Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) ncc1701 válasza domos (#38) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem anno a küzdősport jött be, és az, h kerestem az erősebbek barátságát. Gyerekkoromban mindíg nyápic voltam, a legkissebbek, leggyengébbek közé tartoztam, ezért állandóan szivattak. Ezért is 18-20 éves koromig volt mindenféle sport, közte több féle küzdősport, ott már nem én voltam a legkissebb, azóta ~20 év gyúrás után ma már 110kg vagyok jelenleg, a tömegelés vége felé, és kb senkinek nem jut eszébe belém kötni. És a rendszeres sport a nyilvánvaló fizikai változások mellett kitartást, és akarat erőt, önbizalmat is ad.
A boxban az a poén, h elég hamar hoz eredményt. Ne érts félre, nyilván 2-3 ember simán megverhet bárkit, de lehet annyi is elég, h nem az öcséd a legkönnyebben sebezhető. Lehet, ha kapnak pár ordas nagy pofont, akkor abbahagyják. Az meg, h esetleg kap verekedésért pár intőt, vagy mit, azt le kell szarni.

Más megoldást nem tudok, ha vki kicsi, és nem képes megvédeni magát, azt akárhová viszik, úgyis meg fogják találni. Amivel tudtok tenni vmit, az az, h legalább a tanár ne köcsögöljön vele. A többi gyerek olyan, amilyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.