Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a cikket, érdekes készülék! :R

Ahogy nézem, GearBest-en, és Banggood-on is kapható már... ha nem aggasztana a szerviz, ill. a támogatás esetlegessége, akkor tuti megfontolnám. Bár a hátlapja kicsit bazári, de amúgy is (mű)bőr tokban tartanám.

Ami érdekelne, hogy a nem túl kiemelkedő aksit mennyire eszi a nem túl kiemelkedően takarékos SoC?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) coolicool_hu válasza AxBattler (#1) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Alapvetően amikor csak telefonálásra és böngészésre használtam a telefont akkor vígan elvolt 1,5 napig és akkor sem merült le teljesen csak útra keltem és felraktam tölteni előtte... aktívabban nem gyötörtem meg, de ha érdekel és van esetleg valami szoftveres kínzás szívesen felrakom rá és meglátjuk mennyire csemegézi az akkut.. :)

(#3) domos


domos
senior tag

A kiemelkedő képességek miért kiemelkedőek? Az iPhone XS Maxom is tudja. Ettől függetlenül nagyon jól néz ki a telefon, grat hozzá! :C

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) coolicool_hu válasza domos (#3) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

:) talán azért mondanám kiemelkedőnek, mert bár tudja az iPhone XS Max, de közel sem egy árkategória... és hát ha a lowcost telefon többre is képes mint telefonálás, mondjuk minden varázs tok nélkül a vízalá merülsz fele és fényképezel akkor az egy kiemelkedő képesség, főleg ha mindezt túl is éli a készülék :)

(#5) domos válasza coolicool_hu (#4) üzenetére


domos
senior tag

Akkor én értettem félre, azt hittem hogy a "sima" vs strapa felállásban kell nézni a dolgot. Viszont így is a SÓS key és a vízalatti fotózás kivételével szinte minden normálisabb telefon tudja a többit.

Pár képet esetleg raksz majd fel, amit a telefonnal készítesz?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#6) coolicool_hu válasza domos (#5) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Igen igen... az valóban lemaradt, de készítek vele !

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Külsőre tetszik, de egy rugged phone-ba 3400-as akksit rakni a Helio P23 mellé... szóval köszönöm, nem, köszönöm.

A "teszt" szót kicsit erősnek érzem, ez egy afféle hands on, számomra hiányzik pár benchmark teszteredmény, a kamera teljesítménye, a szoftver ismertetése, a hangminőség, a multimédiás képességek (hangszóró pl.), miközben a leírás fele arról szól, hogy prémium, meg jól néz ki. Nem fikázásnak szánom ezt, csak szerintem ha kibővítenéd a leírást, akkor tényleg lehetne tesztnek nevezni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) coolicool_hu válasza Csapoati (#7) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

Köszönöm az észrevételeket.. bővíteni fogom a felsoroltak alapján ígérem még a héten ;)

(#9) Csapoati válasza coolicool_hu (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:R Várjuk!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) domos


domos
senior tag

Na, lesz kép?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.