Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Flashget válasza Victoryus (#3495) üzenetére


Flashget
félisten

Telefonon (xiaomi redmi 1s) simán fut azzal semmi gond.

Realme GT Master Edition

(#3502) doczi89 válasza egopista (#3500) üzenetére


doczi89
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Hozzá is fogok látni.

Üdv.

(#3503) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Van egy tavaly augusztusi Vi10-em (32GB-os) aminek sajnos betört az érintője. Maga a tablet működik egérrel. Mennyire nehéz kicserélni az érintőt? Megéri megcsinálnom, és úgy eladnom szerintetek, vagy adjam el így? Mennyiért mennek most ezek a tabletek? Igazából jó kis gép, de laptop és mobil mellett nem használom semmire, így nincs értelme meghagynom.

Ezen a sérülésen kívül szép állapotban van, a hátulján rajta van a fólia is.

Üdv: Laci

Aláírás

(#3504) this is life válasza Laci.M (#3503) üzenetére


this is life
Ármester

21 dollart irnak a panelre az aliexpressen [link] ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3505) Hasek99


Hasek99
csendes tag

Sziasztok
Akkumulátort lehet benne cserélni?
Fél nap alatt lemerül,használat nélkül.

Köszi

(#3506) Victoryus válasza Hasek99 (#3505) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Lehet, de szét kell szedni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3507) Laci.M


Laci.M
senior tag

[link]
Digitizer megrendelve 16,63$-ért. Kell neki egy fénykép a csatlakozóról, úgyhogy szétkaptam a tabot.
Remélem jó lesz majd, sajnos hónapok óta csak kallódik a tab.

Aláírás

(#3508) this is life


this is life
Ármester

Nem rudja valaki hogy milyen méretű az akkumulátor a tabletben szélesség,hosszusag ,magasság.. Mert az enyemben is haldoklani kezdett,kb 37% toltottsegnel mar kikapcsol...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3509) dvlac válasza this is life (#3508) üzenetére


dvlac
csendes tag

Az én CHUWI Vi10 Pro tabletemben az akku mérete: 124x160 mm
A rajta lévő felirat: CLTD3063169 3.7 V, XL20150508.
Gondolom az utóbbi a gyártás dátuma

dvlac

(#3510) this is life válasza dvlac (#3509) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi az infót :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3511) this is life válasza dvlac (#3509) üzenetére


this is life
Ármester

Talaltam.akksit a popo m6 10000mah akksija lenne ,de 124mm helyett 130mm a szélessége ,szerinted van esély hogy kényelmesen elferjen a mostani akksi helyen?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3512) dvlac válasza this is life (#3511) üzenetére


dvlac
csendes tag

Az akkuk egy ebből a szempontból sík területen fekszenek, A rendelkezésre álló területbe szerintem belefér a nagyobb szélesség. Talán segít a megértéshez:
http://data.hu/get/10123016/IMG_20161122_140309.jpg
http://data.hu/get/10123017/IMG_20161122_140301.jpg

[ Szerkesztve ]

dvlac

(#3513) this is life válasza dvlac (#3512) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi megegyszer a segitseget , hat lehet hogy megrendelem az ainol akksijat aztan hagy szoljon... meg ha mar szet lesz szedve a cpu hutessel kell kezdenem valamit , mert hajlamos kisse tulfutteni magat nagyobb terhelesnel ...
:R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3514) Arak95


Arak95
tag

Sziasztok, rendeltem egy Chuwi Vi10 plus-t. Remix OS 2.0 fut rajta.
Szerintetek megéri a gyári billentyűzetet megvenni? Angol a kiosztása. Droid alatt át lehet állítani magyarra? Mint Windows alatt.
Előre is köszi a válaszokat.

(#3515) Kloss válasza Arak95 (#3514) üzenetére


Kloss
őstag

Szia

Veszel rá matricát és átmatricázod, máris magyar lesz. Csak az "í" betűt kell "alt-gr+j"-vel írni.
Droidra majd más válaszol, mert még sosem használtam azzal.

(#3516) this is life válasza Arak95 (#3514) üzenetére


this is life
Ármester

Driodon ha jol emlekszek az extended keyboard helper apk-val tudod szemelyre szabni a billentyuzetet...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3517) this is life


this is life
Ármester

Meg van az akksi , de egy problemaba bele futottam , a gyari 3 vezetekkel van bekotve, amit meg vettem 2 vezetekkel rendelkezik. Nem tudjatok ez esetben mi a teendo , a harmadik vezetek mi celt szolgal ? Amit vettem akkumlatort az rendelkezik sajat elektronikaval..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3518) anorche1 válasza this is life (#3517) üzenetére


anorche1
őstag

[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3519) this is life válasza anorche1 (#3518) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi a segitseget .. ha jol ertelmezem a regi akksi elektronikajat forrasszam le es az uj akksira forrasszam ra ...az uj akksi elekronikajat a helyen hagytad , vagy lecserelted a regi akksi elektronikajara ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3520) anorche1 válasza this is life (#3519) üzenetére


anorche1
őstag

Lecseréltem.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3521) this is life válasza anorche1 (#3520) üzenetére


this is life
Ármester

Koszonom a segitseget :R :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3522) this is life válasza this is life (#3521) üzenetére


this is life
Ármester

Még egy kerdessel zavarnalak , a termisztort is atraktad , konnyen elerheto helyen van , vagy azzal nem foglalkoztal ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3523) anorche1 válasza this is life (#3522) üzenetére


anorche1
őstag

Nem értem a kérdést :(
Az egész elektronikát átcseréltem, azon van a termisztor is, nem?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3524) this is life válasza anorche1 (#3523) üzenetére


this is life
Ármester

Csak erdeklodtem hogy merre lehet a szenzor .. szerintem csak en lihegem tul a kerdest... mert az en fejembe ugy all ossze , hogy dioda meri az akksi homersekletet (a cellakra epitve)az bedrotozva az elektronikaba, majd az alaplapba .. tenyleg az uj akksival hogy muzsikal a tableted ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3525) anorche1 válasza this is life (#3524) üzenetére


anorche1
őstag

Hibátlanul, talán tovább is bírja vele (asszem 4000mah helyett 5000-eset kapott, plusz az aksira az van írva h "sony", most ez vagy igaz vagy nem), de biztosan nem tudom, már anya használja.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3526) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok, barátkozok egy Chuwi VI10 plus (win10+remix) vásárlásának gondolatával. Nem tudom ez a típus ebben a topikban mennyire oldalhelyes...
Ha ide tartozik, akkor az alábbiakra lennék kíváncsi:
- akinek van már ilyen, mik a tapasztalatok, mik a rossz tulajdonságai? (a jókat látom a tesztvideokon)
- két félét lehet kapni csak Remix vagy win10+remix, az utóbbi drágább, van lényegi különbség, lehet az olcsóbból is dualos rendszert faragni?
- ez a remix OS mennyire használható, jobb/rosszabb mint egy alap droid? Ha nem tetszik lehet belőle droidot csinálni?
- win 10 alatt nem gond a túl nagy felbontás? (kicsi betűk és ikonok...)
köszi előre is.

Box's don't touch!

(#3527) doczi89 válasza junkpod (#3526) üzenetére


doczi89
csendes tag

Szia,

Én pár hete tettem szert egy Vi10 Plus 32GB-ra SingleBoot Remix OS-el.
Első ránézésre nem volt vele problémám, bár tele volt rakva mindenféle kínai alkalmazással, ami második ránézésre nem volt túl barátságos.
Ezen kívül a youtube videókkal is meggyűlt a baja, de ezt több küldöldi fórumon is olvastam, így nem lepett meg.
-Ezek után elhatároztam, hogy Windows-al fogom használni, így leformáztam és Windowst telepítettem. Kicsit trükkös volt, de mondhati probléma nélkül megoldható.
-Nem raktam fel rá alap droidot, mellőztem ezt a vonalat
-Win10 alatt gyönyörű a képe(számomra), illetve egyátalán nem zavaró a felbontás. Tökéletesen olvasható a képernyő hozza amit ezen az áron el lehet várni.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv,
P

[ Szerkesztve ]

(#3528) this is life válasza junkpod (#3526) üzenetére


this is life
Ármester

A kijelzo felbontással nem lesz gond win alatt,legfeljebb egyéni meretet kell beállítani,win-ben van ra lehetőség. Nem rossz a remix os ,de mint pc az igazi ereje windows alatt mutatkozik meg...a remix csak egy módosított android a windows 10 pedig teljes értékű OS.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3529) Schimi070


Schimi070
tag

Sziasztok!
A tab érintőképernyője közepe fele egy sávon nem érzékel. Mit kellene csinálni, hogy ott is működjön?

(#3530) this is life válasza Schimi070 (#3529) üzenetére


this is life
Ármester

Megeshet hogy hw hiba , egy probat megerne ujra telepiteni es ujbol felrakni a drivereket a tabra , ha utana is meg van a hiba akkor touch screen csere ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3531) dvlac válasza Schimi070 (#3529) üzenetére


dvlac
csendes tag

Nekem az alsó rész kb. 1cm -es sávja nem érzékelt. A megoldás az újrakalibrálás volt.
Vezérlőpult >>> Hardver és Hang >>> Táblagép beállítása >>> Képernyő kalibrálás tollal végzett vagy érintéses bevitelhez
Kijelölni koppintással a 8 db sarokpontot

Hátha Neked is segít....

dvlac

(#3532) Victoryus válasza Schimi070 (#3529) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mindkét oprendszeren? Ha igen akkor hardver hibás.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3533) Schimi070 válasza dvlac (#3531) üzenetére


Schimi070
tag

Köszönöm!
Kipróbálom, csak windowson használom,még androidon nem néztem.
Kösz a válaszokat.

(#3534) Schimi070 válasza Victoryus (#3532) üzenetére


Schimi070
tag

Kipróbáltam, sajnos androidon sem jó, úgy néz ki érintőképernyő bedobta az unalmast, nem esett le és nem is dobáltam, valószínűleg ennyit bírt.

(#3535) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok Vi10 plussal kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy lezárt képernyőt (RemixOS) koppintással is feltudom oldani ? Illetve a billentyűzetet milyen elvvel tudnám "magyarosítani" ?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#3536) this is life válasza Hompi01 (#3535) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nem gyári billentyűzetet használsz akkor a magyar nyelvi csomag letöltése es magyarra beállítani,de ez igaz a gyári billentyűzetre is ...
A koppintasos ébresztés passz mert winnel használom,ott a win logo érintésére felébred a kijelzo..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3537) Hompi01 válasza this is life (#3536) üzenetére


Hompi01
tag

Értem a billentyűzet y illetve z betűje van megcserélve. Ez a legzavaróbb. Ékezetes betűt sem tudok írni vele.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#3538) this is life válasza Hompi01 (#3537) üzenetére


this is life
Ármester

Ha hardveres billentyuzeted van akkor droid alatt az external keyboard helper appal tudod konfiguralni a billentyuzetet..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3539) Hompi01 válasza this is life (#3538) üzenetére


Hompi01
tag

Köszönöm kipróbálom

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#3540) dvlac


dvlac
csendes tag

Üdv a Fórumnak!
Hozzáértők segítségét kérem.
A vas: CHUVI Vi10 Pro (2101504), BIOS: G1D_S165_205
A probléma: Android rendszerben mindkét kamera jól működik. Átkapcsolva Windows 10 –re mindkét kamera jól működik egy ideig.
Ha rajta vagyok a WI-Fi hálózatomon, akkor egy idő után a kamera csak sötétséget mutat, de minden állítási lehetősége a kijelzőn továbbra is látható, magyarán valami a netről elállítja a kamera működését és marad a sötétség.
Megoldás kérek „szájbarágósan” olyanoktól, akik tényleges megoldást tudnak, vagy maguk is találkoztak ilyennel. A „próbáld meg ezt, vagy azt” mókolásokat nem kérem.
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

dvlac

(#3541) FingR86 válasza dvlac (#3540) üzenetére


FingR86
őstag

nálam is ugyanez a helyzet, akármilyen drivert próbáltam eddig.
restart után mindig működik, de amint elmegy alvóba, vissza térés után már nem akaródzik működni.
ha vkinek működik anniversary frissítés után tökéletesen dobhatna vmi driver mentést, mert sztem ez csak driveres probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3542) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy (RemixOS) a tablet bent van a tokban kinyitom és a fényre "bekapcsol" tehát bejön a kezdő felület. Ezt hol tudom kikapcsolni ?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#3543) this is life válasza Hompi01 (#3542) üzenetére


this is life
Ármester

Nem a fenyre kapcsol be hanem a tokban van magnes ,es amikor felhajtod a tok fedelet akkor felebreszti a tabletet, hogy ezt droid alatt ki lehet e kapcsolni, kerdeses ... talan a kijelzo beallitasoknal de nem tennem a nyakam ra ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3544) beers


beers
addikt

Van valaki, aki win8.1-et használ? Remix os-t cserélném, de helyhiány miatt a 8.1-et próbálnám elsőre!

M&N

(#3545) this is life válasza beers (#3544) üzenetére


this is life
Ármester

Csak otlet , ha tomoritened a windows particiojat es a 8.1-et pendriverol frissitened akkor megoldodnanak a helyhiany gondjaid. Esetleg ideiglenesen kissebbre zsugoritani a droid particiot , s ha a win update feltelepult a takaritas is meg volt utana ujbol teljes meretre vissza allitani a droid particiot ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3546) dvlac válasza dvlac (#3540) üzenetére


dvlac
csendes tag

Megválaszolom a saját kérdésemet.
Hogy minden bekapcsolás után is működjön a kamera WIN10 rendszernél, az alábbi beállításokkal lehetséges nálam:
Gépház >>> Adatvédelem >>> Kamera >>> Alkalmazások használhatják a kamerát >>> Kamera használatára jogosult alkalmazások >>> Fényképeknél: BE, az összes többi alkalmazásnál: KI

[ Szerkesztve ]

dvlac

(#3547) Thusor


Thusor
őstag

Ezen beállítások eszközölésével se lett jobb a helyzet. Alvó módból, vagy hibernálásból indítva a gépet mindkét kamera a skype és viber alkalmazásokba fekete képet ad.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#3548) FingR86


FingR86
őstag

üdv mindenki, szeretnék kérni egy kis segítséget.
az alábbi masinához lenne szükségem egy mindennel működő DD mentésre.
broadcom wifi-s készülék

VI10PQ64G22151001407
S165C_206

előre is köszönöm

(#3549) FingR86 válasza FingR86 (#3548) üzenetére


FingR86
őstag

itt mondjuk realtek van írva, de eddig még csak broadcom driver volt rajta, ezt nem igazán értem. [link]

(#3550) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok az alábbi problémát szeretném orvosolni. Amint a videón is látszik lezárom a képernyőt és magától ?! feloldja illetve mintha bekapcsolnám.

[link]

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.