Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) RBJ válasza A texasi (#1) üzenetére


RBJ
addikt

Német teszt et olvastam valahol, tán ott is csak a kamerával volt elégedetlenség.
Én is nézegettem de valamiért lemondtam róla.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3) szur tdi


szur tdi
csendes tag

Jó kis összefoglaló :C
Ami engem visszatart vagy fura ebben a telóban ,hogy hirtelen rákeresve se egy normális 9H fólia se egy normális tokot nem találok hozzá így hirtelen .A többi hasonló áru telefonhoz hegyekben áll minden akár az ebay en is ehhez szinte semmi mint ha nem is létezne ,miért van ez ?

(#4) b0bcat


b0bcat
addikt

"...Cuboték az Androidon csak annyit módosítottak, hogy kiszedték az appdrawer-t..."

De miért?! :W Eddig nem volt ez a hülyeség... :(((

Ezzel együtt is köszönjük az ismertetőt! :R

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#5) RBJ válasza szur tdi (#3) üzenetére


RBJ
addikt

tokok de lehet még nagyon új.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó. De azt hogy honnan, és mivel inkább töröld ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) RBJ válasza Victoryus (#6) üzenetére


RBJ
addikt

:Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8) dlaj


dlaj
őstag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és a dicséreteket. :R

Valóban (szinte) semmi nincs ehhez a telefonhoz. Szerencsére én úgy szeretem ahogy a világra jött. Viszont gondolhatnának azokra is, akik egy normális tokkal szeretnének plusz védelmet.

A Needromon is alig van valami, és az xda sincs semmi. (Mondjuk ezen romot nem cserélnék. Lehet, hogy más sem, és azért nem faragnak hozzá.)
Valami azt súgja, hogy nem lesz egy slágertermék, holott ár-érték arányban egészen jó. Mindenesetre azért annak örülnék, ha itt a PH közösségben lenne még legalább egy valakinek. :)

(#9) nyisziati válasza dlaj (#8) üzenetére


nyisziati
veterán

Annyi kérdésem lenne még, hogy SD kártya bővítőhely van benne, vagy a 2. SIM kártya helyére megy az SD?

(#10) dlaj válasza nyisziati (#9) üzenetére


dlaj
őstag

Külön van benne az sd foglalat. 32 GB lehet bele rakni. Nekem 8 GB-tal megy.

(#11) szur tdi


szur tdi
csendes tag

Na szept 28. este megrendeltem és ma már a kezemben a cubot h1 tinydean német raktárból :)

(#12) dlaj válasza szur tdi (#11) üzenetére


dlaj
őstag

Remek, remélem elégedett leszel vele. Ha lesz kedved majd írd meg a tapasztalataidat.

Az enyémre tegnap jött frissítés az R15-ös jelű. Csak mivel az én telefonom rootólt, nem tudom telepíteni. Neked még menni fog.

(#13) szur tdi válasza dlaj (#12) üzenetére


szur tdi
csendes tag

Nem értek a telefonokhoz de ahogy bekapcsoltam ez rögtön frissítet valamit .
Már meg van vele az első bajom ami remélem csak átmeneti.
K.B olyan lassú rajta a net mint az ős betárcsázós időkben ,lehet kell valamit állítani a wifi résznél ? van ,hogy be se jön semmi idő tullépés miatt :((

(#14) dlaj válasza szur tdi (#13) üzenetére


dlaj
őstag

Ha a wi-fi signal jel teljes, akkor jónak kell lennie. Én nem tapasztaltam problémát, három wifis routerhez szoktam csatlakozni a különböző helyeken.

Ezen a képen az otthoni wi-fi-re van csatlakozva. A jelerősség azért fél signal, mert a ház előtt próbáltam a GPS-t a routertől kb 8 méterre voltam és két téglafal választott el tőle.

Próbáld meg újraindítani, hátha az segít.

(#15) szur tdi válasza dlaj (#14) üzenetére


szur tdi
csendes tag

ezt a képet ,hogy hozod elő?

(#16) dlaj válasza szur tdi (#15) üzenetére


dlaj
őstag

Ez ennek a GPS tesztprogramnak a felülete.
A wi-fi jel szempontjából nincs jelentősége. Csupán azért raktam most be, mert a cikkhez feltöltött képeim közül ezen látszik az értesítési sávon a wi-fi signal jelzése.

(#17) szur tdi válasza dlaj (#16) üzenetére


szur tdi
csendes tag

Minden jól működik a Reboot mindent megoldott :C

Most nézem az enyém Build száma R12

kösz i a segítséget :R

(#18) dlaj válasza szur tdi (#17) üzenetére


dlaj
őstag

Nincs mit, örülök.

Az új rom R15-ös. Ha ránézel a frissítésre látod, hogy a tiedre elérhető-e.

(#19) szur tdi válasza dlaj (#18) üzenetére


szur tdi
csendes tag

Fel tetem az R15 öt ,nem tudom miben lesz más de elsőre az akku alacsony szintje miatt nem engedte .
Így fél nap után nagyon tetszik a teló olyan kis masszív ,na meg ez az akku :C

(#20) dlaj válasza szur tdi (#19) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, írta is, hogy legyen legalább 30% az akuba.

Ennek örülök. Kellemetlen lett volna, ha valaki az írásom hatására megveszi, majd csalódik benne.

(#21) #88470784 válasza szur tdi (#11) üzenetére


#88470784
törölt tag

Na szept 28. este megrendeltem és ma már a kezemben a cubot h1 tinydean német raktárból
több mint egy hónapig tartott a kiszállítás a német raktárból? :Y

(#22) eszementális


eszementális
tag

Hali!
Az üvegről lehet tudni valamit, hogy gorilla-e vagy valami hasonló?

(#23) dlaj válasza eszementális (#22) üzenetére


dlaj
őstag

Nem olvastam sehol, hogy lenne gorilla glass vagy valami extra védelem, viszont én az első perctől kezdve fólia nélkül használom, és semmi karc nincs rajta.

(#24) dlaj


dlaj
őstag

Ezentúl rootólható a telefon, és van TWRP Recovery is.
Mindkettő kipróbálva, működik.

Az aku kapacitás 4940 mAh.

(#25) dlaj


dlaj
őstag

Akit esetleg érdekel:
(a rengeteg tulajdonosból :) )

A telefonon ezzel a progival megoldható a folyamatos kapacitív gomb világítás. R15 (frissített) rom és root kell hozzá. (R12 rommal még nem működött.

Most már csak egy xposed kellene a boldogságomhoz.

(#26) eszementális


eszementális
tag

Hali!

Hogy bírja a strapát? Elsősorban a kijelzőre gondolok (fólia nélkül), hátlap, oldalak, no meg persze a teljesítmény.
Tudunk valamit arról, hogy milyen támogatottsága lesz a telónak?

(#27) dlaj válasza eszementális (#26) üzenetére


dlaj
őstag

Én fólia nélkül használom 2 hónapja, és semmiféle karc nincs rajta. Igaz, én vigyázok rá, zsebben vagy kis táskában tartom, pénz, kulcs, szennyeződés véletlen sem kerülhet bele.
A hátlap profi, elég tartósnak tűnik, az ujjlenyomatot még maszatos kézzel sem gyűjti. Az oldala fémből van, valamilyen felületkezelést biztos kapott. Egyelőre azon sem látszik semmi kopás.
Egyébként ehhez a telefonhoz nem sok tok létezik, viszont gyárilag adnak hozzá egy áttetsző szilikon tokot, amit én nem használok.

A teljesítménnyel is elégedett vagyok. Nagyon sok app tud megfelelően futni, semmiféle memória tisztítót nem használok. A memória kezelésről bővebben írtam a bemutatóban.

Támogatottság eddig OK. R12-es rommal jött, és kb. 3 hete jött rá egy R15-ös frissítés, ami hibajavításokat tartalmazott. Hogy 6.0 lesz-e rá, azt nem tudom, de nem valószínű. A root megoldható, mint írtam, és van TWRP recovery is. Eddig egyedül a xposed nem fut rajta, de amióta megoldottam az állandó gombvilágítást, már nem is nagyon kell. Tulajdonkép semmire sem használnám.

Remélem tudtam segíteni.

(#28) eszementális válasza dlaj (#27) üzenetére


eszementális
tag

Igen, úgy néz ki ő lesz a befutó.

(#29) Yag


Yag
tag

Egy jó EU-s raktárat kellene találni elfogadható áron.
Van valakinek tippje honnan lenne érdemes rendelni egyet ?

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#30) dlaj válasza Yag (#29) üzenetére


dlaj
őstag

Én még mindig a TinyDeal-t mondanám most a legolcsóbbak.
Ott van mindhárom színben. 42K körül van az ára és 2.5K EU Express szállítási díj. Itt van problémamentesen (ha a DPD el nem veszíti :) ) és további költsége nincs. Szállítási idő a 10 nap és a végtelen között van. :)

(#31) Yag válasza dlaj (#30) üzenetére


Yag
tag

Valaki irta itt fórumon, hogy utoljára Euexpressel rendelte de sima postával küldték, és még vámra is berendelték a készüléket. Ez kicsit óvatossá tesz TD rendelésnél.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#32) dlaj válasza Yag (#31) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, olvastam én is. Szerintem (illetve nagyon remélem) egyedi eset.

Én most egyelőre nem is rendelek a Tinyről, ameddig nem segít rendezni a DPD által elhagyott telefonom kárrendezését. Egyszerűen röhej, hogy a futárcég elveszíti a csomagot, a hibát is elismerik, és még nekem kell intéznem a kártérítést. Én ba...tassam az eladót, aki már bezsebelte a pénzt (és nagyjából sz....ik rá), hogy kérjen a DPD-től kártérítést.
És mindezért nem a Tiny-t hibáztatom, és nem is a DPD-t (mert ott is emberek dolgoznak), hanem a "törvényalkotót" aki kitalálta ezt a baromságot.

Ez jött tőlük:

Tisztelt XY!

Köszönjük, hogy levelét elküldte részünkre, sajnáljuk ugyanakkor, hogy szolgáltatásunkkal kapcsolatban reklamációja merült fel.

Import csomagok esetében a kártérítési eljárás a következő: Hivatalos reklamációt mindig a feladó nyújthat be a feladási kirendeltséghez, a DPD ezután a feladót kártalanítja az eset kivizsgálását követően, a feladó pedig Önt, mint ügyfelét.

Így kérem, amennyiben kárigénnyel szeretne élni cégünk felé, jelezze azt feladó partnere felé, mert a hivatalos kártérítési eljárást ő tudja elindítani. A bejelentéshez kérem, legyen szíves csatolni magáról a küldeményről (csomagolásról) készült képeket, és a szállítólevelet vagy számlát.

Az okozott kár és kellemetlenség miatt elnézését kérem a DPD Hungária Kft. nevében, cégünk mindent megtesz annak érdekében, hogy a jövőben ne forduljon elő hasonló eset.

Amennyiben döntésünket sérelmesnek tartja, panaszával, igényével az alábbi hatóságokhoz fordulhat:

1. Elsődlegesen fordulhat a Nemzeti Média-, és Hírközlési Hatóság Hivatalához:
Budapesti Igazgatóság
1133 Budapest, Visegrádi u. 106.; 1376 Bp. Pf. 997
Tel: 468-0500
Fax.: 468-0509
E-mail: info@nmhh.hu
Honlap: www.nmhh.hu

És még rengeteg szervet soroltak fel, ahova a panaszommal fordulhatok.
És még ez is ....

A bejelentéshez kérem, legyen szíves csatolni magáról a küldeményről (csomagolásról) készült képeket,
Aztán én ezt hogyan, amikor még csak nem is láttam a csomagot. :W

(#33) Yag válasza dlaj (#32) üzenetére


Yag
tag

Ez a totál rémálom, nem az amikor felébredsz éjszaka.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#34) dlaj válasza Yag (#33) üzenetére


dlaj
őstag

:) :C

(#35) Yag válasza dlaj (#30) üzenetére


Yag
tag

Végül sikerült találnom egy elfogadható megoldással illetve áron H1-est. Banggood lett belőle EU WH. Egyszer már felsültek nálam, de most adok nekik még egy esélyt. Mindenhol máshol drágábbra jött ki. Alig 40Kból megállt. Postaköltséget is rendeltem hozzá, hátha nem 2 hónapig szállítják. Ha megjött, beszállok a tesztelésbe ....

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#36) dlaj válasza Yag (#35) üzenetére


dlaj
őstag

Örülök neki, remélem elégedett leszel.
Így most már a harmadik leszel (tudomásom szerint) akinek ilyen telefonja van/lesz.
Én nagyon elégedett vagyok vele, sikerült nagyjából mindent megoldanom rajta. Igaz ennél is felmerült már, hogy lecserélem, de mint mindig, most is a kamera miatt. Vicces az, hogy egyébként sosem fényképezem.

A napokban került a céghez egy 50 ezer Ft-os kamera. Ma akarom összehasonlítani, hogy a Cubot-nál mennyivel készít jobb képet/videót. Ha meggyőz, akkor veszek egy olyat, és befejezem a telefonok cserélgetését.

(#37) Yag válasza dlaj (#36) üzenetére


Yag
tag

Hasonló cipőben járok én is. Valami miatt mindig van ok vagy okozat, hogy lecseréljem az aktuális telót.
Akad olyan szempont amikor a fényképezőgép volt a válóok, de akkor csak 2mpixel volt a kifogásom tárgya.
Ami valljuk meg valóban kevéske, de van a történelemnek egy olyan szegmense ami ennél alacsonyabb pixellel győzedelmeskedtek. Lásd Ericson T28i 1.3mwgapixel (gondolom sony lencse ) megszégyenített már pár kínai telefonom. Ettől függetlenül, most az akksi kapacitásnak drukkolok, meg annak, hogy a Hammer S-nél ne legyen gyengébb a kamerája. Minden más paraméter megy ez elfogadott kategóriába.
Harmadiknak lenni tanulságos. Vannak már elöttem tapasztalatok de az újdonság varázsa mindenki másra még hatással van. Egyelőre azon megy az ima, hogy karácsony elött még ide érjen. Próbára teszem a Francia express tehetségeket. Minden mást bónusznak tekintek. Ha minden klaffol majd hálából írok egy rövid tesztet. Megpróbálva mást is megcsillantani belőle mint amit eddig olvasni lehetett róla akár általad akár más tollából.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#38) dlaj válasza Yag (#37) üzenetére


dlaj
őstag

OK, várjuk a tapasztalataidat.

Én meg készítek pár összehasonlító videót és képet. Ez lesz a telefon vs. kamera párbaj. Most már csak a napos időt várom, mert rossz idős képeim vannak bőven. Szombat dél környékén fellinkelem ide őket.

(#39) Yag válasza dlaj (#38) üzenetére


Yag
tag

Nekem is van otthon Nicon fényképezőgépem tizenakárhány megapixel, lehet az is megérne egy misét hogy mit várunk el mitől és mit adnak beépítve. Megvárom a tesztedet, hátha tanulok valami hasznosat.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#40) pikko


pikko
csendes tag

Sziasztok!

Nos én is vettem egy ilyen telefont.

Eddig minden oké vele.

Külsőleg nem kicsi, de számomra még éppen a használható kategória.
Súlya az van, de csak az akku 83 gramm...
Nálam az első töltés után, 5óra 32 perc használatnál
- ez a kijelzőidő, játék wifi folyamatosan, telepítés beállítás net stb. - 53 % a hátralévő energia.
Szóval elég durva az akku kapacitása. Komolyan néha szinte a lemeríthetetlen kategóriát súrolja. Megnéztem rajta egy filmet interneten, 1óra 30 perc és 10 % ot csökkent a szint!!!

Melegedés semmi. A telefon gyors, egyedül a telepítéseknél lassabb kicsit, az tovább tart.

Antutu 20500 pont. Minden játék szépen fut rajta.

A távrányitó nálam működik akár 3 méterről is. A zaza progival.

GPS IGO-val tökéletes, rögtön pozicionál, nem tévesztett eddig, autóval szépen az úton tart,nem szalad túl stb.

Kijelző betekintés 180 fokos majdnem, nagyon szép a kijelzője,erős megvilágítással.

Hangszóró hátsó kicsit halk, beszélgetésnél hangos jó. Wifi erős, A gomb világítás szintén. Értesítési led szuper.

A telefon tetején lévő töltő lik, hülye aki oda tette.

Fényképező egész jó, ha rendesen be van állítva, csak a beállításokat a gyári szoftver elfelejti mindig.

Frissítés rögtön jött.

Hibái: A gyári launcher szerintem nem olyan jó, de rátettem az apexet és így oké.
Kéne valami jó kamera szoftver.
Hangszóró kissé halk.
A telefon kissé terjedelmes.

De ennyi pénzért azt mondom nagyon ott van. Én 39 ért vettem eu raktárból. Én most egy full hd-s telóról váltottam, és ennek sokkal szebb a képe. A pixeleket nem látni itt sem.

Röviden. Holnap teszek fel képeket.

[ Szerkesztve ]

(#41) dlaj válasza pikko (#40) üzenetére


dlaj
őstag

Örülök, hogy elégedett vagy a telefonnal.
A hangszórón tudsz hangosítani a Mobileuncle Tools-szal.
Kamerához meg próbáld ki a Camera MX-et. Nekem eddig egyedül ezzel az app-pal sikerült FHD videót csinálni.

(#42) eszementális válasza pikko (#40) üzenetére


eszementális
tag

Hello!
A GPS-t net nélkül használtad?

(#43) pikko


pikko
csendes tag

Köszönöm, kipróbálom a Camera mx-et.
Holnap teszek fel képeket is. Képernyőről fotót stb.

A GPS természetesen wifi,és adat nélkül,tehát net nélkül megy. Nekem az offline mód fontos, nem akarok fizetni ezért, megy ez nélküle is rendesen.
Nálad nem megy?

(#44) eszementális válasza pikko (#43) üzenetére


eszementális
tag

Én még a rendelé előtti stádiumban vagyok, de egyre sürgetőbb a telefoncsere és ez a teló a toronymagas esélyes

(#45) pikko válasza eszementális (#42) üzenetére


pikko
csendes tag

Csináltam egy videót gyorsan. Kb ennyi idő alatt talál jelet,a házban. Net nélkül.

https://youtu.be/tAEQ-C345VA

https://www.youtube.com/watch?v=tAEQ-C345VA&feature=youtu.be

(#46) eszementális válasza pikko (#45) üzenetére


eszementális
tag

Szép :C
Én is vörösmarty utcán vagyok csak másik településen :D

(#47) pikko


pikko
csendes tag

Akkor hajrá. :-)
Én rendeltem kettőt a gearbest- től, és fekete helyett fehéret küldtek...reklamációra nem válaszolnak...fehér marad. :-)

Dlaj.

Amúgy köszönöm a tesztet, mert ez is segített a vásárlásban, nem is keveset.
A kijelzőre Dragontrail-t olvastam

A másik befutó a Mlais mx base, volt. Abból is rendeltem, de ez jobban tetszik...bár az apróbb, de ennek jobb a kamerája, bár makróban az erősebb, de az akku 5200 ott meg csak 4300..., bár nem ilyen nehéz....

A fene se tudja.

[ Szerkesztve ]

(#48) dlaj válasza pikko (#47) üzenetére


dlaj
őstag

Nincs mit, örülök, hogy segíthettem. Pont azért írtam meg, hogy felhívjam rá a figyelmet.
Ekkora akuval, ilyen modernnek számító készülék ilyen alacsony árban nem nagyon van a piacon. Gondoltam többeknek tetszeni fog. Ennek ellenére nem lesz egy népszerű telefon. Szerintem ez a visszafogott design-nak, és annak köszönhető, hogy szinte semmi kiegészítő nincs hozzá.

Egyébként engem a guta megütne, ha feketét rendelek, és fehéret küldenek. Bár lehet, hogy abban a színben is elviselhető. Ami biztos, hogy nekem a fényképek alapján még a pezsgő szín is tetszik.

(#49) pikko válasza dlaj (#48) üzenetére


pikko
csendes tag

Nincs gond a fehérrel mert erős az ezüst oldalrész, így rendben van, de engem is megütött a dolog rendesen, elhiheted. De mit tehetek? Reklamálok,de nem nagyon hatja meg őket. Így elviselem. Amúgy vállalható bőven. Azzal vigasztalom magam a fekete komor szín. :-)

(#50) dlaj válasza pikko (#49) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, fontos, hogy minden rosszban megtaláljuk a jót! :)

Amúgy megértelek, a reklamálás a Kínaiakkal nagy türelmet igényel. Sajnos az utóbbi időben volt hozzá kétszer szerencsém. A röhej az, hogy mindkét esetben szívességet tettem egy-egy kollégámnak és a nevemben rendeltem nekik. A reklamáció természetesen rám maradt. Legalább lett volna rajta egy kis anyagi hasznom, egyből nem esett volna annyira nehezemre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.