Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Flashget válasza sbwolf (#3149) üzenetére


Flashget
félisten

a szokásos, megnéztem kyváncsiságból hogy van e kamerám win10 alatt és nincs. a mikrofont sem hallani bár a skype-on belül a beállításoknál mozog a csúszka kép helyett csak homokórázik vagyis valamilyen driver gond.
ha nagyon kellene a skype akkor droidon működik a kamera.

hogy lehet megnézni működik vagy sem a kamera a skype-on kívűl?

Realme GT Master Edition

(#3152) anorche1 válasza Flashget (#3151) üzenetére


anorche1
őstag

A gyári kamera alkalmazással.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3153) Flashget válasza anorche1 (#3152) üzenetére


Flashget
félisten

win10-re lett frissítve tavaly azóta én nem foglalkoztam ezzel sőt nem is én használom. :)
Thx rákeresek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3154) anorche1 válasza Flashget (#3153) üzenetére


anorche1
őstag

start menu, begépeled h kamera, és enter.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3155) Flashget válasza anorche1 (#3154) üzenetére


Flashget
félisten

azért érdekes, mert mikor direktbe kikerestem a kamerát nem működött.
ha a keresőt használtam akkor meg igen..én ezt nem értem, de működik ez a lényeg. :)

Realme GT Master Edition

(#3156) wentworth válasza Flashget (#3155) üzenetére


wentworth
tag

Vicces mert mikrofon tényleg nincs nekem sem, pedig azt mondja rendben működik az eszköz.

Vi10 32G Q32G221510...

(#3157) Flashget válasza wentworth (#3156) üzenetére


Flashget
félisten

mindegy nem lényeges nem használjuk, ha mégis kellene droidra van skype app és azon is működik a kamera.

Realme GT Master Edition

(#3158) wentworth válasza Flashget (#3157) üzenetére


wentworth
tag

Bár én már használtam a Skypet, azóta ujra tettem, elvileg feltettem minden drivert, mégsincs mikrofon.
Jelenleg nem hiányzik, de működött WIn10 alatt. Most miért nem?

Vi10 32G Q32G221510...

(#3159) sbwolf válasza wentworth (#3158) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nézd meg, a driver nem fríssült-e.

(#3160) wentworth válasza sbwolf (#3159) üzenetére


wentworth
tag

Nem, vagyis nem tudom mert már 8 millió Double driver mentést használtam, Talán a mostani a működőképes, de ezt meg nem vettem észre hogy nem megy.

Vi10 32G Q32G221510...

(#3161) sbwolf válasza wentworth (#3160) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Az eszközkezelőben gondoltam, hogy nézd meg. Ha frissült vissza lehet állítani az korábbi verzióra.

(#3162) wentworth válasza sbwolf (#3161) üzenetére


wentworth
tag

Nem mert azota formaztam is

Vi10 32G Q32G221510...

(#3163) Hasek99


Hasek99
csendes tag

Sziasztok
Tette a gépbe egy egy micro sd-t.A gép rendben látja,érzékeli.
Hogy tudom rávenni hogy a saját memória helyett inkább a mentsen mindent.
Letöltés progi egyéb.
Köszi

(#3164) sbwolf válasza Hasek99 (#3163) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Gépház, vagy Minden beállítás > Rendszer > Tárterület

(#3165) Mennali: Valóban. Nekem nincs android igy nem is gondoltam rá. :((

[ Szerkesztve ]

(#3166) Hasek99 válasza #50751744 (#3165) üzenetére


Hasek99
csendes tag

Android 4.4

(#3167) Hasek99


Hasek99
csendes tag

De sajna a win 8-n sem találom.

(#3168) sbwolf válasza Hasek99 (#3167) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Win 8-on nem lehet, ha jól tudom. Én azért váltottam win 10-re.

[ Szerkesztve ]

(#3170) kenand


kenand
veterán

Sziasztok.
Fiam összetörte az érintő képernyőt
Állítólag 2 típus van, nagy ügy szétszedi, hogy megnézzem a kábel típust?

Vagy sorozatszám alapján nem tudom behatárolni nélkül hogy szétszedném?

[ Szerkesztve ]

(#3171) sbwolf válasza kenand (#3170) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Az Alin néz szét. Ott, hogy árulják.
Úgy látom nem egyszerű a csere.

(#3172) kenand válasza sbwolf (#3171) üzenetére


kenand
veterán

Alin van nem is drága 16-20 USD, kicsit tartok azért a hűlégfúvóval melegítéstől.....
Végül is most mint "laptop" működik, a hajszál törés sem feltűnő, csak az érintő képernyő problémás...
Lehet elvinném egy szakihoz. Csak jó lenne ha nem kellene szétszednem ahhoz, hogy tudjam melyik érintőképernyőre van szükségem...

[ Szerkesztve ]

(#3173) sbwolf válasza kenand (#3172) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Én is néztem. Annyi különbséget látok, hogy némelyiknél írják a méretet mm-ben, vagy a memóriát 32, 64. Illetve van v2 verzió, de az 10.1 collos.
Néztem egy videót a cseréről. Hááát... nem tűnt egyszerűnek.

(#3174) kenand válasza sbwolf (#3173) üzenetére


kenand
veterán

Valószínűleg ragasztós a hátoldala és ezt kell melegíteni, lefeszegetni...
Kicsit én is fázom tőle, mert így még - korlátozottan- működik, ha melegítés/feszegetés közben teljesen tönkremenne akkor meg sehogy....

Sima Vi10 ben van 2 típusú érintőképernyő. Itt a forumban is volt problémázás azon, hogy az érintő képernyő drivere nem működött, mivel megváltoztatták. Nekem az 1. szériás van, ami a Win 8-as driverrel is ment.
Csak azt nem tudom az 8, vagy a 6.1 pines.


8 pin


61 pin

(#3175) szadan911


szadan911
újonc

Üdvözletem!
Winfos 10 alatt ha youtubera megyek agyfaszt kap a gép és meghülyül a touchom olvasgattam itt forumon akkor most a touch driver hiba miatt csinálja ezt? Nem lehet valamit tenni ez ellen?

Asztalra vissza baby!

(#3176) wentworth válasza szadan911 (#3175) üzenetére


wentworth
tag

maskor is kene szenvednie. meg androidon is kene csinalnia nem csinalja

Vi10 32G Q32G221510...

(#3177) szadan911 válasza wentworth (#3176) üzenetére


szadan911
újonc

Androidon nagyon ritkán csinálja... Windowsos szokta csinálni de gondolom én azért kezdi el mert melegszik fel fele. Lehet szétkapom....

Asztalra vissza baby!

(#3178) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

Ma vettem egy ilyen kütyüt használtan. Minden frankón megy rajta, de én a win10-et akartam feltenni. Ezért letöltöttem a megfelelő OS-t a pendrive-ra. A frissítés sikeres lett, de nincs touch. :(

Ezért vissza szerettem volna tenni az eredeti 8.1-et az összefoglaló alapján. De mikor bejön a windows felület és egy ablak, akkor ott minden megfelelően lefut, kivéve az utolsó dolgot, mikor az USB2-ről az install.wim file-t nem találja és ezért hibát ír ki.

Mit rontottam el? Vagy mi lehet a baj?

Kérem valaki írja már le, mert fontos lenne nekem.

Előre is köszönöm.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#3179) HaZse válasza HaZse (#3178) üzenetére


HaZse
őstag

Touch megoldva win10 alatt.

Win8.1 reinstall is megoldva.

Már csak a kamerával küzdök, mert csak hátlapi van. Jobb lenne, ha az előlapi menne.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#3180) this is life válasza HaZse (#3179) üzenetére


this is life
Ármester

Kamera driver dd mentes [link] , de rakok fel egy win10 driver mentesem is , realtech wifis a tabom.. a full mentes dd-vel[link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3181) HaZse válasza this is life (#3180) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi. Eddig a wifivel nincs gond. Még.

A kamerát ha hazaértem megnézem.

Előre is köszi.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#3182) tfklv


tfklv
csendes tag

Sziasztok!

Ha a Win 8.1-et, Win 10-re frissítem tehát egy sima letöltés, telepítés, akkor is kell utána az érintőképernyőt a kamerákat a wifit stb. újratelepíteni ?

(#3183) Joccc07 válasza tfklv (#3182) üzenetére


Joccc07
addikt

Elvileg nem!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#3184) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Sikerült végre megoldanom hibátlanra! Minden i2c Myicrossebmindennyavaja telepítve van és működik. A touch is hibátlanul. Azzal írok/pötyögök.
Kell hozzá kb egy óra és türelem. Meg egy min 8GB-os Pendrive.
Win 10-zel megy.
Kell csinálni egy Win10-es telepítő Pendrive-ot Media Creation Tool-lal. Oldalon "Eszköz letöltése" gomb. Win 10 32Bit, USB. Én eleve mindenmagyarral töltöttem le. Progi megcsinálja a Pendrive-ot.
Ha megvan, akkor Chuwi egyik usb Pendrive, másikba billentyűzet (vagy billentyűzetes tok és usb-be egér.).
Bekapcsolás "Esc" nyomvatartva, így Boot menübe jutunk. Itt Boot manager és kiválasztjuk a Pendriveot. Telepítünk a kijelzőn mrgjelenő utasítások szerint.
Ha fent van a Win10 akkor most a pendrive-ra felmásoljuk a Doubledriver progit, a Hi8 Doubledriver mentéseit, és a Vi10 hivatalos driverjeit.
Ha minden rajta van, akkor Chuwi újraindítása safe mode-ban. Pendrive bedugva, rajta a letöltésekkel. Érdemes kimásolni őket a Chuwi asztalára a gyorsabb fájlátvitel miatt.
Safe mode-ban Double driver-t elindítjuk rendszergazdaként, restore-ra nyomunk, megadjuk a középső sorban a becsomagolt(nem kibontott!) Hi8 doubledrivermentések helyét. Hagyunk mindent kipipálva. Restore now-ra nyomunk. Mindent telepítünk, mindent elfogadunk. Ha megvan, újraindítás. Normál módban indul újra. Eszközkezelőben elvileg csak egy ismeretlen/driver nélküli eszköz lesz.
Most a Vi10 driverek közt megkeressük a TP mappát és ott rámonyunk rendszergazdaként a dpinst32 exe, majd az install.bat fájlra. Mindent elfogadunktelepítünkleokézunk. Újraindít és minden megy. :)
Egy hetet oráltam vele minden este, hogy milyen komninációkkal jön össze. :DD

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#3185) wentworth válasza szadan911 (#3177) üzenetére


wentworth
tag

Elvileg hardveres hiba.

Vi10 32G Q32G221510...

(#3186) HaZse


HaZse
őstag

Hogyan tudom rávarázsolni a Vi10 Pro-ra a RemixOS-t? Mert az összefoglalóban lévő leírás szerint csinálom, akkor a fastboot-nál a system és a boot img-t elkezdi felülírni a tabon, de a végén hibát ír ki. Újraindítás után a droid módban marad minden a régiben.

Valaki le tudná írni a how-to-t, hogyan kellene ezt megcsinlni.

Sőt a remixos oldalán van újabb verzió is, de abban meg már nincs boot.img csak system.img

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#3187) mazsi válasza HaZse (#3186) üzenetére


mazsi
senior tag

Ez engem is érdekelne. Szimpla Remix OS-t tolnék szegény Chuwimra minden eddigi helyett. A béta óta nem akar működni.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#3188) szadan911


szadan911
újonc

Üdvözletem!

Ghost touch gondokkal küzdök jelenleg még mindig, ott tartok hogy mint windows és android alatt elő jön de windows alól olyan szinten hogy használhatatlan a tablet... Androidnal mikor elő jön power gomb ki/be kapcsolása utána ismét működik rendesen. Windows alól hajtom jelenleg a gépet elkezdtem ismét egy youtube videót nézni elő jött ismét ghost touch funkció. Ez után bezártam mindent és neki estem a gépnek egy hő légfúvóval olyan alapon mar úgy is mindegy mivel kicseréltetni nem tudom mivel használat közbe meg karcolódott hátulja meg kapott egyet régi orosz metrótól.... :D Tehát hő légfúvóztam a gépet sárgán elkezdett villogni a töltő led, elég gyorsan túl melegedés miatt.(Érdekes 60 fok volt a proci). Utána vissza youtube 1080p videó és 1 órája nincs Ghost touch tehát valami hardveres baja van a gépnek de hő hatására eltűnik. Kérdés az hogy mi okozza ezt a problémát? Ám a gépnek nem lett baja de ne próbáld ki otthon csak is SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

Asztalra vissza baby!

(#3189) szadan911 válasza wentworth (#3185) üzenetére


szadan911
újonc

Gyakorlatilag is.... De ám köszönöm! :)

Asztalra vissza baby!

(#3190) kenand


kenand
veterán

Akinek olyan chuvi vi10-e van amiben a wlan SD\VID_02d0&PID_a9a6&FN_1 talált jó drivert?
(Mivel összetört a chuwi touch nálunk, vettem egy Onda Obook10-et, abban ii ez a wlan van és használhatatlanul gyenge a Wlan)

(#3191) rankesz


rankesz
veterán

Nézegettem ezeket a chuwi-kat az ősszel, de gondoltam várok a CT verziókra... Aztán mindegyikben találtam valamit ami túl nagy kompromisszum lett volna...
Aztán szembejött velem egy Surface 3 pro ajánlat, és úgy gondoltam nem filléreskedek, megvettem.
Tudom, nem egy kategória a kettő, de rászántam az árát. :)

(#3192) varmi2 válasza rankesz (#3191) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ahogy nézem 250k körül vannak ezek a surfacek. A chuwi-k meg 60k a teteje. Ne hasonlítsd össze őket.
Nekem úton van egy chuwi hi10, áfával lesz 62k, nem hinném, hogy a surface 5x jobb lenne.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#3193) rankesz válasza varmi2 (#3192) üzenetére


rankesz
veterán

Nem volt annyi, meg type cover és dp- hdmi átalakító is volt hozzá.
De ez itt már nagyon off...

(#3194) Victoryus válasza HaZse (#3186) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nézzétek meg a francia fórumon, ahonnan én is letöltöttem anno. Elég részletes angol/francia leírás volt hozzá.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3195) FingR86 válasza kenand (#3190) üzenetére


FingR86
őstag

nekem ezzel megy jelenleg is: [link]

eszközkezelőben csak töröltem a drivert, aztán tallózással megadtam neki ezt a mappát. Azóta tökéletes.

(#3196) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.

Valaki tudna segíteni?Gearbest garancia, 3 dolgot kérnek:

order number

product code ( sku number)

item code

Az order number megvan és a Vi10xxxx az gondolom az sku,vagy nem.

Tehát ezt a 2 adatot hol találom product code ( sku number),item code.

Köszi előre is.

(#3197) sbwolf válasza lacko6 (#3196) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Mikor vásároltad, küldtek e-mailt. Abban van benne. Az order number is ott van. (Nem a termék serialja.)

[ Szerkesztve ]

(#3198) lacko6 válasza sbwolf (#3197) üzenetére


lacko6
senior tag

ok köszi megvan,már csak az item code nincsen meg

(#3199) sbwolf válasza lacko6 (#3198) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nagy eséllyel Chuwi Vi10 10.6 inch Android 4.4 + Windows 8.1 Tablet PC Intel Z3736F 2GB RAM 32GB ROM Quad Core + (esetleg ) széria szám.

[ Szerkesztve ]

(#3200) lacko6 válasza sbwolf (#3199) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.