetére


Yag
tag

Kb. Ennyit gondoltam érte én is elsőre. De reménykedem, hogy az új kábel esetleg megoldja a pc csatlakozási gondomat. Ha igen akkor örülés van.

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#120) dlaj


dlaj
őstag

Ti ezeket a remek kijelző időket a bekapcsolt Alkalmazkodó fényerővel éritek el? Vagy egyszerűen csak leveszitek a fényerőt, mondjuk a felére?

(#121) pikko válasza dlaj (#120) üzenetére


pikko
csendes tag

Én bevallom őszintén, a kijelző fényerejét állítgatom rendszeresen. Este nekem az aut. nagyon erős, így akkor leveszem minimumra, nappal meg automatán van, vagyis alkalmazkodón.

De pl. az energiatakarékos módot soha nem használom, 15% alatt sem.

Aztán az is számít,hogy nekem csak 2G hálózaton rotyog a telefon. A wifi csak akkor van bekapcsolva,ha használom.

Na majd készítek még egy képet az elért időről, de az nem ma lesz, mert nehezen merül.

(#122) dlaj válasza pikko (#121) üzenetére


dlaj
őstag

Én nem szoktam takarékoskodni. Mindig full fényerő, 3G, és bekapcsolt wi-fi.

(Azért nem 4G, mert ha 3G-4G határán vagyok, és pont telefonbeszélgetés között vált át, akkor az idő alatt érthetetlen a másik fél számára amit mondok. A wi-fi, pedig automatikusan kikapcsol egy alkalmazás segítségével.)

Az üzemidővel én is nagyon elégedett vagyok. Bármelyik eddig használt telefonom minimum dupláját tudja. Viszont, ha konkrétan a kijelzőidőt nézem, akkor az nem olyan jó, mint nektek.
Ma éjszaka feltöltöm teljesen, és holnap megpróbálok egy kicsit takarékoskodni. mondjuk én csak a fényerővel tudok, mert a 3G-re a net miatt szükségem van.

(#123) pikko válasza dlaj (#122) üzenetére


pikko
csendes tag

Jól teszed nem is kell takarékoskodni. Hiszen van benne szufla.

Én már megszoktam, hogy estére kikapcsolom. Wifit szintén ha nem kell, fényerő meg bántja a szememet,a 2G meg stabil,mobilnetet nem is használok.

De te csinálod jól, használod,és arra való.

Na most elgurulok nézek rajta egy filmet.

(#124) Yag


Yag
tag

A töltés folyamatban. Egy három órás töltés idővel már ki is vagyok békülve két amperon. A töltő valóban melegszik. Pont mint az 1A-os. Figyelembe véve amit írtatok, valószínű ki fogom próbálni a kisebb töltővel is mit bír ha feltöltött és meddig.

Nekem 4Gre van állítva de már többször elgondolkodtam rajta, hogy kell-e mivel nekem is elég határos a 3-4 közt. Ennek örömére lehet kipróbálom és is 2G üzemmódban.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#125) Yag


Yag
tag

Figyelgetem hogyan fogyaszt az akku.

Töltés után beállítottam rajta pár e-bookot, majd elkezdtem olvasni. Sikerült szerintem 5 percet guvadnom rajta, majd elaludtam. A képernyő természetesen bekapcsolva maradt ... 4óra 6perc képernyőidőnél keltem fel ... az akkumlátor 82% on. Eltelt vagy két és fél óra, nyomkodás állítgatások ... 82% ... :R

hááát ... 4 órás képernyő idővel a másik telefon már 20-30% nál járt. Vagy éppen töltőért könyörgött.
Nem akarom túldimenzionálni a dolgot, de ez legalább 4-5x több üzemidő mint amit a korábbi telefonjaim bírtak. :K

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#126) dlaj válasza Yag (#125) üzenetére


dlaj
őstag

Szép eredmény, gratula!
Küldi a webshop az elmaradt 2A-es töltőt? Írtál már nekik?

(#127) pikko válasza Yag (#125) üzenetére


pikko
csendes tag

Na ez a kemény, nem a kád széle. :D

Azért sajnálom,hogy kevesen vagyunk tulajok...

(#128) Yag


Yag
tag

Pár kérdés rootról.

Egy. Tegnap az új kábellel sikerült rendesen rá kapcsolódni a PCre, de már semmi. Egyetlen kábellel sem megy. Rádugom, felismeri majd el is tűnik róla. R15 frissítést is lefuttattam de semmi változás. Ha nem a kábel a hiba akkor telefon?
Ha nem tudok PCre csatlakozni akkor Rootolni se tudok?
Ha valami miatt véletlen még is tudok rootolni, akkor az egybben formázz a telót is vagyis újra kell telepiteni majd a telót. Mindenesetre csinálok egy biztonsági mentést az egész telefonról.

Most csakazt kellene ki találnom, hogyan lehet PCre csatlakozni ezek ellenére is. Ötlet?

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#129) dlaj válasza Yag (#128) üzenetére


dlaj
őstag

Ha addig nem érkezik válasz, holnap reggel tudok írni. :R

(#130) Yag


Yag
tag

Részeredmény.

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#131) dlaj válasza Yag (#128) üzenetére


dlaj
őstag

Hát igen, ha nem a kábel a hibás, akkor a telefon. Én egy jó erős nagyítóval belenéznék a csatlakozóba, hátha látok valamit. Hibát, oxidációt, vagy szennyeződést. Második körben csinálnék egy gyári visszaállítást. Lehet, hogy a szoftveresen ragadt be valami. Hátha.....

Viszont tudod rootólni és teljes értékűen használni a telefont kábeles adatátvitel nélkül is. Ezért én nem küldeném vissza.

Adatátvitelre:
Ha van wi-fi otthon, akkor egy sima FTP kapcsolattal megoldható, vagy van jó néhány frankó Wi-Fi transzfer alkalmazás, amik szintén egyszerűen és gyorsan működnek.
Én már sok mindent kipróbáltam, de most a Solid Explorer-es SMB-s átvitelt használom, ha otthon vagyok a telefon a kezemben van, és nincs kedvem a kábelt elővenni/csatlakoztatni.

Így tudod használni:
Először letöltöd.

Azután felveszed a otthoni wi-fin keresztül a számítógépedet. (Mindig a bekarikázott részekre kell tapicskolnod.)

Itt várnod kell pár másodpercet, ameddig a telefon wi-fije megtalálja a gépedet, azután ez a kép fogad. Fent a "LAJOS" helyén a számítógéped neve lesz. A kettővel utáni képen a számítógéped nevét neked kell majd beírni azzal a jelszóval, amit a számítógéped telepítésekkor megadtál.

Itt pedig már azokat a mappákat/meghajtókat láthatod, amit a számítógépeken megosztásra kijelöltél.

Ilyen egyszerű, de mint írtam van sok más módszer, a vezeték nélküli wi-fis fájlátvitelre.

Ha nincs wi-fid, akkor a bluetooth-ot javaslom. Pont tegnap voltam lusta elővenni a munkahelyemen a kábelt, gondoltam kipróbálom, mert igazából még sosem használtam. Meglepődtem, hogy milyen gyorsan átment rajta egy 5 MB-os fájl. Ha nincs a számítógépedben bluetooth, akkor egy adaptert javaslok szinte fillérekért.

A rootról:
Most a legegyszerűbben úgy tudod megoldani, hogy a telefonodon keresztül letöltöd a ZIP fájlt innen. Ha a letöltés megvan, és van sd kártya a telefonodban, akkor jó helyre is került, mégpedig az sd Download mappába.
Ezután a telefont kikapcsolod, majd elindítod recovery módban. Ez úgy tudod elérni, hogy a Power és a hangerő fel gombot nyomod egyszerre pár másodpercig. Akkor elengedheted, mikor érzel egy kis rezgést a telefonod rezgőmotorjától. Mikor betölti a recovery menüt valami olyat kell keresned, hogy "Apply update from sdcard". Sajnos ezt nem tudom pontosan, mert az enyémre felraktam a TWRP recovery-t, és nem emlékszem milyen a gyári. Ezt is most olvastam a német kolléga leírásában.
Lényeg, hogy be kell tallóznod a letöltött ZIP fájlt, aztán install, és reboot. Újraindítás után ott lesz ez az ikon, és rootolt a telefon.

És root-tal nem formáz semmit a telefon. Semmi változást nem fogsz tapasztalni, semmi nem fog eltűnni, csak az a SuperSU ikon jelenik meg az alkalmazások között. Ebben tudod megnézni mely alkalmazások kaptak root hozzáférést.

Ha valami nem megy, segítek! :R

(#132) dlaj


dlaj
őstag

Kb. 3 hónapja használom a telefonomat és már megfigyelhető rajta több helyen a használat nyomai. Ami azért is érdekes, mert a telefon legtöbb időt a zsebemben tölti, mindenféle sérülést okozó anyagtól/tárgytól gondosan elkülönítve. A szállítást, tehát amikor úton vagyok egy táskában vészeli át, ahol szintén nem igazán kophat sérülhet. A köztes időben az asztalon van, lehetőség szerint valami puhára teszem le. Ha nincs erre mód, csak akkor érintkezik közvetlenül az asztal lapjával.

Pont ennek a nyomai láthatóak már most a kamera körüli vékony kis krómgyűrűn. Már a bemutató megírásakor a számon (akarom mondani a klaviatúrámon volt), hogy az asztalra helyezve a telefont, ez a felület lepattogzhat, de akkor mégsem írtam le. Most itt a bizonyíték:

Azután a galaxisban valahol elvesztettem a "T" betűt. Már volt ilyen "élményem": A Lenovo-mnak az "E" betűjét hagytam el régebben.

Egy ideje pedig azt vettem észre, hogy körbe a keret mind a négy sarkáról el kezdett kopni a felületkezelés. Hát valami iszonyat limonádé anyagból lehet, ha ennyi idó után így lekopik. Ráadásúl azt sem nagyon tudom, hogy miért. Ugyanis ha a zsebemben van, akkor a két alsó sarka a levegőben van. Ha az asztalon van szintén. Ha pedig a táskában, akkor megint csak fejjel lefele teszem bele, így az alja ugyancsak a levegőben van. Nagyon ritkán fordul a kistáskámban az oldalára, és csak ekkor érintkezhet bárminemű felülettel az alja. Még az a szerencse, hogy maga a keret sötét színű, így a lekopott fekete réteg nem nagyon látszik, csak közelről. Ez van.

Tulajdonképpen a dolog nem idegesít, még csak nem is bosszant, mert a telefont használatra vettem, és használati tárgyként tekintek rá. Amennyire lehet óvóm, de "Ő" van értem és nem Ő-érte.

(#133) Yag válasza dlaj (#131) üzenetére


Yag
tag

Annyira profi leírás, hazaérek ki is próbálom. Illetve elöbb még a gépet is újra telepitem úgy is itt az ideje. Wifi van, remélem minden mást is megtalálok. Visszaküldeni semmi képpen, akko sose kapom vissza. Inkább akkor már a wifi vagy bluetooth megoldások.
Köszi.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#134) dlaj válasza Yag (#133) üzenetére


dlaj
őstag

Nincs mit, biztos menni fog.

Az előbb csináltam újabb képeket, de a lassú mobilnettel nem szenvedek a feltöltéssel. Igaz megint burús az idő, de majd a napsütést és a jobb minőséget mindenki hozzáképzeli. :)
Holnap reggel felrakom ide őket.

(#135) Yag válasza dlaj (#132) üzenetére


Yag
tag

Lehet csúnya ez a szilikon tok, de szivesen használom.
Talán a sarkait megvédi, és ha pottyanna, tompítja az esést. Talán. A képernyő peremen túl ér, igy lefordítva nem a képernyőn hasal. Igaz van rajta fólia, de jobb ha az is bírja amíg lehet. A fényképező lencse körül viszont minden síkban van igy aza része nálam is kopni fog. A hammer s-nél ezt uG oldották meg, hogy a lencse körüli idomba volt egy bütyök ami már el tartja a lencse üvegjét az asztallaptól. Apróság de hasznos. A kocsiban egy tapadokorongos oldalát megcsiptető tátika tartót vettem. Nagyon jézrw áll a kocsiban. A szilikon tok oldalaival találkozik a fogó rész, igy remélem nem nagyon kopik majd.
Mindemellett egyet tudok érteni veled, ez egy használati tárgy. Persze jobb lenne ha sosem kopna el.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#136) dlaj válasza Yag (#135) üzenetére


dlaj
őstag

Ha gyártatának hozzá kemény fekete műanyag tokot, azzal szívesen használnám. Már két telefonomat is használtam olyannal, és azokat nagyon szerettem.
Pár napja felraktam a hozzá adott átlátszó szilikon tokot, de úgy vettem észre, hogy ugyanúgy csúszik, mint anélkül. Ha nem jobban. Úgyhogy visszaraktam a dobozába.

(#137) pikko


pikko
csendes tag

Ne aggódjatok a sérülések miatt!

Egy ilyen árfekvésű telefonnál ez a jó. Mondanom sem kell, az előtte lévő 80 ezres telómat féltettem, de az is kicsúszott koccolódott stb. Annál már idegesítő volt rendesen a sérülés.

Ma a tatyóm kicsúszott a kezemből, benne volt a telefon . egy övre akasztható zippzáras táska. Ahogy leesett azt gondoltam a telónak nem lehet semmi baja,hiszen erős vászon védi. De a zippzár nyomot ütött a telefon oldalában az aluminium részben. Elég puha az anyaga. Most kijavítottam amennyire tudtam, de minek is?

Ha egy év múlva elkopik , veszek másikat,legalább lesz okom lecserélni. Úgyis olyan léptékben fejlődnek a mobilok,hogy újat akar majd az ember.

És ezért kell olcsóbbat venni, mert a drága is törik kopik, de azt már nem cserélgeted olyan gyakran.

(#138) dlaj válasza pikko (#137) üzenetére


dlaj
őstag

Ezt most én is egy évre tervezem, de csak azért mert elégedett vagyok.

(#139) pikko válasza dlaj (#138) üzenetére


pikko
csendes tag

Na ezzel most én is így vagyok. Egy év.

A kijelző időm max 13 -14 órát bír. Nem rossz az sem. Többet nem tudok kicsikarni belőle.

Megkérdezhetem mire használjátok a root ot? Mi nem megy nélküke?

A képekre kíváncs vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#140) dlaj válasza pikko (#139) üzenetére


dlaj
őstag

Itt írtam.
Csak az első kettő fontos nekem. A reklám blokkolás és a folyamatosan világító gombok.

(#141) Yag válasza pikko (#139) üzenetére


Yag
tag

Reményeim szerint a root majd pontosítja a PC csatlakozási érzékenységet. Nem tudom mitől lehet ilyen csatlakozási anomáliát szerezni, kapni de ilyen gondom még China telefonnal nem volt mostanában gondom, pedig volt pár készülék a kezemben az elmúlt ég évben.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#142) pikko


pikko
csendes tag

Értem, akkor nekem nincs is nagyon szükségem rá. De azért lehet rootolom, csak érdekesség miatt.

(#143) Yag


Yag
tag

A CPUz szerint öt szenzor van a készülékben. Ezek szerint a mágneses szenzor alkalmas lenne iránytűt vezérelni?

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#144) dlaj válasza Yag (#143) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem próbáld ki egy alkalmazással. Annyit tudok, hogy ez jó pl. túrázáshoz.

(#145) pikko


pikko
csendes tag

Na kérem nekem a recovery módban nem jön be semmi, nem tudom rootolni
Hangerő fel+ bekapcs gombra bejön:

recovery
fastboot
Normal mode

De a recovery-re lépve csak egy robot ikon fogad, és kiírja nincs parancs onnan semerre nem lehet menni. Akku kivesz, újraindít.

?

(#146) pikko


pikko
csendes tag

na bejött, bár kicsit másképpen.

Hangerő fel+pow gomb.
recowery - odanavilgál hangerő fel gombbal
kiválaszt hangerő le gombbal

bejön A robot nincs parancs ikonnal
hangerő fel+ power gombra bejön a menü
hengerő fel a vagy le a navigálás
a power gomb a kiválasztás.

(#147) dlaj válasza pikko (#146) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem a német pasi is ilyesmit irt ott, ahonnan a ZIP-et le lehet tölteni.
Németül se nagyon tudok, és nem is emlékeztem pontosan.

(#148) pikko válasza dlaj (#147) üzenetére


pikko
csendes tag

Elolvastam ezt a verziót nem említik, de nem gond, a lényeg,hogy sikerült. Egy érdekes dolog. Régebben említetted,hogy a mobile uncle toolsban tudom állítani a hangerőt. De hol? Nálam valamiért nincs olyan menü az android tool ban sehol, sőt semmit nem tudok állítani, nem értem...

(#149) dlaj válasza pikko (#148) üzenetére


dlaj
őstag

Én még nem vettem a fáradságot, így nincs tapasztalatom, viszont itt és itt olvashatsz róla, illetve ez a videó tudtommal segíthet benne.

(#150) pikko válasza dlaj (#149) üzenetére


pikko
csendes tag

*#*#3646633#*#* kóddal működik köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.